Posts by Gullcsi

:(

Nagyon sajnálom, hogy abbahagyod, Barátom!

Te voltál az első, aki megjegyzést tett a harcaimra a fórumon :)

Jó volt Veled együtt játszani, kár, hogy más Uniba kerültél.

Bírtam azt a furcsa játékot, amit csináltál... minden bolygód más színű volt :D

Minden jót Neked az életben!

Nem gondolom helyesnek ezt az irányt. Sőőőőt... Azt hogy senkit sem támadsz az teljesen rendben van. És pont ez a lényeg: vagy senkit vagy mindenkit. Ne csak a top járjon 'jól', hanem a kicsik is. Kivételesen egyet értek Gagával, a 'V' mód a legjobb annak, aki most kevésbé ér rá. Játék szempontjából nem lehet elvárás más felé semmi egyéb korlátozás - kivéve ha a szerverrel technikai jellegű probléma van.

Szia!

gullcsi@*****.**

Majd ide fejtsd már ki kérlek mi bajod van velem!

Nem akarok ide írogatni fölöslegesen, úgy érzem nagyon a bögyödben lehetek!

edit: sry, átírtam.. ne oszd meg kérlek az e-mail címedet :) üdv, T.

Van elég játék amit így is vinnem kell... de nem reklámozom mint most Te :D

Plusz most is bent dolgozom...

Nem a saját bőröm mentem ezekkel a kérésekkel... de jó tudni, hogy nem hagyott el a Gagarinos jó kedved :D

Üdv URSA szerver!

Az RA szövetség vírus ideje alatt MNT-t kér és adna minden nagyobb szövetség ellen!

Nyuggerek - HUJE - HIVE

Tudom, hogy most van a flottázás ideje, mert hamarabb maradnak magukra a flották és ezzel elrontok egy-két vadászatot... de talán itt lenne ideje, hogy ne rontsuk el egymás játékát!

A részemről továbbra sem támadok senkit a szerveren.

Most lassan egy hete egy helyre mennek ki az expek.

- Eddig nulla flottavesztés.

- Nem látom a különbséget... eddig naponta költöztem az exp flottákkal és úgy küldtem ki magam mellé a 7x4-5-6 exp flottát.

Annyi, hogy néha kiírja a kém, hogy majdnem beleütköztünk egy flottába... aztán visszaáll arra, hogy itt senki nem járt előttem, és ez váltakozik.

- Van e kimerülés expen?
    - Mi van akkor, ha csak egy helyről expelünk sokáig?
    Minek az esélyét növeli?

(kalózok, nulla nyersi, flottavesztés)

Most egy helyről expelek egy ideje: egyszer azt írja ki, hogy új vagyok a helyen, egyszer azt, hogy már sokan vannak a helyszínen.

Én ezzel járok:

12.000 nh

18.000 nagy szállító

10 kém

10 pathfinder

10 csatacirka

Nem minden nap tápos...de 100+ milla nyersi bejön általában.

Kb. 100 expenként elveszik egy flotta ami -350 milla kb... de bejön vele napi 1-4 db kalózcsata ami kb 20 milla profit, alienek ellen kicsit jobb, de olyankor én is vesztek olyan 4- millát.

+ jönnek a flották... amiket nem számolsz, mert nem vagy fejszámológép, de kb 20-30 millás / flotta vagy jobb.

Edit: kb 200-250 expenként esik le egy flotta... 5-6 naponként eddig.

Elvileg az lenne a lényeg, hogy a nehéz harcos és a nagy szállító kb . 2/5 - 3/5 arányban legyen, így profitos a kalózcsata... (kb 400.000 bukóval)

Szép ninja kellemes bevezetővel...

Emlékszem Zozzancs korábbi megindulásaira... minden volt a flottájában, kukától kezdve bármilyen hajóig... és olyan kellemes közelségben is volt :)

Én is átgázoltam rajta néha... csak nem nagyon érte meg. Kis flották mindenhol és nulla szakértelem. Ha van az embernek ereje 100-100 ds-el mindenhol... talán lesz belőle valami. Nomeg ad neki időt felébredni, még akár írhatott is volna, hogy "Helló! Itt vagyok, elpakoltam" ... de semmi.

Gagarin ott a környéken farmolta az i-seket és nem szerette, ha lyukra fut ki... ezért rádörgött egyszer kétszer szegénykére... amit ő szintén nem hallott meg. Ilyenkor hangosabban kell bekopogni, amit meg is tett néhányszor... míg vakba nem ment.

De ha ott kuporog a pók a háló alatt és ugyanerre vár, talán jó odafigyelni. 250 ds, meg nagyon csábító tud lenni... én nem bántottam volna, mert kedves vagyok :monster:

Egy ilyen minimális változtatás miatt igazán kár verziót frissíteni. Van egy bolygóm 3-ason esztétikai okokból, azon most lesz +11k krisi termelés óránként. Ha a Hydra összes 1-2-3-as bolygójára extrapolálom, az annyi mintha minden 30. játékos emelne 1 db krisibánya szintet!
    Ez megint csak arra jó, hogy egy darabig ne működjön rendesen az Antigame...

Üdv.:
    -Il-

Sajna még most se müxik normálisan, szóval ezzel nincs gond!

Ha sokan vagyunk egy szerveren, amilyen itt nincs, az emberek betömörülnek egy rendszer közepére és üresen marad a széle... szerintem hasznos is lehet, ha nem nézzük azt, hogy a kereskedés megjelenésével, még mindig jobb a 15ös pozíció.

De a 300.000 energiának kedvez... mindenképpen.

Mi lenne, ha npc bolygókat helyeznének oda... amolyan ál"i"-seket?