Posts by Devil666

Mali az álmatlan mindenedet! ^^

nèzem a kis filmemet amikor egyszer csak Mali hìv hogy eksön van.

Nem tudom honnan lett annyi nyersije 666nak de köszönjük szèpen hogy nem vigyáz rá! Az utóbbi időben legombolt Nyuggeres nyersik visszatèrtek kamatostul a tegnapival a maival meg a Malival :D

Sajnos 2kör kimaradt mert feljött a vèdő.

Gyors pòtlást neki!

Mali neked hasonló profitokat ès csinos èszrevèteleket! köszönöm a meghìvást!

No akkor költekezzünk ki! :beer:

Ezen az időponton (18-04-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó Devil666 [Nyugger]

Csatahajó 329.103

Kis szállító 157.745

Nagy Szállító 103.599

Támadó Malesde [Nyugger]

Kis szállító 70.000

Nagy Szállító 8.029

Védő 6_6_6 [Avalon]

Rakéta kilövő 111.432

Könnyű lézer 48.879

Nehéz lézer 839

Gauss ágyú 1.032

Ion ágyú 581

Plazmatorony 1.624

Kis pajzskupola 1

Nagy pajzskupola 1

A csata után ...

Csatahajó 328.463 ( -640 )

Kis szállító 154.603 ( -3.142 )

Nagy Szállító 102.876 ( -723 )

Támadó Malesde [Nyugger]

Kis szállító 68.435 ( -1.565 )

Nagy Szállító 7.961 ( -68 )

Védő 6_6_6 [Avalon]

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!

A támadó zsákmányolt:

4.298.522.275 Fém, 4.042.078.186 Kristály és 350.425.389 Deutérium

A támadó összesen 66.720.000 egységet vesztett.

A védő összesen 581.406.000 egységet vesztett.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 12.888.000 fém és 7.128.000 kristály lebeg.

A támadó 8.691.025.850 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által megszerzett törmelék.

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 4.268.450.275

Kristály: 4.025.446.186

Deutérium: 350.425.389

A támadó(k) nyeresége 8.644.321.850 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -4.704.543.775

Kristály: -4.166.678.686

Deutérium: -401.209.389

A védő(k) összesen 9.272.431.850 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

Gyorsan felkamatozott az a 100k kh amit elvittèl tőlem.

Remèlem megèrte.

Grat az èszrevètelèrt Malesde!

Gyors pótlást 666

Ès vègül a legfontosabb.

Nem köszöntem el Gurattól mikor letette az Ursa accot mert ìgy ebben a formában jobban nèz ki! 😁 Minden jót a való èletben,jó volt veled együtt játszani,ès örülök hogy megismertelek! Sajnálom a döntèsedet de megèrtem! :(

Vigyázz magadra ès ha egyszer meggondolod magad a szövi ajtaja mindig nyitva áll előtted!

Üdv.

Èrvek ès ellenèrvek... Az acc cserèt biztosra vettem hogy csak nèvcsere. Amit Gullcsi csinàlt az a baràtlista kihasznàlása. Vèdjük a sajàtjainkat ìgy vagy úgy de ìgy inkább ne,mert ez csúnya húzàs! Baràtlista innentől kuka. 800 milla deut buktam ezen csak èn. Queen remèlem megèrte elàrulni a tàrsaid ezèrt a csatàèrt,hatalmasat csalódtam benned ès úgy èrzem nem csak èn! Gyerekes hozzààllás ez, nem úgy van ahogy èn gondolom vagy èn szeretnèm úgyhogy felborìtom a sakktàblàt ès többet nem jàtszok veled,ez kb ilyen... Okkal mentünk annyian ès te is tudtad az okokat! Hiszti helyett örülhettèl volna velünk együtt ,te inkább egyedül szeretsz örülni,szìved joga... Hatalmasat csalódtam benned! Költsd okosan a profitot Queen. mielőbbit Gullcsi!

Nem Tábornok rangba vagyok mert nem éri meg, gyűjtőbe.

Fussunk neki még 1x

"A 4.ik már meg volt de nem vettem még ki a jutalmat!

Mire oda értem viszont már nem volt event, a 4.ik eltűnt/elveszett úgy ahogy van! 20k SA minusz"

1napot legalább hagyhatnának rá plusszba.

Ha összeszámoljuk simán meg kellett volna lennie.

Sorry ha megtévesztő a téma! :D

Jutalomrendszerre szeretnék javaslatot tenni!

Már jó párszor jártam így és már sok!

