LordOfNekkar Kis Szállító

  • Mitglied seit 2. Juni 2015
  • Letzte Aktivität:
Beiträge
201
Erhaltene Likes
60
Punkte
1.240
Profil-Aufrufe
936
  • szia Lord regi ismerosom Rigelrol:))) Makmarci te vagy Hyperion-on??:) latom mar jo ideje V-ben vagy.. az accodat nem kerhetnem el?? be szeretnek verni ott 1.-2 vicces figurat:)) irj ingame-en..koszi:)
  • nagyon remélem és köszönöm figyu már, add már az elérhetőségeidet Gerinek X-en, majd ő átdobja nekem privátban, mert csinálok egy OGame-es aktát, ahova felírom a telefonszámokat, e-mail címeket, elérhetőségeket, teljes névvel ki tudja mikor merre járok a nagyvilágban, kit tudok személyesen "meglesni" a szívemhez közeliek közül!
  • Minden jot kivanok neked! Egyszer meg valamikor talalkozunk.
  • Szia! Ne offoljunk... Tehát: a legjobbakra a szerver legjobbjait értem, akik bírják a gyűrődést. A többi szerverről meg sok rosszat hallani... széthúzások, csalásokat, holdrombolásokat, akármit. Az andró hozzájuk képest egy nyugodtabb terület. Voltam 4x szerveren... de nem tartom magam olyan jó játékosnak. Egyre képes vagyok: rákattanni és akár évekig fejleszteni egy accot ész nélkül az egekig... munkában otthon nyomni egyre durvábbra. De ehhez sajna már nincs kedvem többé. Tudva, hogy a végén csak egyet nyerhetek vele... egy üres szervert magam körül.
  • itt is