Felderítők figyelem.

  • Ismét leírom... Hó elejétől expizek, kapott accal, adott flottával

    Már az elején elbuktam 2 adag flottát


    Beni a nyersi "átváltásod" nem kommentelem

    Valamint ha ennyire tudsz mindent akkor miért terhelsz engem a kérdéseddel? Ha úgy is tudod a választ

    A tököm se akar téged meggyőzni egy Zs kategóriás játékost... Mondanivaló mindig van, de a kivitelezés pocsék


    Gullcsi... Yakinin gyűjtő vagyok így rossz statot tettél fel, hogy ellentmondásba keverj

    Ha statozni szeretnél és a nagy számok törvényét firtatni, nézd Ekiét... Van mikor bukik 15_20 mrd flottát. De havi 80_90 mrd a fejlődése


    Egyéb kérdésetek a nagy flotta exipre küldéséről?


    U. I. : statisztika ide vagy oda, nekem nincs már mit bizonyítanom senki felé

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Valaki nagyon bal lábbal kelt föl most a déli szunyából :D

    Nem akartam semmi rosszat. Tapasztalt játékos vagy ezért figyelek minden szavadra Mester!

    És persze, hogy kötekedek is azért :D

    Ha valakinek van hasonló statisztikája, az dobja fel... érdekel a nagy flottás exp! Nagyon is!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nem tudom mi van velem szerintem menstruálok... 5 agyvérzést kaptam már ma, mindenen felcseszem magam

    Jön a front vagy nem tudom, de ilyen ingerlékeny sose voltam még szerintem

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Akkor a kérdés:

    Nézegettem a 100.000 csatacirka esélyét... de iszonyú drága, sajna nem állok még ott. És mivel a megeszem a deumat naponta, egyenlőre nem is lesz meg az első pack sem.

    Tehát mit érdemes hozzátűzni 800.000 kh-hoz? (abból azért lenne 4 csapatra való)

    Most 40.000 nagy szállítót röptetek vele, de valahogy nem akartak még csatázni. (igen lehet mondani, hogy azért, mert nem csak ilyen flottáim vannak, de jobb a biztonság... adjunk esélyt annak, hogy nem ezt viszi el az ördög, hanem valami kisebbet.)


    És mennyit hoz egy ilyen csapat? min. max?

    Láttam már 2-300 millás csatákat vele, de emiatt nem pazarolnék deut.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Eki se birja deuval.Sztm más se.Neki is állt a flottája a semmibe szóval elment szerencsét próbálni.

    Tudom mert ott lakom :D engem is lekapott már nem egyszer.


    Nem tudom mi van velem szerintem menstruálok... 5 agyvérzést kaptam már ma, mindenen felcseszem magam

    Jön a front vagy nem tudom, de ilyen ingerlékeny sose voltam még szerintem

    Hallgass ilyen meditáló zenét yotubon.



    *Hozzászólások összevonva - Lorovus

  • Pár napos expiző vagyok én is.

    2x 55k csc

    4x 650k kh+ 25k nsz

    1x apró


    Én így küldöm egyelőre. Nálunk 0.5ös deu van így, simán belefér a forgás.

    Eddig (lekopogom) nem veszett oda semmim.

    Mind két flotta küldő verzióban kb 1.2-1.4mrd csata jön össze. Napi kb 3-7 csata. Ez nagyon változó.

    A df 200-300milla között van csatánként. Még kell idő pontosabb statokhoz, de ahogy figyeltem az unik fejlődését, csatákra menni nagyban éri meg igazán. Eddig csak Ekinél láttam masszív fejlődést. Amíg gyűjtő voltam addig mindenki mással minimum együtt fejlődtem, de inkább gyorsabban. Ezt majd az idő eldönti.

    Aki teheti pörgesse és ossza meg a tapasztalatokat. Én is igyekszem majd így tenni

  • Én masszív másfél hónapot teszteltem

    - általában ilyen flottával: 400k kh 100k nsz

    - csatánként 170-220m profit jön

    - napi 2 csata kell ahhoz hogy a napi elfüstölt deu visszajöjjön, ha ennél több van, akkor van már priofit

    - hetente jött kb 1 flottaeltűnés, ami elvitte a teljes profitot szinte

    azaz kijöttem nagyjából nullára vele :D

  • van valami köze annak hogy 8 db expedíciót tolsz az eltünéseknek.

    Lehet néha pihentetni kellene 2 óránként.

  • Nekem az eddigi legnagyobb csatám 7,5 mrd kalóz volt 50m bukóval és 1,23 mrd a df

    90k csc-vel ütöttem


    Most 80k csc-vel tolom mert legutóbb buktam és még nem húztam vissza

    De ha csata van velük akkor 3_500m df közt ad átlagba nekem


    Edit: Megint a Kh+nsz téma :D

    Most egyébként pár napja a KH-t gyúrom. Felesbe tolom, 4kör csc és 4 kör kh

    Jelenleg 320k csc és 3,2m Kh amit elosztok így és ezzel járok.

