NINJA [TOT: 15.700.412.000] zolimp3 vs. Violator (A: 15.242.370.000, D: 458.042.000)

  • Nagyon régen posztoltam ilyen indíttatásból, viszont most úgy vélem betalált egy bányásznál a „Jó szerencsét!” frázis.


    Telnek-múlnak a hetek, hónapok… az életforma frissítés még nem jutott el a Zibalra… jobb híján folytattam a békés bányász életmódomat. Az egyik holdamra telepítettem kb. 160 M nyersanyagot, amit zolimp3 kisvártatva kifigyelt. Teljesen hozzászoktam, hogy záporoznak a kémszondák napszaktól, aktivitásomtól függetlenül. Először azt hittem, hogy a piros villogás egy másik holdam kémkedésére utalt, de leesett, hogy a „Támadás” felirat nem humanitárius akcióról szól.


    Az első dolog, ami eszembe jutott az a szokásos aktivitást jelző üzenet, amivel megköszönöm az irántam tanúsított kitüntetett figyelmet. Majd észbe kaptam, hogy nana, éppen visszatért hosszú útjáról az FS. A támadó hajók mennyisége még éppen elegendőnek bizonyult azok visszaverésére.


    3 rendszernyi távolságról beszélünk, így is volt kényelmes fél órám lefuttatni pár szimulációt, hogyan jövök ki a legjobban. A holdon lévő védelemről teljesen megfeledkeztem, azzal nem is számoltam. Még egy szállítást is vissza kellett hívnom, nehogy bezavarjon a látszólagos inaktivitásomba. A csapódás előtt sem lassítást, sem megerősítő kémkedést nem észleltem. Muszáj voltam a csapódás előtt fél perccel ugrani a hajókkal, hogy a szemeteseket útnak indítsam. Amúgy is három körre volt szükségem a törmelék beszedésére, ennyire nem vagyok felkészült nagyobb mennyiségű házhoz jövő nyersanyagra. Ha lassan is, de sikerült begyűjtenem az értékes tőkeinjekciót.


    A csapódás megtörténte után három perccel jött a kémkedés a Támadó részéről, vélhetően nem erre számított. Igazából szerencsém volt a támadása időzítésével, a ninja kivitelezésének részleteit pedig valahogy előkapartam a poros emlékeim közül.

    A Támadó korrekt módon gratulált nekem. Itt is kívánok mielőbbi talpra állást és nagyobb odafigyelést a továbbiakban!


    Ezen az időponton (24-10-2023 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó zolimp3 [Visitors]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 179.322

    _________________________________________


    Védő Violator [TEC]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 9

    Csatacirkáló 300.899

    Reaper 1.642

    Rakéta kilövő 99.999

    Könnyű lézer 99.999

    Nehéz lézer 13.772

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó zolimp3 [Visitors]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Violator [TEC]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 9 ( -0 )

    Csatacirkáló 299.759 ( -1.140 )

    Reaper 1.642 ( -0 )

    Rakéta kilövő 27.449 ( -72.550 )

    Könnyű lézer 27.634 ( -72.365 )

    Nehéz lézer 4.858 ( -8.914 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 15.242.370.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 458.042.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.610.083.715 fém és 2.146.778.286 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -5.379.660.000

    Kristály: -7.172.880.000

    Deutérium: -2.689.830.000

    A támadó(k) összesen 15.242.370.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 1.268.752.215

    Kristály: 2.047.167.786

    Deutérium: -17.100.000

    A védő(k) nyeresége 3.298.820.001 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 5.0.0-beta

  • Gratulálok szép ninja vagy fogalmazhatnék úgy is hogy hanyagúl kivitelezett támadás! ettől függetlenűl a védő érdemeiből semmit se von le!

    Remélhetőleg a bukott támadás utáni fiaskót követően a vereséget szenvedett fél jobban odafigyel és nem becsüli le ellenfelét!

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Nagyon szép ninja. bár igen könnyen elkerülhető lett volna. Ilyekor kár egy picit az a 30% DF :( úszott abban a csatacerka flottában vagy 7 milliárd krisi :D na de szép profit így is, mielőbbit a támadónak, több odafigyelést!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • gratula! széééép ;) malesdének: ezen kijelentéseddel már lehet nem csak én próbállak megkergetni hanem sheldon játékos társ is :D csak úgy fidis emlékére ;)

    Malesde azóta van kívánságlistán amióta összevonáskor a tengergyümölcse ligában ügyeskedett :D (részemről is )

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Malesde azóta van kívánságlistán amióta összevonáskor a tengergyümölcse ligában ügyeskedett :D (részemről is )

    arra gondolsz mikor addig beszélgettünk hogy “véletlen” 1 percet huztàl shelli flottájàn mikor Devilre ment? Vagy mikor a szövitàrsaidra vadásztam?

    Ui:miattad is szépül épül a flottàm!!

    gratula! széééép ;) malesdének: ezen kijelentéseddel már lehet nem csak én próbállak megkergetni hanem sheldon játékos társ is :D csak úgy fidis emlékére ;)

    Nimár a másik mh farmom :D akarom mondani ellenfelem!

  • Ezek szerint azóta se jöttél rá hogy semmit se húztam a flottán csak sikerűlt elhitetnem veled. A szövitársaim a te szövitársaid is voltak és ezen aljas húzásod miatt vagy célpont . De a fenti kijelentéseddel sikerűlt a másik szöviből is magadra haragítanod játékost. Elmenekültetek miután nagy arcal padlót fogtatok! Most meg visszajösz de minek? Sokadmagaddal az RA mögé bújsz de nem fognak tudni megvédeni . Bármennyire húzod a flottát ezzel csak törmeléket termelsz.

