Posts by Prometheusz

Érvek és érvek mindig is vannak.

Sokan nem értik miért csinálja Gulcsi amit csinál .Én nem is ismerem.

De kérdezem én jobb lesz azoknak a kevés mondom kevés embernek aki még játszik a játékkal.

Gulcsi tudja a választ sztm ti meg úgy látom nem látjátok be a végén kergetőzhettek ketten mert nincsen nagy flotta,.

Egyszerű rátámadni az alvó emberre.

Sokszor vajuk be egy ilyen támadás felér egy kegyelem doffésel és ez maga játék hibája.

A következő beszélgetős Besenyő Pista És Margit között folyt

Te apjuk mit csinálsz te ott a monitor előtt ?

Margit normális?Normális?Na de normális?

Pista ugye nem lányokat nézegeted az interneten.

Nem Margit én most nagyon elfoglalt vagyok.

De Pista tegnap óta ülsz a gépnél,

Mi az a nagyon fontos elfoglaltság?

Margit most az univerzumot hódítom meg .

Na és mivel Pista?

Hát az Ogame űr stratégia játékkal. Höhö. Képzelted volna mi?

Oh Pista villog a képernyőn egy nagy piros háromszög.

Így van ez azt jelenti hogy támadnak.

Nofene Pista most akkor baj vagy,

Én ugyan nem mindjárt beninjázom az ellenséget!

De Pista tegnap óta ezt csinálod.

Margit normális?Normális?Na de normális?

No nézzük sikerült e a nagy ninja.

Na Pista sikerült meghódítani az univerzumot?

Úgy látom Margit én győztem hát ki más ha nem Besenyő Pista kapitány.

Hát már az is vagy Pista?

Höhö az vagyok Margit.

No és ezt akkor látja e valaki Pista hogy te az univerzum hódítója vagy ?

Margit kitehetném ezt a csatát a hírnév termébe.

Na és nem teszed ki Pista?

Normális Margit?Normális?Na de normális?

Hét most mutassam meg mindenkinek ,hogy mennyi hajóm van?

Én Besenyő Pista az univerzum hódítója sokkal okosabb vagyok mint gondolnád Margit.

Remélem mindenkinek tetszett :D

Edittelve volt többször is .

De hát Pista ki az az Editt?

Normális Margit?Normális?Na de normális ?

Remélem nem érzed támadásnak és gyanúsításnak.Csak kimondtam amit gondolok

Kicsit fúra még az átvétel előtt már láttuk azt bizonyos 250 ds mielőtt te átvetted .Esetleg rosszul emlékszem:D

Hát igen időnk kevés úgy látszik :D

Night pedig nem tett kis csatát hogy lássuk menyi profitot is kaszált.

Ahhoz Ds hez meg irdatlan mennyiségű nyersanyag kell amivel nem rendelkezett ez az uni. Ha igen akkor szét teljesítmény.

Én is használok SA amit találok :D te is használd nyugodtan :D

Azonban vajuk be hogy te sem jaj veszélykelnél ha nem volna súlyos pénzed benne.

Mondom ne érzed támadásnak csak felhoztam.

Lassan ráférne egy összevonás az unikra, kicsit nevetséges hogy lassan 50 játékosnak van valami flottája és ha kinézek valakit magamnak, könnyen lehet hogy másnap már valaki lecsapja és itt lesz. :) Be is zöldült a lelkem. jobbulást neki, gratula a zsákmányhoz. :)

Miért mit vártál egy kezdő unitol?

Volt egy valaki aki kelő sötéttel olyan accot hozott össze ami másnak 1x sebeségű szerveren évek voltak sötét nélkül.Na meg végig verte a kisebbeket is.

Nem kizártának tartom hogy a hcs jait 1 sével építette ahhoz meg jött volna a bug de nem rágalmazok csak megjegyeztem fúra hogy mindenki más kis szinten mozog.Igaz még egyszer mondom végigvert minden cp ét.

A mostani játékosok most mennek fel 2 milliós ponttal.

Az új tulaj is úgy költ bolygó áthelyezésre ahogy cp hozza.

Most gondolom kapok hideget :D

Izaron már ideje észrevettem nem lehet néha beállítani kristály nyersanyag menyiségét a nehéz szállítóknál kicsiknél nem tapasztaltam még.Mondván ha beírod a menyiséget akkor nem engedi és nulláza.

Azért a pontok magukért beszélnek .

Bizonyos felújításra biztos szüksége lenne pedig eszméletlen pontjaid vannak még így is.

Esetleg Rosszkutya ba van elég potenciál arra az accountra. Izaron már bizonyított.

Nem mintha más nem kaphatná meg nem azt mondom.

Mindent jót Ilmarinen és jóbulást és egészséget kívánok.

