Új szerves vs összevonás

  • Sziasztok!


    Nem tudom, megint mi értelme van mégegy szervernek... 1-2 hónapig biztos jól megy, akiket máshol agyonvertek, elkezdik itt. Majd megint beverik őket, és ez így megy tovább.

    Nem a régi és fix játokosokat kéne megbecsülni? Itt van pl a Libra vs Sharks eset. Egy összevonáskor, tuti elreppene pár milla SA a költözésekre, instant ugrókra...stb.

    És lenne megint egy kis cél, nem csak a monoton bányászkodás a régi unikban.


    Persze mi nem érthetjük a GF logikáját. Rengeteg német GO-val összehaverkodtam, akik idő közben épp a GF nemtörődömsége miatt abbahagyta, mint én.

    Becsülöm is Trockij kitartását! :) Hisz az ívet ő kapja a magyar közönségtől, és nem tud semmit tenni.


    Országonként kéne a GF-nek egy szavazást tartattnia, hogy ki mit szeretne. A forumozók többsége régi motoros. Biztos nem az új unira szavaznának.


    Írjunk petíciót a GF-nek! :D

  • Kb annyit is erne :) ne felejtsd el, h sok orszagban volt osszevonas.. mi valamiert kimaradtunk, pedig sokaig biztam benne, h benne leszunk..

    Ez van.


    Legalabb a beallitasokat jo lenne modositani.. igeny volna ra, tudom :)

  • Kb annyit is erne :) ne felejtsd el, h sok orszagban volt osszevonas.. mi valamiert kimaradtunk, pedig sokaig biztam benne, h benne leszunk..

    Ez van.


    Legalabb a beallitasokat jo lenne modositani.. igeny volna ra, tudom :)

    Intezkedjen akkor LORO, legalabb a szerver adottsagait tudjatok modositani.. 6 x Ecoval..mit kezdjek egy 8 x eco ellen ??? tudas ide vagy oda.., tok 8.. Valami tortenjen, mert tomegesen fogjuk mindannyian TOROLNI AZ ACC-jainkat!!!

  • Intezkedjen akkor LORO, legalabb a szerver adottsagait tudjatok modositani.. 6 x Ecoval..mit kezdjek egy 8 x eco ellen ??? tudas ide vagy oda.., tok 8.. Valami tortenjen, mert tomegesen fogjuk mindannyian TOROLNI AZ ACC-jainkat!!!


    Hát nehany ember mar most elkezdhetne, de ugy veglegesen.. :D


    ( Akinek inge.. )

  • Annó ezt nagyon ügyesen megoldottuk! Akkor is magasról leszarta Loro szokásához híven szerintem nincs is képbe (csak egyszerű vélemény) külön fórum téma nyitás, acc törlésbe rakva és kiraktuk a topicba kinek mikor törlődik az accja. Loro jött és intézkedett. (Ez Akkor volt mikor Orion még kis szerver volt és nem akartuk hogy egy nagyobbal vonzanak össze minket) szóval ja! Kell összevonás Akkor menjen a téma!

  • Annó ezt nagyon ügyesen megoldottuk! Akkor is magasról leszarta Loro szokásához híven szerintem nincs is képbe (csak egyszerű vélemény) külön fórum téma nyitás, acc törlésbe rakva és kiraktuk a topicba kinek mikor törlődik az accja. Loro jött és intézkedett. (Ez Akkor volt mikor Orion még kis szerver volt és nem akartuk hogy egy nagyobbal vonzanak össze minket) szóval ja! Kell összevonás Akkor menjen a téma!

    ossze kell beszelni az adott szervereknek... es akkor elinditani a sztorit.. hatha!!!

  • Xyz megcsinálja és aki meg félti a 600+ m as acjat az meg csak addig hagyja benne amíg megcsinálja a képernyő képet

    Aztán amennyire bugos most a játék nehogy ne tudd kivenni törlés alól

    Ez eszetekbe se jutott úgy őszintén

    Ha az ugro el cses…k vagy reklám az arcod van van

    Akkor egy másik rész nem buggolhat be esetleg ?

    Utána mit csinálsz

    Írsz egy jegyet h figyelj már nem úgy gondoltam stb stb …?!


    lehet h megoldás lenne de nem egy buggokal teli jatekban

    Én speciel érzem néha a hatását de ennek ellenére megprobalok alkalmazkodni és túlélni

    Mert aki túléli a bugokat az sérthetetlen lesz kb

    Lásd sheldon

    Elvesztete a flotajat és mégis vissza kapta mert kiderült h bug

    És mennyi utána járás után ?
    sok …( nem rossz indulatból írtam !)

    Szóval ha valami oknál fogva nem tudod kiszedni és lázadsz a go ellen akkor ne várd a segitseget sem !

  • Mert aki túléli a bugokat az sérthetetlen lesz kb

    Lásd sheldon

    Elvesztete a flotajat és mégis vissza kapta mert kiderült h bug

    És mennyi utána járás után ?
    sok …( nem rossz indulatból írtam !)

