[Ö: 1.641.322.000] the great pretender [2guns] vs. Abraka Dabra [DarkSide] (T: 130.080.000, V: 1.511.242.000)



  • ó mert mi lett volna a fair bandrás?

    ha felkinálja a hátsóját hogy rakjátok meg?

    hogy aztán verhessétek a melletek mekkora császárok vagytok, meg ki lehessen verni a bosszú csatára :D

    röhej

    sajnos túlerő ide vagy oda nem mentetek volna semmire.

    mert inkompetens amatőrök vagytok. néhány kivételtől eltekintve.


    nincs ilyen funkciója a programnak tudtommal.


    márió meg azért lett bannolva mert nyilván valami baromságot csinált szokásához hiven.

    de tudom szeretitek az összeesküvéselméleteket.






    legközelebb olvasd át amit irtál mielőtt elküldöd a hozzászólást, mert ennek a fele értelmezhetetlen.

    ha lenne zsozsó már kiirtottál volna minket? :D

    feltéve ha malesde mondja mit hogy csinálj apafej mert te is az amatőr ligát erősited.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Érdekes háborgó kommentek mennek.

    Ahogy látom amikor aurri ellen kellett menni akkor megvolt a nagy zacsi pacsi barátság.

    Nem mint ha nem lehetne tudni whis/anrem csak pénzért ad el accot nem az első eset.

    Aki el adja az accot annak már tök mindegy.

    De akkor miért nem volt baj, hogy tegyük fel qween vagy tywin meg vette az accot?

    Ja mert a ti szövitekbe volt!!!!

    Most, hogy már nincs melletted devil így már egy csaló patkány!?!?

    Ha ennyire a becsület példaképe vagy akkor már jelentetted volna akkor amíg a szövidbe voltak de te nem!!!!

    Sőt inkább ki használtad az át alakított fel olvasót és nem fseltél hanem nálad álltak a vakok Ács védéses krémmel...


    Trockij helyébe vagy zárnám a témát erről az acc vétel eladás dologról vagy ki b. Szni mindet szabály szegés miatt és segédlet miatt.

    Az is bűnös aki tudott róla de nem tett semmit ellen főleg ha hasznot húzott belőle.


    Mellesleg ha tywin és qween csaló akkor minden nagy Ács csata támadói között miért szerepel a neved devil???


    Addig jók a csalók amíg van miattuk profitod?


    Na pont még egy ilyen go kéne magyarba mint te 😂😂😂


    Ha nem tetszik a helyzet be mész egy bankba veszel fel személyi kölcsönt és tolsz 30-50k ds ellen romboló 😂😂



    U. I.

    Hajrá vakok

  • BOCS A DUPLA KOMMENT MIATT DE HA JÓL LÁTOM TOP10BE 4 CSATA VAN KÖZÖSSEN DEVIL, TYWIN, QWEEN NEVÉVEL.


    Tehát ha tudtad róluk, hogy elvileg csalók akkor nyugodtan oda adható neked is a tiltás jogtalan előny szerzés miatt.

    Mert ki használtad azt ahogy ők csalnak

  • Lenne fel Milla feleslegem már szét rúgtam volna a seggét mind ketotoknek..

    Ha az egész ötös lottót költenéd SA-ra akkor se tudnád leszedni őket, te eredendően esélytelen vagy velük szemben bármit is csinálsz, nem fogom neked le írni miért, a többi fórumozó pedig anélkül is tudja, hogy mire gondolok…:ill:

  • Először is szeretném elnézéseteket kérni, de sajnos ez is off lesz. Személyesen ogame csoportban válaszoltam volna a személyeskedésre, de sajnos az érintett távozott, úgyhogy itt vagyok kénytelen megtenni. Akit nem érint a téma nyugodtan tovább lapozhat.


    Érintettek: Tywin, queen, vision


    "ó mert mi lett volna a fair bandrás? ha felkinálja a hátsóját hogy rakjátok meg?"


    Nem, nem kellett volna felkínálni. Elég lett volna ha ügyességből és tapasztalatból játszott volna, ahogy mi. Nem pedig lóvéval.


    "hogy aztán verhessétek a melletek mekkora császárok vagytok, meg ki lehessen verni a bosszú csatára :D röhej"


    Ez nagyon szép megfogalmazása volt a belső lelkivilágodnak. Többek között ez az egyik emberi vonás, amire utaltam... Undorító viselkedés, annak ellenére, hogy én igyekeztem eddig kultúráltan, személyeskedés és vádaskodás nélkül fogalmazni.