Nem hinném, mert te nem amatőr vagy mivel tudod miről beszélek. :D Az amatőr az nem tudja, mi volt 10-12 éve. Én is csak visszanéztem jó pár év után, de csalódnom kellett. Világ is sokat változott, az ilyen internetes játékok már nem népszerűek és vonzóak, mint most egy Fortnite és társai, ezért a készítőknek is újítani kell, aztán vagy bejön vagy nem. Hát nekem sajnos az utóbbi, de igen, egy jó 1x 30%-on, kasztok nélkül, exp nélkül megnézném az itteni játékosokat mit alkotnának.

Hát muszáj zárkózni a csapathoz voltak olyan szerverek akik kisebbek voltak és olyan játékossokkal kerültek egy helyre akik erősebbek voltak.Biztos volt ilyen.

Sokan ugy kerültek fel hogy a vel egyszintű magas társakat kísérték le persze érthető volt hogy otthagyja évek múltán a számára kedves jatékosokra hagyja az ő munkáját accját.

Ilyenek is voltak.Igaz most mondjuk ki én kimondom a Sa játékos miatt van játékunk sztm.

Sok mindent lehetne beszélni ezekről.

Nekem nem fáj és én nem most kezdtem lehet nem vagyok nagy flottás és nem is vagyok de szeretem a scfi játékokat meg békés játékos vagyok.

Elmondom én neked mit csinálna :Djátszana 1 x szerveren vagy 6 évig mint én :D

Nem csak játékos verbuválnak hanem neked cp et nyersanyaggal.

A felderítő egyfajta nyersanyag generáló a belső piacra.

Neked meg legyen az a dolgod hogy elvidd ha tudod.

Hidd el a gyűjtő is van olyan kemény mint a felderítő.

Editet használtam többször :D

Jaja mutatnod is kéne már valamit ellenem, nem csak szájkaratézni :dash::growup: 50 milla mínuszba vagy legalább, erről kéne inkább pofáznod :rofl::rofl:Azért mert expedícióval az ilyen viccjátékosok mint te fejlődnek, attól még a tudásod egy nulla.

Nem azért mondom de moderáld magad kicsit.

Ne kövezzd már meg mert Felderítő kasztot választott.

Megvolt az esély mindenki számára.Nagyon aktív emberkének kell lennie egy Felderítőnek ha valamit szeretne nem beszélve egy nagyobb felderítő menyi deu éget el egy nagyobb expedicios flottával.

Ha szeretnéd tudni én jo magam 8 millió pontot építettem magamra 2 hónapon belül.Nem kevés munkával.A játék adta lehetőséget ki kell használni.

sötétet találsz igy fémet váltasz bérmire az már jó.

8 bogyóm van Izaron első hónap kemény volt mert ugye ott nincsen kereskedő hívás.

Szoval mindegy hol indulsz Ursa Hydra ott van váltás Izaron nincsen jelenleg.

Na szóval 8 bogyó lassan mindenhol napi 1 mill termelés lassan még van mit tenni.

nos hát meghagyom a bolygóimat amire már beépítettem maximum amit ki tudok hozni azokon kb 290 helyes bolygó terrával.

12 bolygóm van egyesével leépítem közbe építgetem.

A kis bogyókon nincsen nagy bánya.

Persze új bolygóm is van ahol már építkezem 302 es hely terra nélkül az nagyobb baba lett úgy érzem helyben de van 279 es alap bolygóm.

Egy kezdő felderítő mindennél jobb jó magas bogyók sötét se kell rá áldoznod.

Hydrán 279 -302 es bogyó amire lehet építeni nem gyengén.

Gondold el a 202 es bogyóimat ledozerolni újra építeni nem lesz piskóta :D

Esetleg ha megdolgozol az expedíció státusszal napi 100 mill pluszfém és csurran cseppen kristály deu is plusz napi telemerés.Nem mondok semmit csak annyit van benne potenciál jól kell ismerni az expedíciós körülményeket.

Mi mivel kapcsolódik össze.

Már magam se tudnám megmondani mi hogy merre csak repülők és hozom ami van.

Keres egy tiszta helyet ahol senki nincsen toljál gyors hajókat is ha csatát szeretnél.Kis nyersi 5-5 mill fém kristály képében.

Én kb mióta van felderítő 8 millió pontot szedtem össze persze mondhatom békén hagynak :D és én is békén hagyom őket.

Pont hogy a felderítő hozza a gazdaságot be mint cp et.

Lehet reggeltől estig expizni ha rá érsz :D gyorsan meríted a expedíciós slotot.

edit: eddig jól ment az edit gomb használata.. :) üdv, T.

Igen eddig ,D

*Hozzászólások összevonva - Lorovus