Beiträge von Hasbulla

    Tudom nem szabad supportos dolgot kitárgyalni de ez minden játékosra vonatkozik. Szóval azt a választ kaptam

    "Az életforma szervereken a lelettalálatok valószínűsége véletlenszerűen alakul.

    Nincs meghatározva százalékos arány."


    Most mondanám hogy a tapasztalat nem ezt mutatja de fogadjuk el a hivatalos választ...

    Eggyel feljebb azt írtad Trockij ,hogy

    "

    jegyek kitárgyalása

    warn!"


    Akkor mégis csak" X" ember kap "Y" nem????

    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    *szándékos provokáció, sértegetés ez is :)

    warn!

    udv, T.

    Felettébb érdekes a szituáció.

    Olyan érzés kicsit mint a magyar választás.

    Azok is "szavaznak" akik a temetőbe mentek direkt.

    Bár volt itt nagy mellény,hogy majd ez meg az meg lessz szexualizálva aztán mint a kivert micsoda úgy mentek vbe ,hogy majd más országban ahol nincs a sheldon ott rendet teszünk...

    És akkor most majd csak akkor jövünk vissza ha az lessz amit "mi akarunk"

    Na hát nekik legyen külön uni oberonon és szevasz Öcskös.

    Na meg azok a tagok akik mindig a bányász szerverre mennek a nagy flottával méregetni a nagy pöpölőt.

    Hát látva mi lett az előző összevonás óta nem adnék senkinek semmit ami el hangzik a kívánság műsorba.

    Jó ,hogy nem kértek heti 17 költözést plusz napi 30 fém pakkot.

    Na meg szociális alapon lakhatási támogatás meg stabil internet kapcsolatot.


    Kicsit kapjatok már észhez ********.

    (Sorry de ez a legszebb amit tudtad írni )

    Mutassatok már egy játékot ahol ki kérik a nagyérdemű véleményét.

    Akinek van szeme az látja ,hogy Trockij írta ,hogy más országokban van ilyen és mit szólnátok ha esetleg itt is lenne.

    Hát legyen vagy kuss és az amit a team mond vagy ne legyen semmi.

    Mondott Trockij egy opció és már követelve van eddig vagy 30 egyedi szerver .

    Ami járna nektek régi uni 1

    Egy Eco 1 speed és 30 DF .

    Na meg sheldon a nyakatokba 3 galaxissal

    Hajrá shelly üssed amelyik rinyál



    Kérem itt (is) megfelelően fogalmazzatok, nem hiszem hogy ennek a témának el kellene mennie trágárkodós irányba.

    Figyelmeztetés trágárkodásért!

    Gurat

    Sziasztok.

    Lehetséges bizonyos bug mostanában?

    Pl ,hogy X mennyiségű nyersanyaggal kezdem a napot építek belőle .

    Majd a full flotta megy fsre és nem látok holdon semmit .

    Flotta mozgásban 1 flotta ami a full repül .

    Majd látok egy csata jelentést,hogy nsz szedtek le és annyi nyersit amit építés előtt volt.

    2 lifeform és 2 épület ugymond ami kell meg kis kutatás és indulhat a pakk szezon

    majd jönnek a 100 as sa eventek és fém pakk akciók


    részemről elég egyértelmű mire megy ki az egész megint

    profit a GF nek minden más csak parasztvakítás

    Érdekes és igaz is ez a komment.

    Ám de az idők során nagyon sok olyan felháborodást láttunk, hogy úr isten ez vette a flottát vagy csak s.a. és utána egy barát/ hozzá tartozó töltött s.a. vett flottát és annak a f.szával verte a felháborodott a csalát...

    Tehát ez a s.a. dumát mellőzzük

    Nagyobb önálló csatája talán nincs is a támadónak csak olyan ahol beverték! 🤣🤣🤣 gratulálok! Még jó hogy elbírt bánni ennyi támadóhajóval... jaaa hogy ebbe nincs is! 🤣🤣 na igen, annyi a különbség a te csatád és az én csatáim között Soldier hogy az enyémben támadó hajókra mentem nem arra hogy szétcsesszem Ragnar bolygóit mint ahogy nálad is csak a nagyobb deu mennyiség miatt.

    De ez innentől megváltozik ha te így akkor én miért ne? Mostmár gandalf,thor,ivar és hoplita is számíthat hasonló látogatásokra meg ti is. :) ügyesen elintézted nekik!

    ennek önálló csatái?

    Rigelen is hányszor le verték.

    Úgy ,hogy bala és Hunter seggébe volt .

    Na meg hydra ...

    Ha nincs mellette bala,Hunter akkor már kell több hónapi kereset flottara.

    Bár költözésre nem futotta ki kellett bugoltatni



    * figyelmeztetés provokálásért

    Gurat

    Tudod, valakinek van élete is, nem itt leselkedek nonstop a fórumon, hogy mikor kommentelhetek valami gyalázkodót a másikra...