    "sajnos túlerő ide vagy oda nem mentetek volna semmire. mert inkompetens amatőrök vagytok. néhány kivételtől eltekintve."


    Ha az alatt a 4-5 nap alatt nem jelent volna meg napszaktól függetlenül, amikor folyamatosan próbálkoztunk, akkor bizony érvényesült volna a túlerő. Azt ne felejtsd el, hogy a jelenlegi túlerőt, csak is a pénz tartja távol... Öngyilkosság volna bármiféle komolyabb akció. Az inkompetenciáról meg annyit, hogy nézz körül fórumon, hogy hány önálló csatája van queen-nek. Kb radarszint alatt repült folyamatosan, míg nem kapott egy értelmes accot és vert bele egy csomó pénzt.


    Edit:

    Nem figyeltem, nem nekem szólt ez a rész.



    Vision, te meg told el a biciklit, mert te még annyit sem mutattál mint queen, na meg acc biznisz terén te vagy a koronázatlan király... Tudtommal több ursás acc is a birtokodban van (hogyan?), amikért általában te is pénzt kérsz, ha rákérdeznek...



    (Az idézés gomb valamiért nem működött, próbáltam értelmezhetően megoldani.)

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

    Einmal editiert, zuletzt von Cosmo ()






  • tapasztalatból meg ügyességből ezt nem lehetett volna megoldani.

    vagy 8-an voltatok ellene behozhatatlan hadifölénnyel. 1v1-ben talán csak veled meg sicarioval birt volna el.

    legalábbis eleinte. aztán egyesültetek a ra-val, úgy már vagy 20-an.

    közben megjelentem én is, de nekem gyakorlatilag nem volt flottám. most sincs ütőképes.

    két lehetősége volt

    1. szövetségeseket keres

    erre marquezék meg 666 lett volna kapható

    de velük nem akart közösséget vállalni, igy inkább megoldotta egyedül.

    ez miért nem fair?

    előttetek is ott a lehetőség hogy éljetek a sötétanyag előnyeivel.


    hát sajnálom. ez van. egy gyökér vagyok, bocsi.


    nem, nem érvényesült volna, de ezt nem fejtem ki mert zik nem örülne :D


    csak a top10-ben van 4 szólója.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Természetesen tudom nagyon jól, hogy nem volt választása. Viszont maga a vásárlás, és az ebből szerzett előny akkor sem fair. Nem azért mert ő megteheti, mi meg nem, elvégre mi is megtehetnénk. Csak itt jön képbe az anyagi helyzet. Nem vagyunk képesek. Az hogy mindenkinek ott van a vásárlás gomb, az csak az egyenlőség látszata... Nem is a vásárlás a fő probléma, hanem az, hogy a vásárlással szerzett előnyt a tudás és tapasztalat számlájára akarja írni, holott csak pénz kérdése volt. Ezt most te is nagyon jól leírtad.

    civilhetes.net

    tapasztalatbó meg ügyességből ezt nem lehetett volna megoldani. vagy 8-an voltatok ellene behozhatatlan hadifölénnyel.

    Ezek alapján a 4 db szóló a top10ben mindjárt máshogy fest. Négyből három a költekezés után történt, az az egy pedig, az a bizonyos "bemutatkozó" csata volt, ahol valójában Dev, Marci, Malesde és az én f@rkammal volt verve a csalán. Nem saját tudásból oldotta meg.


    (Szerintem az, hogy idáig eljutottunk a sok offolással, már megérte. Nem volt hibás döntés várni a zárással, köszönet érte.)

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • ha 1 emberre rátámadnak 20-an az utcán mire ő előránt egy pisztojt akkor az nem fair?

    nem értünk egyet

    de ez meddő vita, nem tudjuk meggyőzni egymást.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Van MOD felvétel? :D

    Hú de rendet tennék itt!


    Ennyi sületlenséget kell olvasnom szakács létemre...


    A makulátlanok serege ketté szedve egymással szemben... :D

    "egyik kutya másik eb"


    Ha az egész ötös lottót költenéd SA-ra akkor se tudnád leszedni őket, te eredendően esélytelen vagy velük szemben bármit is csinálsz, nem fogom neked le írni miért, a többi fórumozó pedig anélkül is tudja, hogy mire gondolok…:ill:

    Szerintem maradjunk ennyiben!

  • ha 1 emberre rátámadnak 20-an az utcán mire ő előránt egy pisztojt akkor az nem fair?

    nem értünk egyet

    de ez meddő vita, nem tudjuk meggyőzni egymást.

