[Ö: 40.321.586.000] Tywin Lannister [T_T] & queen [T_T] vs. zolimp3 (T: 4.863.863.000, V: 35.457.723.000)

  • a vakok ismét lecsaptak.

    sziasztok!

    tudjuk, tudjuk, szemetek vagyunk, ex szövitársat ütünk.

    zolira már akkor szemet vetettem mikor még nem voltunk nyuggerek. Kifigyeltem a szokásait, és húztam a flottát hogy elég legyek. mire akkora flottám lett hogy letudjam szedni, pont belépett a nyuggerbe, így elengedtem.

    Viszont egyre több hibát vétett, ninjázták, farmolták több alkalommal is, és mind ezek mellé elég passzív volt. az akciókban se vett részt, és nem is igazán kommunikált a szövivel.

    minden buktájánál elmagyaráztuk neki mit hogy kell, de fel se vette. a legutóbb mikor lefarmolta márió megbeszéltük a szövivel h még1 baki és kirakjuk. hát ez gyorsan el is jött, márió ninjázta, ki is lett téve.

    ekkor ismét elkezdtem figyelgetni de már queennel, és sokat nem változtatott a szokásain.

    péntek este kiszedtem alóla a holdat és ez a flotta robogott haza több mint 1napos menetidővel.

    ma reggel beálltunk mögé és ez lett a vége.

    zoli korrekten gratulált, gyors visszaépülést neki.


    csatadal queen kérésére :D


    ui: kellemes ünnepeket az ogame közösségnek.


    https://www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ


    Ezen az időponton (20-12-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Tywin Lannister [T_T]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 1

    Könnyű Harcos 5.675.315

    Cirkáló 544.444

    Csatacirkáló 201.736

    _________________________________________


    Támadó queen [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 3.400.000

    Cirkáló 298.000

    Csatacirkáló 168.000

    _________________________________________


    Védő zolimp3

    ________________________________________________


    Kis szállító 365.574

    Nagy Szállító 182.810

    Könnyű Harcos 1.264.459

    Nehéz Harcos 37.062

    Cirkáló 12.175

    Csatahajó 10.147

    Kolóniahajó 18

    Szemetesek 60.806

    Kémszonda 675.953

    Bombázó 9.316

    Napműhold 3.556

    Romboló 99.143

    Halálcsillag 247

    Csatacirkáló 46.823

    Crawler 1.000

    Reaper 13.066

    Pathfinder 39.240

    Rakéta kilövő 119.974

    Könnyű lézer 20.100

    Nehéz lézer 10.120

    Gauss ágyú 1.107

    Ion ágyú 10.271

    Plazmatorony 1.182

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Tywin Lannister [T_T]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 1 ( -0 )

    Könnyű Harcos 5.160.207 ( -515.108 )

    Cirkáló 520.202 ( -24.242 )

    Csatacirkáló 198.547 ( -3.189 )

    _________________________________________


    Támadó queen [T_T]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 3.091.962 ( -308.038 )

    Cirkáló 285.101 ( -12.899 )

    Csatacirkáló 165.375 ( -2.625 )

    _________________________________________


    Védő zolimp3

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    123.546.745 Fém, 1.120.165.731 Kristály és 551.670.583 Deutérium

    30.886.721 Fém, 280.041.441 Kristály és 137.917.646 Deutérium

    7.721.716 Fém, 70.010.368 Kristály és 34.479.417 Deutérium


    A támadó összesen 4.863.863.000 egységet vesztett.

    A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 4.875.887.000.


    A védő összesen 35.457.723.000 egységet vesztett.

    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 36.394.661.000.


    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 6.305.817.000 fém és 4.560.689.700 kristály lebeg.

    Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:1.437.075 fém és 930.825 kristály.

    A támadó 2.356.440.368 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    6.305.817.000 Fém és 4.560.719.400 Kristály

    325.575 Fém és 210.825 Kristály

    153.450 Fém és 99.450 Kristály

    1.437.075 Fém és 930.825 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    6.307.733.100 Fém és 4.561.960.500 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 3.076.823.282

    Kristály: 4.712.348.040

    Deutérium: 561.075.646

    A támadó(k) nyeresége 8.350.246.968 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -18.929.250.682

    Kristály: -15.702.385.040

    Deutérium: -4.119.465.646

    A védő(k) összesen 38.751.101.368 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • köszi a repülést, megint csak top10-es csata ilyen ez a duo, kicsiben nemjátszunk!

