Beiträge von Stay Alive

    DF lopás beleszámít a profitba? :D


    Betakarítás jelentés DF-ről 7.04.2023 19:20:00

    Tőle: Flotta
    A(z) Szemetesek (1858151 hajó) teljes tárolókapacitása 81.758.644.000. A cél

    37.851.868.811 fém, 20.373.935.615 kristály és 0 deutérium lebeg az űrben. Begyűjtöttél 37.851.868.811 fémet, 20.373.935.615 kristályt és 0 deutériumot.

    Ilyen nincs...a kutya is a dombra szarik :D

    Szép lopás!

    Szundi barátom átadta az ACC-ját Merkur-on.

    Köszönöm neki, igyekezni fogok!

    Pihen egy kicsit, ráfér...rám meg a kockulás :)


    Köszönöm a felajánlásokat Anubis és Malesde, királyak vagytok!

    melyik szerveren? :P

    Trockij én már olyan rég jártam itt hallod...Rigelt meg Ursat keresem azt sehol semmi...gondolom volt valami összevonás és nem te tetted bannra a szervereket!? :)


    A kérdésedre így nem tudok mit mondani, szét se néztem a szervereken hogy mi a helyzet.

    De persze TOP szerverre gondoltam, ahol fel lehet kavarni az álló vizet.


    De ha "véletlenül" van GO pozi az is érdekelhet :gamer:


    Hiányom van na...

    Sziasztok!


    Van átadó vagy kölcsön ACC valakinek?

    Az se baj ha csak TOP2! :/


    Tudok rá vigyázni!


    U.i.: Meg legyen pár kuka is hozzá ha lehet, abból sose elég...

    Nem hiszem, hogy a magyart veszik célba

    Inkább mennének orgra war machine ellen páran

    Sajnos a játékosokról nem az a véleményem, hogy mindenki méltó ellenfelet keresne

    Legtöbben csak ütni és zúzni akarnak úgy, hogy nekik ne legyen mitől tartaniuk...ez a felfogás sajnos

    Itt is ez van, megalázzák a kicsit mert mondjuk rá mert licitelni, fórumon meg veri a brét mekkora nagy spíler

    Szóval jönnek majd ide alázni, mert arra fognak élvezni...ha nem tetszik nekik vagy épp már kiírtottak mindenkit akkor tovább állnak...külföldön van pénz dögivel


    Szóval ne áltassátok magatokat, menekülnek majd ide külföldi flottások levezetni és élvezkedni!

    Bunkó leszek most, elnézést előre is!

    De ha rám hallgatsz és jót akarsz magadnak akkor szívbaj nélkül törlöd!

    Én adtam már nagyon sok TOP1 accot...barátnak, nagyon jó barátnak, jó játékosnak és ismeretlennek és mindnek az lett a vége, hogy nem becsülték és tönkretették.

    Ha nem maga épít valamit az ember arra tojik egy nagyot.


    De, hogy ne bántsak meg senkit, ez csak a játékosok 99%-ára igaz :D


    U.i.:Sajnálom, hogy abbahagyod

    Az esetleges új tulajnak meg csak annyit kívánok, hogy becsülje az accot...semmi mást!

    Először is gratulálok a csatához, jó megfigyelés és kivitelezés volt.

    Szép flották, jó nagy számok...amilyennek lennie kell...mert hát akkor volt az indulás amikor még világított


    Letit sajnálom, tényleg nagyon jó flottás és jóba is vagyunk

    De ez most így alakult, benne van a pakliba mindenkinek

    Ahogy látom folytatja, így is kell!

    Engem nem zavar ki mit mond vagy csinál mindaddig, amíg nem ellenem szól

    Néha jól szórakozom rajtuk


    Mindenkinek emberi joga felszólalni még akkor is, ha azt nem szépen teszi...ha meg valaki hasonlóan válaszol és szájkarate lesz belőle, az mindkettőjük érdeme

    Viszont itt vannak szabályok, aminek a betartatásáért megvannak a felelősök...