    Így ha bukok akkor is 50%, hogy a csc lesz oda

    De a csc jobban fogyaszt és jobban adja a krist is törmelékbe

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Egy helyről külditek az expeket, vagy külön bolygókról/holdakról?

    Mennyire befolyásolja ez az egész végkimenetelét?

    Nekem az az érzésem, hogy nagyon, de nem tudom rávenni magam, hogy bontsam a flottát.


    Kimerülés: van ilyen? Próbáltam több hétig egy helyről menni. A kiírás nem érdekel, mert az sablon... néha összeütközök mindenkivel a célpont felé, néha meg új vagyok a környéken... de vajon függ-e a nyersi és a harcok mértéke attól, ha egy helyen üdülünk sokáig?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Egy helyről külditek az expeket, vagy külön bolygókról/holdakról?

    Mennyire befolyásolja ez az egész végkimenetelét?

    Nekem az az érzésem, hogy nagyon, de nem tudom rávenni magam, hogy bontsam a flottát.


    Kimerülés: van ilyen? Próbáltam több hétig egy helyről menni. A kiírás nem érdekel, mert az sablon... néha összeütközök mindenkivel a célpont felé, néha meg új vagyok a környéken... de vajon függ-e a nyersi és a harcok mértéke attól, ha egy helyen üdülünk sokáig?

    Megoldhatod a forgást most találtam ki pl 1:200:15 és mész elsőre 1:200:15 re elsőnek majd 1:200:14 és 1:200:16 ezek elég közel vannak

    Több deu ha 1:200 tól végig viszed 1 :200:16- 1:205:16 ig mert akkor 3-6 helyen már több deu

    Valaki szét szedi 6 helyre és onna indul de hát idővel aslot fárad ezért kellene más más helyről illetve az első pl forgot amit mondtam.

    Ez a 3 as forgó akkor működik ha 6 helyre szét szeded .

  • Érdekes a téma, főleg 3-4 év kihagyás után.

    Amióta van ez a 3 osztály azóta nem is voltam fórum közelbe így most pótolom a dolgokat.

    Márkó mondta, hogy maradjon ez az osztály.

    Mint régi játékos első sorban a 75% inaktív fosztás tetszett 24 slottból ki küldtem a 8 expedíciót és a többi helyen mentek is a farmok.

    Holdanként jött is a 60-90 m nyersi majd jött a 8 expedíció.

    Átlagban 50-80 m bukó és 800m df.

    Tehát fel hagytam a farokkal.

    Napi 4 Mrd dfet simán lehet kukázni.

    5*100k rombi 1 PF 1REAPER 30k nsz

    100k bc 1 reaper 1 PF 30k nsz

    1,9 m kh 1 reaper 1 PF 30k nsz

    300k nh 20k csh plus a maradék hajó repül

    Így néz ki a 8 expedíció.

    Cirkálót sose szabad expedícióra küldeni mert nsz és a többi miatt jöhet csh csc és profit oda.


    Szerintem az osztály marad.

    Meg vagyok elégedve meg úgy is, hogy deu kompenzáció mellett veszem mindenkitől a deuját napi szinten plus váltok.

    Átlagban napi 300-800m deu füstöl attól függően mennyi idő van a játékra.

    Tegnap ütöttem akit lehetett de el enyésző az a profit.


    A régi inaktív farm barymon 5 vagy 6 éve más volt mikor 25 flotta helyen mentek a farmok.

    Akkoriban 200 és 500k között volt a fosztás.

  • Oszlassatok el néhány tévhitet nálam:

    - Néha az az érzésem, hogy ha farmolok exp mellett akkor nem jön annyi csata! (ez valós lehet?)

    - Ha több kémet rakok az exp mellé, nagyobb esély van a csatára? Egyáltalán valami növeli a csata lehetőségét? Bármi?

    - Ha figyelem az expeket, nagyobb eséllyel van csata :D Mármint az utolsó 10 másodpercben, nem egyfolytában :)

    - Ha az első 3-4 körből nincs csata, nem is lesz aznap


    Még valami, de ez nem exp:

    - Lehet az, hogy ha napi kétszer szedem össze a nyersit a bolygóimról, akkor többet termelek??? Jó ez erősnek tűnik, de olyan mintha :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nekem is vannak ilyen hülyeségeim nem csak neked :D


    A kémes dolgot leteszteltem...mikor először raktam bele sok kémet (mondom mikor kémkedve megyek csatázni akkor is így kell mert csatába keverednek, mondom hátha expen is ér valamit)

    Na hát első nap így rengeteg csatám volt kb 10-12 db, mondom bevált...volt olyan köröm amibe 3 csata is volt. Aztán másnap meg alig és azóta is nudli, szóval az elmélet meg is borult :D

    Talán annyi, hogy néha érdemes borítani a szerkezetet és váltani felállást, most épp ezt tesztelem.


    De a többi az tuti tévhit szerintem :D


    Meg próbálgatok mást is...nem azt, hogy miként ne bukjak flottát...hanem azt, hogy miként tudok bukni

    Az eddigi buktáim közt volt 1-2 összefüggés, így most ráálltam erre is.