    Ha ez a példa érthető számodra, akkor így mondom. Nem a pisztoly a gond. Hanem az, hogy ha lelősz 20 embert, mint egy kutyát, akkor ne úgy meséld utána, hogy pusztakézzel verted agyon mindet, ráadásul úgy, hogy egyik kezed végig a zsebedben volt....


    Ennyi sületlenséget kell olvasnom szakács létemre...

    Kívülről biztos furcsa, vagy nehezen felfogható a helyzet. Tudnál konkrétumot mondani, hogy mikre értetted ezt?

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Légyszi Cosmo:!:


    Most őszintén, te valahol látod, hogy Queen szétnagyképűsködik egy csatát:?: Eddig a pisztoly volt a gond, nem a szöveg. Nem tudjátok megemészteni, hogy bárkinek lehet pisztolya, akár RPG-je is - szabályos. Azért mert más nem akar venni, de létszámfölényben van:!::?: De most komolyan, 20 ember ellen hogyan védekezzen máshogy:?: Fel kellene venni a kesztyűt, összefogni, menni - vagy, van az az opció, hogy már elfáradtunk, nem akarunk harcolni "V", de ne fikázzuk ezért le a másik csatáit.


    Régen az volt a szlogen, hogy aki nem csatázik, FS-el rendesen, panaszkodik, menjen farmerámázni. Sőőt, gyanítom az itt legyalult flották gazdái, és akik hangoskodnak, anno ugyan így amortizálták a népet, és aki pampgott, nyomták a bevált szlogen. Mostanra elfáradtak, de van aki nem, és ez fáj. Meg kellene mozdulni, de már lusták vagyunk. A flottát meg sajnáljuk. Akkor mi marad: kezdjünk önérzeteskedni, bezzeg pénzzel lehet, de ez nem is játék, etikátlan, nem ér .... mint az oviba.


    Vagy a másik lehetőség: gyorsan-gyorsan keressünk valami foghatót, vagy kreáljunk, mindegy, nézzetek szét a mappákban, évekkel ezelőtt volt-e valami necces dolog. Minél gyorsabban, mert megyünk a süllyesztőbe, a fenébe is, FS-ni kell megint:!: Persze akkor cimbik voltunk, meg puszipajtások, de valakinek a valakije dobott-szerkesztett /nem tudjuk/ valamit, hátha ezzel ki tudjuk vonni a képből. Erről az emberről inkább nem írok semmit, örök bant kapnék a fórumról:!:


    u.i.: A csata még mindig szép:beer:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Vision alias Marquez te ártatlanság mintaképe, top accok megpihentetője (bannra rakója) a szarkeverés koronázatlan királya,a modern kor Júdása...

    annyi fogalmad sincs arról hogy mi történik hogy az hihetetlen,de hogy nem tudsz vagy nem akarsz olvasni és így tájékozatlan vagy,tájékozatlanul próbálsz valamihez hozzá szólni az a te személyes szegénységi bizonyítványod! Kijöhetnél már Vből hogy legyen kit farmolnom és leállhatnál a hegyi beszéddel mert egy többszörösen csaló szájából mint pl te... nos nem hangzik ez olyan jól hidd el!

    Inkább csináld azt amiben jó vagy mint pl a barátaid elárulásában (Már ha van még barátod) további kellemes szarkavarást! :cookie:

  • Ha ez a példa érthető számodra, akkor így mondom. Nem a pisztoly a gond. Hanem az, hogy ha lelősz 20 embert, mint egy kutyát, akkor ne úgy meséld utána, hogy pusztakézzel verted agyon mindet, ráadásul úgy, hogy egyik kezed végig a zsebedben volt....


    linkelj már egy példacsatát ahol zik kiszinezi a történteket.

    mert szerintem a következő történik a példánál maradva:

    elmondja hogy lőtte le az egyik emberkét a 20 rátámadó közül.

    mire te, ti a halgatóságból az áldozat barátjaként elkezded, elkezditek ekézni hogy persze, pisztojjal könnyű. puszta kézzel már nem lettél volna ilyen kemény gyerek.



    eddig még a pisztoj (sa) volt az unfair szerinted. mostmár a körités?

    vagy úgy unblock minden csata unfair ahol a védő a darkside szövetségbe tartozik?


    ui: imádom h előadod h te nem személyeskedsz meg vádaskodsz, de valahogy mindig sikerül úgy fogalmaznod hogy én/mi tünjek/tünjünk gennyládának, sokszor egy burkolt célzás a csalásra is belefér, hiszen te nem irtad le nyiltan, csak céloztál rá. te nem vádaskodsz.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

    Einmal editiert, zuletzt von TywinLannister ()

  • ad 1

    Tudod hogy ki a ….

