Posts by Megtorlo

mondja ezt egy gééém operátor, aki azzal sincs tisztában, hogy mik a kasztok jellemzői :D előbb tanulj, aztán oktass :)

*figyelmeztetés provokálásért

Gurat

Tisztelt Syros! Neked már a posztod az hogy, banban legyél. Nem is értem miért rinyálsz mikor konkrétan csak ennyit van amit ide írogatsz! Sokan elmondták már pénzért nem tudsz tudást venni. Meglátszik, nagyon szépen hogy mindneki a "hegy árnyékába" menekült, és nagy részét elsodorta a lavina! Hol van a hegy a nagy tudással ?

Ezen az időponton (02-06-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó Megtorlo [SZB]

Csatacirkáló 10.000

Védő Kakarot [GBR]

Nagy Szállító 9.429

Könnyű Harcos 133

Nehéz Harcos 209

Cirkáló 49

Csatahajó 11

Kémszonda 2.900

Bombázó 13

Romboló 2

Csatacirkáló 125

Reaper 50

Pathfinder 2.976

A csata után ...

Támadó Megtorlo [SZB]

Csatacirkáló 9.941 ( -59 )

Védő Kakarot [GBR]

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!

A támadó zsákmányolt:

3.976.400 Fém, 3.976.400 Kristály és 3.976.400 Deutérium

1.784.083 Fém, 4.860.127 Kristály és 26.314.434 Deutérium

A támadó összesen 5.015.000 egységet vesztett.

A védő összesen 233.052.000 egységet vesztett.

A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 234.828.000.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 75.240.000 fém és 92.900.800 kristály lebeg.

Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:710.400 fém és 710.400 kristály.

A támadó 44.887.844 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által beszedet törmelék:

75.240.000 Fém és 92.933.400 Kristály

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 79.230.483

Kristály: 99.409.927

Deutérium: 29.405.834

A támadó(k) nyeresége 208.046.244 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -98.928.483

Kristály: -123.490.527

Deutérium: -57.296.834

A védő(k) összesen 279.715.844 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

Ezen az időponton (02-06-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó Megtorlo [SZB]

Nehéz Harcos 16.609

Cirkáló 20.198

Csatahajó 6.861

Csatacirkáló 18.200

Reaper 4.259

Pathfinder 8.131

Védő kiko84 [JBK]

Kis szállító 2.818

Nagy Szállító 14.848

Könnyű Harcos 19.512

Nehéz Harcos 7.421

Cirkáló 1.129

Csatahajó 3.217

Szemetesek 8.356

Kémszonda 66.447

Romboló 122

Halálcsillag 1

Pathfinder 904

Rakéta kilövő 683

Könnyű lézer 48

A csata után ...

Támadó Megtorlo [SZB]

Nehéz Harcos 14.116 ( -2.493 )

Cirkáló 18.662 ( -1.536 )

Csatahajó 6.818 ( -43 )

Csatacirkáló 18.158 ( -42 )

Reaper 4.255 ( -4 )

Pathfinder 7.476 ( -655 )

Védő kiko84 [JBK]

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!

A támadó zsákmányolt:

74.929.737 Fém, 74.929.737 Kristály és 34.055.247 Deutérium

272.872.390 Fém, 94.471.601 Kristály és 8.513.811 Deutérium

A támadó összesen 96.569.000 egységet vesztett.

A védő összesen 839.058.000 egységet vesztett.

A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 840.048.000.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 378.446.158 fém és 270.362.643 kristály lebeg.

A támadó 559.772.523 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által beszedet törmelék:

378.446.158 Fém és 270.362.643 Kristály

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 671.795.285

Kristály: 406.669.981

Deutérium: 33.547.058

A támadó(k) nyeresége 1.112.012.324 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -818.457.627

Kristály: -509.761.838

Deutérium: -71.601.058

A védő(k) összesen 1.399.820.523 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

hát ez így elég problémás XD

azért vigyáznék a szavakkal "volt kb 1 hónapos vakációm,majd visszajöttem és bent hagytam a flottát"

Minden inkololatlan támadás, illetve ami zavaró az büntetendő. Jól másoltad ki a szabályzatból. Illetve ha bármit kérni szeretne egy játékos, arra ott van a jegyrendszer.

Mint ahogy eddig sem, ezután sem értelmetlen zúzásokkal fogjuk csinálni, szóval ennek fényében nem egészen értem, hogy mire ez a felháborodás egy háborútól, pedig lehetne látni benne a lehetőséget, mert ha ügyesen csinálná a kihívott fél, akkor akár még nyerhetnének is, vagy szimplán elhalna a háború mert nem tudunk leszedni senkit sem. Az meg, hogy személyiségelemzésbe kezdenek egy csomóan, meg sértegetnek, provokálnak az teljességgel érthetetlen és nagyjából értelmetlen is.

Emellett számomra felfoghatatlan, hogy minden egyes sikertelen próbálkozásnál, illetve már akárcsak egy kémkedésnél is miért érez a játékosok 90%-a késztetést arra, hogy írjon valamit ... akár egy smile-t, azzal a céllal, hogy "haha ez most nem sikerült te kis ...", meg hogy minek próbálkozunk úgysem kapjuk el, aztán amikor mégis akkor meg kuss van, természetesen van kivétel. Meg van olyan is akit vagy 4x szedtünk le és normális tudott maradni, sőt, egészen értelmes kapcsolatba kerültünk, lehet mégis én vagyok a helikopter, nem tudom ...

