Beiträge von Slipknot.

    az utóbbinál lehet..bár furcsállom hogy rögtön az összes DF elfünt pláne hogy nem számithatott a másikra..és csak hassraütve kiküldeni +xxxx kukát nem fog egy pro játékos főleg ha lesimezni... és a hát azért 1 játékostól 2 ilyen 'véletlen csata" már fura nem?? pláne expre kiküldött flottával(aminél ugye lehet kalóztámadás,üzemzavar ami miatt késhet..)..ugy annak visszatérse után 1 mp vel csapodi k a holdra amin elötte semmi nem volt és rögtön be is szedi a DF .et... egy blind esetében ez elmenne... de igy????

    persze. gayittom hogy nem jó a GF azon csapata akik kiszürika csalókat. 2 esetet is tudok amikor ugy veretek be flottát hogy az gyakorlatilag lehetetlen( 1 eset: exp FS... Elkapták a visszatérőt(1 p vel a visszatérés után) ugy hogy nem volt Phallanxos hold a közelben!!!!!(100 rendszeren bellü) a csatáram szerint még kémkedés sem volt igy a támadó nem tudhatta mikot küldi ki a flottát és mikor érhet visza. 2. eset.. az ismim ACS védéses FS re ment..holdról holrda..1 óra def..de az érkezése után pár pm vel csapódott a támadó beütve őt is és a hold accjét is( kémkedte a támadót és sim-ezte..ami szerint ha csak a védő van akk is kihozza profitra a csatát. vajon véletlen hogy pont az ő acsa védéses Fs flottájának érkezése utám pár PM-vel csapodik a támadó,és mindent ugy hogy be is szedi az összes DF-et?(ami jelentőssen több volt mint ha csak a hold Acc gadzája lett volna fent..majd 4000 kuka kellett igy. az eredeti 2000 helyet(sim szerint...

    érdekes dolgokra akad mostanság az ember ha feljön egy jót játszani...majd 10 éve tolom az ogamet..találkoztam bugokka és érdekeségekkel (nade scrpitel és chet-el????? ) de hogy valaki ennyire... példa..a multkor fent voltam du...irta cstáram hogy támadják a visszatérőjét..ezzel nincs is gond tuti bemérték... aztán irta hogy secre ki van tolva...hm....gyanitottam PH van a dologban... körvbenézek..100 rendszeren bellül 2 hold..azokon sincs ph ráadásul csapattagok..... o.O noffene..ment a spionn defelni....irja mikor ér vissza.. és secre pontopssan csapotott.... pöppet baxottfura.. ma másik eset... haver ment acsvédéses FS-re.. 1 óra... lestem..támadó ha ő(acsvédéses FS ) nem csatlakozik be a támadó full bukja..viszont igy nyert(gyógyszerre a többletet) nézem spoionnal támadó..techszintek.. stb.. és ez már nemelső eset... kezd zavaró lenni hogy ennyire le vam varadva a GF antiHack csapata(vagy hogyhivják őket) ..vannak érdekességek meg kel hagyni..pláne olyat ami überel egy blindet.. :D

    Trockij..tudtommal nem Lorovus foglalkozik a Support-al..a másik meg hogy több mint 76 órája várok de semmi.. kétlen hogy olyan sokan irnának ebben a haldokló játékban a supportra hogy ne lenne fél perc elolvasni a jegyet és irni egy rövid választ valakinek..

    sziasztok.
    elösször is gyors kérdés.
    A supporton valaki él még?? 59 órája irtam jegyet accuntal kapcsolatban és eddig semmi reakció :( :(



    Másik.
    Wasat-on áttadó jelenleg top68-as accunt.(lehetőleg olyant keresek aki aktiv is,bár jelenleg bányászatra van bespecezve)
    Holnap este 9 ig várok utánna törlésre rakom.Bizom benne hogy valaki lesz oly nagylelkű és bevállalj

    isminek sokadik 40% ra sem jött össze a hold a napokban ki is volt akadva rendessen... bezzeg én löttem az ellenfélnek 3db kisharossal meg 5 db nagyszálitóval..2 hónapja regeltem be a Wasat-ra és eddig a 2. ilyen holdlövésem lett.. :/ amugy nemértem minek pont 20% ra játszani a holdat..probálkozzatok egymás után 5-10-15 ször 150 db kh val 1 perces időközökkel..ahogy régen tettük. és törmeléket kinthagyni..csak összeáll valami..nekem anno igy lett 6 holdam.. :D


    Kezdődött valamikor egy messzi messzi galaxisban 2008 év végén...egy ismerős játszott egy űrhajós lövöldözős játékkal..elösször hülyének
    néztem..de ahogy lesegettem kedvet kaptam hozzá....igy beregiztem az Uni4 be...ekkor kezdődött a" kockulás" ahogy a
    kivülállók mondják..éjjel nappal a gép elött ülve épitgettem a bányákat,kutatgattam és erősödtem..közben
    keresgéltem az ellent és védekeztem a támadók ellen.Többé kevésbé sikerült is mindez.Ütöttem pár flottát...és engem is elkaptak párszor..dehát ahogy a mondás tartja jó pap is holtig tanul(sírjára meg hogy tanulmányait befejezte.. :D )



    Engem pedig tanitott a játék..Közbe beléptem egy szövetségbe...a nevüket sosem felejtem el mert minden sci-fi
    rajongó ismeri az Asimov nevet :) Itt ismertem meg többek közt Raninnát,Trombit és a többieket. Az évek múlásával a
    mi kis szövink áttalakult..néhányan egyszerűen abbahagyták..mások áttadták az accot és az új és szebb jövő reményében egy új friss szerveren keztek játszani.Kezdetét vette a The Saboteur szövi. Most kezdtünk igazán feléledni.Tény..nem voltak nagy csatáink nem kerültünk a hirnév termébe...de elég sok aprót vivtunk meg ahhoz hogy elörre jussunk..


    Itt szeretnék külön köszönetet mondani Rev-nek,Nyecmesternek,Atheusnak,predátor44 és Gaheris Rhade-nek hogy
    segitettek az évek alatt elérni mindazt amit most feláldozok.(Nyec nélkül lehetetlen lett volna a DS hisz ő volt az
    aki oltalmazott mikor a gravit épitettem és az sem zavarta hogy hajnali 1 kor sms-eztem neki hogy éppen hogy állok)
    Majd nálam is jött egy időszak amikor nem jöttem fel..az összevonás..amikor botor módon az easy uni4 et
    hozzácsapták a hard uni 1 hez..persze itt is probálsz túlélni..megfelelni a kihivásoknak..de nekem sok volt..30-
    50-80 as csordákban repkedtek a Ds ek. már akkor is iszonyat méretű flották elöl kellett menekülni..már akkor
    felmerült a gondolat hogy abbahagyom...de kitartottam és probáltam túlélni. majd jött egy gonosz ellenfél és egy sikertelen holdrombolási
    kisérlet ami végleg feltette az I-re a pontot..ezekután vakimódba kapcsoltam..majd teltek múltak az évek,néha
    fellestem..látom ujabb összevonás.....végül a héten közel 10 év ugymond játék után ugy döntöttem hogy
    ennyi..befejeztem...eljött az idő amikor a berozsdásodott Fekete Flotta az utolsó repülésére megy...


    A leköszönömben külön kiemelém Ördög-öt a Beast szövi egyik oszlopos tagját....ő volt az egyik aki anno hajtott és aki
    motivált a folyamatos támadásaival,igy tanultam ki a játék minden trükkjét..ezért örök hálával tartozom neki hogy elkisért az utolsó utamra...respect űrharcos..
    És neked is köszönet Tirannos hogy bevállaltad a kivégzőosztag szerepét,Remélem a jövöbeli csatáid is hasonlóan
    alakulnak de mint támadó és gazdag zsákmányal gyarapittod a készleted.. :)


    Ezen az időponton (28-01-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:




    Támadó Slipknot [The Saboteur]
    ________________________________________________



    Kolóniahajó 1
    Halálcsillag 6
    Kis szállító 2.587
    Nagy Szállító 3.316
    Könnyű Harcos 43.808
    Nehéz Harcos 1.461
    Cirkáló 2.096
    Csatahajó 3.937
    Szemetesek 1.380
    Kémszonda 1.401
    Bombázó 970
    Romboló 1.832
    Csatacirkáló 1.079

    _________________________________________



    Támadó ORDOG [BeastS]
    ________________________________________________



    Kémszonda 1
    _________________________________________



    Védő Tirannos [Kombájn]
    ________________________________________________



    Könnyű Harcos 1.000.000
    Nehéz Harcos 100.000
    Cirkáló 75.000
    Csatahajó 25.000
    Romboló 51.000
    Halálcsillag 15
    Csatacirkáló 100.000

    _________________________________________




    A csata után ...



    Támadó Slipknot [The Saboteur]
    ________________________________________________



    Megsemmisült!
    _________________________________________



    Támadó ORDOG [BeastS]
    ________________________________________________



    Megsemmisült!
    _________________________________________



    Védő Tirannos [Kombájn]
    ________________________________________________



    Könnyű Harcos 988.903 ( -11.097 )
    Nehéz Harcos 99.166 ( -834 )
    Cirkáló 74.757 ( -243 )
    Csatahajó 24.988 ( -12 )
    Romboló 50.962 ( -38 )
    Halálcsillag 15 ( -0 )
    Csatacirkáló 99.936 ( -64 )

    _________________________________________




    A csatát a védő flotta nyerte!



    A támadó összesen 1.031.283.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 70.685.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 466.788.000 fém és 253.354.500 kristály lebeg.



    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________



    A védő(k) által beszedett törmelék:
    466.788.000 Fém és 253.354.500 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:



    A támadó(k) összesen


    Fém: -618.945.000
    Kristály: -341.161.000
    Deutérium: -71.177.000
    A támadó(k) összesen 1.031.283.000 egységet vesztett(ek).



    A védő(k) összesen


    Fém: 418.893.000
    Kristály: 232.580.500
    Deutérium: -2.016.000
    A védő(k) nyeresége 649.457.500 egység.




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4