Beiträge von Stixer

    Ez egy érdekes gondolat menet és belelehetne folyni, de nem akarok most ^^

    Egs urak

    Pedig szép nagy Betűkkel ki van írva a jéghegy csúcsán :D

    Community Manager=CoMa

    Én most nem kérek semmit.

    Nem tudtam összerakni.. bocs gondolom egyszerűbb lett volna nevet írni :D

    benéztem ><

    Egy nap egy ökör legelt a mezőn. Mélyen az erdőbe csatangolt, és miután több hétig legelte a dús füvet, szép kövérre hízott. Az oroszlán, aki már nem volt ereje teljében, és nehezére esett a vadászat, meglátta a szép kövér ökröt; leteperte, megölte és megette. Teletömte a bendőjét. Aztán elégedetten felbődült. Éppen arra járt néhány vadász. Hallották a bőgést, becserkészték az oroszlánt, és lelőtték. A történet tanulsága: ha teli vagy ökörséggel, ne nyisd ki a szádat.


    Sadhguru


    Egy kávét kérek :)

    Azért van a kocsma hogy dühöngjünk had tegyem :P

    Kv előtt ne beszélj mert csak bántasz mindenkit ;)

    fél óra múlva várunk vissza 1 jópofa hp-ra

    Ha már költök erre a szarra és bannoltok Bug using címen megírom a jegyet Kitiltás reklamáció témában mert nem csináltam semmi szabálytalant 100%!!!

    És érdekelne miért a bann erre hogy van merszed azt válaszolni hogy szerintem írja a lobby és elköszönni?

    Utánna válaszüzenetre 5 napja nem reagálsz!

    Jogom van tudni mit tettem amiért a bann-t kaptam!

    Jólenne ha végeznétek végre a munkátokat!!!!!

    Mondtam már korábban ;) Miért is gondoljuk hogy a support van a játékosokért... a játékos van a supportért XDDDD

    Nem is értem mit háborogsz.. vigyázz van egy erős fegyver a narancs kezében b-vel kezdődik és n-el végződik.. (mindenhol működik) ha már nem akarnak veled foglalkozni :D

    Vannak akiknek külső platformon kívüli beszélgetéseket is elfogadnak bizonyítéknak és vannak (a többség) akik le vannak szarva. ;)

    Kérek egy kört mindenkinek.. mivel mostanában nem költök már így belefér :P

    :D:D

    És lám kietlen sivatag lett az egykor virágzó helyből.. :D Micsoda munka... miiiccssoda munka :D

    Egészségére mindenkinek.. mivel kevesen vagyunk itt mindenkinek fizetek.. ez még belefér :P

    Remélhetőleg ezt azért nem gondoltad komolyan. :/

    Az a baj hogy a szembenálló felek annyira másképp látják a módosítás miértjét hogy ebből nehezen lesz egyetértés. Elfogadás igen mert mást nem nagyon lehet tenni. Esetleg a nyersiküldés mennyiségén lehetne formálni mert ez az összeg még egy valóban kezdő játékos felzárkóztatására is kevéskének mondható. Egy újan induló uninál még elmegy de szerintem a legnépszerűbb szervereken olyan szinten vannak legtöbbeknél a bányák kutatások flották hogy ez a mennyiség nem oszt nem szoroz. Csak egy példa az illusztráláshoz ha már benzines téma is volt: az orlen az applikáció használattal ad 15 Ft kedvezményt literenként a tankolásnál. Ami ugye jól hangzik de... A múltkor 20000-ért tankoltam és a kedvezménnyel kemény 500 Ft-ot sikerült megspórolni ami 2,5%. Ha azt írnák hogy adnak 2,5% kedvezményt kiröhögnék őket sőt még az 5%-ra de így hogy 15 Ft már mindjárt parádés. Csak épp sok értelme nincsen.

    Ennél szebben ma még senki nem foglalta össze eme társalgás miértjét ;) Ja és kifejezetten tetszik az 1. sor :P

    Ez egy nagyszerű csodálatos játék.. igazán segítőkész admin team fogad. Naprakész infokat kapsz mindig.. miért akarod elhagyni eme csodás világot?

    Mint korábban láttuk "attól hogy itt 10l víz nem ugyan annyi mint ott" az nem azt jelenti hogy valami hiba van.

    Ezeknek a buta játékosoknak kéne kicsit odafigyelni mit merészelnek tenni eme csodás rendszerbe!! Ugyanis igenis a butacsúnya játékos van az adminért és nem fordítva ez mindenhol így van NEM érted?