    Az amatőr remelem le esik mire gondolod ha nem akkor Ogame chetben szépen leírtam egyszer …

    Ad 2

    nekem senki nem mondja meg mit csináljak főképp nem te szóval shhh!!

    Ad 3 fidisen miért is van top 10 bol kb 6 csata alatt az én nevem ?
    es a posztjaimnak 80% a miért is csata vagy éppen egy szép kis farmolas ?

    Hmmm

    Azért mert csak akkor megyek mikor fix a cp

    Van sima laza repules is.

    Nincs kedvem azzal villogni hogy 50X megindultam aztán hopp egyszer meglett végre és verem a nyalam rá ..

    Mert akkor a peofit a bukott deu vissza jovetele …

    Szerintem ne szologass be mert nem ocsaroltam senkit és nem is áll szándékomban

    Nagyon vissza fogott voltam a komentet illetően szóval ne alj belém !


    Ha az egész ötös lottót költenéd SA-ra akkor se tudnád leszedni őket, te eredendően esélytelen vagy velük szemben bármit is csinálsz, nem fogom neked le írni miért, a többi fórumozó pedig anélkül is tudja, hogy mire gondolok…:ill:

    ok akkor maradjunk meg annyiban hogy nem is kerdeztelek és a hozza szolasod nélkül is túl eltem volna a következő 40-60 évem! Ty

    Tovabiakban ne sertegessuk egymást mert kulturáltan is tudunk egymáshoz szólni

    Ha nem tudtok hozzam szépen szólni ahogy én a másikhoz akkor inkább hagyjatok lógva!

    Ami tiszteletet megadok adjatok meg kölcsönösen vagy csak akkor szolajatok meg ha a mondani vakozok értelmesebb a csendnel !

    Na pa


    ui.:

    Les…@om h össze csaptam

  • Szép csata szép profittal...azért majd 1 mrd profitért menne boldog - boldogtalan!!! Nem hinném, hogy a csatával önmagával bármilyen etikai probléma is lenne, hacsak megint nem az, hogy-hogy vagy éppen hogy nem megint a Darkside van ütve!!!

    Nos szerény véleményem szerint, a ti szövetségetek volt a legnagyobb szájjal minden kritikus kérdésben itt a fórumon és ingame. Például mióta szétváltatok semmi mást nem csináltok, Devil, Cosmo, és még mikor ki csatlakozik ehhez csak sírtok és sopánkodtok, hogy csak pénz, meg csal, meg gerilla taktika, meg szenny csata stb!!! Nos számtalanszor átbeszélt történet, mindenki előtt ott a lehetőség, hogy vegyen SA-t és érdekes módon, amikor a szövetségetekhez köthető baráti társaság égisze alatt vásárol bárki, és üt csatát az király, meg ahhh folyik a nyál....de ha mint a példa is mutatja ezt más csinálja, akkor meg jönnek a 100X elpuffogtatott betétszövegek arról, hogy ez mennyire etikátlan meg mennyire nem fair meg csata nem szép!!! Ugyan amit ti csináltok az fair? - mert ne mondjátok, hogy nálatok nincs SA használat!!! MMO mindent megmutat és ti is produkáltok érdekes fejlődéseket, na nem mindenki, de azért ne bagoly mondja már verébnek az SA használatot!!! A 8X eco miatt is csak azért megy a sírás, hogy a topperek 800-900milla fém helyett nyissanak majd 1,1-1,2 mrdot/pakk, mert az átlagotoknak annyi bányája sincs, hogy 1 hetet bírjon fs-ni a megaflottával ami az accon van úgy hogy ne deura költse mindenét!!

    Minden fair amit a játék megenged!! Az SA/pakk kombó is tök legál akár tetszik neked akár nem és fair, mert ott a lehetőség és szép számú ember él pakkokkal csak kiemelném egy mondatom megint, ha ez hozzátok köthető ember akkor minden fasza, ha más csinálja über unfair!!! Érdekes nem akadtatok ki, hogy Márió kirántott 1 milla rombolót...nem mert bevettétek miután jól beprofitáltatok belőle...majd nektek csinálta a rombikat ellenük!! Aztán amíg nálatok voltak Tywinék semmi nem volt probléma...sem az aktivitásuk, sem a program semmi...most hirtelen velük kapcsolatban is minden. Szóval igazából, teljesen megállja a helyét, ha azt mondom köpönyegforgatók vagytok, a személyes profit a fontos, de ha érdekellentét alakul ki akkor dobáltok, tücsköt-bogarat az emberre!!! Számomra ez a fajta viselkedés a világ legundorítóbb emberi tulajdonsága!!!

