Beiträge von Gullcsi

    Dilemma van 2 világ között.

    Az angolon májusra kb. 10 országban jelentettek be összevonást. Nagy többségét 10x ecos unira húzzák rá...

    Fejlesszek vagy ne?

    Mert berakok a Zibalon egy 10 napos fejlesztést és átmegyünk a srácokkal a Yildunra, ahol már van accom, akkor lőjem le mondjuk 8 napnál, mert át kell rakni a nem 8as pozícióra eső bolygókat?

    És itt a másik... fejlesszem-e a Yildunos accomat, ha úgy is oda megy mindenki...

    Volt róla szó, hogy itt nem lesz összevonás, de tényleg így van?


    Csapos, ne az íjaddal babrálj, amúgy is mit keres egy ilyen a kocsmában? Ide vadászpuska illik a pult alá!

    Na, most miért nézel így? ööö... mit is akartam? egy borsó korsodit mindenkinek!

    Miért is dobnak ki a szerverek napi többször?

    - Mert nem csak egy fül van megnyitva?

    - Esetleg másra is használom azt a böngészőt?

    - Talán mert nem csak az ogame-el foglalkozom és nézni akarok közben valamit a tv-ben?

    - Mert utál?


    Kávét és unicumot, és annak is aki szereti szintén!

    Elég elszomorító ha ez még kérdés valakinél, és nem 10 pont csak 1, maximum 2.

    Ami persze nem biztos hogy jó de már elég régóta így van hogy mindenki megszokja és ne lovagoljon rajta állandóan... Ennek ellenére állandóan ez a fő téma.

    Persze tudom mi GO-k könnyen beszélünk hisz minket minden szerveren minden játékos "megvett" :lol: így dől a lééé:D

    Ilyen ez :D

    És az igazi nagysága az, hogy a Zibalon történt, 3 hónappal lifeform bevezetése után! Grat!

    Valami jó kis Ír kávét bedobnék így influenza ellen :)


    De az hogy néz ki, hogy egy ilyen kis poharat eltörök a pulton és dühöngeni kezdek Gurat csapos előtt? :D
    Mondjuk elképzelek egy balhét szerény játékosaink között... lehet kellene egy komolyabb dühöngő, "kocsma előtti hó" névvel :D

    Egészségetekre!


    ui.: A cifra ülepű nénikéjét ezeknek a germánoknak, hogy nem akar SA jönni 9x alatt! :minigun:

    Ne harapjuk le szegény Anubisnak a fejét, mert tudod ki fogad majd ha a meghalsz :D


    Valóban kiírja a változásnaplót.

    De csak napi egyszer talán. Vagy csak egyszer... a változások után.

    Van egy click me! írva ilyenkor az antigamereborn felirat helyett... ha rákattintasz, az egy változásnapló is, nem csak pénzkunyera az ago-val elvégzett munka miatt


    Az angolon még megtaláltam, ott még nem csörtettem be az agómba, ezt nézve :)


    A teljes frissítés szövege:


    Version 11.1.006.01.2024

    A new version has been submitted. Please note Chrome might take a while to approve the new version.

    IMPORTANT: With TrashSim being shut down, you now need to set a custom URL to your preferred TrashSim clone. Here is a list of currently available clones:


    Prefill is when AGR reads the data from spy reports and sends it to the sim. Note that your chosen language needs to match the server in order for this to function since Gameforge still has not added ways to identify data in reports independent of localization.

    Changelog:

    • [Feature] Added support for custom TrashSim URL (AGR Menu -> Tools -> TrashSim)
    • [Feature] Added keyboard shortcuts for starting lifeform researches (Tier 1: Q W A S Y X -- Tier 2: E R D F C V -- Tier 3: T Z G H B N)
    • [Feature] Added option to disable food plundering by default
    • [Polishing] Made phalanx overlay wider by default
    • [Polishing] Fleetdispatch uses onpage ship labels instead of loca API
    • [Misc] Changed lifeform cost and data to reflect global release changes
    • [Bugfix] Rounding error in cargo capacity with lifeform bonuses
    • [Bugfix] Colonize button in galaxy preselects colony ship again
    • [Bugfix] Fixed bug where AGR calculated with non-existent lifeform techs on moons

    --


    *utólagos engedelmeddel átmásoltam ide is Gullcsi, hogy meglegyen :)

    üdv, T.

    Ne harapjuk le szegény Anubisnak a fejét, mert tudod ki fogad majd ha a meghalsz :D


    Valóban kiírja a változásnaplót.

    De csak napi egyszer talán. Vagy csak egyszer... a változások után.

    Van egy click me! írva ilyenkor az antigamereborn felirat helyett... ha rákattintasz, az egy változásnapló is, nem csak pénzkunyera az ago-val elvégzett munka miatt


    Az angolon még megtaláltam, ott még nem csörtettem be az agómba, ezt nézve :)


    A teljes frissítés szövege:


    Version 11.1.006.01.2024

    A new version has been submitted. Please note Chrome might take a while to approve the new version.

    IMPORTANT: With TrashSim being shut down, you now need to set a custom URL to your preferred TrashSim clone. Here is a list of currently available clones:


    Prefill is when AGR reads the data from spy reports and sends it to the sim. Note that your chosen language needs to match the server in order for this to function since Gameforge still has not added ways to identify data in reports independent of localization.

    Changelog:

    • [Feature] Added support for custom TrashSim URL (AGR Menu -> Tools -> TrashSim)
    • [Feature] Added keyboard shortcuts for starting lifeform researches (Tier 1: Q W A S Y X -- Tier 2: E R D F C V -- Tier 3: T Z G H B N)
    • [Feature] Added option to disable food plundering by default
    • [Polishing] Made phalanx overlay wider by default
    • [Polishing] Fleetdispatch uses onpage ship labels instead of loca API
    • [Misc] Changed lifeform cost and data to reflect global release changes
    • [Bugfix] Rounding error in cargo capacity with lifeform bonuses
    • [Bugfix] Colonize button in galaxy preselects colony ship again
    • [Bugfix] Fixed bug where AGR calculated with non-existent lifeform techs on moons

    Én kocka vagyok és zavar, hogy nem látom nap mint nap mit hozott be pontosan az exp.

    Betegség, de a játéknak segítenie kellene benne, hogy kockulhassak :)

    Kipróbáltam a következőt: mikor angolul jöttek a hajók átraktam angolra és úgy raktam be az infinitybe, de még csak a nyersit se olvasta be.

    Arra tudok gondolni, hogy ott valami láthatatlan programsor rossz benne és ezért nem müxik.

    Végül is nyelv átrakásakor működnie kellene, hisz nem a magyarra programozták le az ogame infinity-t.


    Kész szerencse, hogy csak a Yildun szívat ezzel, a Zibalon semmi baj.

    Vagy lehet hogy ez is valamilyen beállítás kérdése?

    Jegyzet-2023-12-31-120115.jpg


    Ott a piros nyílnál kattintva kiadja ezt a táblázatot, amint fel vannak építve a megfelelő faji épületeid...

    A 3.6os utolsó kutatáshoz ez kell majd: Meditációs enkláve: 75, Kristályfarm: 78, Rúna-kovács: 15, Oriktorium: 12

    Szép csata... Világok Leigázójától... de ennél célszerűbb lett volna elkérni ezt a nyersit Sheldontól :)

    Szerintem át is küldte volna lazán.

    De maga az igyekezet, a bátorság és az akarat, keverve a kivitelezéssel... tetszik.

    A bolond a tarott kártyában ugyanaz mint a mágus :)



    Arató versét meg kell keresnem eredetiben, mert kúúúúúúrva jóóó!