Uni Összevonás + beállítás módosítás-szavazás

  • Át vagyunk b@szva megint!


    Trockij. Nem azért dühösek a játékosok szerintem,levezetem aztán aki akarja majd megerősíti vagy cáfolja.


    - Be lett lengetve az összevonás nem lett belőle semmi.


    - Aztán a beállítás módosítás, nos ebből sincs semmi.


    - És még mindig egy szar rendszer szerint vannak megoldva a módosítások! Akik veszik a fáradtságot hogy szavazzanak az számítson,aki nem veszi a fáradtságot az ne számítson bele,mert ez egy nagy marhaság! Milyen szép is lenne ha pl itt Magyarországon mindenki aki nem megy szavazni azt úgy könyvelnék el hogy nekik jó az ami van és azért nem mentek szavazni... tetszik érteni? Hogy mennyire egy rakás sz@r az a rendszer ami ide alkalmazva van? Tökéletes példa erre Kallisto! Pl a korábbi szavazásnál is többen akartak nagyobb DFet Ursán mint az alap 30at, és valahol viccesnek tartom hogy a többség akarata az ami számotokra nem mérvadó,mert aki nem szavaz azt úgy jönyvelitek el hogy neki így is jó! Persze lehet azzal jönni hogy mert a GF így még úgy! Van rá ember Lorovus személyében,írjatok nekik hogy ez itt nem működik mert több az inaktív meg a vakációmódos gamer mint akik aktívan játszanak. A szavazók szavazatai számítsanak,ha 1emberrel több akar nagyobb DFet pl akkor az legyen érvényesítve,ne 70%okat nézegessetek a semmiből!


    - Te magad is azt állítod hogy az összevonás nem biztos, mégis vártok a beállítás módosítással amég ez ki nem derül,a kérdés adott... ha nem biztos az összevonás akkor miért vagy mire várunk???


    -Chuck leírta szépen,be is likeoltad azthiszem, kb 5perc megcsinálni egy ilyen beállítás módosítást. Nehogy leterheljétek magatokat,várjunk mert mitől ne, ebből áll az életünk, várunk arra hogy mi nem lesz abból ami be van ígérve,csak ugye itt a skála megit 1-2héttől - januárig terjed mire megtudjuk lesz-e egyáltalán összevonás. Miből tartana megcsinálni ezt hogy ne csináljatok se***t a szátokból? 5perc? Vagy Uninként 5perc? A GF szerződésben foglalt napi 2 órába belefér.

  • na most nem igazán értem... szóltatok a németeknek hogy vegyék le, mert nem hiteles informáciot raktak ki...

    de most várunk még is a nem hiteles információra, hogy meglegyen a beállítás módosítás, ami lezajlott és végre megtörtént?

    szerintem senkit nem fog érdekelni hogy meddig élvezte a beállítás módosítást ha jön az öv valamikor... nem értem miért lett ez a szavazás most ahhoz kötve, ami elvileg hiteltelen info...

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Üdv néktek!


    Kíváncsi voltam mik lesznek a reakciók és abszolut nem vagyok meglepve. A "semmi sem jó" továbbra is az alapállapot, amiből nem engedtek. Már megszoktam.


    Egyszer felvázoltam hogy mik a lehetőségek a beállítás módosítás terén attól függően hogy összevonás előtt, összevonással egyidőben vagy összevonás után történik. Mindegyiknek van hátránya és előnye és lám, a hátrányokra fókuszálnak az emberek, az előnyöket nem tartják annyira sem hogy említsék. Ez is megszokott számomra.


    Röviden: összevonás előtt beállításokat módosítani természetesen lehetséges. Akkor viszont nem célszerű, ha tudjuk hogy viszonylag hamar jön utána az összevonás, mert akkor "minek módosítottunk, ha úgyis megszűnik az uni?" panasz jelenik meg, mint ahogy itt is előjött. Összevonás után meg azért nem jó, mert akik a beállítások alapján választottak cél-unit, azokat csalódás éri hogy mások lettek a beállítások - átverve érezhetik magukat. Cserébe ugyan ők is szavazhattak, de az "lényegtelen" (szerintük?).