    Amúgy meg ki mondta, hogy megyek vissza v-be????


    Ui.: gyáva a jó édes tudod ki...

    Remélem most is pár percen belül írsz valami sértőt, de majd a játékban megtorlom ;)

    Ha arra izgulsz fel hát gyere te állat 😂

    Gyáva nyuszi jobb jelző mint a húsvéti.

    A jó édes tudom kimnek is több vér van a pucájában.

    Le szeded a holdakat?.

    Hajrá cica.

    Élvezd ki .

    Sőt ki is ver....Ted rá.

    Csak nehogy addig Chuck a tiéd szedje le 😂

    Te nagy megtorló :phatgrin::phatgrin:

    Le szarom ezt a kis bukót jöhetsz bolygó farmra is:lol::shit:



    * figyelmeztetés provokálásért

    Gurat

    Gyáva nyuszi akkor írj nevet ha tudod ki kicsoda.

    De azért vakációba rohadsz nonstop fosva Chucktól.

    Ez az acc sose volt marquez .

    Hát nem nagyon tudtam lenni az igaz .

    Őrzésbe is volt .

    A veszteség nem nagy többet buksz te a bujkálásod alatt.

    Én ki heveren te meg mész vissza vakációba 😂


    Edit:


    Ez csak egy játék .

    Már rég rossz ha valaki retteg emiatt és menekül.

    Én nem rettegek és vakációba se mentem.

    Vannak olyanok akik bele költik fél éves keresetüket és onnantól nem játék/élmény hanem rettegés neki és azért fizet ,hogy rettegjen.

    Számomra itt kikapcsolódás és hála a magas bányáknak ha kell fel húzom ezt a bukót 2 ezer ftbol vagy várok megint pár napot .

    De te drága barátom mit csinálsz ez után ?

    Ja menekül tovább mert ez a profit max a deu miatt a menekülésedet segíti elő , halogatod a veszted .

    Én meg meghuztam a vállam .

    Volt fontosabb dolgom.

    (Létezik magán élet)



    * figyelmeztetés provokálásért

    Gurat

    hagyjuk már.. nem tökéletesen mindegy, hogy hol csapnak össze az SA-huszárok? most a Librára költöztek, de ennyi erővel bármelyik másik szerveren is elő fognak jönni csak idő kérdése pusztán..

    hát akkor nézzük is pontosan és érthetően.

    Másfél millió forint megtámad egymillió forintot.

    Tegyük fel le veri és kéne lenni 500 ezer Ft de ugye a deutérium nem lessz törmelék.

    Merkuron ez még kisebb.

    Akkor miért nem xaly?

    Ott lenne 800 ezer Ft törmelék.


    Amúgy egy érdekes kérdés lenne pár emberhez .

    Azért mindenki fs érkezés előtt be jelentkezik és védi magát is ezzel a játékban?

    De mi van a másfél milliós flottákkal?

    Nekik egész nap gyomor görcs van ,hogy meg lessz e még a következő bejelentkezés után?


    Edit.

    Azt alá írom ,hogy a pénz nem tudás .

    Egyenlőre csak elrontott számolások amiket láttunk .

    Jó lenne már látni egy tényleges bankszámla kivonatot (akarom mondani csata jelentést)

    Mert nem azért játszott (egyébként jól), tett bele időt és energiát, hogy egy összevonás után a vásárolt flották elől bújkáljon, meneküljön, esetleg FS - elgessen.

    Azokat megkarcolni sem tudja.


    Már többször szorgalmaztam 1 darab SA nélküli szervert, ahol bizonyíthatna a krém, hogy mekkora nagy játékos önerőből.. Én biztos ott játszanák. :)

    Sajnos pénz nélkül játszhatatlan szar az egész.. :(

    Na pont ezért nyílt ez a thread.

    Mostanában láttunk nem egy második esélyt .

    Nem írok se nevét se esett ,hogy oldották a végleges bannt mert olyan ll juniorossan jó volt a still meg a vaker.

    Egyebkent, ha nem queen "vasarolt" volna elsodlegesen, akkor megtette volna barki mas.

    Sőt, szerintem mar korabban koltott par jatekos hozza hasonlo osszeget erre a jatekra, csak ő van kozeppontban..


    edit: mivel tobb jatekos is szereti kiforgatni a szavaimat.. nem, nem latjuk az SA-vasarlast.. de a pontszamok- es flottak novekedeset igen..

    persze ,hogy volt ami kimerült parancsnok sor , költözés, gyorsítban...


    Ahogy qtya írja ez az olyanokkal kib.szás mint xeth, Trump...

    Minek harcoltak évekig .

    Megint csak akkor hizlalva lettek a vágóhídra


    .

    na ja 120k ds önvédelemre.

    Képzeld a hírekben volt ,hogy Tiszaújvárosnál késelés történt.

    Annál aki késelt önvédelemből volt pillangó kés meg vipera.

    De engedjük el a témát.

