Extra dolgok hajógyárból

  • Már jelentve lett, de :


    Bizonyos esetekben több hajó/védelem gyártódik le (még nyersi hiányában is) a megadottnál.

    Pl. építettem mindenhova 2000 raksit. Van ahol 2000 lett, de van 2160, 2009, 2010 is.


    Kérdés:

    Gondolom akkor ha mostantól bármit berakok hajógyárba az ugye hiba kihasználása?

  • Ha így közelíted meg a játékot, olvasva az újítás utáni panaszokat, már az is hiba kihasználása, ha játszol. V-be kel menni, és ha ismét perfect a játék - GO !

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ez itten kérem szépen, egy eldöntendő kérdés volt egy ténnyel kapcsolatban.

    A válasz 4 vagy 3 betűs, IGEN/NEM.

    .org-on nincs érte tiltás (mondjuk én egy tagot elküldtem egy hétre, mert egyesével rakosgatta be a ds-eket hajógyárba már 3 napja mindenhol aztán jópárszor kettő jött ki, persze reklamált, majd kiderül...) de tapasztalatból tudom, hogy az itteni szabályok eléggé fluidak...

    Csak ezért kérdeztem.

  • Ez itten kérem szépen, egy eldöntendő kérdés volt egy ténnyel kapcsolatban.

    A válasz 4 vagy 3 betűs, IGEN/NEM.

    .org-on nincs érte tiltás (mondjuk én egy tagot elküldtem egy hétre, mert egyesével rakosgatta be a ds-eket hajógyárba már 3 napja mindenhol aztán jópárszor kettő jött ki, persze reklamált, majd kiderül...) de tapasztalatból tudom, hogy az itteni szabályok eléggé fluidak...

    Csak ezért kérdeztem.

    Nekem, ha ennyi kérdésem lenne akkor írnék a megfelelő helyre a megfelelő formába és kapnék egy hivatalos választ

    Én nem vagyok GO, de ezt mégis tudom...kérdést feltenném ott, itt meg max a tényeket hoznám nyilvánosságra és nem lepődnék meg 1-1 kommenten

    Kivéve, ha a Team provokálása a célom meg az, hogy mutassam mekkora "király" GO vagyok odakint az itteniekhez képest


    Meg szerintem attól, hogy itt máshogyan csinál valamit a Team angolhoz képest az nem feltétlen azt jelenti, hogy az itteniekkel van baj

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Amugy szerintem nem biztos hogy szandekosan hasznalja ki ezt a "lehetoseget" hogy minden kolojara azert rak be 1-sevel Ds-t hogy hatha 2-őt ad neki! lehet hogy szimplan nem Sa huszár, es nem 1 helyre gyujti a nyersit..hogy aztan Sa- ból legyartsa 2 kattintasra a megfelelo darabszamot!! pl ha nekem sem lenne Sa-m a napi termelesbol folyamat gyartanam en is a DS-t az osszes kolon! es ezert bannolni 1 hetre... hat eleg meredek!!! bezzeg azt nem bannolja ki senki, akik riaszto programot hasznalnak..vagy klikkelo progit..vagy Bot programokat.. ugye ?? merrt hat latjak a Log-olás alapjan de nincs ra bizonyitekuk!!! hagyjuk ezt :DD

    hova fajul a vilag :DD

  • Hát az illetékes SGO is jogosnak tartotta:)

    Ha valaki 4 kolóra szétküld összesen 80 ds-re cuccot, aztán egyesével elkezdi gyártogatni (*7eco, 8as nanit, egy ds kb 9 perc) és kijön neki egyszer 87 másnap 89...

    Sztem ha örökre kapja az is úgy maradt volna.

    Az az én jófejségem sztem, hogy egy ilyen tákolmány update bugjai miatt nem tiltok örökre. Ezt hívják mérlegelésnek.

  • Ez viszont tenyleg jo gesztus reszedrol!!:) van neked jo oldalad is :P Viszont.. magyar Go is hozza szolhatna , hogy tudjuk mar mi a helyzet.. hogy itt jar-e erte valami Bann??? mert akkor addig nem is gyartok flottat..mert a rendszer hulyesege miatt..semmi kedvem a belerakott energiat..es sok lovet elbukni egy olyan hiba miatt..amirol nem a jatekos tehet.. remelem lesz gyors reagalas ra.