    Végül arra jutottunk, hogy vagy összevonás előtt, vagy összevonással egyidőben jobb beállítást módosítani. Chucknak és nektek is jogotokban áll azt hinni hogy 5 perc beállításokat módosítani. Szerintem attól függ hogy mennyi ideig tart hogy honnan kezded el mérni az időt. Én tudom hogy nem 5 perc, és ezt is jogotokban áll elhinni vagy nem elhinni. Az már biztos hogy én nem ott kezdem el mérni az időt, ahol Chuck kezdené el. :P


    Az összevonás be lett lengetve valóban, és ezért mi is vártunk veletek, beleértve a beállítás módosítás lehetőségét. A beállítás módosítás sem most, sem korábban nem egy fölösleges dolog, ez biztos, akár van összevonás jövő héten, akár nincs.


    Zitat

    Akik veszik a fáradtságot hogy szavazzanak az számítson,aki nem veszi a fáradtságot az ne számítson bele,mert ez egy nagy marhaság! Milyen szép is lenne ha pl itt Magyarországon mindenki aki nem megy szavazni azt úgy könyvelnék el hogy nekik jó az ami van és azért nem mentek szavazni... tetszik érteni?

    Akik nem szavaznak egy ilyen szavazáson, sosem voltak beleszámítva a szavazásba. Ez minden szavazásnál el lett mondva, mégis van aki továbbra is ezt hiszi. Csak azok számítanak, akik szavaztak. Ha valahol nem ment át egy módosítás, az azért lehet, mert voltak olyan szavazók, akik másra szavaztak.


    Részletes eredmény is lesz a szavazásról később.

  • Akik nem szavaznak egy ilyen szavazáson, sosem voltak beleszámítva a szavazásba. Ez minden szavazásnál el lett mondva, mégis van aki továbbra is ezt hiszi. Csak azok számítanak, akik szavaztak. Ha valahol nem ment át egy módosítás, az azért lehet, mert voltak olyan szavazók, akik másra szavaztak.


    Részletes eredmény is lesz a szavazásról később.

    Hello Lorovus!

    A gond az, hogy Kallistora előre megfontolt szánt szándékkal jöttek oda játékosok, azzal a céllal, hogy a szavazást elrontsák számunkra, sikerült nekik, azóta már az inaktiv jelző is rajtuk van. Ez a nem fairplay. Az accokat már törlésre raktuk, mert ennek semmi értelme.

  • Zitat

    A gond az, hogy Kallistora előre megfontolt szánt szándékkal jöttek oda játékosok, azzal a céllal, hogy a szavazást elrontsák számunkra, sikerült nekik, azóta már az inaktiv jelző is rajtuk van. Ez a nem fairplay. Az accokat már törlésre raktuk, mert ennek semmi értelme.

    Igen, ezt mi is sejtettük hogy előfordul, és sajnos nem 100%-ban elkerülhető ez a jelenlegi lehetőségekkel. Ha pont alapján, ha regisztráció dátuma alapján, ha utolsó belépés alapján szűrjük hogy ki szavazhat és ki nem, valószínűleg úgy is lesz valaki aki mégis szavaz és azért hogy "ellenszavazzon" a többségnek. Ennél a szavazásnál is történt szűrés.

    Illetve azt sem szabad elfelejteni hogy nem mindenki flottás. Van akinek nem előnyös ha nagyobb a DF, vagy megy a védelem DF-be, kisebb a deu fogyasztás vagy gyosrabban repülnek a hajók.

  • Semmi sem jó azoknak akik nem gondolkoznak. Az egy dolog, hogy egy csomó minden totál bugos, de a lényeges részek most rendesen használhatóak. Az apróságok (pl. ios-es mobilnézetben semmilyen böngészöben nem lehet üzeneteket törölni) annyira nem élményrombolók. Felderítöként nem lehet napi 20 milliárdokat beszedni: ez is jó. Az meg pláne jó, hogy nem összevonás UTÁN, hanem elötte/azzal egy idöben lesz változtatás.

  • Hello Lorovus!

    A gond az, hogy Kallistora előre megfontolt szánt szándékkal jöttek oda játékosok, azzal a céllal, hogy a szavazást elrontsák számunkra, sikerült nekik, azóta már az inaktiv jelző is rajtuk van. Ez a nem fairplay. Az accokat már törlésre raktuk, mert ennek semmi értelme.


