Vágóhíd


  • azért Trump is beletolt vagy 4kilót.. ami nem probléma, csak rossz emberrel példálóztál.

    Tény, hogy tolt bele, hiszen Kalliston Top1 - ként azért hagytam abba a játékot, mert a 4X annyi pontomat kb 3 hét alatt hozták be.. Én meg max a parancsnoki sorra költök, és esetleg legyorsítok kutatást vagy épületet..

    De a lépték nem mindegy.. Amit egyesek csinálnak, az szimplán pénzért vett dicsőség.. Most is elbohóckodok a Librán Top sokadikként, de lenne véleményem az ész nélküli összevonásról, és a beletolt pénzekről.. :)

  • szerintem simán rakott bele közel annyit mint zik, csak ő ecoba rakta, nem flottába.


    de sajnos a gf behozta ezt a lehetőséget, nem a játékosok hibája hogy élnek vele.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Hááát .... végigolvastam ezt is. És tudjátok mire jutottam: önsajnálat, antiracionális gondolatfoszlányok, szánalmas ez a thread. A legjobban azok verik a tam-tam-ot, akik nemrég kiírtották az Ogame 80%-át. Miért sírnak? Mert most éppen mások élnek az SA adta lehetőségekkel, ami mindenkinek adott. De nem látjátok a fától az erdőt.


    1,: A tudást nem lehet megvenni, vegyétek úgy, hogy ezt a többletet nektek vették, DF formájában, mert tudással majd ti elviszitek - és örüljetek a pénzért vett DF-nek:!:

    2.: Akkor is sírt minden ember fia, amikor egy hiperaktív lép pályára:!: Tízszer annyit farmol, hajnal 3-kor végignéz mindent, és reggelre se Hold, se flotta. SA nélkül. Hosszú távon ugggggyan ezeket a felháborodott írományokat lehet olvasni /pl. Beka nagy híve volt ennek, szapulták is/. A bölcsek barátlistán voltak :S .

    3.: Azokról nem szól a fáma, és ezt SA nélkül írom, akik csak játszanának, de nem ez az életük, cserébe megkapják a napi 6 fosztást, és farmot csinálnak belőlük:!::?: Persze tudom, itt senki nem ilyen:!: Vagy hagyjuk kicsit nőni, utána csapjuk szét - gyors visszaépülést barátom - és ameddig visszaketyegsz, én a duplájára turbóztam magam. Majd folyt ... Ők mit írjanak? Jó ez a játék? Kérdezzük meg az i & I játékosokat. A törlőket bele sem vettem. Ők nem sírnak!


    Hagyjuk már ezt az állandó önsajnálkozó SA balhét. Merkuron nincsenek nagyok? Heló! Valaki látta az ottani flottákat? TOP10 alattiak mit reméljenek? Meg lehet nézni mennyi taktikai csata volt ott is - szerintem egy sem. Sima repülésekkel aratnak /pedig van ott is ÁSZ /. Legalább Librán megpróbáltak nagyot alkotni. Szerencse, másoknak szerencsétlenég, a csata elmaradt, de a szervezés ötös.


    Igazság szerint ami nem taktikai csata ( blind, ninja, hazakísérés, stb ...) , nem is akkora érdem, csak aktivitás kérdés. De ez én véleményem. És az is csata :) . Borítékoljuk az SA-t:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • az 1 - 2 - 3. pont minden tekintetben hülyeség.. :D


    1,: A tudást nem lehet megvenni, vegyétek úgy, hogy ezt a többletet nektek vették, DF formájában, mert tudással majd ti elviszitek - és örüljetek a pénzért vett DF-nek:!:120.000 DS - t? amihez folyamatosan vesznek? esélyes.. :phatgrin:

    2.: Akkor is sírt minden ember fia, amikor egy hiperaktív lép pályára:!: Tízszer annyit farmol, hajnal 3-kor végignéz mindent, és reggelre se Hold, se flotta. SA nélkül. Egyenlő esélyekkel tette, az aktivitásával volt több az átlag felhasználónál..

    3.: Azokról nem szól a fáma, és ezt SA nélkül írom, akik csak játszanának, de nem ez az életük, cserébe megkapják a napi 6 fosztást, és farmot csinálnak belőlük:!::?: Persze tudom, itt senki nem ilyen:!: Vagy hagyjuk kicsit nőni, utána csapjuk szét - gyors visszaépülést barátom - és ameddig visszaketyegsz, én a duplájára turbóztam magam. Majd folyt ... Ők mit írjanak? Jó ez a játék? Ők azok, akiknek nem való ez a játék.. Nem pénzük, idejük sincs rá. És legyünk őszinték, 95% - uk nem tanul, és nem is tanítható..

