OGame KOCSMA

  • én csak jó szerencsét kívánok mindenkinek a messzi távolból, kocsmázni meg nem szoktam, nem szabad szóval nem iszom és akkor már nektek se legyen jó :P

    Nem is vagy olyan messze úgy néz ki ;) szerintem neked is szántak szerepet..

    Egs mindenkinek.. a szokásos sör+feles jöhet :P

  • nem hiszem, én jól elvagyok a kis burkomba, + időm sincs nagyon szerepeket vállalni más szelek járkálnak :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Most nem vágom pontosan de lesz egy Plüs Romboló?

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Jó pénzért? Bármit is :) Egy menő 3D nyomtatott maketten még elgondolkodnék. De plüss? Ezt mutatják a statisztikák hogy 12 éves kislányok tolják a játékot?? =O

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Hát én megveszem kispárnának az tuti ;)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • De miért romboló? Egy plüss ds-nek nagyobb piaca lenne, hacsak nem a Disney lecsapná őket miatta :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Motoszkál valami bennem egy ideje, mióta az Alderaanon jártam
    Nem értettem pontosan mi történt

    Ha a hajógyárakat berakod építési várólistába
    Akkor a gém úgy veszi megépült és tudsz gyártani magasabb osztályú hajókat, védelmet
    Ez elég nagy előny lehet a kezdetekben
    De nagyon megszidtak, hogy kihasználni egy hibát, az büntetést von maga után!!!

    De aggy egy jéger sört, hogy jobban emlékezzek ;)

    Két fura alakot vittem emlékszem. Minden rendben is lett volna ha a bolygót nem lőttek volna szét a Birodalmiak
    Amit nem értek hogy kerültem én a Holdra? A hipertérből a bolygóhoz kellett volna érnem oda is értem.
    Aztán hirtelen a holdon voltam és tudom a Hold-Bolygó út legalább egy perc
    Teleportáltam! De hogyan ha nem lehet?

    Trükk, hiba vagy ez a valóság?

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Ha a hajógyár fejlesztése közben tudsz hajót vagy védelmet építésre berakni fizetek egy sört ;)


    A másik "anomáliát" nem értem. Biztos az én agyam nem áll rá a "költészetedre" így ebben talán más "műértő" tud majd segíteni. Ha mégsem fogalmazd meg a "halandók" nyelvén a problémádat talán úgy tudok segíteni...

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • "Ha a hajógyárakat berakod építési várólistába

    Akkor a gém úgy veszi megépült és tudsz gyártani magasabb osztályú hajókat, védelmet"

    Nem ép építed hanem csak "berakod építési várólistába"
    1. hajógyárad van elkezdesz építeni egy Naperőművet és berakod Építési várólistára a hajógyár 2. szintet akkor tudsz építeni Könnyű lézert.
    De mindegy is ez a kis nüansz már nem működik, megnéztem
    Ezek szerint ez hiba volt ;)

    Köszönöm de nem kérek semmit, meg kell próbálnom a laikusok nyelvén beszélni ;)

    Szóval ha a flotta a Holdra megy de az 1 seccel az érkezés ellőt felrobban akkor hogy kerül a flotta a bolygóra mikor "Hold-Bolygó út legalább egy perc"

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • szép napot a díszes társaságnak! emelem poharam! aztán a korsót reája.

    Kérdésem volna, miszerint a ma meghírdetett lifeformos newtron és kraken vásár pontosan mire is vonatkozik? Amennyiben az alap kraken, newtron, detroid gyorsítókat is meg lehet vásárolni némi sa-ért cserébe, akk érdemes lenne átfogalmazni az esemény címét és beltartalmát félrevezetősége miatt. Ha meg csak a lifeformos dolgokra vonatkozik, elnézést az akadékoskodásomért! ;) és most engedjétek meg eme kora délutáni órán, inkább egy kávét kérnék mindenkinek! :)