    Rendet kell rakni és nem csak 1-2 nap bann a megoldás erre

    A csatákat meg nem kell bezárni hanem elküldeni nyaralni azokat akik karatéznak vagy túlzottan offolnak


    A trágárkodással sincs bajom, mivel én magam is csúnyán beszélek (ha a melegnek van joga melegnek lennie és ezt közszemlére is teheti, akkor én is beszéljek már úgy ahogy akarok)

    De itt vannak szabályok, amiket betartok így nem nagyon megyek bele szájkaratéba meg csúnya beszédbe...visszafogom magam, mert itt ez a szabály és kész :D

    Én bent vagyok, támadás blokk van 22-ig.

    Nekem a frissítések közben, jött egy karbantartásos kép telóra.

    Majd kiderül mi volt. ?(old

    16:45 körül nekem is azt a képet dobta be, aztán már nem engedett belépni mikor ez eltűnt...azóta se enged be

    A blokkot meg lájkolom :thumbup:

    Mióta bejöttek a kasztok nem igazán sikerül összehoznia a GF-nek a dolgokat...ha jól emlékszem most egy éve talán

    Javítanak sokat ez tény, de ezek után jön egy újabb hiba

    Szóval nagyon meg lennék lepve, ha sikerülne ezt összehozniuk zökkenőmentesen

    Valamint kicsit újat is akarnak most összehozni, lehet nagy falat lesz ez nekik...ami nekem nem is tetszik egyébként

    De ne legyen igazam!

    Ez igen cimbora :)

    Kh SADV jól néz ki, ilyenem nincs még szóval most irigy vagyok kicsit ;(


    Bár ha a bevert kalózokat is annak lehet venni, akkor nekem is egy rahedli :rofl:


    Az ugró meg engem nap mint nap megviccel, nem is értem, nem mindig érzékel rendesen...3x meg kell nézni, hogy kiválasztotta e azt amit szeretnék

    Van kis adrenalin aztán már a fele ottmarad amit vinni akartál volna


    Jó költekezést :thumbup:

    Yankee-nek meg elmagyarázom a lassítást, bár ha holdon történt a csata, akkor hiába lassúit, úgyis elé tudsz ugrani. :P

    Aki ismeri az erő sötét oldalát, az lassítás nélkül is kikerüli az ugrást :)

    És ha már teljesen átjárja az erő, akkor aktív játékost is lever a holdon még azelőtt, hogy oda ugrana ;)

    De tényleg!


    A csatához pedig gratulálok, láttam a napokban bosszúból befarmolt...így most a revansán vettél egy revanst...így kell ezt.


    A védőnek jobbulást, én nem folytatnám a helyébe a piszkálódást...előtte megtanulnék ezt azt, mert így legtöbb esetbe így fog járni sajnos

    Lényegében igen, de nem teljesen

    Mondjuk ha valakit támadnak és kiadja neked a csapódási időpontot az se számít blindnek, függetlenül attól ha nem látod sem az induló és sem a cél égitestet phalanxon :)


    Vedd alapesetnek a klasszik blindet, a DF eltűnést, ebből kell kiindulni

    Ennél ugyebár nem tudod pontosan, hogy mikor indult a flotta és azt sem, hogy mikor tűnt el a DF...szóval teljesen vakon vagy, mert az se biztos, hogy ott lesz az a flotta, vagy azért tűnt el a DF mert ő szedte, stb...csak sejted!


    Támadásnál az a blind, amikor pl holdról holdra támad az illető és te frissítgetve látod, mikor csilisedik a cél hold és abból számolod vissza a támadót

    Ugyan ez a helyzet pl egy szállításnál is..

    Bolygó áthelyezésből úszó flottát is blindelni szokták, itt vagy azt nézed mikor jelenhet meg a bolygó és előtte frissítgetsz...ha lemaradtál róla akkor az áthelyezett koordináta percesedéséből ki tudod számolni azt, hogy mikor történt meg áthelyezés


    Ilyenek vannak, több nem jut most eszembe hirtelen :)


    De számomra csak az minősül blindnek, ha úgy is támadod meg, hogy esélye se legyen menteni...ha mondjuk percekkel utána csapódsz és csak azért szedted le mert off volt az szerintem már nem minősül annak, mert rossz volt a matek

    De ezt ki, hogy érzi :)