    +1. Ha veszek 2 milla DS - t, az életben nem szednek le akkor sem, ha nem tudok játszani.. ha látom, hogy jönnek fel rám úgy évek után, hát veszek még 2 millát, hiszen gazdag vagyok, megtehetem. Na ettől szar ez a játék.. Én uni1 - ben ismerkedtem meg az alapokkal, és hidd el, összehasonlíthatatlan.

  • Sylar lájkolja az írást, aki komplett szövijével az SA miatt elköszönt.. :D :D :D


    Nem rinyáltam, játszom az esélytelenek nyugalmával, de véleményem lehet.. :D

    Egyáltalán nem neked szántam hanem úgy általánosságban értettem hogy belehetne fejezni már a siránkozást ez van ezt kell szeretni.

    Egyszerü a képlet megszoksz vagy megszöksz, ha a magán véleményemet akarjátok erről tudni akkor mind azok hagyták/hagyják Librát akik valami teljesen másra számítottak, na mire is? könnyö célpontokra és milliónyi csatára és farmra? itt estek tévedésbe.

    Elvileg flottázni akarók mentek Librára nemde? akkor mire számítottak? ideje felébredniük és megrázni magukat hogy na igenis mi játszani jöttünk és van is rá lehetőség még milliónyi SA nélkül is csak több kitartás és akarat kellene.

    2 hét után elkezdtek a tagok v be szálingózni "1 bolond százat csinál" ponthogy maradni kellene és megmutatni hogy van kitartásuk.

    Mit gondoltk más szerverek különbek külföldön? annyi az eltérés hogy ott pl 10 szer annyi játékos van vagy lehet, magyar szervereken is lehetne sok játékos ha nem ilyen mentalitással álnának a dolgokhoz.


    Ideje megmutatni hogy milyen vér folyik az ereitekben vagy elvonultok leszegett fejjel? nem akartok veszíteni? nem tudjátok elviselni a vereséget? na ne már

    Igenis fellehet venni sok pakkos flottával a versenyt csak kellene egy kis összefogás plusz jobb csapatjáték.

    Egyesíteni kell erőinket és megmutatni van kitartás és akarat.Játsz azért amiért eddig is az pedig az hogy szórakozz és jól érezd magad egy közösségben amit te választasz.


    Ezen elgondolkozhattok mind Sharkosok mind Sithek.

    Vessétek latba minden tudásotokat és gondolkozzatok el mit veszthettek ha folytatjátok azt a játékot amit évekig játszottatok.

    Semmi értékeset nem veszítetek ha elhullik a flotta attól az élet megy tovább és semmivel nem lesztek kevesebbek de ha nem próbáljátok meg akkor nem is sikerülhet.


    Részemről ennyi már ez is több amit hozzá akartam tenni a témához.


    Loky off (back to the game):crazy::gamer::evilgrin:

  • kíváncsi vagyok, lesznek e nagy csaták ez után az írásod után, vagy ütitek a darkside-el továbbra is a kicsiket már ha még maradtak...

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • kíváncsi vagyok, lesznek e nagy csaták ez után az írásod után, vagy ütitek a darkside-el továbbra is a kicsiket már ha még maradtak...

    én nem úgy húzom a flottát mint legtöbben, nekem 500m profit is segítség, nekem nem áll 40-50 milla SA az accomon mellé 1000-2000 fémpakk hogy csettintésre 300mrd ot toljak be flottába amikor kedvem tartja.

    Annyi SA val és pakkal az accomon én se mennék kis csatákra, minek mennék mikor pár kattintás és ott van.


    Egyéb megjegyzés? Mr queen

    • Egyesíteni kell erőinket és megmutatni van kitartás és akarat.Játsz azért amiért eddig is az pedig az hogy szórakozz és jól érezd magad egy közösségben amit te választasz.

    nem arról beszéltem hogy egyedűl milyen csatákat csinálsz loky :) nem kell félre érteni

    a profit meg mindenkinek profit.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

    • Egyesíteni kell erőinket és megmutatni van kitartás és akarat.Játsz azért amiért eddig is az pedig az hogy szórakozz és jól érezd magad egy közösségben amit te választasz.

    nem arról beszéltem hogy egyedűl milyen csatákat csinálsz loky :) nem kell félre érteni

    a profit meg mindenkinek profit.