    Én azért nem egy bizonyítékkal támasztottam alá, hogy nem én voltam a balfasz.


    De igen sajnos. Én köszönetet mondhatok Lorónak, hogy visszakaptam a flottám. Mindezek ellenére neki kéne intézkednie. Kicsit odabaszni az asztalra, hogy nem! A Magyar játékosok nem egy új szervert akarnak!


    Komolyan mondtam a petíciót. Akit érdekel, írjon ide: "+1 szavazat összevonásra, az új uni helyett. " Én németül megírom a levelet GF felé, hátha hamarabb lesz belőle valami...

  • Sheldon.. amugy bele gondolva.. a tobb eves.. ( 5 ev vagy tobb ) Unik is varnak osszevonast... mi meg 1 eves Unival sirunk ??? bele gondolva.. szanalmasak vagyunk mind.. meg remenykedunk 1 ev utan ??? hany kulfoldi Uni kapott Osszevonast 1 ev utan ??? ha van ilyen akkor sorry...de gondolom nincs..aztan lehet rosszul gondolom.... En szimplan 8 x eco-nak is orulnek kezdesnek...ha mar szinte mindenkinek az van!!! mar azert halas lennek..

  • Sheldon.. amugy bele gondolva.. a tobb eves.. ( 5 ev vagy tobb ) Unik is varnak osszevonast... mi meg 1 eves Unival sirunk ??? bele gondolva.. szanalmasak vagyunk mind.. meg remenykedunk 1 ev utan ??? hany kulfoldi Uni kapott Osszevonast 1 ev utan ??? ha van ilyen akkor sorry...de gondolom nincs..aztan lehet rosszul gondolom.... En szimplan 8 x eco-nak is orulnek kezdesnek...ha mar szinte mindenkinek az van!!! mar azert halas lennek..

    asszem fidisen sincs 8 as eco

    Tan merkur de nem biztos

    Libra és meg valamelyik uni a 8 as eco

    Forumon az uni beállítás fel van tüntetve külön topikban

    XD

    De a lényeget értjük igen !

    Az eco ha mindenhol egy szinten lenne akkor fel tudna tartozni szinte mindenki mindenkihez

    Bár fene se tudja h kinek jó kinek rossz

  • most ez is,milyen egy rakas szar uj UNI ???? 4 x Eco ??? sirunk 6 x ecoval..mert sokkal szarabb mint a 8x eco.. erre behoznak egy 4 x-et ??? elmennek a .....


    Az új szerver Quaoar névre fog hallgatni, a beállítási pedig a következőek lesznek:


    eco 4x VICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC remelem 10 ember se megy oda...

    flotta háború 4x

    flotta békés 6x

    flotta "tartás" 4x

    kutatás 8x

    5 galaxis

    DF 70%

    DiDF ( DF a védelembe ) 30%

    0.7 DEU-fogyasztás

    +30 mező

    25k DM

    kiegyensúlyozott kategória ( szegyen kategoria...) szarabbnal szarabb Unikat dobnak ki.... akik meg vagyunk.. szenvedunk a kihalt unikban.. lehet a jovoben..nem tamadunk senkit..azt lesz Élet ???? vicc...

  • Vicc vagy nem vicc, most ez lesz es pont. Nem kotelezo az uj uniba regisztralni.. senki sem tesz pisztolyt a fejetekhez, h oda kell menni..

    nem is megyunk.. elhiheted!!! de legalabb nektek lenne eszetek...es kozolni veluk..hogy nem gondoljak ugye komolyan ezt a beallitast??!!!! de gondolom ti is szartok bele... vagy hiaba mondtok barmit is.. semmit nem jelent..es semmi valtozast nem fognak miattatok sem csinalni.. tehat lenyegeben..sok mindenre nem vagytok jok..

  • nem az van h direkt kértek ilyen tré beállitásokat h kevesen regeljenek és ne érje meg a gf-nek havonta új unikat inditani?

    rémlik valami ilyesmi.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • nem az van h direkt kértek ilyen tré beállitásokat h kevesen regeljenek és ne érje meg a gf-nek havonta új unikat inditani?

    rémlik valami ilyesmi.

    Oberon indulásánál nekem is rémlik.. :)


    és meg is van.. 8)


    "üdv Mindenkinek,


    nos.. ezt a szervert nem kértük, nem akartuk és többedmagunkkal mentünk is ellene.. amíg lehetett..

    aztán úgy döntöttem, h ha új szerver kell, akkor lesz új szerver.. de olyan beállításokkal ami minden ésszerűségnek ellent mond.. bár valszeg így is lesz, aki regisztrálni fog.. :)


    üdv, T."

  • Minden szerverbeallitast mi adunk meg amiota vilag a vilag.. hol jobbat, hol kevesbe jot.. olyan meg sose lesz, h mindenkinek megfeleljen.. :)


    S igen smartrax. Semmire se vagyunk jok. Gratulalok eme tenymegallapitashoz. ( Szarkazmus )


    Ezen kedves szavak utan pedig elvarjatok, h a lehetosegeinken felul tegyunk meg ertetek :) nice.. :D