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Nekem erről a számról mindig ez jut eszembe :)



    Szépen növekszenek ezek a flották. Remélem soha nem leszünk ellenfelek!

    Grat a zúzáshoz, bár mi tagadás, én adtam volna neki még időt hogy elbújon.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Udv. Nekem semmi kozom hozza. De ez eléggé pushing gyanusnak tünik. Szovitars majd kiteszitek es beutitek.

    Végülis megszunt a piac. Igy is lehet.

    De bezzeg én a semmire kaptam a bann.t :)))


    Mindenesetre a csata igy nulla.


    Udv trockijjj.nak :)))



    Ui. Hozza tennem ezt : Ezen az időponton (16-12-2020 --:--:--)

    Ekkor még veletek volt.Mivel kapott egy ninjat. Furaaa ez a csata. Szo mi szo ez 4nap elteres kb.


    *provokáció, off

    a csata 20-án volt

    figyelmeztetés!

    üdv, T.

  • Troble nincs jelentősége, amikor ti kezdtétek az adok-kapok-ot Malessel, és a két szövi egymás ellen, ezek ott is végig mentek. Belépett-kilépett ütötte aki bírta. Mi ebben a pushing? Megunták, hogy mások farmolják, a tanácsra nem hallgat, és bizony miért mások, amikor ők is megtehetik. Aki nem csapatjátékos, nem lehet rajta mindig segíteni - de másokat erősít.

    Ennyi:!: Szép profit, jó költekezést, a védőnek talpra állást, és több figyelmet.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • mar meg ne haragudj de Fidisen ilyen nem volt. Csak szovi egyesulesek. Kilepesek belepesek nem voltak. Se kirugasok. Ezt az ottaniak tudjak.



    De persze valaki ha jo helyen van barmit megtehet.


    Kicsit ki kellene nyitni a szemeteket.


    Majd kesobb par tippet adok. :)

  • Ne törd magad, ennél sokkal csúnyábbat is tudok :S ! Koncentráljunk a tiszta csatákra, és ebben így nem sok kivetnivaló van. A csata mindig :thumbsup: !

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ne törd magad, ennél sokkal csúnyábbat is tudok :S ! Koncentráljunk a tiszta csatákra, és ebben így nem sok kivetnivaló van. A csata mindig :thumbsup: !

    Enis. Bar mit mondtam nem is erdekel. Csak en kinyitottam a szemem. :) Reszemrol nulla. En ilyenert bant kapnek orokre.


    De persze amit mondtam. Majd kesobb meselek egy kulon posztba egy ket tippet.


    Koszonom hsz.ed.

  • köszi csabika az értékes hozzá szólást semmi ilyesmi nem történt de magánügyed hogy elhiszed a sztorit vagy sem. üdv a profit még mindig jó.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Sok sok hónapon keresztül téptük a szánkat Zoli miatt hogy figyeljen oda jobban, de hibát hibára halmozott, sok sok utolsó utáni esélye volt és többször is volt róla szó hogy ennek ez lesz a vége hogy kirakjuk és mi magunk szedjük le ha nem szedi össze magát, a legtöbbször a figyelmetlensége miatti ninják miatt volt a gond pedig 1000 meg 1x leírtuk neki hogy ne támadjon ha nem tud figyelni és lassítson de semmi, folyamatosan semmi eredménye nem volt semmilyen ráhatása a szavainknak ezért lett ez a vége.

    Részemről sajnálom hogy így alakult mert többet vártam tőle az aktivitása alapján. Gyors pótlást neki.

    A támadóknak pedig jó költekezést és gratula az új top10es csatához!

  • nem mindenki pushingol mint te Csabi

    nyilván nem viccből tiltottak.

    életembe 1x voltam bannolva pár napra, sértegetésért, szóval köszi nem kellenek a rágalmak, majd ha engem is bannoltak ilyesmiért nyugottan sarazhatsz, addig meg húzd meg magad.

    Allkiller tökéletesen összefoglalta a dolgot.

    csata még mindig tetszik.


    *provokáció, a fórumon se sok kell a tiltásodhoz..

    figyelmeztetés

    üdv, T.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Trockij, miért van az hogy Tywinnak előszeretettel osztogatod a figyelmeztetéseket de pl az Aurris csatánál Aurri nem kapott semmit az irományaiért tőled, Pedig ott ő kezdte! itt meg szerintem csabi provokálta Tywinékat, fóbiáid vannak? Jó lenne ha nem a szövimen gyakorolnád a tejhatalmad folyamatosan, OK NÉLKÜL! Mert te nem azt nézet ki provokálja a másikat, hanem azt hogy ki kivel van!