Konkrétan 3.-ik alkalom hogy lehetetlen kigyűjtenem az utoló összetevőkat Tríciumból ebből 2x 100% biztosan én voltam a hibás mert 1napot kihagytam most viszont 1et sem! 3bánya amit nem építettem meg meg 1 vagy 2 zúzás feladat ami nem lett teljesítve! Soknak sokkal több trícium volt így is vígan kigyűjtötték... De ha jók az ismereteim, ettől a pár dologtól plusz 10%al a parancsnoki testülettel még meg kellene hogy legyen! Na de panasz vége... (na jó majdnem... Már nem sok kell) :saint:

Tegnap még ott a megkezdetlen event elkezdtem megcsinálni a 4.ik már meg volt de nem vettem még ki a juti falit.

Mire oda értem viszont már nem volt event, a 4.ik eltűnt/elveszett úgy ahogy van! 20k SA minusz amiért (mondhatjuk így) megszenvedtem!

A javaslatom...

Plusz 2 nap legyen meg a Jutalom menüpont! Nincs feladat nem lehet gyűjteni nem gond de ki lehet venni legalább ami van! Mert ez a max 1-1.5órával többet van (köszi fent vagyok este flottázok így is nagy érvágás amit Tábornok kaszt alatt műveltek a flottásokkal kössz a semmit fejlesztők! Pihenek kicsit melóba megyek aztán feljövök ránézek, szétnézek hol és mi van?! Aztán eltűnik minden...

Ez minden csak nem jó!

Félreértés ne essék! Nem a GOkat hibáztatom! Ez fejlesztői ziccer!

Inkább kérem a Team tagokat hogy tolmácsolják a fejlesztők felé hogy ez nem oké! Hogy így is lehetne, meg lehetne oldani! Plusz a Jutalom remdszer jelezhetné mennyi idő van még hátra belőle! Akinek 2nap után így se sikerült begyűjteni, oké vessen magára, de ha csak a játékot követem nincs infó erről, aztán kezdőknél van hogy egy ilyen is elég ahhoz hogy azt mondják köszi szenvedtem érte ki sem tudtam venni... Viszlát...

Mi meg sírunk hogy feszt kevesebb a gamer, persze hogy kevesebb ha alul informáltság van amit még egyszer kiemelek hogy nem a .hu team tagok részéről hanem a fejlesztők részéről mert nincs feltüntetve a játékba és van aki sejti van aki tudja mennyien nincsenek fent fórumon!

Ezek fényében szeretném kérelmezni a Team tagok tolmácsolása álltal ezt a módosítást!

Előre is köszönöm! :beer:

Annó nagyon ráálltunk a szövivel ami miatt sokkal figyelmesebb lett, olyannyira hogy rendszeren belül sem sikerült megfogni, de kis pihentetés után itt is a hibapont :)

Bentfelejtett flotta. Akkoriban jobb lett volna megcsípni, ha emlékeim nem csalnak kb 6-8Mrd cucc volt nála akkoriban, amit sikerült elherdálnia nagy bánatomra! És ha már hitt abban hogy ez a flotta reggelre ugyan ott lesz akkor nem kérdés mi legyen a csatadal!

A Védőnek mielőbbit! :)

Én meg húzok flottát mert abból sosem elég :lol:

Ezen az időponton (17-03-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Romboló 241.496

Nagy Szállító 20.000

Kémszonda 1.000

Védő Herceg [HIVE]

Kis szállító 1.190

Nagy Szállító 210.457

Könnyű Harcos 32

Nehéz Harcos 4

Cirkáló 62

Csatahajó 101

Kolóniahajó 1

Szemetesek 3.433

Kémszonda 30

Halálcsillag 1

Reaper 50

Rakéta kilövő 100.000

Könnyű lézer 100.000

Nehéz lézer 13.634

Gauss ágyú 2.000

Ion ágyú 700

Plazmatorony 462

Kis pajzskupola 1

Nagy pajzskupola 1

A csata után ...

Romboló 241.450 ( -46 )

Nagy Szállító 19.238 ( -762 )

Kémszonda 290 ( -710 )

Védő Herceg [HIVE]

Megsemmisült!

A támadó zsákmányolt:

668.173.976 Fém, 16.653.684 Kristály és 157.107.027 Deutérium

A támadó összesen 15.604.000 egységet vesztett.

A védő összesen 3.266.986.000 egységet vesztett.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 396.584.700 fém és 390.629.700 kristály lebeg.

A támadó 841.934.687 egységet zsákmányolt összesen.