  • Hát ha nem egyesével gyártasz le 1000 ds-t sztem nem. Nyitottam rá jegyet is, max majd valaki megnézi mennyi extra keletkezett azt lehúzza. Nekem eddig kb plusz 20 raksi... De ez a bug nem mai, amióta van 7.1 azóta így van és valószínüleg nem lesz rá egyszerü megoldás, ahogy a véletlenszerü flottaduplázódásokra sincs már évek óta.

  • Hát ha nem egyesével gyártasz le 1000 ds-t sztem nem. Nyitottam rá jegyet is, max majd valaki megnézi mennyi extra keletkezett azt lehúzza. Nekem eddig kb plusz 20 raksi... De ez a bug nem mai, amióta van 7.1 azóta így van és valószínüleg nem lesz rá egyszerü megoldás, ahogy a véletlenszerü flottaduplázódásokra sincs már évek óta.

    ez tetszik, hogy vannak meg becsuletes jatekosok is. minden tiszteletem.

  • üdv,


    Köszi Chuck :)


    Ha hirtelen nagy mértékű flottanövekedést tapasztalunk és feltűnő számú flottagyártást látunk, akkor itt is meg fogják kapni a kitiltást az adott felhasználók.

    De nem 1-2 raksi, nsz, ksz-többlet lesz ennek az alapja.. :)


    üdv, T.

  • Zitat

    Gondolom akkor ha mostantól bármit berakok hajógyárba az ugye hiba kihasználása?

    Tőled az is hiba kihasználása ha belépsz :D

    Zitat

    ez tetszik, hogy vannak meg becsuletes jatekosok is. minden tiszteletem.

    Ezt csak azért írtad, mert valószínűleg nem ismered Chukyt :)

    A témához:
    Ha törekedsz arra hogy a rendszer "hibázzon" akkor egyértelműen hiba kihasználása.
    Ugyanakkor nem lehet elvárni egy harci játékban, hoghy egy véletlenszerű bug miatt ne gyarapítsa az ember a flottáját és emiatt ne gyártson semmit.
    Persze nyilván ha a beütöttnél kevesebbet gyárt majd le a játék, ugyanazért az összegért, majd kevésbé szórakoznak ezzel :D

  • A kémek és a DS fogyasztása mennyiségtől függetlenül 1 deu...bárhava is küldöd

    Ezt tapasztaltam az összes szerveren ahol játszom

    Pl Yakin van 1m kémem, ha kilövöm mind akkor is 1 deu összesen, még másik galba is

    Az biztos, hogy ez egy bug, de remélem nem minősítik bug kihasználásnak :)

    De sokat lehet spórolni farmolásnál vele az tény, de nem lenne korrekt, ha emiatt nem támadhatnék mert a rendszer úgymond még nem tökéletes

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Mi azt nézzük, hogy ki gyárt egyesével, hogy kettö készüljön. 2000 raksira “kapni” plusz 5-10-et nem akkora biznisz:)

  • Olyan bug volt, hogy a kukások ingyé mentek, de azt javították. Mingyá ránézek máshol is (magyaron nekem is 1 deu), ha ott okés, akkor lokalizációs gond.

    Edit: mindenhol ez a helyzet. Februárra biztos minden flottul fog menni. És akkor itt a Piaccal még nincs is gond...

  • ebben igazad van hogy annyira nem ismerem..es nem is haver..csak jatszottam vele 1 szeron azt csokolom.. azt se sokaig..kulfoldre koltozes miatt..de reg is volt..:D

    szerintem aki flottat gyart vagy vedelmet.. es nem 1-esevel.. annak nem jarna semmifele bann!! mert majd pont az fogom pont figyelni hogy 12567 rombolo jon ki a gyartosorrol.. vagy 12587...ilyen hulyeseget.. nem mi tehetunk jatekosok, hogy szarul adnak ki frissitest!!! aki meg 1-sevel gyartja.. az meg meg is erdemli, mert az kihasznalja!! kivancsi leszek ki lesz az elso Bann-on ez miatt, es megjobban arra hogy mennyi idore..mert foss a szerver:DD

  • Most én termeléstől függően van hogy 1 vagy 2 DS-t gyártok, és van hogy 5 DS-t de akkor a messzebbi bolygómra szállitom ahol jobb a nanite.
    Eddig newm adott többet, vagyis nem vettem észre. Viszont ha úgy akakúl, biztos jelzem a supporton, ahogy az eddigi hibákat is jeleztem.