Posts by Trockij

peace,

ez az összevonás kb 1-2 havonta előjön valakinél.. amíg az MCQ-t, azaz a jelenlegi rendszert nem teszik stabilon működővé addig fixen nem lesz összevonás sem itt, sem más országokban. A belső fórumunkon sincs napirenden..

melyik szerveren voltál, amikor elveszett? nem lehet, h megvan még?

üdv, T.

szia,

az a baj, h itt hiába nyitsz neki témát, ezzel sokat nem fogunk tudni kezdeni.. amiket fentebb leírtál, azokhoz azért szükséges a jegy, h képeink is legyenek róluk, melyeket csak így tudunk továbbítani a fejlesztők felé.

- piac: erről "tudunk", illetve "mi" is teszteljük, h miért van ilyen tűréshatár és miért számol szerverenként mást- és mást

- üres postaláda -> erről jegy kellene, képpel alátámasztva.. bár ilyen esetünk párszor már volt..

- szövi chat -> erről még nincs infónk, szintén jegy kellene képpel alátámasztva

- ez már fejlesztés, javaslatot benyújtom.. erről nem szükséges jegy :)

üdv, T.

ui: fogalmam sincs.. erről is jó lenne egy fénykép, h miben mássabb és megpróbáljuk megnézni/megnézetni :)

üdv,

kérlek, nyiss 1 jegyet képpel együtt és továbbítom a fejlesztők felé.

néha a bugjavítás is okoz bugot.. :(

köszi, T.

Ha valaki nem ért valamit, akkor megkérdezi. Ettől még nem kell a fejét lekapni, főleg nem magasabb szinten. Törekedjünk a korrekt válaszadásra.

A témát zártam.

üdv, T.

sziasztok,

elkezdtük a kínai botok deaktiválását, igyekszünk minden szerveren kiiktatni őket.

türelmeteket köszönjük :)

üdv, T.

Tisztelt Játékosok!

Egy bot-támadást kaptunk minden szerverre. A fejlesztők felé jelentve lett, dolgoznak a problémán.

Köszönjük Mindenkinek a számtalan jelentést, igyekszünk a probléma mielőbbi elhárítását megoldani.

üdv,

az Ogame.hu Csapata

persze, ezt is meg lehetne normálisabban fogalmazni, de nem probléma :)

főleg, ha az ember valóban admin.. lenne..

köszönjük a jelzést, a hibát javítottam :)

üdv,

ezt a kérdést minden szervernyitáskor felteszi valaki.. nincs sok ráhatásunk erre, mi se szeretjük.. de ebben van a több pénze a fejlesztőknek, a tulajdonosnak.. és ez a kevesebb macera.. az összevonásokkal a baj van és azzal foglalkozni kell.. egy új szervert beállítani szerintem kb 5 perc.. és több bevételt fog hozni..

üdv, T.

( Promi, az Edit gomb nem javaslat, használd kérlek.. )

Őszinteségről akkor beszéljünk, ha felfeded, h melyik állítólagos GO vagy. Ezidáig erre vonatkoztatott bizonyítékot nem láttunk tőled.

Nekem nem gond, ha felteszel egy kérdést és szerintem választ is kaptál.

Nekem van önkritikám, gyakorlom is. Tőled mikor látunk ilyesmit?

mert vannak, akik szeretnek provokálni, azért.. és hát az ugye jegyben mégse megy.. :)

amúgyis.. egy állítólagos GO nem csinál ilyesmit.. de a példamutató magatartása mindenki előtt tiszta remélem :)

ps: nem volt provokáció :) Te Chuck Norrisnak ra írtad és én is :) attól, h te az ő nevét viseled még nem azt jelenti, h az írásod magadra vonatkozott, s az enyém se rád.. hanem Chuck Norrisra :)

másrészről.. szépen provokáltál te is.. csak én nem vettem fel.. :)

jó reggelt,

elnézést, hogy csak most, de a technika ördöge közbeszólt :D

szóval kedves Devil666.. szép post lett.. :)

kezdjük az elején.. ki az, aki még 2020-ban BÁRMIT is elhisz Marqueznek? nem bántani akarom őt, de most komolyan.. ennyire Te se lehetsz naív.. :) de ahogy elnézem, mégis..