    A torlessel en varnek. De ez csak egy tanacs. Ha mar eddig birtatok, akkor meg foleg.

  • Igen, ezt mi is sejtettük hogy előfordul, és sajnos nem 100%-ban elkerülhető ez a jelenlegi lehetőségekkel. Ha pont alapján, ha regisztráció dátuma alapján, ha utolsó belépés alapján szűrjük hogy ki szavazhat és ki nem, valószínűleg úgy is lesz valaki aki mégis szavaz és azért hogy "ellenszavazzon" a többségnek. Ennél a szavazásnál is történt szűrés.

    Illetve azt sem szabad elfelejteni hogy nem mindenki flottás. Van akinek nem előnyös ha nagyobb a DF, vagy megy a védelem DF-be, kisebb a deu fogyasztás vagy gyosrabban repülnek a hajók.

    Az tiszta sor, hogy nem mindenkinek előnyös a védelem DF, stb... de a nagyobb eco az mindenkinek előnyös, valójában mi is csak egy 8x ecot szerettünk volna, minden uni megkapta kalliston kívül, csak itt már olyan kevesen vagyunk, hogy az 3 ember elég volt arra, hogy ne legyen meg a 70%.

  • Ne haragudjatok loro meg trockij.

    Van olyan akinek kényelmes az adott szervere és oda akart magának bizonyos beállítást.

    Plus mindenki arra szavazott a szerveren.

    Akkor most mehet a kukába a szerver?

    Akkor is ha minden online tag ellenzi az Összevonást?

    Ez a semmi nem jó ez telljesen jogos.

    Majd döntse el mindenki megint, hogy ursa rigel vagy hydra?

  • Akik nem szavaznak egy ilyen szavazáson, sosem voltak beleszámítva a szavazásba. Ez minden szavazásnál el lett mondva, mégis van aki továbbra is ezt hiszi. Csak azok számítanak, akik szavaztak. Ha valahol nem ment át egy módosítás, az azért lehet, mert voltak olyan szavazók, akik másra szavaztak.

    Kedves Lorovus!


    Ebben egyet értek Veled, mindig megy a semmi nem jó hozzáállás.


    Viszont, azt hozzá kell tenni, és kérlek Trockij, Erick, vagy bárki más aki itt GO-ként, GA-ként figyeli a fórum eseményeit!

    Javítsatok ki ha tévedek! A Sharksnak nem szokása se mocskolódni se szidni a munkátokat!


    Ha nem is értünk egyet mindenben, elismerjük, hogy van itt dolog rendesen a háttérben.

    És elismerjük, hogy vannak a szavazás mechanizmusának hibái.


    DE!!!! Én, és szerintem társaim egyet fognak Velem érteni, kérjük szépen a szavazás felülvizsgálatát Kalliston uniban. Mivel ha megnézitek a statokat, AKTÍV résztvevői az uninak mi vagyunk és Grizzly.

    Már senkit sem szeretnék megbántani, de aki még néha itt van heti vagy kétheti 1-2 napra csak benéz és szavazott több, mint valószínű mert csak azért vett át jelzem azelőtt FÉL ÉVIG inaktív accot , hogy bevallottan minket hátráltasson, az miért jogosult szavazni????


    Nem, nem a DF a lényeg, flotta speed is sokadlagos, az ECO!!! Ami látványosan csak ITT nem lett 8-as vajon miért?

    Ezen kellene szerintem elgondolkozni, ezen buktunk (mi legalábbis) ki nagyon.



    Köszönöm szépen! :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • A torlessel en varnek. De ez csak egy tanacs. Ha mar eddig birtatok, akkor meg foleg.

    Oké, tegyük fel, hogy benyeljük(nem fogjuk) ezt a beállítás változtatást. De hogyan tovább? Mi a garancia arra, hogy a közel jövőben lesz ÖV? Esélyes, hogy az egészből nem lesz semmi és megint elmennek a hetek, hónapok, eddig is hátrányban voltunk a 6x eco miatt, most meg már csak nekünk van 6x eco, minden másik uniban 8x eco van. Nem látjuk értelmét a folytatásra.


  • Eco:

    6x - 4 szavazat

    7x - 1 szavazat

    8x - 7 szavazat


    Nincs meg a kello % az abszolút tobbseghez. Nem, nem tudom, h kik szavaztak.