Azért ez tök jó :D kár hogy annak idején nem küldtem be az üzeneteidet :)

Szóval azért csak óvatosan azzal, hogy ki mit ír neked mert nem vagy te szent gyerek :)

Sziasztok! Lehet csak én vagyok ilyen kis kíváncsi, kérdezem egyúttal a nagy érdeműt is, hogy vélekedtek, de itt sorban jönnek ezen a játszótéren a háborúk, nagyon érdekelne a háttérsztori, miért robban ki, hogyan, stb. Persze nem a szájkarate részére gondolok, lehet ezt kulturáltan is 🙂

Utána a kommentek között megtaláltam a konflikust, ez a része tárgytalan, sok szép csatát mindkét oldalon!

Sok sikert mindkét félnek hajrá!

Nyilván el kell azt ismerni, hogy aktív flottás révén akit tudott leszedett. Konfliktus igazából nyilván senkinek sem tetszett, hogy leszedte se nekem se másnak de ez van :) Minden megy tovább hisz a játéknak még nincs ugye vége. Ugye bár van az, hogy háborúban nincs zúzás. Csak erre megy ki a játék :) Nyilván vannak olyanok akik aktívabbak jobban figyelnek, kevesebbet hibáznak. többet tudnak gép előtt lenni, és jobban dugdossák a flottát. Számításba véve, hogy a bolygó eloszlása egész jó és viszonylag nagy területet fed le és ezzel sok célpont adódik, egy egy ilyen háború hírdetése esélyt ad arra, hogy akár végtelenszer is menjen egy egy hold rombolás, illetve farmkörök, zúzás stb stb. Ez nyilván kiderül a csekély háborús szabályok írásában is. Mivel itt 1x flotta speed van a többség azért van itt mert ugye erre van ideje és csak békésen el szeretne itt játszogatni. A nagy közönség nem is igazán van tisztában a flotta helyzetekkel, de akkor elmondom én, Top 5 flotta szépen sorban az ő szövetségüknél van, persze nem véletlenül hisz őkt támadtak illetve farmoltak érte amivel semmi gond nincs. Mikor arról beszélünk, hogy most kellene megmutatni akkor kissé elmosolyodok mit is, vagy 5-6x akkora flotta pontjuk mint kb mindenki másnak a szerver mit is mutassunk meg ? Ha probléma van valakivel akkor azt ingame kell lerendezni a szabályokon belül. Nyilvánvaló egy egy ilyen háború nem kiegyenlített. Tehát ha ezt is figyelembe vesszük teljesen értelmetlen, hiszen csak egy célja van a zúzás. A csaták többsége sima Fly sply, a többi szépen kivitelezett megfigyelés és vissza számolás (erre ugye rengeteg idő kell és szerencse is ami hozzá pártol) na meg persze az is hogy a másik fél hibázzon, és hát igen a hibák sorra jöttek. A háború csak azért jó mert azok a tagok akik egyszer hibáztak és már jó ideje nem azokat mégsem lesz olyan egyszerű elkapni, de egy háborúval minden megváltozik ugyebár (zúzás nem léte végett). Az értelmetlen zúzásnak soha nem volt és nem is lesz semmi jó hatása a játékra, és még jó hogy sorra teszik magukat v be illetve törlésre a játékosok. Egy ilyen 1x speed szerveren ahol esetleg lehetőség lenne arra, hogy mondjuk egy v mulva is legyen legalább 100 aktív tag hát még 20 sem fog maradni, mindezek után jön majd az, hogy hát nincs játékos a szervereken, vajon miért is nincs ? Teszem fel ezt a kérdést. Valamikor rég olvastam egy flottástól egy nagyon jó hozzászólást (sajnos nem emlékszem a nevére) Mégpedig nem attól leszel jó játékos és flottás ha mindenkit a földdel teszel egyenlővé. Természetesen amiért menni kell menni kell, de nem minden áron, mert ugye sok új van volt és talán lesz is a szerveren, és ha az utánpótlásból még azt a kis esélyt is elvesszük hogy esetleg megtanuljanak játszani, hogy is várjuk el, hogy a közösség gyarapodjon. Ja mégvalami, amit ti mint néző közönség láttok egy egy csatánál a címet azt többször is megcáfolnám :) Az érdemeit nem lehet elvenni, hisz ha nem figyel nem indul akkor nincs csata.

Véleményem az lenne, hogy valamilyen módon szabályozni kellene az ilyen értelmetlen háború hirdetésket.
    Elnézést kicsit összecsaptam itt a dolgokat, de remélem érthető.

Nem sértegettelek, és nem provokáltalak mint ahogy te. Véleményt nyílvánitottam. Arcoskodni, hmm egyszer leszedtél, gratuláltam, de azt sem ismerted el, pedig mindenki olvashatta, érdekes módon azóta támadtál párszor szépen végig is néztem :) jó volt nézni mikor repültél 1+ órát, mikor mentettem még mindig jöttél, ezek után jöttél farmolni kémmel 10k+ deura. Azt meg, hogy te mit művelsz azt inkább hagyjuk :)

Üdv!

A mi szövetségünk nem szeretne részt venni ilyesféle játék stílusban főleg a játéko mostani szakaszában.

Megértem, hogy a kialakúlt feszültséget nehezen tudja levezetni a kihírdető, tudom ajánlani a konditermet illetve bármi féle sportolást.

Szövetségünk felosztásra került.

Köszönöm, ha tehát amit választok, azt nem lehet módosítani?

ha aktiválod akkor az lesz egészen addig míg nem veszel másikat és aktiválod azt, vagy nem szerzel jutalmakból másikat.