    A csata továbbra is szép!

    Einmal editiert, zuletzt von Devil666 () aus folgendem Grund: Csabi offjai bezzeg beleférnek, az nem érdemel figyelmeztetést és provokációnak sem minősül ugye? Azért mert neked haverjaid vannak még ugyan úgy vonatkoznak mindenkire a szabályok!

  • ebben mi volt a provokáció?

    megvádol pushingal én meg mosolyogva nyeljem le vagy mi?

    túltolod trockij

    de ha ettől jobban érzed magad tilts nyugottan, nem érdekel különösebben.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Tywin tudod mi a vicc? Hogy teged nem tiltottak idaig.

    Remelem Trockij egyszer eszbe kap es tiszta esszel atgondolja hogy az a jopar jatekos amot allit rolad az mind igaz.

    Figyelj ja boccs majd a progi olvass :D xD

    De korrekt jatekos vagy aki szabalyosan jatszani nem tud.

    Hegeszto vagyok (volt mar begyulladva a szemem nem egyszer) kb tudom milyen vaknak lenni. Ha tenyleg vak lennel nem tudnad ezt a jatekot jatszani. Nem hogy secre idoziteni... stb... hogy figyelsz te ki valakit ha nem latsz???

    Ne nevettes mar ember..ember?? Az ilyenek nem emberek. Gondolkozzanak el a gok ezen sot jarjanak ezutan...

    Egy olyan gep plusz program ami a vakokat segiti milliokba kerul es az internetrol nem lehet letolteni. Ahoz nem egy egyszeru pc kell. :)


    Mindegy ez nekem szemet szur es leirom. Hisz a velemenyem kifejthetem. Mint ahogy az en csataimnal is voltak negativ kommentelok. :)


    *Többszörös provokáció, sértegetés.

    warn!

    üdv, T.

  • Sok sok hónapon keresztül téptük a szánkat Zoli miatt hogy figyeljen oda jobban, de hibát hibára halmozott, sok sok utolsó utáni esélye volt és többször is volt róla szó hogy ennek ez lesz a vége hogy kirakjuk és mi magunk szedjük le ha nem szedi össze magát, a legtöbbször a figyelmetlensége miatti ninják miatt volt a gond pedig 1000 meg 1x leírtuk neki hogy ne támadjon ha nem tud figyelni és lassítson de semmi, folyamatosan semmi eredménye nem volt semmilyen ráhatása a szavainknak ezért lett ez a vége.

    Részemről sajnálom hogy így alakult mert többet vártam tőle az aktivitása alapján. Gyors pótlást neki.

    A támadóknak pedig jó költekezést és gratula az új top10es csatához!

    Egy volt szovitarsat nem nehez leszedni. Tudtatok hol FS.el. Tudtatok milyen idokozben ON. Mivel tarsatok volt. Nem volt nehez kifigyelni szovitarskent. Szoval nekem ne ad a meset. :)


    Amugy a csata szep lenne. Ha nem ez lenne az elotortenet.


    Ja es Tywin. En hasonlo dologbol kaptam bann.t csak annyi valtozas hogy egyik szeron szovitarsam volt on/off statusz nelkul a masik szeron meg ellenfelem.

    Szoval Trockij kis igazsagot tehetnel.


    Bocsi a dupla hsz.ert. telorol nagyon rossz plusz elszoktam mar ettol.

  • üdv,


    Tywin, az utóbbi időben egyre többször veszed magadra a dolgokat és egyre jobban vagy sértő mások irányába. Ezért csak figyelmeztetés több esetben is. Feleslegesen provokálsz, ezzel csak a többiek alá adod a lovat. Ne tedd.


    Devil666, ha egy kicsit is figyelmesebben olvasnál, Aurrinál Tywin-t védtem.. de hát addig úgy látszik, h nem jut a figyelem.. ;)


    S mindenki másnak: Tywin már közzétette érthetően, h mely programot használja. Ez a program mindenkinek elérhető. Érdekes módon SENKI SEM jött azzal, h kipróbálta, megnézte, letesztelte és tényleg szabálytalan, mert ilyen + olyan előnyei vannak. Ameddig ez nincs meg, addig méltóztassátok nem vádolni őket szabálytalan játékkal.


    üdv, T.