Beiträge von Reborn

    Még az előző gondolatmenethez:

    Ha nov. 17én kiválasztom a célunit, ahol V, és törlésen az acc, és ha az áthelyezés azonnali, (majd gondolnom kidob a rendszer és újra be kell lépni) melyik acc-ra fog beléptetni? a régi V, és törölt acc-ra, vagy az áthelyezett acc-ra?

    Vagy várjuk meg, míg törlődik "rendesen" az acc?

    Remélem, h minden olyan játékos, akinek van a cél-uniban kis pontszámú accountja már törlésre rakta ( feltéve, ha nem azzal akar játszani tovább.. ).

    Ha ez megtörtént, és nov. 21-én törlődik, mi az esélye annak, hogy nov 17-24 között megjelenik a célunik között az adott univerzum, vagy esetleg (21)22-24 között?

    Picit részletesebb és bővebb :D igen én elsiklok némi információ fölött persze én csak szimplán belépek és másba igyekszem nem belépni ^^ Sokszor nem sikerül mert mindig be kell lépnem valamibe vagy belépek valamibe :D :D

    Sietél biztos van ez így, van aki érti hidd el :D , de vannak akiknek bővebb info kell, vajon miért is történik mindaz ami, de ettől függetlenül, még nem tudni pontosan, miért van másoknál az ami másoknál "soha" vagy majd qva ritkán fordul elő, szóból értünk, és ahol tudunk segítünk ha lehet, és ha van reá mód :D

    Persze sikerült, csak sajna ez sem játszik mint megoldás... általában full semmi máshoz nem nyúlok a mobilomon munkanap egész nap csak ogame. Megnyitva marad, ki sem megyek a böngészőből.

    Majd ugyanazt írnám mint zola08...szal, ha meg van nyitva telón a böngésző, és benne a lobby, és maga a GAME és persze közben, (mint mindenki más... :D ) mást is nyomkodsz /tudod te vagy ő, vagy mindenki azt.../ nah jah TISZTITÓ...GYORSÍTÓ, és stb sorolhatnám az egyéb dolgokat/más is számottevő lehet ezeken kivűl! játék ilyesmi/...ezek mind azt eredményezik, hogy a böngésző akarva/akaratlanul is követi a végrehajtott utasítást /még ha meg is van nyitva!/ akkor is, és törli/elfelejti az éppen futó folyamatot, jelen esetben olyan oldalt, ami megerősítést kér, és ezt csak újrabelépéssel érhető el, de más oldalak esetében, elég 1 frissítés is...

    Rem tudtam segíteni :D

    Ha jól megnézitek a !JEL! stimmel, mind3-nál, és mind3-nál az vagyon kiírva, hogy:

    Teljes Nyersanyagcsomag, ergo nem lehet bent hiba, hogy

    1. Fém

    2. Krisi

    3. Deu csomag

    lenne...

    de biztos ami biztos a 3.ra nyomok ÉN :D hátha bead 1 Teljes/Deu csomagot is 2 in 1 hmm nyami :P

    Hallgatja 1általán ezeket valaki, amiket közzéteszünk...?

    hm...lehet páran, /én még nem, de igyekszem, időt szakítani rájuk, de abból majd kevés van, mint mindenki másnak , részvétem :P/


    Nah mind1 is, itt van még 1, amiben mindannyiunk energiája benne van :D :D :D /legyen az szövi, vagy egyéni/



    ...szal ne halogasd, hallgasd, érezd át, hisz benned, épp oly, mint mindenki másban ott az energia :D


    hisz porból lettünk...:(


    de dobjuk fel kicsit, hisz tudjuk kik is vagyunk nemde bár? :D


    Jah tudjuk, hisz önmagunk vagyunk, ott legbelül, ezért is dobjuk fel kicsit...1 remixel, a HAIÍR-ból.../érdemes rákeresni, megéri/



    Hallgasd, érezd...élvezd :D

    smartrax körítve ugyan, de mégiscsak te kezdted megint, nem szólok bele isten ments!!!
    De olvasva a sorok között, valahogy mindig provokálsz 1 kicsit de mindig :P

    jah, és utána meg átdobod a másikra, mintha Ő kezdte volna de nem :D

    Nézem, olvasom a fórumot majd rendszeresen, és igen le kell vonni a tanulságot :D
    ha egyéb bármi észrevételled lenne ezzel PM ne OFF-oljuk szét ezt a szép csatát :lol:

    Ha ráklikkelek egy bányára, írja, hogy mennyi nyersi kell, mennyi nsz kell... de az erőforrásokban a bányák ikonjai üresek. Mint antigame nélkül.

    Nálam semmi ilyesmi nem áll fent, majd minden úgy mükxik antigammel, mint azelőtt, kivéve a fent említett dolgot...

    tipp1: töröld a böngésző adatait/előzményeit, talán az segít (én 2 napja tettem, nem tudom számít-e)


    tipp2: nálam az egyszerű van beállítva alapra (+ bár egyéni beállítás semmi extra)


    tipp3: nincs ikon?, végülis úgysem tudod mi az nem? :P :D


    Szerk: ahogy én látom igen is nagy teljesítménybeli javítások történtek!