    Na egészség mára utoljára! :D ;)

    Ámen.. :D Pocakra vigyázz vegyél be 1 renee-t is hátha segít

    Elötte is tele volt csak a vállalkozó se hülye. Minek adjon el valamit veszteségesen ha a kormány se volt hajlandó lejjebb vinni az áfa-t

    Ez igaz.. :D ;)


    Miért kellene teljese egészében a lényeget kiragadva a legjobb nem? :D


    popcorn jöhet sör már nem kell, de 1 tüske még elfér és délutánig pihi xD

    Távol álljon tőlem a vádaskodás ;) Én az eljárást sérelmezem.. mert ha mondjuk beközlik 28.-án hogy figyelj paraszt 05.01.el szívod a faszt akkor oké, de így hogy beközlik és már életbe is lép hm.. igazi "hungaikum" XDD Még jó hogy nem rakták bannra egyből a mélyentisztelt admin urak fél zibalt mielőtt közlik hogy ezen gondolkoznak :D Mert mint tudjuk a demokrácia rég kihalt üdvözöl mindenkit a diktatúra csodálatos világa.. vissza a 90es évek elejére bár már űrhajókkal röpködünk... :D Nem gond kis nosztalgia mindig belefér :P

    midnenkinek még1 kört !

    szomorú, hogy ez az áldozat szerep mostanság mennyire menő és hogy mennyire kell mindig a konteo...

    denem kell aggódni nálatok van a top 1 acount is minden is üthetitek vághatjátok sheldont.szóval, irány előre nem kell picsogni állandóan.

    tudjuk te is pulling szabály betartásával csináltad Zibalon a flottát ;) Nem picsogás csak részrehajlás a dühítő és már nem az 1. eset volt ez... :P

    Ui.: Ha nem iszol kérlek.. OTT a kijárat

    Szóval igyunk ;) 1sör+2tüske jöhet

    A hős megmentők.. :D köszönjük ezúton is

    Nyílván a "kisebb" játéokosokat védtétek igen tudjuk.. :D "Figyelmeztetés?" Nem tudok olyan esetről hogy történt volna...

    Mind1 is ha ennyire fáj hogy beindult 1 pénztárca harc hát korlátozzátok az sa vásárlást is ;) Úgy se profitból él a világ ahogy ez a lebúj se ahol társalgunk a moslék italok mellett.

    Most nem kérek semmit köszönöm

    Figyelem igazi hungarikumot láthattunk a hétvégén... kitalálunk valamit másnap max 2 nap múlva már be is van vezetve.. mintha csak O.V. lett volna hatalmas respect az illetékeseknek ;)


    azért, lett 500 millás, mert a nap végén a ogame, egy üzlet és nem a játékosoknak :)


    és mivel egy csodás kiskapu lehetősége volt felfedezhető, a bizniszelők, pedig ezzel tisztába lettek, lezárták ajogi kiskaput, és hip-hop nem termelnek súlyos veszteséget.

    szomorú, de ez van.

    én nem kérek semmit hidratációs napon vagyok :D

    Ezt a részét is teljes mértékben megértem, de azt nem tudom felfogni ésszel miért fáj valakinek ha kinyílnak a pénztárcák... (ja mert a törzsvendég dünnyög érte) kinem sz*rja le? Már bocsánat..

    Végülis jó döntés született üzletszerűen essen a forgalmom mert ha valami termeli a pénzt akkor vérszem és kell még több, de kérdezem én mivan ha az ellenkezője jön ki belőle? :D


    További jó iszogatást mentem haza elég volt, de az útra 1 dobozos sör jöhet ;)

    Azt tudjuk hogy nincs :D ez már túlképzelt kommunizmus. MIndkét oldalnak nehéz, csak vajon miéert van az hogy egyes helyzetekben miérzt nehezebb 10l víz mint máskor.

    Amíg metafórákban beszélünk nem lehetünk büntethetők, mivel az értelmezése teljsen személyre szabott!

    Vissza hívim az urat, de toldjuk meg még 1-1 unicummal.!

    Tisztelettel uram vigyázz itt a falnak is füle van.. ;)

    De igyunk még1et eme gondolatmenetre EGS :P

    Hey!

    Pálinkát és sört kérek!

    Gyenge munka folyik itt nagyon!

    Az illetékesek merre kószálnak ?

    Mondhatjuk hogy itt "szólás szabadság van", de ugye ez sem igaz 100%ba :D
    Kis dühöngő, de csak a székdobálásig terjedhet maximum
    Ugyan azt kérném mint a pult végén az az úr!!