Posts by Gullcsi

Nah. Kivancsisagbol beregeltem egy uniba hogy kiprobaljam ezt a felfedező dolgot.

Hát 0-rol kezdve is az a tapasztalatom 1 hét után hogy szépen hoznak az expek.... Pedig napi max 10et küldök ki de ebből átlagban 2 üresjárat. A maradék 8 pedig mindig nyersit hoz azt viszont nem rosszul. Igaz csatát nem igen ad... De hát nem is olyan flotta megybexpre.... Na meg hát a szaros 17k ponttal mit is lehetne küldeni.

1 hét mire törli, szóval sürgősen töröld, ha oda akarsz menni :D

Elvileg a költözésre egy hét van.

Rányomsz, és azonnal átpakol, a másik accot meg bannolja 2038-ig.

Ott lent lesz a megszokott helyen a költözés, ami vagy müxik vagy nem. Balarionnak jegyet kellett írni, hogy átrakják.

Költözés után valamikorra be van tervezve egy szavazás az uni megváltoztatásáról.

Nagyobb eco + ez az.

De szerintem előttünk a franciákat is átpakolják, szóval van még időnk.

Valamit én is most akarok kitalálni erre. A minimális 3000 nsz mellé rakni kellene vagy 1000 nh-t... így legalább hozna egy kis df-et + nem kerül sok deuba.

Szerintem:

- Rigel (3x speed, 70 df)

- Ursa (2x speed 8x gazdaság 30% df)

- Yakini (1x speed 80% df)

Ez talán korrekt lenne. És a minimum 1, másfél éves szervereket pakolják át.

Kicsit bugos indult az átlépés új szerverre.

Vannak vicces dolgok, amiket be kell tartani. Pl.: nem lehet flottamozgásod merge előtt.

Most ki akartam próbálni, milyen az átlépés. Arra gondoltam, hogy most kiválasztom az unit és egy hét múlva átrak.

Azonnal átrakott :D

Várom a többieket, talán olvassák amit írok.

Durator 1 x szerver, top 2 vagyok :)

Sima expeket nyomok: nsz + pf+ kaszás. Kb reggel 7től éjfélig... soha nem volt még 2-3-nál több csata mostanság.

Előtte a rendes df miatt küldött expekből max. 11 csata jött, az is csak egyszer sikerült. Átlagban 4-5 volt naponta.

Ostromkasza :D Most olvasom mi az.

Milyen magas a karakter? Én azért erősen korlátoználak... illetve kötném ügyességhez és állóképességhez kicsit...+ nem harcolhatnál órákat ezzel a két fegyverrel egyszerre... 01-es dobásnál megsebzed magad stb :D

Fasza csapat :) Te vagy a pap és az ütőgép is egyszerre. És az agy :D elkéne' még oda egy mágia használó. Kaptok egy olyan küldetést, ahol gondolkozni is kell és meg vagy lőve egyedül.

Hmmm... 18 évesen kezdtünk Harc és varázslattal. Megöltek az alapkalandban a farkasok, mert azonnal nekiestünk és harccal próbálkoztunk.

Aztán a srácok egy ideig d&d-t nyomtak majd jött a MAGUS... ami szerelem maradt... (mint látjuk annyira, hogy összekeverem Ranagolt Dartonnal :D ) De nagyon sokat játszottunk, főként meséltem. Olyan 12+ os varázslóm volt, akinek a repülőszőnyege tele volt tolva bélyegekkel... az aljára félelem varázsjel stb... úgy utaztunk vele, mint egy mostani harckocsival :D A varázslón halottmozgatás bélyeg :D Ha meghalt "feltámadás" azonnal, teleport a fővárosba és feltámasztás... De a gonosz csapattársaim mindig meg akartak ölni :D

Levelezős szerepjáték: Túlélők Földje (mai napig nyomom :D)

MAGUS mellett volt, Call of Cthulhu, Starwars, Gyűrűk Ura, Shadowrun

"Te mondd meg a királynak, hogy meghalt a fia"

Én nem bánnám ha még itt sunnyognál egy darabig a szerveren! Nagyon szépen visszatoltad a Gagarin accot is! Az Istencsászárság volt! Olyat még soha nem láttam!

Amúgy fasza bányász accot lehet abból csinálni, majd körbekérdezek én is, hátha kell valakinek!

Régi Andrós vagy RA-s tagok visszajöhetnének ezzel hozzánk!

A kisebb harcokra az ember mindig másképpen tekint mint az ilyenekre. Ez kicsit olyan, mintha magunk alatt bontanánk a fát... Bár ez a fa ki akarta irtatni az univerzumunkat a "gonosszal"... ezt én is megrónám rajta! De amúgy Aurri egy rendes srác, nem érdemelte volna meg mindezt.