Erick nem adott ki semmit. Ha mégis erre vonatkozólag bármilyen gyanúval is élsz, bátran jelentheted, ki lesz vizsgálva. Látom, h miket/kiket nézeget.. ;)

"apropó Marqez accot árul, ez bizony szabályokba ütközik! (erről is van kép)"

Örülök, h valaki ismeri a szabályokat :)

"Mikor tiltjátok már ki végre VÉGLEG a topp accok bannbarakására szakosodott Marquezt?"

Pont ugyanakkor, amikor összes többit..

"Kéretik nem zárni a témát! Ezt valahol valahogy ki kell tárgyalni hiszen itt team kontra játékos kapcsolatról és TEAM információk szándékos kiszivárogtatásáról van szó amiről mindenkinek joga van tudni! Hogy bízzon a gamer a teamben ha ilyenek megtörténhetnek?"

Ha a Játék szabályokat átnézted, akkor bizonyára a Fórum szabályokra is vetettél egy kósza pillantást.. ITT ilyesmit nem tárgyalhatsz ki. Jó, persze, gerjeszteni kell a feszültséget, tudom :)

Nem kell bennünk bízni. Bennünket utálni kell, nem tudtad?

"Van még egy képernyőképem ahol marquez irománya szerint visszatartanak egy jegyet (nem foglalkoznak vele SZÁNDÉKOSAN!)"

Ha tudnád, h nekem mennyi mindenről van képernyőképem.. :) De ez nem ide tartozik..

A lentebb írt szétpushingolt account megszerzésére már mindent IS bevetett marquez.. gondolod, ha 2018 óta nem sikerült neki visszaszerezni, akkor most sikerülni fog???

Visszatartunk jegyet és szándékosan nem foglalkozunk vele.. foglalkoztunk vele.. szépen sorban mindenki.. arról nem tehetünk, h Márk nem fogadja el, h miért lett kitiltva és ezért érezheti ÚGY, h nincs vele foglalkozva.. de erről gondolom nincs információd, mert ugye senkit se érdekel a másik oldal.. ;)

"Ui: marquez a szanaszétpushingolt ovenes accját akarja visszakönyörögni és azért mindent be fog vetni ami a jelenlegi dolgok állását nézve egyre jobban elérhetővé válik számára ilyen kapcsolatokkal így javasolnám hogy azon Véglegesbannon lévő accok amik több mint fél éve Vben vannak és nem lett bizonyítva hogy jogtalanul, azokat helyezzék törlés alá!"

NEM, nem törlünk accountokat. Még mindig nem törölhetünk és nem is tennénk.

De köszönjük az építő jellegű javaslatot :)

"Legvégül... Johny (Erick144) alkalmatlansága a GO posztra erősen megkérdőjelezhető lett így érdemes lenne vizsgálatot indítani az ügyben!"

Megtörtént. Erick továbbra is aktív tagja az Ogame.hu mindkét admin csapatának.

"HA, marquez csak dobálózik a szavakkal akkor teamtag rágalmazása miatt végleges bannra kellene hogy kerüljön az accja, ha bebizonyosodik hogy marquez nem kamuzott akkor pedig marquez bann és Johny kirakása a teamből lenne a legmegfelelőbb döntés! :grumble:"

Nem Márk rágalmaz, hanem Te. Egyébként vicces, h bármelyik eset is álljon fent, akkor is Márkot küldenéd ban-ra.. :)

"Ki ért egyet?"

Ha jól néztem, akkor az a 666 ért veled egyet, akinek szintén számtalan accountja van már tiltás alatt. Az élet vicces helyzeteket produkál esetenként, nem..?

üdv, T.