    Oké, tegyük fel, hogy benyeljük(nem fogjuk) ezt a beállítás változtatást. De hogyan tovább? Mi a garancia arra, hogy a közel jövőben lesz ÖV? Esélyes, hogy az egészből nem lesz semmi és megint elmennek a hetek, hónapok, eddig is hátrányban voltunk a 6x eco miatt, most meg már csak nekünk van 6x eco, minden másik uniban 8x eco van. Nem látjuk értelmét a folytatásra.


    Ertelek. De a torlesnel akkor is jobb a vakacio. Utobbinal nincs vesztenivalod, sőt ha a temetobe kerulsz, az is tudsz menni jobb uniba. Ezt is gondold / gondoljatok at.


    Nem biztatlak, h biztosan lesz összevonas.


    +1 mmorpg szerint 16 aktiv jatekos van Kalliston.

  • Trockij, én ezt értem, de kérlek te is értsd meg amiket fentebb írtam.

    Itt nem az történt, hogy pár kisebb acc leszavazta, hanem ellenlábasok, régóta vakban lévő accok átvételével mivel alig vagyunk itt szépen felrúgatták amire egy éve építkezünk! Ez a bazi nagy probléma! És ez nem etikus!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Kalliston a szavazatok 84%-a ment növelésre...szerintem ha a 8x nem is a 7X-et mindenképp meg kellett volna adni már, ha egyáltalán számít ez bármit is.

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Ha temetőbe megyek akkor kiesik 60 nap termelés plusz az exp is ha beleszámolom, ha sikeresen átkerülök egy másik szerverre akkor ezt a kiesést kell kitermelnem először, ami megint 60nap és akkor leszek csak nullán. A leadott szavazatokból pedig 4 emberrel ellentétben a másik 8 eco növelést akar, szóval még egy 7x ecot se lehetett berakni oda az már tényleg a kabaré számunkra:D.

  • Megértettelek Sylar, tudom, h mit- es mire irtal. De elhiheted, h nem tudunk ezen valtoztatni jelenleg. Mindenhol lehettek- es lehetnek ún. "bérszavazók" vagy azok, akik csak kibabralni akarnak a tobbiekkel.


    Kylo, 16 "aktivbol" 7en szavaztak 8x-re. Ez nem 84%.


    Tovabbra is azt tartom, h még egy kicsit most nyugodjatok le / meg es drukkoljunk a görögöknek.

  • 12 szavazat lett leadva Trockij...ne kezdjük el hány aktív van.

    A leadott szavazatok 84% növelésre ment...ne magyarázz mellé kérlek!!!
    Mi a fene számítana ha nem a leadott szavazatok?

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Trockij, köszönöm szépen a válaszokat!

    A lényeget leszűrtem. Teljesen mindegy, milyen szándékkal és aktivitással szavaztak teljesen legális a mások akik tisztán játszanak hátráltatása.

    Itt nem kapunk se igazságot se lehetőséget. Akkor jöjjön az ÖV és elrendezem, elrendezzük ha velem tart bárki majd a játékban. De innen üzenem, ne akarja, hogy megtaláljam aki barmolásból szavazott. Nem nevesítek, de pontosan tudom, kik lehettek. És nekem tök 8 hogy most lesz ÖV vagy évek múlva. Meg fogom találni őket.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Pedig megvan a többség mert 12 szavazatból ez abszolút 2/3 ami eldöntötte, hogy nagyobb legyen az eco, ha csak egy kicsivel is, azon belül is 7 szavazat az eggyel szemben. De most már mindegy is, többet nem foglalkozunk vele, csak feleslegesen vártuk a semmit és ez a rossz benne.

  • Pedig megvan a többség mert 12 szavazatból ez abszolút 2/3 ami eldöntötte, hogy nagyobb legyen az eco, ha csak egy kicsivel is, azon belül is 7 szavazat az eggyel szemben. De most már mindegy is, többet nem foglalkozunk vele, csak feleslegesen vártuk a semmit és ez a rossz benne.


    Nem, nincs meg a 70%. 12 szavazó eseten 8,4 embernek, azaz minimum 8-nak a 8x-re kellett volna szavaznia.


    7 szavazat jott ra, igy a szabalyok ertelmeben nem kaphatja meg a Kalliston a 8x-et.