    Viszont ! Ha még akarsz itt szájkaratézni tessék de offolás helyett mutasd meg mit tudsz ! Várlak :)

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Ezek szerint azóta se jöttél rá hogy semmit se húztam a flottán csak sikerűlt elhitetnem veled. A szövitársaim a te szövitársaid is voltak és ezen aljas húzásod miatt vagy célpont . De a fenti kijelentéseddel sikerűlt a másik szöviből is magadra haragítanod játékost. Elmenekültetek miután nagy arcal padlót fogtatok! Most meg visszajösz de minek? Sokadmagaddal az RA mögé bújsz de nem fognak tudni megvédeni . Bármennyire húzod a flottát ezzel csak törmeléket termelsz.

    Viszont ! Ha még akarsz itt szájkaratézni tessék de offolás helyett mutasd meg mit tudsz ! Várlak :)

    az RA-ba én nem bujkálok bármikor támadhatsz!!! várlak nagy szeretettel!! kiváncsi lennék hogy is akarsz elkapni :D mert együtt sheldonnal se érsz fel hozzám hiába nagyobb jelenleg a flottád!!

  • az RA-ba én nem bujkálok bármikor támadhatsz!!! várlak nagy szeretettel!! kiváncsi lennék hogy is akarsz elkapni :D mert együtt sheldonnal se érsz fel hozzám hiába nagyobb jelenleg a flottád!!

    Kettőnk közűl te húzod a flottát ellenem :) és nem fordítva

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Kettőnk közűl te húzod a flottát ellenem :) és nem fordítva

    neked már alapbol van flottád én meg most kezdtem épiteni :D 60 milla flottapontal nehéz lenne komoly kárt okozni nektek :D de nem csak miattad huzom nehogy elbizd magad van még a szövitekben (igen mind2-ben) elég cp

    de rendezzük játékon belül a témát lezártnak tekintem

  • Na végre :D

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Érdekes Csata, ki az a Violator?

    Így támad mindig, csak most volt az ellenfélnek ereje védekezni
    Oktalan hadurak dúlnak és közben sok hős azt hiszi valaki ?

    Civakodtok spameltek két farm, Spawn!

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • A figyelmetlenség sajnos ezzel jár. Gratulálok a védőnek, Zolinak meg több odafigyelést!

    Plusz pont hogy Visitors gyengült!! Grat a védőnek!!

    Nem Zolit ocsmárolom ezzel, 180.000 csataciri... kb mint 10 millióból 10 cent, vagy fillér, vagy mi van most.

    arra gondolsz mikor addig beszélgettünk hogy “véletlen” 1 percet huztàl shelli flottájàn mikor Devilre ment? Vagy mikor a szövitàrsaidra vadásztam?

    Ui:miattad is szépül épül a flottàm!!

    Az én voltam. Szerettem volna 2-3 másodpercet lassítani, (kiszámítva azt a pár másodpercet, amikor rálőttetek RedJoe-ra 60-70 kör támadó kémet) benéztem, és 1 perc, 2 másodpercet húztam. Amúgy az akkor még Arató flottája volt, a 70 ezer DS-vel.


    mert együtt sheldonnal se érsz fel hozzám hiába nagyobb jelenleg a flottád!!

    Ezen jót nyerítettem :D

    Érdekes Csata, ki az a Violator?

    Így támad mindig, csak most volt az ellenfélnek ereje védekezni
    Oktalan hadurak dúlnak és közben sok hős azt hiszi valaki ?

    Civakodtok spameltek két farm, Spawn!

    "No capito" !!! Egyszer írnál úgy hogy ne kelljen 10 sört meginni az értelmezéshez!

  • hiába a nagy flotta hacsak nem hibázik baszott nagyot engem nem fogtok el ahoz ügyes taktika és jól kivitelezett összehangolt munka kellene!!

  • hiába a nagy flotta hacsak nem hibázik baszott nagyot engem nem fogtok el ahoz ügyes taktika és jól kivitelezett összehangolt munka kellene!!


    Elhiszem, hogy vannak itt nagyon jó játékosok, de ennek kinyilvánítása mehetne szebben is, nem szétoffolva egy szép védést.


    Mindazonáltal.. mindenkit le lehet szedni..


    [Ö: 3.170.525.000] Jinx [ULTiMATE] vs. Malesde [SZB] (T: 80.665.000, V: 3.089.860.000)

    [Ö: 1.020.099.000] Ragnar [P_Fck_B] vs. Malesde [DarkSide] (T: 4.903.000, V: 1.015.196.000)

    Soldier [P_Fck_B] vs. Malesde [DarkSide] (T: 1.615.000, V: 437.500.000)


    Kérem befejezni, ellenkező esetben segítek. Mindenkinek :)


    A támadónak mielőbbit, a lassítás olykor jól jön ;)


    üdv, T.

  • egyik se a fullomat szedte le :D és ragnar elég rendesen megfizette az árát de mindegy hagyjuk is :D majd a csaták beszèlnek!!

  • Egyet értek veled....

    Zibalon repulhetnek a vasak 😇😇😇😇



    Támadonak nagyobb figyelést.

    Védőnek nagy gratuláció