OGame KOCSMA

  • Nem tudtam és még csak nem is sejtettem hogy te vagy ott az alatt az átváltozott acc alatt. És elsőre csak párkérdést fogalmaztam meg, és tény hogy provokatív volt, nem tagadom :D és mi sült kibelőle azt nem állt módomban kontroll alá vonni. :) No de akkor mond melyik fajtát iszod és fizetem! ;) sajnálom h a puszim nem fogadod el :( :D

  • Én még arra emlékszem, hogy Yankees(névváltás után DILLON) azt írta, hogy mivel ez egy bányász szeró, akkor ő beszántatja a flottáját. Sajnos ez nem történt meg, így lehet változtatás kellene a játékban.

    Pl. ha valaki egy bányász szerón hatalmas profitra tesz szert Flottásként(itt értem az ilyen és hasonló akciókat, nem a farmolásokat), azt azonnal 80%-os profitleadásra kellene kötelezni, amit a vereséget elszenvedett bányász azonnal visszakapna!

  • Én még arra emlékszem, hogy Yankees(névváltás után DILLON) azt írta, hogy mivel ez egy bányász szeró, akkor ő beszántatja a flottáját. Sajnos ez nem történt meg, így lehet változtatás kellene a játékban.

    Pl. ha valaki egy bányász szerón hatalmas profitra tesz szert Flottásként(itt értem az ilyen és hasonló akciókat, nem a farmolásokat), azt azonnal 80%-os profitleadásra kellene kötelezni, amit a vereséget elszenvedett bányász azonnal visszakapna!

    Hallottam, azaz olvastam már furcsa dolgokat de ez azt hiszem viszi a prímet :D

    Az mikor a GF kiírja hogy egy szerver milyen beállítottságú az csak egy iránymutatás hogy kik boldogulnak ott könnyebben, nem azt hogy itt csak ilyen játékosok vannak. Az hogy bányász egy szerver az annyit tesz hogy aki ott flottázik az nehezebben boldogul a lassú támadóspeed meg az alacsony DF miatt.

    Nem azt jelenti hogy csak bányászni lehet ott...

    Így sem bővelkedünk .hu-n sok játékosban, aktív flottás meg még kevesebb van.

    Tudom ez elég klisés lesz de pont más szerón is szóba került egy flottavesztés amire csak annyit tudok mondani:

    Ha rendesen FS-el az ember minimalizáljuk az esélyét hogy elkapják a flottánkat. Nem a Támadó hibája ha a másikat elkapja, mondom ezt úgy hogy mindkét oldalon voltam már...


    Az ilyen "újításokat" meg (amint már én is rájöttem) nem ezen a felületen kell leírni mert abból halovány esély van hogy legyen is valami :)

    Ott vannak a tesztszerverek, van bal oldalt egy kis fülecske olyan mint a Support asszem Észrevételek vagy ilyesmi a neve, szóval ott nem csak hibát lehet bejelenteni hanem ha megnézitek a kategóriákat akkor van ott olyasmi is hogy ötletek vagy javaslatok. Oda be lehet írni minden ábrándunkat aztán ki tudja még lehet hogy valamit meg is valósítanak.


    Szóval Peace emberek, had szórakozzon mindenki ahogy tud :D

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Először itt amit írtam nézd át kérlek emlékeid felfrissítése céljából! 8o

    Bontom a flottát és megy bányába minden nehogy büntetést kapjak kategóriának nem megfelelő játékmódért! :saint:

    (szarkazmus) :D

    És utólag megtudtam miket írt kedves ellenfelem ennek tudatában én max még pár kört ajándékozok neki nem pedig megtérítem a veszteségét :minigun::saint:

  • hali, kérek egy whiskeyt a hőbörgöknek, a háborgóknak, a savanyúknak, a károgóknak, és a rettegőknek főleg, a nagy szájúaknak, akiknek nincs teljesítményük :)


    a gyámoltalanoknak, is legalább 2 kört csak hogy jól érezhessék magukat

    szóval éljen a whiskey

    üdv libertas, üdv arató!

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • dehogy is trock neked alapból van hűtve egy jameson :) .:)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • na, :) bulvárkodjunk melyket szereted? :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • tudjátok részegen a legőszintébb az ember ugye bár és a sporttalanságot szerintem senki nem szereti de lényeg a lényeg elég szomoru hogy idáig lesüllyedt ez a játék hogy a pénz beszél és pénzért lehet bármit csinálni és tudjátok akinek nem inge az nem veszi magára itt tudják azok kiknek szól hogy nem is tudtam meglehet venni bárkit egy bizonyos összegért.


    Kérek egy üveg wiskyt hagy tudjak lenyugodni köszöntem.

  • Á nincs potya pia
    Arató nagyon érdekesen választja meg kit hív meg :(

    geru1107 nincs semmi gond, ne aggódj jó döntés született az ellenfeleknek harcban kell bukniuk
    A pénz nem számít csak az állhatatosság és a félelem a szövetség mi egybeforrott
    Bebizonyítom neked ;)
    Ki merne szólni ha beleinnék a sörébe?

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

    Einmal editiert, zuletzt von 987 ()

  • Annak eldöntése, hogy jó döntés született-e vagy sem, csakis a bíróság jogkörébe tartozik. :) Annyi biztos hogy itt csak az ügyész lát bele a dolgokba, a többiek csak spekulálnak. :) Szeretem az összeesküvés elméleteket, az ilyen megvásárlós dolgokkal, jókat mosolygok rajtuk. :) Amúgy pénzzel nem lehet itt vesztegetni. Na de a sör... a sör az más, az értékesebb, szóval ha beinvesztálnátok egy kis vesztegetésbe, tudjátok a dolgotokat. :D Most pedig én hívok meg mindenkit egy sörre, most érkezett egy szállítmány fizetség gyanánt, úgyhogy van bőven! :D Remélem nem vágnak ki a kocsmából mert saját piát hozok be! ;)

    Hoztam alkalomhoz illő zenét is, csak a hangulat kedvéért. :phatgrin:


  • Ó valaki aki azt hiszi humoros, szeretem
    "Baree Super Game Operator" szép jelvény
    Azért ha nem baj beleiszok a sörödbe ;)
    Elnézem jókedved mert nem tudom ki vagy
    De óvatosan válogasd meg szavaidat ember
    Van akit felkorbácsol a reményteli dölyfösség

    Nem tudom 5 smile e még a limit ;)
    De az biztos tudom én tartom a rendet és azt nem tűröm, egy tiszttől hogy nevesen ;)


    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Oké jó. :)

  • Unalmas egy Kocsma ez
    Úgy hogy meglátogattam Mos Eisleyt, ott van egy kocsma
    Szóba elegyedtem egy robottal, szó szót követett és ez lett belőle


    • Gazdasági fejlődés:
    • Védelem kiépítése:
    • Kémkedés és kémhálózat kiépítése:
    • Rendszeres flotta aktivitás:
    • Technológiai fejlődés:
    • Taktikai visszavonulás:
    • Aktív diplomáciai tevékenység:
    • Árnyékjátékok:
    • Gazdasági háború:
    • Hegemonikus stratégia:

    TOP1 hogy érd el 10 Pontja!


    és a Rettentés bent sincs

    Egy deci olajat adj a robotnak a vendégem, én nem iszom ha játszom ;)


    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb