20. 20% hp próba és nincs hold :)

  • Nem nagyon birom visszafogni magam, mivel 20. 20% hp próba után sincs hold :))
    hol itt az igazság ?
    érdekes módon másnak 2% bejön ezen felöl más TOP játékosnak 1-2 próbára megvan... elég érdkes dolgok ezek...

  • én ebben nem látok szépet :D mivel már körbe vagyok lőve holdakkal és vadásznak is rám :P ki sem merem tenni a seggem az ajtón olyan bogyóról ahol nincs hold :D egyből kiszurnák :D
    a probléma csak annyi h nagyon elamaradok a fejlődésben mire lesz még 2 holdam :D

  • Van isten :lol: bocs de ezt nem hagyhattam ki :D ursan ezért tekisedek ink ^^ vegat meg most letojom, amúgy sincs időm. meg esélyem se hogy 20%ra valo flottát hozzak létre, ink kivárom összevonást azt +marad ursa.

    [align=center][color=#800000][size=12]Itt vagy az ujj életed kezdetén. Nyomasztó lehet tudni, mien jövőt teremtesz majd. Tudni mi az életed célja. Már tudod ki ő, most már tudod ki vagy te. És most már azt is megérted talán hogy ki vagyok én.[/size][/color][/align]
  • Tegnap nekem is 21. próbálkozásra meglett a várva várt holdam. Ebből egyébként 6 próba 40% holdesély eventnél volt.
    Viszont az utána következő órában, a maradék kh ból még 2 holdam lett 3 próbából. Sajnos ez ilyen.
    Még 50% os esélynél sem ritka (fej vagy írás esetén) hogy 14-15 ös sorozatban csak fej vagy csak írás jön ki.
    Ezért nem működik a Martingale-módszer rulettben sokáig :)

    [align=center] [img]http://www.kepfeltoltes.hu/121105/286121175Sigi2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img] [/align]
  • isminek sokadik 40% ra sem jött össze a hold a napokban ki is volt akadva rendessen... bezzeg én löttem az ellenfélnek 3db kisharossal meg 5 db nagyszálitóval..2 hónapja regeltem be a Wasat-ra és eddig a 2. ilyen holdlövésem lett.. :/ amugy nemértem minek pont 20% ra játszani a holdat..probálkozzatok egymás után 5-10-15 ször 150 db kh val 1 perces időközökkel..ahogy régen tettük. és törmeléket kinthagyni..csak összeáll valami..nekem anno igy lett 6 holdam.. :D

  • nekem orionon 30.dik probábol adta be a sajtott...gullal kivoltunk akadva mar az nszeket daráltam mert lètfontosságu volt arra a helyre a hold :) visszajött az ára nem mondom de elèg drága volt ...az is lett a hold neve hogy 30 :)

  • Nekem ha sikertelen szériám volt a csh-kat zúzattam be...árba ugyan az mint a kh
    És arra mindig adta :)


    Csak nehezebb beverni :P


    A hold keletkezés köztudottan teljesen véletlen szerű...mint ahogy az is, hogy épp kit szivat meg a rendszer :blackeye:
    Mert ha egyszer rájön az 5 perc, az vagy 40 próbán át is képes tartani :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Ha van sok kém, akkor azzal kell lőni és nem ilyen idegesítő.
    Megkérnek, hogy lőj holdat, és egy perc múlva kész is :D



    Régen Manunak voltak vicces babonái ezzel kapcsolatban. Rakott a szétkenődő hajókra egy kis nyersit :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.