    Ezt azoknak szántam akik v be tették az accot pár hét után:crazy:.Szerintem pontosan tudják hogy kinek szólt ez az üzenet részemről.

    Darkside osok ott vannak és ez nem is nekik lett célozva:dash:

  • de lenne véleményem az ész nélküli összevonásról


    hagyjuk már.. nem tökéletesen mindegy, hogy hol csapnak össze az SA-huszárok? most a Librára költöztek, de ennyi erővel bármelyik másik szerveren is elő fognak jönni csak idő kérdése pusztán..



    ugyan Loky.. amióta queen bevásárolt ( jó, tudom, h nem Te voltál az első, csak Te vagy szem előtt mindenkinél ), azóta megy ez.. most, h másnál is megnyíltak a pénzcsapok még inkább ez az irány.. harc alig, siránkozás fullon.. egyébként pedig.. továbbra is az a gond, h ezt sokan nem tudják JÁTÉK szinten kezelni.. mert ez csak az lenne.. véresen komolyan veszik, élet-halál kérdést csinálnak belőle, más tárcájában turkálnak, anyáznak, hátbaszúrnak, elárulják a szövetségi társukat, a barátlistásukat, stb-stb.. Akinek valóban nem fekszik ez az "új rendszer", az menjen temetőbe, pihenjen és mehet másik országba, másik szerverre.. úgyis mindig az megy, h "máshol minden jobb"..

  • ugyan Loky.. amióta queen bevásárolt ( jó, tudom, h nem Te voltál az első, csak Te vagy szem előtt mindenkinél ), azóta megy ez.. most, h másnál is megnyíltak a pénzcsapok még inkább ez az irány.. harc alig, siránkozás fullon.. egyébként pedig.. továbbra is az a gond, h ezt sokan nem tudják JÁTÉK szinten kezelni.. mert ez csak az lenne.. véresen komolyan veszik, élet-halál kérdést csinálnak belőle, más tárcájában turkálnak, anyáznak, hátbaszúrnak, elárulják a szövetségi társukat, a barátlistásukat, stb-stb.. Akinek valóban nem fekszik ez az "új rendszer", az menjen temetőbe, pihenjen és mehet másik országba, másik szerverre.. úgyis mindig az megy, h "máshol minden jobb"..

    mert ott jobb lenne nekik? nagyon nem, ha itt nem állják a sarat akkor máshol még ennyire se megy majd

    itt esetleg arra ébrednek nincs fent pár hold más országba arra ébredne hogy 1 hold sincs meg rommá van farmolva minden bolygó.

    A flottát nem is említve csak 5-10perc figyelmetlenség és hopp már flotta sincs és 0 ázva a holdról a nyersi mert az a trendi hogy 1m se maradjon ott:dash:


    Felkellene nőlni ,nekiállni játszani és nem kellene más dolgával foglalkozni ennyi.

    Ez olyan nehéz? sokkal egyszerűbb mint gondolnák:pillepalle:


  • Felkellene nőlni ,nekiállni játszani és nem kellene más dolgával foglalkozni ennyi.

    Ez olyan nehéz? sokkal egyszerűbb mint gondolnák:pillepalle:

    Akkor miért foglalkozol te azzal, hogy mi V-ben vagyunk. Ugye, hogy ugye? Mégsem olyan egyszerű? Öngól.

    ÉS ahogy Trockij írta, várjuk a temető szervert és pihenünk addig, nekünk utána már egy másik sztori. Neked sok sikert és jó nagy csatákat.

  • Akkor miért foglalkozol te azzal, hogy mi V-ben vagyunk. Ugye, hogy ugye? Mégsem olyan egyszerű? Öngól.

    ÉS ahogy Trockij írta, várjuk a temető szervert és pihenünk addig, nekünk utána már egy másik sztori. Neked sok sikert és jó nagy csatákat.

    sok sírás és rinyával van tele az egész fórum

    temető előtt ne felejtsetek venni rá "SA"-t na akkor hoppá ki is lövi az öngólt?

  • Eszemben sincs beleállni egyik vitába sem, de ezt itt kell hagynom, mint tisztázást...


    Kicsit sok már ez az aki vbe ment azért mert gyáva történet... ezernyi más oka is lehet, nyilván ez is előfordul.

