Interjú Xeth-tel vélemények

  • Nagyon jó interjú lett 🙂

    Ilyeneket csak így tovább, és a példa is bizonyítja ahol van játék szeretet tudás elhivatottság célok és sikerre törés ott a jó játékos hamar megterem nem kell hozzá tízen x év (aktívan én se régóta játszottam ennyit egyhuzamban :))

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • volt szerencsém beszélgetni xeth-el de ez az interju nagyon jó lett kitünö játékos :) és nincs is elszála magátol mint egyesek!! Gratula és további sikereket neked!!

    és nincs is elszála magátol mint egyesek!! itt kire celoztal, ha szabad megkerdezni ?:)

  • Long have i waited.....and now....your coming together....is your undoing
    star-wars-the-rise-of-skywalker-the-emperors-throne-room-with-rey-fanart-by-lew-james.jpg?w=672&h=372&crop=1

    Jó kis interjú lett és csatlakozni tudok Xeth-hez. Utolsó felvonás következik...a VÉGJÁTÉK!!! :love:
    Bármi is lesz a vége...bárhogy is lesz vége...de amíg tart élvezzük majd az utazást! :beer:

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von Kylo Ren ()

  • tudod azokra akik sima spy and lfy-tol többre aligha képesek mégis azt hiszik istenek nem konkrét személyre gondoltam mikor irtam

    igy mar ertem:) koszi a valaszt:) es teljesen igazad is van:) sok koztunk az "isten" :DDD mar alig varom hogy ujra korbe vegyenek ezek a "kamu istenek" :DD

  • Szép interjóóóó!


    Már régebben is kérdeztem, hogy nem e Xameth vagy UNI 5-ről, mert a név stimmelne "am" nélkül, írás azonos. Spion-ban voltál... Asgard ellenes.


    Annyi kérdésem lenne, hogy most akkor Nasuka is ÖV résztvevő lesz? Legutolsó ÖV-vel kapcsolatban kihírdetett információk szerint még a Libra sincs benne.

  • Köszönöm az interjút és véleményeket, megtiszteltek! :)


    Sheldon Továbbra sem Xameth vagyok, a nevemet is máshonnan eredeztetem. Spions névre emlékszem (úgy rémlik, ők voltak a TOP1), ám szerintem én valamelyik másik szövetségben voltam.

  • Annyi kérdésem lenne, hogy most akkor Nasuka is ÖV résztvevő lesz? Legutolsó ÖV-vel kapcsolatban kihírdetett információk szerint még a Libra sincs benne.


    Jelen állás szerint fogalmunk sincs. Már az összevonásban sem hiszünk :)


    Az interjút köszi, azóta valamiért erősen gondolkozom, h felüllicitálom Xeth-et.. vajon engem hogyan kapna el? :D

  • alapjáraton az interiu alany tök jó, én még olvastam volna bővebb verziot is!

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Szép interjóóóó!


    Már régebben is kérdeztem, hogy nem e Xameth vagy UNI 5-ről, mert a név stimmelne "am" nélkül, írás azonos. Spion-ban voltál... Asgard ellenes.


    Annyi kérdésem lenne, hogy most akkor Nasuka is ÖV résztvevő lesz? Legutolsó ÖV-vel kapcsolatban kihírdetett információk szerint még a Libra sincs benne.

    Remelem a kerdesedre a valasz Igen lesz, es akkor vegre ujra egyesulne a Full Sharks:) akkor aztan a joisten irgalmazzon nektek Libra lakosainak :)

  • Remelem a kerdesedre a valasz Igen lesz, es akkor vegre ujra egyesulne a Full Sharks:) akkor aztan a joisten irgalmazzon nektek Libra lakosainak :)

    Kedves Smartax ! Várunk szeretettel ! Nekünk nincs szükségünk a jóisten írgalmára ! de nektek a mindenhatóhoz fohászkodni annál inkább :)

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Az interjúra visszatérve van még mit finomítani smartrax kommunikációján :)


    Egyébként szerintem Havas válasza Trockijnak szólt.


    Illetve még annyi hogy bár nem vagyok go hogy utasítgassak, de legalább itt hagyatkozzunk csak az interjúhoz kapcsolódó megnyílvánulásokra. Egymással való szócsatákra van épp elég másik hely.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Jó interjú! már csak az érdekelne, hogy ki volt Megtorló.. :)

    Smarti, nem változol.. :D :D :D nem minden assassin van a hírnév termében a vesztes oldalon.. :D

    Szerintem havas se.. :D

    latom nem figyelsz te sem!!! feljebb leirtam.. azzal a 2 Win-el javitotta a nagy vereseget az Assasin.. csak 1 megtorlo van! ezt is tudhatnad!