A támadó(k) összesen

Fém: 1.057.426.676

Kristály: 399.701.384

Deutérium: 156.417.027

A támadó(k) nyeresége 1.613.545.087 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -2.481.254.976

Kristály: -1.443.698.684

Deutérium: -183.967.027

A védő(k) összesen 4.108.920.687 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

Tywin... Végtelenül sajnálom a döntésed! Hiányozni fogsz innen! A sok hülyeség és szivatás, életet vittél a minden napjainkba, és nem utolsó sorban top csatákat adtál a szövinek ezzel is erősebbé téve azt! Bár te nem de én azért remélem hogy még visszatalálsz ide! Minden jót a való életben, sok sikert és vigyázz magadra! :beer:

Gracca a csatához, szép profit lett rajta. 666 olyan ügyesen játszott az utóbbi időben hogy azt hittem többé már nem lesz könnyű dolgotok vele,de szokásodhoz híven megleptél mindenkit Tywin! :)

Jó költekezést, mindent hajóba!!! :D

666 neked mielőbbi pótlást kívánok, egyre jobban belejössz, egyre kevesebb a hiba (ezt nem csak én látom így) pikkpakk visszahúzod ezt is, szerencsére még ott a dokk is így nem buktad a 100%át.

Az volt a gáz amiket ő csinált! Lehet védeni őt meg savazni engem, de nem vagyok hajlandó elviselni mások arrogáns, idióta, szemétkedő stílusát mert kb 3x annyit termel mint amit itt elvitt! Ez a 200milla az ő kis bosszúja annak ellenére hogy hagytam talpra állni és nem csináltam farmot belőle! Minden napra lesz ilyen tudtok majd min csámcsogni! Bőven tettem le az asztalra (.hu top1 és top2 csatán kívül is számos top10es csatát raktam le, nem kell semmit sem bizonyítanom senkinek sem!) további szép estét!

Tisztázzuk...

Leszedték Letikét, tőlünk a Nyugger bandából, aztán bevertem én is azt ami megmaradt mert amit csinált azért megérdemelte! Kémkedtem és láttam nála 150-250millás flottákat 150-600milla nyersivel de nem indultam meg, nem VOLT célom senkit sem ellehetítleni! NEM VOLT! DE mától ez az accom egyetlen célja és értelme hogy a szemetek a kukában landoljanak!

A Bosszúm oka, beverte bolygón a napműholdjaim a crawlerjeimet és a legyártott cirkálóimat.

Még mielőtt elkezdik hogy ezen nincs profit leírom hogy Tudok róla, ti meg tudjátok hogy ez csak BOSSZÚ! Semmi más, sem több sem kevesebb! Nem volt jó az amilyen másokkal voltam, az hogy hagytam érvényesülni másokat, talpra állni. Megértem nincs belőle gond megmutatom akkor a másik oldalam, eddig szórakozásból játszottam, mától a bosszúért játszok!

Ezzel a csatával szeretném nyomatékosítani hogy többé nem tűröm az ellen irányuló szemétkedést és szarkavarást, ha csak felmerül a lehetősége, csak 1 stikli egy apró jel és bevállalom a bukós csatákat is örömmel, ha az accom megy a kukába akkor is Vbe - törlésbe rakom azt aki/akik keresztbe tesz(nek) nekem!

Letike ezt örömmel várja így állok elébe!

Örömmel törlöm fel az arrogáns képeddel az ogame csatatereit még ha a napi termeléseimbe és az accomba kerül akkor is! Üdv a pokolban kis barátom!

Ezen az időponton (30-01-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó Devil666 [T_T]

Romboló 241.668

Védő Letike [HIVE]

Napműhold 33.595

Crawler 1.100

Rakéta kilövő 136.462

Könnyű lézer 91.389

Nehéz lézer 11.441

Gauss ágyú 5.239

Ion ágyú 15.690

Plazmatorony 2.405

Kis pajzskupola 1

Nagy pajzskupola 1

A csata után ...

Támadó Devil666 [T_T]

Romboló 241.622 ( -46 )

Védő Letike [HIVE]

Megsemmisült!

A támadó zsákmányolt:

3.437.221 Fém, 952.454 Kristály és 1.218.391 Deutérium

A támadó összesen 5.750.000 egységet vesztett.

A védő összesen 1.268.850.500 egységet vesztett.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.488.000 fém és 21.507.000 kristály lebeg.

A támadó 5.608.066 egységet zsákmányolt összesen.

A támadó(k) összesen

Fém: 2.165.221

Kristály: 20.159.454

Deutérium: 528.391

A támadó(k) nyeresége 22.853.066 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -787.830.721

Kristály: -384.883.954

Deutérium: -101.743.891

A védő(k) összesen 1.274.458.566 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

Üdv mindenkinek!

Olvasgattam az előttem szólókat, van amivel egyetértek és van amivel kevésbé.

A GF tett azért (old disign óta) hogy több játékos maradjon meg. Létrehozta az úgynevezett kezdő védelmet.

Azzal hogy ez mennyire volt jó ötlet vitatkozhatnánk, mert bevernek tőlem 10csatahajót meg 30 nszt azt mondom mind1 majd ujra húzom.

De 500k pont fölött már nincs kezdő védelem és akik a nagyját flottába rakták azok csúnyán elvéreznek mikor átlépik a határt és rájuk néz valaki. Mert nincs fs! Aztán ott volt az űrdokk is kis plussznak hogy könnyebb legyen felkászálódni egy bukta után.

