Felderítők figyelem.

  • Kereskedö nèlkül nehezebb az tèny de szèp profitokat lehet expcsatábol is csinálni ha közben a piacon èlsz ....én pl a krisit adom el 1-1,3 ban deuert nah még a hajókat adom el deuert H legyen miből expelni ...jó dolog etetni az expflotakat ...van mikor mínuszos így egy nap de ha dob pár csatát akkor már elég szép kis nyersi halom van amiből lehet építkezni és piacolni is :)

  • Azért az itt látottaknál ez kicsit bonyolultabb. Nekem az elején (január) fél nap volt kiszámolni mi-hogy-merre-meddig... És kb havonta egyszer újra kell...:( Persze ez csak a Kereskedös unikra igaz, a többiben egyszerüen nem lehet csatákra menni permanens profittal.

    Ezt értem is természetesen ebben egyet is értek. Viszont, az a baj ugye az új unikkal leginkább, hogy ott a deu is számít....nekem pl nem ha én leváltok 1 mrd kristályt naponta akkor leváltottam egy új uniban azért más a leányzó fekvése, főleg hogy az expi is fémet hoz javarészt. Viszont amit tőled kérdeznék Chuck...hogy van az, mert azért nézegetem a nagy vadakat, hogy emberek alig kapnak BH-t, Szellemet, Eltünést bármit neked meg ha úgy van 1 nap alatt ad 2-t??? Ezek kivédésére nem bírtam még rájönni, nem magával a bukóval van gond...csak azért féregtelen, hogy 1 nap alatt kidobhatod az eddigi összes napodat mondjuk ahónapból más meg azt se tudja mit jelent bukni.

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Ugye minél többet mész annál több % számol gondolom a expedíción így előjöhet egy féreglyuk vagy szellem vagy esetleg azt írja az expedíciós flotta nem ugrott vissza.

    Hogy mikor jöhetnek ezek elő?Eki azt mondta random dolgok ezek de ha megfigyeljük a exp flottákat jó pár variáció van.

    Van hogy valaki egész nap saját rendszerbe viszi.

    Van aki szétrakja és saját rendszer.

    Van aki pedig saját rendszer en többször szétszórja.

    Hát többet nem tudok variációt.


    De számoljunk avval ,hogy egész nap egy helyre küldöd valakinél 5-6-7-8 exp / nap evvel is növelve a % okat.

    Nem tudom ki menyit kört megy egy nap de 50-60 expedíció nála már biztos lehet egy szellem vagy fekete lyuk . Am nem tudom :D

    De random az egész ahogy mondjuk még is van hogy másnál 3 havonta egy szellem vagy egy féreglyuk .


    Maradjunk abba hogy változó.Van benne lehetőség van benne potenciál.

    Vajon meddig megy ez?Én azt mondom míg ezt is megváltoztatják.Hiszen a találási rátát is megváltoztatták előbb 4%volt aztán 2% most meg nem ír rá semmit csak megnövelt értékét jellemzi.


    Hogy hogyan találj ne csak fémet ?Tegyél bele ne csak 1 rombolót meg egy szondát.Ki kell tapasztalni.


    Amúgy nem értek hozzá :D

  • Am lehet nem értesz hozzá ha úgy gondolod azzal hogy több rombolót teszel bele kristalyosabb lesz az exp :)

    Én 1kem 1kaszas és jó idö :)

    És sokszor hozok krisit ...ám ahogy én észrevettem.magamon nem azzal van baj hogy egy helyre küldöm az expeket mert most is 4-5napja egy helyen vagyok napi 6 körrel..hanem a galaxissal meg lehet a rendszerremmel...jelzem nallam...van ahol semmit nem ad akár hány expet küldök ott vagyis néha de van ahol napokig szórja az expet meg a csatákat ...de ezt csak magamnak.figyeltem meg másnál lehet nem így van :)

  • Am lehet nem értesz hozzá ha úgy gondolod azzal hogy több rombolót teszel bele kristalyosabb lesz az exp :)

    Én 1kem 1kaszas és jó idö :)

    És sokszor hozok krisit ...ám ahogy én észrevettem.magamon nem azzal van baj hogy egy helyre küldöm az expeket mert most is 4-5napja egy helyen vagyok napi 6 körrel..hanem a galaxissal meg lehet a rendszerremmel...jelzem nallam...van ahol semmit nem ad akár hány expet küldök ott vagyis néha de van ahol napokig szórja az expet meg a csatákat ...de ezt csak magamnak.figyeltem meg másnál lehet nem így van :)

    Ki van még körülötted ? Lehet más is küld oda expet.

  • Lol, nekem 24 óra alatt 3 fekete luk a rekord. Az a titok, hogy kívánni kell hogy jöjjön, vágyni rá, epekedni érte. És akkor jön. És az jó.

    És ez nem vicc

    4 óra alatt 19 mrd flotta tűnt el a készletemből ;)
    Ha az egészet nézem nem vert földhöz van tartalék tehát slotot nem buktam ugyan úgy 8 megy.
    Viszont azért mégiscsak megérez az ember ennyi bukót...és semmi másért csak a deu miatt. Ez nekem ma majd 2 mrd csak deuban

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • 4 óra alatt 19 mrd flotta tűnt el a készletemből ;)
    Ha az egészet nézem nem vert földhöz van tartalék tehát slotot nem buktam ugyan úgy 8 megy.
    Viszont azért mégiscsak megérez az ember ennyi bukót...és semmi másért csak a deu miatt. Ez nekem ma majd 2 mrd csak deuba

    Ez az expedíciózás már lassan betegség.

  • NERF EXPO FIX BUGS


    Kérdezzétek őt. Nemtudom hogy csinálja , de ha megtudjátok mondjátok el nekemis. De valószínű , hogy csak mák xD

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]