    Az account vásárlás. Kényes téma, de például akkor most mennétek bannra mindannyian??? - Mert ha jobban belegondol az ember, ti is érintettek vagytok nem csak az eladó a közvetítő és a vevő!!! Pontosan jól tudtátok, hogy történt egy eladás és történt egy vétel...csak hát...az a rohadt tény, hogy a ti oldalatokon állva ez sem volt probléma, szemhunyás és nem történt semmi!!! Aztán 1 év után hirtelen mekkora probléma is lett ez...pusztán mert most jelen pillanatban nem tudtok velük mit kezdeni és már nem a ti oldalatokon állnak!!! Ami pedig a ti álláspontotokat illeti a vevő/közvetítő duó mennyen bannra, de az eladó ne. Sajnos, eladás nélkül nincs vétel, és vétel nélkül nem történhet eladás. Ez a két dolog mindig kéz a kézben jár és nem lehet elkülöníteni őket, szóval gondoljátok át egy kicsit ezt most srácok!!!

    Azt még had említsem meg, / mikor jött el a pont amikor megrökönyödtem rajtatok /, hogy megkerestétek a Sharksot, hogy segítsünk....mi rombolunk meg végezzük a kuli munkát amíg ti jókat pihentek, aztán ha lekaptuk a szerencsés holdat, akkor majd ti elmentek parádézni a csatába és fényezhetitek egymást mennyire királyok vagytok .Hu top1 flottáját bevertétek!!! Mi meg elégedjünk meg egy megemlítéssel. Szerintem mostanra ti is beláttátok miért is nem kaptunk ezen a nagyon kedves ámbár tiszteletlen kérésen!

    A végére pedig Sicario. Ígérem kedves leszek veled, csak mert nem akarom, hogy a sűrűn felnyomott buksid egyszer agyvérzést kapjon. Szóval tök normálisan, mindenhol ott vagy és semmi mást nem lehet olvasni tőled, csak, hogy téged nem szabad felidegesíteni, meg atom király csávó vagy ami az ogame-t illeti, plussz, hogy neked Fidis az első Ursa a második, ehhez képest minden szerveren ott ugrálsz!!! Nusakan, Libra, Merkúr, Ursa, Fidis, de van accod le merem fogadni majdnem mindenhol!! Olyan vagy mint Bugi...vizet iszol de bort prédikálsz!!! Bevernek egy halom uniban, mert nincs rá időd, és akkor sem vállalod magad, csak most épp munka, következőre asszony, most nem a játék a legelső most mindig van valami kifogás, önámítás ami ad akkora árnyékot, hogy be tudj bújni mögé...ahelyett, hogy amit mondasz azt betartanád!!! Fidis a favorit, akkor építsd Fidist...és Ursa is ilyen akkor építsd azt is...de feleslegesen ne oszd a figyelmed 100 felé, mert nem vesznek komolyan az emberek!!! Nincs ezzel baj, hogy van accod már mindenhol, de ha már osztod a figyelmed és magad ellen is beszélsz sokszor, legalább az arc ne legyen akkora mint a bécsi kapu!!!

    Egy magát sötét oldalnak hívó szövetségtől elvárható lenne a végletekben való gondolkodás...amivel már talán pontot tehettetek volna valahogy erre a történetre, de nem tudtok így gondolkozni...pedig a leginkább jellemző ez a sötét oldalra!!!

    Mindenesetre további jó csatározást!!!:thumbsup:
    Illene már a DarkSidenak is mutatni valamit szótengerek helyett tettek kellenek!!!

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Kedves Sicario!

    Ez a thread nem rólad szól, nyiss magadról egy másikat "Sicario In Memoriam" címmel, ahol leírod a sikereid, taktikád, szárnyalásod, sértődöttségedet, stb ... Hírneved nem csökkenti a spy & fly technika, de egy szép, önálló blindet szívesen olvasnék tőled.


    A csata még mindig szép, igaz "csak" egy sima repülés volt ;) :!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Kylo ha jól tudom, te még az ogame csoportból is kiléptél, mert felfordult a gyomrod, attól ami ott zajlott, de akkor még te is ugyan azt vallottad mint mi... Mi ez a nagy váltás?