Miért vagyunk kevesebben?

Az első szerver óta nagyon sok idő telt el és hatalmas fejlődésen mentek át a játékok az informatika terén, az igény is megnövekedett az egyre jobb grafikai játékokra amiben az ogame nem tudta tartani a lépést, persze voltak itt is jó próbálkozások (a kisvideó a játék elején jó kis kedvcsináló volt, vagy a holdlövésnél a kis vidi). Leginkább ennek tudható be szerintem a játékos vesztés, a megnövekedett ingerküszöb miatt.

A ne harcoljunk egymás ellen dolog nem kifizetődő. Abban az irányban haladunk hogy a GFnek be kell látnia amit már én is, mások is legutóbb épp itt Kylo hozott fel, egy nemzetközi összevonás kell! Ez biztosan más országok gamereiben is megfordult már DE, ahogy Marcus mondta (GF-es) ebből nem lesz semmi addig amég ez nem kap elég nagy hangot a különböző nemzetközi fórumokon. Kicsit visszatérek a megkezdett mondathoz... Ha nem támadjuk egymást és a flottánk ha van akkor is dísznek, előbb utóbb jön egy ilyen összevonás és kicseszünk magunkkal mert már nem lesz rutinunk mert már nem fs elünk mert már az érdemeink a megtermelt és nem a másoktól elvett profitból származnak olyanokkal szemben akik rutinosak maradtak! Persze ez csak egy flottás véleménye.

Vissza a múltba...

Uni1ben kezdtem, láttam min ment át az ogame az új dizájn sok embert vonzott vissza (ez az akkori andrós létszámon meg is látszódott) aztán leszállóágba indult a game. Annó Crowleyval (később Dean Winchester) felajánlottuk a segítségünket fórumon hogy tanítjuk a kisebbeket azért hogy többen maradjanak meg itt. Egy kis része issza a tudást és kérdez, egy másik része megérti de nem érdekli, egy harmadik része el se olvassa amit írsz de legyen így alapon ha 15-20fős szöviből 5 túléli és kinövi magát akkor megérte, folytattuk. Voltak kiszemeltjeim akiket külön kerestem fel (vagy a bátorságukért/ magabiztosságukért vagy a korrekt tiszta hozzáállásukért) voltam én már első (igaz csak percekig xD) és utolsó is de mindig mindenkinek megadtam a tiszteletet mindaddig amég ez viszonzásra talált. Aztán visszatértünk ehhez a verzióhoz elkezdtük Ursán is ugyan úgy Deannel a GoG szövi pátyolgatásával. Amit én ebből kaptam vissza az az hogy a közös fb cseten kifigyelt aktivitásommal visszaélve Xalyn kaptam az ívet egy itteni tanítványtól! Joggal tettem fel a kérdést: megérte a beleölt energiát? Abszolút nem! Nem azért mert megindult rám hanem azért mert visszaélt a jó szándékkal. Másrészt viszont igen megérte, nem miatta hanem azok miatt akik a tanítás miatt tovább tartottak ki az ogame mellett.

Végezetül...

A most jövő összevonásba már lehetetlen beleszólni így a vége felé de a következő előtt 1évvel (kb 1 év mulva) ha össze tudunk fogni más országokkal és Trockij valamint Loro partner ebben akkor lehetne ostromolni a GF et hogy igen is szükség van egy ilyen nemzetközi összevonásra hogy a csökkenő tendenciát meg tudjuk fordítani! Persze ez is csak együtt fog menni.

Amekkora flották vannak még, szerintem sokan örülnének és kezdenénk el flottázni egy emeléssel, plusz HA lesz összevonás vonzóbb lenne az uni egy kicsit nagyobb DFel :) így többen jönnének ide, mivel jó eséllyel Ursa céluni lesz megint,persze benne van a pakliban hogy tévedek.

Trockij

Ő izé... Csak a véletlen műve. 8o

Egy 100plusz milliárdos csatánál 5-10 milliárdos profitok... Nagyon karcsú inkább az élmény szempontjából érik meg ezek a csaták :) (na jó azért lehet nyújtózkodni belőlük :D , de 50% df en is "csak" 10-20 milliárdos profitok lennének a 100plusz milliárdos csaták)

Szintén az összevonás híve vagyok, de egy DF emelés szerintem jót tenne, nem az egekig csak 50%ig

Gurat

Jól tudod, de 50% DFnél még javíthat 30%ot és még így is lehet húzni az űrdokkon :)

70 és 80%nál már egész kevés jön vissza és bár kedvemre való volna egy ideig de daráló lenne az uniból az meg nem az uni közös érdeke ezért én sem támogatom. :) egy kicsivel nagyobb DF et viszont mindenképp! :)