    Te vagy a legjobb magyar ogame player :bday:

    "És ha benne vagyunk a top20-ba? Akkor is engedni fogja, a szerver váltást?"

    ( by DonaldTrump )


    Nem. A top20-ban nem lehetsz benne. Koszi a kiegeszitest.

    Én láttam olyan kiírást valahol ,hogy bizonyos esetekben coma engedéllyel benne lehet a top 20ban is.

    Ez pl meg oldaná a shark problémát is.

    Természetesen qween nem azért írtam ezt az opciót,hogy te át vidd Merkúrra a száz valahány ezer dsed. Hanem olyanok miatt aki már a flottát is bontani akarják mert tegyük fel nem akarnak versenyt tölteni pár gyerekkel.

    És még ha ez az opció lenne is akkor se akarna mindenki át menni Merkúrra pl mert oda verődtek egy két "vett flotta mellé"

    És hát ezeknek azért majd egy két morzsa csak leesik idővel.

    Arra a tegnapi postomra amire reagáltál ,hogy én ki a f..Z is vagyok...

    Már nem tudom hová írtam ,hogy nem sajnálom tőled a 100 vagy éppen 120k dsed.

    Én be látom ,hogy el vesztetted a látásodat hát akkor jatsz nyugodtan ahogy tudsz .

    A te neved azért írtam le mert a te tevékenységed indította el ezt az egész lavinát.

    Erre vonatkozóan írtam ,hogy ha már te akkor xy is akar egy nagy számot és egyre feljebb el helyezkedni a top listán.

    De nem is tudom miért a felháborodás.

    Az talán baj ,hogy le szedted marcit kétszer ? És mégis nagyobb lett nálad?

    Devil is le szedte letikék még se jöhet a közelébe pont számilag.

    De olyan emberek marnak egymásba akik együtt repültek élték a közös ogame életüket...

    Volt szerencsém devillel is beszélni és be látom van ott is egy kis defekt de ez nem sertésből írom .

    A defekt már nagyon sok ogamere vonatkozik mostanában azért mert játszanak még olyanok ellen akik instant duplázák a pont számot vagy akár egy nem kis accounton 140% fejlődés egy órán belül .

    Na meg az se normális,hogy karácsony előtt több száz ezer vagy akár milliót tolnak a játékba.

    Pont valaki írta chaten ,hogy inkább vett a gyerekeinek száz ezrekért ajándékot . Bár vehetett volna s.a. is aztán játszanak a gyerekek ogamen 😂

    Kedves Lorovus.

    Nagyon sok embertől hallottam most a hetekben,hogy abba hagyják.

    Ezeknek a nagyrésze librára ment.


    Tudtommal a COMA át helyezhet szerverről szerverre felhasználó fiókot.

    Sokan akartak bele kezdeni egy normális keretek közötti flottázásba ....

    De jött a csúf igazság,hogy itt hirtelen ugranak az emberek 300mrd vagy akár másfél milliárdot.

    Azok akik nem tehetik meg, hogy sötét anyaggal védekezzenek vagy esetleg támadjanak nekik mindenképp a vágóhídon kell maradni .

    Vagy bizonyos feltételek mellett mehetnek e valamelyik másik uniba.

    Gondolom senki nem gondolta azt, hogy akármilyen bánya megléte mellett se veheti fel a versenyt egy két játékossal.

    Gondolom ,hogy a GF nem ad semmi jót ingyen ezért lehet ,hogy egy Merkúr szerverre is szívesebben mennének azok akik nem akarják abba hagyni a játékot.

    Vagy esetlegesen 1 hallhatatlanságáért több száz másiknak meg kell "halnia"?!

    Természetesen ez a vándorlás ne vonatkozzon azokra akik vették a flottát vagy éppenséggel van a másik uniban accountjuk.

    Ők biztosan el vannak egymással libran.


    Dicséretessèk

    1: ez már csak zik szájából lett volna szebb , de vehetjük úgy ,hogy ő mondta


    2 .

    Te hogyan látod?


    Azt hiszem a bosszúállokban hangzott el az a mondtad ,hogy Tony Stark munkásságához mérten jelentek meg az apokaliptikus ellenségek.

    (Bocsánat az idézet miatt ,

    100% hogy nem így mondták de a lényeg:)


    Zik le nyúlt egy csatátajd üldözték.

    Erre föl jött a ds harakiri.

    Ez beindította a többi ember fantáziáját és ki fórta magát ugyan az a mértékű ellen erő.


    Piciraven hasonlata most úgy szólna ,hogy a gazdag duci gyerek tevékenysége meg tetszett egy másik gazdag duci gyereknek és

    Ő is be szerzett a nagy üveg golyóból.


    Lehet ,hogy zik engedte szabadon a futó tüzet de mint a Harry Potteben ott sem bírták kordában tartani.

    Hallottam a napokban már olyat ,hogy valaki lakást akar el adni s.a miatt ....


    Az én véleményem,hogy ami megy libran az csak a kezdete az eljövendő végnek.