Posts by Gullcsi

Jó, kicsit átgondolva, nem egy variáció van.

Ez amit írsz talán a flottás acc... de a 4 fajból ezt azt össze lehet rakni.

- Van expre épített acc, ami mellette bányát épít

- expre épített acc, flottázáshoz (talán ezt számolgattad)

- Flotta / flotta

- Bányász / bányász

- Bányász / exp

- Bányász / flotta

Szóval... lesznek itt még felfedezések keményen.

Nagyon régóta játszunk. Olyan ez, mint mikor bemész a boltba és a kenyereket átpakolták egy másik polcra a szokott helyett. Kiakadsz és azonnal azon gondolkozol, hogy ezentúl máshová jársz :)

Eddig minden újításkor kihalási hullámok voltak. De ez a kasztos frissítés lássuk be jó dolgokat hozott.

Adjunk egy esélyt neki. Ennyit megér.

És hogy csak SA költés lesz?

Lehet. De aki használja a legális "csít"-et, az mindig valamit veszít az egész értékéből.

Az jobban aggaszt, hogy még iszonyatosan bugos. Kíváncsi leszek mikorra lesz játszható az egész.

Sziasztok!

Átadnám angol Dorado unis accomat.

A szerver totál 1x, őskövület.

https://www.mmorpg-stat.eu/bas…8.dat&univers=_156&pays=2

Kezdem unni... jelenleg bányász acc, meghagytam szinte minden csomagot amit eddig kaptam.

12 bolygó, tüsire készítve. Holdakon is védelem. Az uni harcosai nem tudnak hozzá se szagolni. (addig meg semmiképpen, amíg nincs miért menni)

Top2 bányász acc (a lehetőségekhez mérten :D )

Nem igényel sok törődést. Én napi egyszer léptem fel, megvenni a napi cuccot. Heti, két heti fs-ekkel elmozog... 1x termelés miatt nem nő nagyon a nyersi :(

Apró flotta:

Small Cargo: 136.476 Large Cargo: 89.048 Light Fighter: 3.286 Heavy Fighter: 182 Cruiser: 2.110 Battleship: 613 Colony Ship: 13 Recycler: 2.838 Espionage Probe: 224.649 Bomber: 318 Destroyer: 271 Deathstar: 403 Battlecruiser: 865 Pathfinder: 540 Reaper: 1.760

Néhány hiba, amin ne lepődjetek meg:

- Este szinte lehetetlen fs-elni. Néha a sima mozgásra se indítja el! De egy sima inaktív holdtámadás elvileg megteszi... (köszi Atsaba!)

- Nem mindig megy 5 alkotás egyszerre... az első ilyen indításra nézzetek rá, és ha nem megy azon a bolygón, akkor érdemes egyesével indítani mindent.

- Kutatásnál ugyanez... most éppen olyan volt nekem, hogy 5 kutatásból az első ismételte magát folyamatosan.

- Leállnak a bolygótermelések. Termelnek, de ha rákattintasz a bolygóra akkor nullázódnak. Ha odaviszel nyersit, az megmarad.

- Lehet kémmel támadni és árut fuvarozni. 1 pajzsot vagy rakétát húzzatok föl mindenképpen estére.

- Támadáskor figyeljetek arra, hogy a kaját is beszámolja a nyersibe!

Azt mondom, hiába a 10-20 milla SA, érdemes bolygókat húzni és csinálni gazdaságot, ahhoz, hogy később ki tudd ismerni az egészet.

- Expeljetek! Vagy építsetek nagyon sok kémet és farmoljatok!

Nos, vagy programhiba, vagy nem... de fajátállításkor mindent kisöprött nekem. Eddigi faji kutatást, de a faji épületeket is.

Minden bolygón egyesével kell átrakni a fajokat. Újra 600-ról kezd.

Sajna még mindig semmit nem ír ki a progi :(

Támadás stop is van, így nyersit se lehet gyűjteni csak expel... amit szintén nem ír ki.

(Van egy olyan érzésem, hogy exp nem is müxik.)

Most küldtem egy Search for lifeforms-os (ha van egy bolygóhelyed és nyersid, ugyanúgy indítod, mint ha bolygót csinálnál vagy áthelyeznél, lesz neki spirál ikon) küldetést, de nem írt ki semmit, de nem ment el hajó sem... és most tér vissza a semmi :D

A Bermuda mennyire káosz szerver?

Lehet rajta multi acc?

Van GO?

Gondolom a tesztelés a lényeg, nem az, hogy hogy csináljuk...

Teszem azt fel, nincs kedvem megvárni az accom törlődését, hanem indítok egy újat... és feltápolom saját accról... mert nincs kedvem sokat várni a fejlődésére.

(Kicsit eltoltam az SA felhasználást :D)