    Allkiller, te meg nagyon szereted azt hangoztatni , hogy mindenkinek ott a sa vásálási lehetőség (annak ellenére, hogy többször is hangoztattad, hogy te semmit nem költesz a játékra, vagy ha nem tőled olvastam akkor bocsi), a játék egyenlő, mindenki tud költeni, stb. Nem az. Az, hogy minden felhasználó előtt ott van a vásárlás gomb, az csak az egyenlőség látszata. A logikád alapján az éhezést meg lehet szűntetni, csak tegyünk mindenki elé egy üres tányért. Az hogy mit tesz, vagy mit tud bele tenni, majd eldönti. Volt nincs éhezés... Így már egyenlő a világ ugye?


    Tywin, nem kell Ziknek fényezni magát, megteszed helyette, ehhez jó sok csatát elővehetnék. Persze nem bízza a véletlenre, azért fényezi magát is.. Színezésről szó sem volt.


    Eljutottunk arra a pontra, ahol már teljesen mindegy hogy mit írunk, egy a lényeg, a darksideos brigád csak hisztizni tud, semmi mást... Ja meg mi vagyunk az idióták... Szeretettel várunk minden kedves jelenlévőt az ogame messenger csoportjában, ahol közelebbről megismerhető mindkét oldal, na meg kötetlen módon kitárgyalható minden...


    Szerintem megérett a zárásra ez a csata.


    A teamnek pedig köszönet a végletekbe menő türelemért!

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”










  • Ha ez a példa érthető számodra, akkor így mondom. Nem a pisztoly a gond. Hanem az, hogy ha lelősz 20 embert, mint egy kutyát, akkor ne úgy meséld utána, hogy pusztakézzel verted agyon mindet, ráadásul úgy, hogy egyik kezed végig a zsebedben volt....



    egyik szavaddal ütöd a másikat.

    az előző kommentedben ez szerintem erős kiszinezés. most meg már szó se volt kiszinezésről?

    na most akkor mi is van?

    én miért ne fényezhetném?

    te nem gratulálsz a barátaidnak ha sikeresen apszolválnak egy csatát?



    a sötétanyag kérdést hogy lehet összehasonlitani az éhezéssel?

    ha a játékban unfair a sötétanyag használata a free playerekkel szemben akkor a valóéletben unfair kaviárt enni mert másnak még száraz kenyér se jut?


    hetet-havat összehordasz már hogy magadat igazold.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Kedves Kylo.


    Egy Sharkos keresett meg engem (nevet nem említek de neki itt is köszönöm hogy felajánlotta a segítségét) azzal hogy páran segítenétek letudni őket, mert nektek mindegy csak hulljanak le,mivel acc nem volt átadó így felvázoltam egy tervet ami kivitelezhető lett volna amire eddig azt hittem csak 1 de így már látom hogy (legalább) 2 sharkos besértődött ebben az a vicces hogy pont az a 2 aki a haverom volt ugye te vagy az egyik mint látjuk és smart a másik csak épp nem tudom mire fel, végül megköszöntem és írtam hogy nem kérünk külsős segítséget annak ellenére hogy még így is lett volna aki bevállalja.


    Sa mumus... ha előkerül a téma előkerülsz te is és szentül véded azt mondván hogy játék adta lehetőség ami igaz is! De azért a soraidban ott van a megvetés és burkolt megemlítés a piacolt flottára ami szintén játékadta lehetőség volt, azzal mi a bajod? Játék adta lehetőség volt mint az sa használat de mivel nem kell bele pénzt ölni így az már nem fer? ^^


    Ha már ennyire haverok vagyunk annyit megengedetted volna magadnak hogy messengeren rákérdezel hogy mi is van,hogy is volt ez?

    Queen flottája nem a top1 hanem a top2 itt pont hun.

    A Gokat és a Teamet szapultad eddig, most hogy hasonló problémáink vannak inkább minket szapulsz, nyugodtan írhatnám hogy napraforgó vagy,de minek? Szabad ember vagy szabad akarattal szabad vélemény nyilvánítással,neked ez a véleményed a dologról,legyen én ezt tiszteletben tartom csak ha már ennyire haverok vagyunk azért csak meg kellett volna kérdezned engem is hogy mi volt elvégre engem szapulsz itt fals dolgokkal úgy hogy nem vagy tisztában a történtekkel. :grumble: