OGame KOCSMA

  • Miért kell hergelni a népet? :D Örüljünk együtt a csöndnek... xD

    Jöhet 1 feles+sör kombó... persze hitelre ;)

    Nem én kezdtem. és már unalmas volt :D

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • sőt, tán épp tegnap idultam a rendszeretekbe yankee bent felejtett flottécskájára...szóval, megy oda támadás, és kémkedés is :) de nem rontunk ajtóval a falnak ;) szúúúúszáááá :) estére egy jó hideg coronát mindenkinek!

  • Mivvel érintett vagyook bbármikor feelemllegeethetem. Nyyugodt vagyok . Csak arról tudok nyilatkozni ami rám vonatkozik engem nem támadtok :D

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Mivvel érintett vagyook bbármikor feelemllegeethetem. Nyyugodt vagyok . Csak arról tudok nyilatkozni ami rám vonatkozik engem nem támadtok :D

    és ugye épp ma kémkedtelek végig, és a napokban a szövitagjaid nagy részét is. így nem helytálló aggájod amiatt miszerint nem érkezik felétek elég kémkedés, én igyekszem megtenni amit megkövetel a játék ;) nem mondhatod h nem :) igazából épphogy te vagy eltűnve ;)

  • Mivvel érintett vagyook bbármikor feelemllegeethetem. Nyyugodt vagyok . Csak arról tudok nyilatkozni ami rám vonatkozik engem nem támadtok :D

    Szerintem nem nagy kiesés az az acc nálatok, de a fix hely az akárki akármit mond az jobb ;)

    Na-de téma lezárva részemről

  • és ugye épp ma kémkedtelek végig, és a napokban a szövitagjaid nagy részét is. így nem helytálló aggájod amiatt miszerint nem érkezik felétek elég kémkedés, én igyekszem megtenni amit megkövetel a játék ;) nem mondhatod h nem :) igazából épphogy te vagy eltűnve ;)

    Igen régen csak-csak megvolt az éjszakai átvilágítás tőled... az már elmarad.

  • De én nem is kakaskodok fórumon és nem állok bele senkibe feleslegesen. Viszont az hogy bármi olyanba legyen téma a szövim amiröl nem tehetünk semmit és még vádak is illetnek emelett már nem mehettem el szó nélkül

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Jó estét Jó estét!
    Kérek egy sört és mellé egy unicumot! Silvásat ha lehet!

    Amint Gurat velvetette e topicot, már egyből gondoltom, hogy mi lesz a vége.

    Mindenki egymás nyakána esett késsel. Erre jöttek a csendőrök, ide oda büntetéssel, de vajon mindenki megkapta azt amit járt neki ?

    Eddig csak olvasgattam, tök jó volt mert esténkét jót nevettem rajta. Na meg azon is, hogy ki hogyan lett büntetve. Bocs, de ez még mindig reális.

    Ott tartunk ahol eddig is, aki fizet az van előle!

    Na igen nyilván aki fizet annak vannak opciói arra, hogy előnyre tegyen szert, de hol is van az, hogy csak akkor tudja kihasználni előnyét ha más hibázik ?

    Na igen a legnagyobb probléma, a magyar ogame társaság egy részével, hogy el kell fogadni, hogy hibázol!

    A másik, hogy nem kell nagyra tartani magad azért mert egy olyan opcióból szertél előnyt amit sajnos nem mindenki tehet meg! Ez itt nem német föld és nem is angol! Kiváncsi lennék az ottani életre azért!

    Na de nem is ez a lényeg!

    Tudom sosem lesz ilyen, de sokkal jobban támogatnék egy olyan szervert ahol havi tagsági díj van minthogysem azt ami jelenleg itt történik az ogame világában.

    Mindezektől függetlenül, ha azok nem lennének akik pénzt tesznek bele, biztosan nem is lenne magyar szerver. Na de ha nem lennne magyar szerver, vajon mindazok akiknek a hangja oly magas, vajon egy külföldi szerveren is ilyen lenne ?


    Még annyit, hogy véleményem szerint tök fölösleges volt ezen topic létrehozása! Egyetlen egy értelmét látom, a véleménnyilvánításnál egyből jön a bann! Igaz az is, hogy van itt is belső szabályzat amit nyílván meg kell szegni hozzá!

    Úgy gondolom, hogy nem ezzel lehet majd beálllítani a mérleg nyelvét!

    Így kívülállóként ez csak egy újabb inzúltosra segítő eszköz, hely, lehetőség!

  • sőt, tán épp tegnap idultam a rendszeretekbe yankee bent felejtett flottécskájára...szóval, megy oda támadás, és kémkedés is :) de nem rontunk ajtóval a falnak ;) szúúúúszáááá :) estére egy jó hideg coronát mindenkinek!

    Ha bent felejtett hol a csatajelent holtak őre? Sok volt a tömény csapos kiteszi a szűröd világolsz itt! :D:D:D

  • Felemelő érzés látni, ahogy egyes játékosok komolyan aggódnak a másikért ( miért maradtak el az éjszakai kémkedések.. ), odafigyelnek és törődnek az embertársaikkal. Ez a mai világban igencsak dicséretes, megsüvegelendő :)


    Remélem, hogy ezzel jó példát mutatnak mindenki más előtt is, azaz lehet békésen kocsmázgatni.. ;)


    egykávétkérek.. :)

  • Felemelő érzés látni, ahogy egyes játékosok komolyan aggódnak a másikért ( miért maradtak el az éjszakai kémkedések.. ), odafigyelnek és törődnek az embertársaikkal. Ez a mai világban igencsak dicséretes, megsüvegelendő :)


    Remélem, hogy ezzel jó példát mutatnak mindenki más előtt is, azaz lehet békésen kocsmázgatni.. ;)


    egykávétkérek.. :)

    Nem tudom eldönteni hogy ez most szarkazmus vagy tényleg örülsz :D

    Na mind1 is éppen chilles sörözgetés megy a pultán a két végéről néha-néha odaszólunk egymáshoz... aki köztünk van csak figyel és néha beleszól :D

  • Nem én kezdtem. és már unalmas volt :D

    végülis én kezdtem...de semmi konkrétat nem írtam :) az h utána elszabadultak az indulatok arról márén nemtehetek :D és azért a kérdéseim meg jogosak voltak és tán az is h ezekre választ is vártam. minden esetre legalább kiderült a játék és háttértámogatás működésének egy olyan része ami nemkerült előtérbe de sztem jó vele tisztában lenni és ebben semmi rossz nincs ;)



    Elfelejtettem italt kérni :D elnézést. Tetszik Megtorló kombója, sör és szilvás junájkum, sokat ittam ilyet régen, kb 8-10 re vagyok hitelesítve :D Mindenkinek egyet! Egs!

  • Sziasztok.....egy pohár tejet kérek....nektek meg egy sört....meg egy rövidet!!

    Szegről végről úgy látom mki ismer mkit.....+vagy-.... ......

    --------------------------------én csak csöndben iszogatom a tejem-----------------------örülök, hogy vagytok.......jó ez a társaság......olyan mintha otthon lennék.....

    na még egy kör.......mkinek.....azután spatty

  • Aki jártas a kocsmai pletykákban az tudja miért ;) Annyi szerintem a toplistán is látszik és látszani fog hogy érdekesen alakulnak a dolgok. Persze ez csak egy játék de szerintem sokak itteni viselkedése, nézőpontja és cselekedetei hűen tükrözik a való életbeli személyiségüket is. Mindegy, mindenki úgy játsza a játékát ahogy szeretné.

    Van aki a sziklaszilárd elvei szerint és van aki az "érdekei" szerint...

    Erre azt hiszem ihatunk is. :beer:

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • én csak jó szerencsét kívánok mindenkinek a messzi távolból, kocsmázni meg nem szoktam, nem szabad szóval nem iszom és akkor már nektek se legyen jó :P

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.