menekülés közbe [Ö: 151.207.648.000] the great pretender [szputnyi] vs. Dark Horse [DarkSide] (T: 550.000.000, V: 150.657.648.000)

  • event óta jönnek a rakéták, hr-ek, plusz a kamu infó erről-arról, én meg védekezek menekülök, és ismét védekezek.

    és ez is csak védekezés, hamár így rámbolydította a sztoriaival devil a brigádot.

    jókis 1w1-re sikerűlt, köszi tywin a holdat, és bocsi az ébresztésért


    Ezen az időponton (22-07-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó the great pretender [szputnyi]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 23.000

    _________________________________________


    Védő Dark Horse [DarkSide]

    ________________________________________________


    Kis szállító 771.540

    Nagy Szállító 1.023.802

    Könnyű Harcos 12.873.032

    Nehéz Harcos 154.783

    Cirkáló 1.123.162

    Csatahajó 1.008.381

    Kolóniahajó 75

    Szemetesek 1.001.200

    Kémszonda 680.249

    Bombázó 36.358

    Romboló 211.964

    Halálcsillag 89

    Csatacirkáló 430.659

    Reaper 209.821

    Pathfinder 254.402

    Rakéta kilövő 100.000

    Könnyű lézer 50.000

    Nehéz lézer 10.000

    Gauss ágyú 5.150

    Ion ágyú 5.090

    Plazmatorony 1.020

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó the great pretender [szputnyi]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 22.945 ( -55 )

    _________________________________________


    Védő Dark Horse [DarkSide]

    ________________________________________________


    Kis szállító 369.336 ( -402.204 )

    Nagy Szállító 489.648 ( -534.154 )

    Könnyű Harcos 6.159.605 ( -6.713.427 )

    Nehéz Harcos 73.917 ( -80.866 )

    Cirkáló 538.070 ( -585.092 )

    Csatahajó 482.863 ( -525.518 )

    Kolóniahajó 40 ( -35 )

    Szemetesek 479.043 ( -522.157 )

    Kémszonda 325.350 ( -354.899 )

    Bombázó 17.342 ( -19.016 )

    Romboló 101.099 ( -110.865 )

    Halálcsillag 85 ( -4 )

    Csatacirkáló 205.751 ( -224.908 )

    Reaper 100.430 ( -109.391 )

    Pathfinder 122.012 ( -132.390 )

    Rakéta kilövő 47.733 ( -52.267 )

    Könnyű lézer 23.752 ( -26.248 )

    Nehéz lézer 4.730 ( -5.270 )

    Gauss ágyú 2.462 ( -2.688 )

    Ion ágyú 2.426 ( -2.664 )

    Plazmatorony 487 ( -533 )

    Kis pajzskupola 1 ( -0 )

    Nagy pajzskupola 0 ( -1 )

    _________________________________________



    A harc döntetlen lett.


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 550.000.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 150.657.648.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 25.865.368.559 fém és 14.269.379.542 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 25.590.368.559

    Kristály: 14.049.379.542

    Deutérium: -55.000.000

    A támadó(k) nyeresége 39.584.748.101 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -90.203.480.000

    Kristály: -49.645.179.000

    Deutérium: -10.808.989.000

    A védő(k) összesen 150.657.648.000 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • bámm!

    :D

    Malesde hiányolta a csatákat, hát tessék

    bár ez is csak spi fly ami ugye nem ér semmit, az a király aki eltud végezni egy összeadást :D


    gratula!

    ideje volt már odab*szni

    1:0 oda

    :beer::beer::beer:

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Gratulálok a csatához, tényleg nagyon szép fogás, ezt el kell ismerni. 150mrd szinte ingyen, Mivel benzin csak minimális fogyott, ez egy igazán környezetbarát csatára sikeredett, szóval a zöldek sem panaszkodhatnak. Szépen felhízlaltad a prémium eleséggel a ds csapatot... Remélem ezek után azért néha majd alszol is egy kicsit, nem azért hogy leszedjünk, hanem mert annyit vagy on, hogy kezdek aggódni az egészségi állapotod miatt... Majdnem egy hete fent vagy... Szép teljesítmény.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Gratulálok a csatához, tényleg nagyon szép fogás, ezt el kell ismerni. 150mrd szinte ingyen, Mivel benzin csak minimális fogyott, ez egy igazán környezetbarát csatára sikeredett, szóval a zöldek sem panaszkodhatnak. Szépen felhízlaltad a prémium eleséggel a ds csapatot... Remélem ezek után azért néha majd alszol is egy kicsit, nem azért hogy leszedjünk, hanem mert annyit vagy on, hogy kezdek aggódni az egészségi állapotod miatt... Majdnem egy hete fent vagy... Szép teljesítmény.

    vagy csak szimplan kulso program...autorefresh tolja.. a legnagyobb csalok a latasserultek.. de tudjuk..en vok megint a köcsög.. de ha ezt kihagynank hogy vakkok.. es nem sajnalna oket a .hu Team.. akkor mar Bannon lenne mind a 2 vereb..

    a csata viszont tetszetos..szep Ds szam is.. Grat hozza Queen. .:)


    *provokáció

    warn!

    udv, T.

  • Amikor egy szöviben voltunk, nem volt ilyesmi. Rendszeresen járt aludni, dolgozni, stb... Éppen ezért csak finoman céloztam a nyilvánvalóra. Nehéz elképzelni, hogy ezt a nyomást amit napok óta gyakorlunk rá 0-24 online elviseli. Ha csak nem valami izgatószert használ.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • igen, nehezen viselem köszi az aggódást.

    smarti ha ilyen egyszerű az élet vakként, tudsz tenni érte mindenféle rossz indúlat mentességgel mondom...

    szóval rajtad áll hajrá!


    *Provokacio

    Warn!

    udv, T.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Tudom, ezért nem is vádaskodom. Ellenben remélem megérted azt, hogy azok alapján amit tapasztalunk, sajnos ezeket a dolgokat is számításba kell vennünk. Annyi, hogy a gyanú fennáll, de bizonyítani nem tudunk semmit. Ezért írtam azt, hogy aggódom az egészségi állapot miatt. Persze én fiatal vagyok és naív, én még hiszek a mesékben. :rofl:

    Azt viszont ti is vegyétek számítasba, hogy nem mindenki ilyen, és nem feltétlenül ilyen elnéző. ;)

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Szerintem ne kezdjünk bele semmi vádaskodásba, mert szerintem mindannyian kiváncsiak vagyunk még pár ember véleményére, zárás előtt.

    de smart pl úgy látom jól ismeri ezeket a csaló programokat vajon honnan? :)

    Erre pedig annyit tudok mondani, hogy amikor smartal járszottam egy uniban nem csalt. Ezek alapján bátran feltételezem róla hogy most sem. Viszont ha volt is a múltjában valami, annak egy Rejtő Jenő idézettel szeretném elvenni az élét:


    "Többet ér egy megtért bűnös száz igaz hívőnél."


    Ez alapján a bűn útjára tért igaz hívő szerintetek mennyit ér? ^^


    Viszont a csatára vonatkozóan is lenne kérdésem. Mikor került legyártásra az a kb 11k ds, amivel azt a 12k-t egészítetted ki a csatához? Közvetlen csata előtt?

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Mit is mondhatnék... régen nagyon szerettem az ilyen koccintásos harcokat. De én anno 5-600 ds-el csináltam, ami akkor még nagyon sok volt. Mostanra nekem is sokkal több lett ezekből a gömbikből... de ez a szám akkor is nagyon meglepett. Nagy gratula hozzá! Irígylésre méltó.

    Át fogja írni a hadviselési szokásainkat, tanulni fogunk belőle.


    Trockij: Guratnak nem volt flottája. Ez a Marci flotta.

    FS nélkül, 2 órás csapódással bezúzva!

    Marci?????


    Szemfüles, szép csata. Ennyi.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Viszont a csatára vonatkozóan is lenne kérdésem. Mikor került legyártásra az a kb 11k ds, amivel azt a 12k-t egészítetted ki a csatához? Közvetlen csata előtt?

    Queen pillanatnyilag hűsöl, így válaszolok helyette! ^^ Ez az utóbbi 24 óra katonai pontok változása, nem semmi!

    unknown.png


    A csatához nagy gratula (bár a betakarítási jelentést hiányoltam), brutál profitos ez a DS had! A védőnek több odafigyelést!!

  • "mert persze csak a vakok csalhatnak.. es tiltsuk ki oket, mert vakok.. es mert tuti csalnak.."


    Szomoru latni Gurat flottajat a masik oldalon..

    Hát sokunk szerint csalnak , de gondolom az nem csalás hogy ameddig az egyik alszik a másik játszik ... (Erről szeretnék felvilágositást, mert ha lehet én is betanítom a tesóm hogy helyettem játszón )
    Meg az is csak a Skillből fakad hogyha támadja a szövetség mindig meg jelenik ... MInd1 hogy reggel , délbe, délután , este , éjjel ... Ő a Sentinel akinek kifinomult 29 érzéke ezt lehetővé teszi...
    Szomorú látni ARAJAN flottáját ... Gurat flottája az 20 m flotta pont köszöni szépen jólvan . Mert nálam van és nem Arajannál .

    A csata nagyon szép , jár érte a happy finishing . Védőnek minden segítséget meg adok hogy összeszedje magát ...

  • Komoly DS hadosztály, mesés profit, ilyen komoly nyomás alatt. Minden elismerésem:!: Én személy szerint elismerem, ha valaki ekkora hátrányból indul, és ilyen kitartással, ilyen eredményeket ér el. Valószínű ezen okokból több ideje van játszani, utána nézni dolgoknak, és ki van élezve minden apró jelre. Azt is el tudom képzelni, hogy ezen segédprogramok miatt ötször annyi ellenőrzést kap, mint bárki más. Nem gondolnám, hogy ennyi munkát így zárnának le, és folyton kereszttűzben vannak.

    Lassan el kellene ismerni az eredményeket emeltebb fővel, nem egy átvilágítást kaptak. Ezt a "fikázást" nem tartom etikusnak, meg kell írni a 27. jegyet is, majd a GO-k futnak még egy kört.


    A témánál maradva: szépen lefelezted az állományt, habár egy része visszaépül, de ennyi költség mellett igen szép profitra tettél szert:!: Kitartást a továbbiakhoz, a "sok lúd disznőt győz" elméletben azért hiszek :( . Mennek a :beer: .

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Akkor beszállnék én is.
    Az nem Gurat flottája, tényleg Wish-nél van.
    És nem Arajan flottája, hanem Stay Alive-é.
    A csatához grat, nem semmi DS ménes.


    Soldier

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Köszönöm, hogy kikerested ezt a táblázatot Xeth, igazán figyelmes vagy. :)

    Igazából nem is kifejezetten a "nyers számadat" érdekelt volna, hanem, hogy a csata előtti órák/percek mivel teltek. Kicsit nyilatkozhatna részletesebben is a felkészülésről a támadó.


    Allkiller, tudom, hogy furcsa ez a felállás, mert mikor egy szöviben voltunk a támadóval, akkor teljes mellszélességgel kiálltunk mellette(tük), mert 'akkor' (legalábbis ismereteink szerint) etikusan, a szabályok kereteit betartva játszott(tak). Ez nem jelenti azt hogy most is így tesznek. Az hogy voltam orvosi vizsgálaton, az nem jelenti azt, hogy egy hét múlva szintén egészséges vagyok....

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Gyonyoru csata.

    Hol volt a szovetseg ?

    Hianyzik az osszetartas.

    Isten hozta Ripszki Janit ?🤞

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Hát mit is mondjak a játékban lassan a pénz uralkodik nnagyon erre nem kellett készülnöd sem feltoltál 1 valag lovét aztán nyomtad mobil kolo hold és rajt!!!

    Minden esetre a csata szép a ds szám lenyügözö sok esetben ilyen csatára nem használható etért is mondtam hogy védekezésre gyursz!!

    jó pihenést gondolom 4-5 nap fentlét kimeritett!