Cawler és az 50%

  • Kinek mi a véleménye a cawler-el kapcsolatba?

    1 db 0,02 energiát ad ez eddig rendben

    A bolygón maximálisan rendelkezésbe állíthatók száma:

    (Fém bánya szint+Krisi bánya szint+ deu bánya szint)* uni ecoja

    Ha jól tudom a legnagyobb magyar eco 7

    Ez pl ursán azt jelenti 127-125-125 bányák kellenek, hogy legyenek.

    ezzel lehet meg a maximális 2500 db cawler ami plus 50%ot ad.

    Sok sikert bányászok

    plus a 2500 cawler igényel 2500*50 energiát :D

    Ez 15 pozcióban ahol 1 energiát ad a napműhold 125k eneriát kér :D

    jöhetnek a vélemények

    GF bácsi megint nagylelkű?

  • 1db 0,02% energiát termelést ad.

    A szorzó a maximális darabszámra (jelenleg) fixen 8.

    Ez 100-150 db max, amihez kb plusz egy szint fúziós kell.

    15-ös pozicíón a napműhold 4-5 energiát ad.

    A többi stimmel.


    Plusz 20-30% termelés ingyé azért nekem jöhet.

  • crawler... +50% BÓNUSZT ad a bányásznak.

    Én nem úgy értelmezem, mint Ti.

    Mindenkinek lehet crawlere... tehát. Az a crawler szám, ami másnak 20%-ot ad, az a bányásznak 30%-ot. (ezt jelenti szerintem a +50%)

    Illetve ... az én olvasatomban nincs felső határ. Pont a Mark írta dolog miatt. Határ a csillagos ég. (és tovább)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Hát nekem újítás óta mikor mennyit mutat a csillár :D

    AGO segítségével gyártom le a kellő energiát csillárból...de sose sikerült jól, hol felé, hol alá

    Mert minden egyes kattintásnál más termelt energiát ír ki

    Pl 15ös mezőn egyszer 3 energia/db amit kiírt, fél perc múlva meg már 30 energia/db

    Meg van még zavarodva szerencsétlen


    Pontosan nem tudom, de kb 25% a kaszás gyűjtése...pontosan nem számoltam ki mert gondolom ez is függ a hyper techtől

    De trashsim szépen kiírja...felviszed a kaszást is és már csak annyi kukát ír amennyi ténylegesen kell majd, kaszásét leveszi onnan is

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Az alap koncepció az +25% osztály és +50% crawler volt, csak ugye ez szabályozva lett a bányaszintekhez. Így az 50% elérése igen nehéz.

    1667*0,03=50,01 az dúrván 70-es bányaszinteket jelent. :tongue:old Ha gyűjtő osztályban vagy.8oold

  • szerintem meg mindenki jój járt a maga szintjehez kepest!! ugyan is, ha mar csak a napi termelesedre rajott akar 10-20 milla plusz nyersanyag..akkor mar megerte a dolog! oruljetek ennek a lehetosegnek is, hogy igyekeznek a kedvunkben jarni..es ujjitasokat betenni a jatekba! Koszonjuk szepen!!!!

  • A régi uninkban jobban megéri a bányász kaszt....új uniban meg a gyűjtő kaszt ..nallunk az angolon csak ropulnek előre a felfedezők :)szépen hoznak az expek még ugyan :)

    De mi flottasok se panaszkodjunk mert azért nekünk is kedvező ..az ingyen kukazas gyorsulás stb.

    Staynak most lenne jó a rigelen hajtani a népet 1milla kuka 1 deubol repülne ...csak gondolom H annyi mert nekem 5 K kuka angolon annyiért repked :)