Posts by Reborn

Hát vannak extra dolgok a hajógyárban, erről ugye van már 1 topic, de hogy már a piactér is bugos, nah az azért már sok!

90.003 kh-m volt vásároltam a piactéren 5.000 kh-t, majd meg is érkezett a hajó:

Tőle: Kereskedőhajó
    Megérkezett egy kereskedőhajó.
    A következő javakat gyűjtheted össze a(z)

This Is Spartha [x:x:x]-n: 5.000 Könnyű Harcos.

Kifizetett ár: 16.333.333 Fém

Már begyűjtötted a javakat.

Be persze ha jól számolok 95.003 db-nak kéne lennie, ehelyett csak 94.983 lett, 20 kh-ért meg nem írogatok jegyet, bár rosszul esett, hogy gyártásnál adogat +1-2 hajót (márakinek én még nem vettem észre), tőlem meg levon:shit:

Aztán időközben nézegettem a flottát, és 1x csak mindent rendben találtam, azaz valahogy ott-termett az a maradék 20 kh is, és így most megvan az összes, ki tudja, visszafogta őket a napszél, vagy elmentek 1et kocsmázni?:lol:

Örülök hogy megismertelek, kár hogy nem tudtunk egyet együtt repülni, pedig tervben volt így a végefelé...

Mikor megszületett a lányod, már akkor "menni" akartál, (beszéltük is a Család az 1.) de helyette inkább (V) volt, majd visszatérve, még azért aprítottad a népet, így a kihalás szélén is.

Sajnos csak 1:dash: bivalyerős:pump: szondával tudtam az:hail::airborne: impozáns flottád elé állni, (nem is értem miért jöttek a többiek:rofl::lol:)

A szerver:grumble: úgy gondolta, én így is elég leszek, ezért a védésből kivonta az 1 órámat:pillepalle:, és így csak 1 látogatást tettem Loky-nál.

Így alakult, nincs mit tenni.

Örök nyomot hagytál az unin, Te, és a flottád itt marad fórumon, mint LEGACY/HAGYATÉK:saint:

A továbbiakban sok kellemes időtöltést kívánok Neked, és a Családodnak!!!, és ha a lányod 1x Ogamre adná a fejét, lesz kitől megtanulni az alapokat:thumbsup:

Még párszor tuti visszanézel, más nem fórumra, így búcsúm nem szól örökre, szóval minden jót Nektek!

Köszönöm hogy részt vehettem, és elbúcsúztathatalak.