    És igen inkább álljatok bele azokba akik itt nyavalyognak a kialakult helyzet miatt, mi szépen elfogadtuk ez az új irány itt akkor lépünk tovább.


    Magam nevében beszélve, nem sehol nem volt gyávaság és nem , sehol nem a könnyű cpk és dúsgazdag bent felejtett flották miatt jöttem ide. Egy nagyon jó, merem állítani, .hu viszonylatában a legjobb csapattal jöttem ide, csapatmunka, stratégia által elérni kívánt sikerek vágya hajtott.


    Aztán jött a valóság, ami várható is volt valahol egy része, egy másik része nem. Sokan kapásból instant v-vel kezdték. Gondoltam oké, érthető. De az már kicsit durva volt, hogy sokan az első próbálkozások után is instant v. Ez már kicsit meghökkentett. Elviekben évek óta játszó játékosok és első komolyabb csaták vagy csak indulások figyelések és v.


    Aztán a kövi hidegzuhany beindult pár ember, társaság SA versenye. ÉS nem NEM magával az SA-val van bajom mielőtt ez a kör kezdetét veszi. Hanem a full értelmetlen SA mennyiséggel és játék iránnyal, nem azért mert sajnálom bárkitől, hanem mert én NEM AKAROK élni vele ilyen mértékben = nem is leszek életképes egyik társaság ellen sem.


    Véleményem szerint 3 féle SA felhasználó létezik:

    az első, aki marha ritkán csak saját maga meglepésére vagy csak végszükségben nyúl ehhez

    a második, aki a csapata, társai érdekében, őket akár felhúzva, segítve közös célok érdekében nyúl hozzá - ez a mi szövinkre maximálisan igaz, olyan csapatmunka volt van itt, hogy fogalma sincs róla senkinek, és PÉLDÁTLAN az egész .hu-n

    a harmadik, pedig a durva felhasználó, aki teljes top flottát vagy védelmet állít akár belőle. pénzzel instant fordítva meg az állást, amit lehet valaki évek alatt dolgozott ki


    További okok: előre nem látható okoknál fogva épp november derekára rommá havaztak munkával, esélyem időm nem volt még csak kifigyelésre sem az első hetekben. Majd unalmas, semmilyen jelleget vett fel a játék.

    Bejövőm alig volt 1-2 Ragnartól. Senki sehol semmi. Csapdákra, csalikra sem, és voltak szép számmal.

    És ha kicsit megfigyeltétek, utolsóként mentem vbe a szöviből. Volt majd egy hét hogy egyedül voltam szinte kint. És ÖV után is össz 1 hétvégét voltam vben amikor a kislányom velem volt.

    És nyavalyogtam, mentem vbe gyávaságból? Elkaptak? Nem romboltak nem? Azt se tudták hogyan fselek merre vagyok merre kellene indulni. Mert ez is volt a szándék.


    Szóval kicsit el kellene gondolkodni.

    Gyávaság = kihalt, értelmetlen a játék, akik maradtak 10-ből 8 ember irdatlan SA-t bele képes tolni és esélytelen ellenük, ezért keresek másik irányt amit KI IS TUDOK esetleg élvezni???


    A kérdés adott remélem érthető :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

    2 Mal editiert, zuletzt von Sylar ()

  • hagyjuk már.. nem tökéletesen mindegy, hogy hol csapnak össze az SA-huszárok? most a Librára költöztek, de ennyi erővel bármelyik másik szerveren is elő fognak jönni csak idő kérdése pusztán..

    hát akkor nézzük is pontosan és érthetően.

    Másfél millió forint megtámad egymillió forintot.

    Tegyük fel le veri és kéne lenni 500 ezer Ft de ugye a deutérium nem lessz törmelék.

    Merkuron ez még kisebb.

    Akkor miért nem xaly?

    Ott lenne 800 ezer Ft törmelék.


    Amúgy egy érdekes kérdés lenne pár emberhez .

    Azért mindenki fs érkezés előtt be jelentkezik és védi magát is ezzel a játékban?

    De mi van a másfél milliós flottákkal?

    Nekik egész nap gyomor görcs van ,hogy meg lessz e még a következő bejelentkezés után?


    Edit.

    Azt alá írom ,hogy a pénz nem tudás .

    Egyenlőre csak elrontott számolások amiket láttunk .

    Jó lenne már látni egy tényleges bankszámla kivonatot (akarom mondani csata jelentést)