    Mert ugyebár flottát veszíteni is kell expen és ha tudom miként növelem a buktát akkor majd vegye el az áldozati bárányom inkább. A többinek meg majd hagyjon békén a fekete lyuk és társai :D

    Lehet ez is hülyeség, de ráérek variálni az expikkel és hátha kisül közbe valami.

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Exp. pusztulás listám:


    MIkor fs-en vagyok kis flottákat küldök csak exp-re. Azt amit az ago dob ki + 1 pf.


    exp pusztulás:

    2020.02.06.

    2020.02.11.

    2020.02.17.

    2020.02.25.

    2020.03.02 - kis flotta

    2020.03.14 - kis flotta

    2020.03.23

    2020.04.21

    2020.05.15.

    2020.05.17 kis flotta

    2020.05.28.

    2020.06.05 kis flotta


    Szóval... kb 6-8 kkk flottát ment meg... de lehet hogy ez is csak tévhit.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Elég változóan ad az expedíció random jelleggel

    Volt nap amikor ugyan abba az uniba valakinek rengeteg csatát adott, nekem pedig semmit

    És ugyan ez fordítva is, tehát biztos, hogy nem random jelleggel adja be a csatákat...mert az hihetetlen, hogy valakinek egy nap van legalább 10 csata, a másiknak meg semmi!


    Én személy szerint nem osztom már meg a flottát és nem is vándorlok, semmi extrát nem tapasztaltam ilyenkor szóval egy helybe vagyok már 2 hete...szerintem ha akarja akkor úgy is adja a gép, ha meg nem akarja akkor nem adja.

    Hó elején volt az a 2 hirtelen buktám, de azóta szerencsére semmi...majd elmúlik tudom :D


    A mai napot elég jól zártam, kicsit másképp is számolva mint eddig

    55 mrd a hadim, aminek kb 95 %-át használom expire...szinte csak a felderítők maradnak bent

    Ma kb 15 órát expiztem és 13 csatát adott

    A DF profitom 5 mrd, emellett 300m nyersi és még hajók

    Ha úgy vesszük, a jelenlegi flottám 10%-át adta be profitként a mai nap.


    Csak, hogy kis %-os számítás is legyen a flotta függvényében, amire lehet számítani profitként egy adott napon

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Amennyiben szabad ide megejtenem pár szót úgy hozzátennék egy keveset.

    Amire én esküszöm. Nem a fogyasztás miatt, hanem érték idő arány.
    Csak a csc!!!! Nézd meg időben mennyi 1milla kh és utána nézd meg mennyi 100.000 csc. Számold 10-es nanittal 14es hajógyárral....
    Az 1 milla kh SA nélkül 11 nap....100.000 csc 1 nap 3 óra alatt készen van :)
    Ergo lehet a kh nyersanyagkímélőbb, de a csc viszont hamarabb készen majdnem 1 nap alatt bevethetem plussz egy körben megadva az esélyét hogy plussz 1 mrd-al beljebb vagyok onnantól. és sokkal több kristályt dob önmagában, mint a szállítókkal kitatarozott kh-k ;)

    Ezzel a felfogással 4 hét alatt 450k csc épült meg úgy, hogy flotta nélkül kezdtem el expezni egy friss 14ik bolygó felhúzása mellett!!!! Erre pedig meg lehet kérdezni Laci-t, Eki-t, bárkit a Coseból!!! Összesen 2 hónap jutott az expikből, mert rendbe kellett raknom magam körül pár történetet, de asszem a 2ik már megmutatta nekem mekkora potenciál van ebben az osztályban!!!
    Persze szerencse is kell hálistennek /na meg 0-24es aktivitás..../nem álltam vele hadilábon és azért volt bukóm is, de át kell nézni rajta, mivel szuperkompenzál a játék...tehát ha tolod ugyan úgy előrrébb leszel mint ahogy azt a bukónál hinnéd!!!

    Van aki kh-ra esküszik én azt csak ledaráltattam :D vissza se építettem, mert mindent pumpáltam csc-be minél hamarabb érjem el a 800.000-t....onnantól állagmegőrzés ha van bukó és a profit mehet más vasakba!!!

    Deu mindig bajos lesz, de plussz 150-200 millát elő lehet keríteni naponta, ha úgy van :) Főleg ott ahol még van kereskedő ugyebár ;) A profithoz ezen a téren hozzá kell nyúlni, de én itt inkább kristályból váltottam a deut :D...mert sokkal több volt belőle mint vasból.



    Szóval ahány ember annyi módszer...ki mire esküszik aki ebben az osztályban van annak.....
    Sok sikert ;)


    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

    7 Mal editiert, zuletzt von Kylo Ren ()

  • Azért az itt látottaknál ez kicsit bonyolultabb. Nekem az elején (január) fél nap volt kiszámolni mi-hogy-merre-meddig... És kb havonta egyszer újra kell...:( Persze ez csak a Kereskedös unikra igaz, a többiben egyszerüen nem lehet csatákra menni permanens profittal.