Elvesztett az uni egy szép nagy flottát... ezáltal gyengültünk... ez szomorú

Ott a másfél milliárd deu... egy akármilyen vicc fs-t le lehetett volna vele tolni... 20-30 milla kell a legegyszerűbbhöz, ami még elkapható, de mégis csak fs!

De Aurri marad nagy ember közöttünk! Még az is lehet hogy visszahúzza a flottát és lecsap! Áldozata megmutatta nekünk, hogy nem bízhatjuk el magunkat soha!

Összefogott 5 ember és együtt mozogtak... azért nem egyszerű egy ilyen hadművelet... nagyon szép, dicséretes... így ők léptek a leköszönő helyére!

Én nem Malesdét emelném ki a csapatból :) Az ilyen csaták egy emberesek... + 4 csatlakozik. Nem hiszem, hogy ő volt az irányító ember. Az Ördög dühe pusztította el.

Wish: nem rossz a Darton pap szöveg :D Azt hittem csak én vagyok/voltam szerepjátékos :thumbup:

30+ emberrel kezdtem el ezt a szervert valamikor tavaly... azóta sokan lemorzsolódtak... Már csak hárman voltunk talán mikor Balarion belátogatott. Kerítettem neki gyors egy accot... azzal kezdte el. (ez a magyarázata annak, hogy előttem van :D , és persze a szorgalom)

Azóta szorgalmasan kellett neki visszalövöldözni a holdakat, de valahogy átkozottul jól játszik. De ezt tudjátok Ti is.

Valamelyik nap a héten nézte ki magának az oroszt (RED) - ez volt régen az orosz szövi, de a szerverdöglődés miatt elhagyták a helyszínt, csak 1-2 ember maradt - aki magára hagyta kis időre az accot. Akkor jó alaposan megcsipkedte mindenhol, ahol tudta. Nem maradt belőle talán csak a nagy flotta.

Ma léptem egyet előre... bódogság!!! Az orosz srác a 11. helyről 13 helyet zuhant lefelé... hurrá 14. vagyok :D

Aztán egy óra múlva bejelenti a szövi előtt Bala a szerver top 1 csatáját :)

Gratulálok neki itt is!

De honnan volt Neked ennyi kukád? :D

Támadó Bala [HUN]

Könnyű Harcos 1.251.513

Nehéz Harcos 159.653

Cirkáló 150.264

Csatahajó 5.836

Csatacirkáló 69.285

Reaper 36.920

Pathfinder 106.889

Védő buy deut [RED]

Kis szállító 16.706

Nagy Szállító 32.358

Könnyű Harcos 19.726

Nehéz Harcos 22.527

Cirkáló 32.167

Csatahajó 510.106

Kolóniahajó 1

Szemetesek 50.500

Kémszonda 182.723

Bombázó 1.836

Romboló 10

Halálcsillag 290

Csatacirkáló 41.161

Reaper 51

Pathfinder 19.898

A csata után ...

Támadó Bala [HUN]

Könnyű Harcos 77.879 ( -1.173.634 )

Nehéz Harcos 26.480 ( -133.173 )

Cirkáló 73.632 ( -76.632 )

Csatahajó 5.147 ( -689 )

Csatacirkáló 62.707 ( -6.578 )

Reaper 33.458 ( -3.462 )

Pathfinder 51.400 ( -55.489 )

Védő buy deut [RED]

Kis szállító 0 ( -16.706 )

Nagy Szállító 0 ( -32.358 )

Könnyű Harcos 0 ( -19.726 )

Nehéz Harcos 0 ( -22.527 )

Cirkáló 12 ( -32.155 )

Csatahajó 6.138 ( -503.968 )

Kolóniahajó 0 ( -1 )

Szemetesek 2 ( -50.498 )

Kémszonda 0 ( -182.723 )

Bombázó 102 ( -1.734 )

Romboló 1 ( -9 )

Halálcsillag 290 ( -0 )

Csatacirkáló 1.350 ( -39.811 )

Reaper 8 ( -43 )

Pathfinder 9 ( -19.889 )

A harc döntetlen lett.

A támadó zsákmányolt:

0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium

A támadó összesen 11.123.143.000 egységet vesztett.

A védő összesen 37.186.155.000 egységet vesztett.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 25.589.285.793 fém és 11.084.825.409 kristály lebeg.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által megszerzett törmelék.

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 18.770.178.793

Kristály: 7.545.875.409

Deutérium: -765.086.000

A támadó(k) nyeresége 25.550.968.202 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -25.692.887.000

Kristály: -10.544.670.000

Deutérium: -948.598.000

A védő(k) összesen 37.186.155.000 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1