[Ö: 57.600.000] Husveti nyuszi [R-G] vs. Enderor [HMB] (T: 0, V: 57.600.000)

  • Semmi extra, holdon felejtett szállítók, a gyorsakkal elmentem meglőni...
    A védő szedett a dfből, ez alapján módosítottam a profitot, jobbulást neki!
    Itt is üzenem a sírósaknak, hogy nem a méret a lényeg, 21 hellyel vagyok lejjebb a toplistán...




    Ezen az időponton (20-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Husveti nyuszi [R-G]
    ________________________________________________


    Cirkáló 4.634
    _________________________________________


    Védő Enderor [HMB]
    ________________________________________________


    Nagy Szállító 4.800
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Husveti nyuszi [R-G]
    ________________________________________________


    Cirkáló 4.634 ( -0 )
    _________________________________________


    Védő Enderor [HMB]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:
    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 0 egységet vesztett.
    A védő összesen 57.600.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 23.040.000 fém és 23.040.000 kristály lebeg.
    A támadó 0 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:
    13.980.000 Fém és 14.012.000 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 13.980.000
    Kristály: 14.012.000
    Deutérium: 0
    A támadó(k) nyeresége 27.992.000 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -28.800.000
    Kristály: -28.800.000
    Deutérium: 0
    A védő(k) összesen 57.600.000 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.2.0

  • Itt is üzenem a sírósaknak, hogy nem a méret a lényeg, 21 hellyel vagyok lejjebb a toplistán...

    Hát az ilyeneket hívják kamikázénak, aki az ilyen akciókkal megágyaz magának egy szürkülést.
    Gondolom nem hallottad még az arany mondást, miszerint a béke és saját nyugalmunk érdekében felfelé nem kukucskálunk, megtanuljuk hol a helyünk a szamárlétrán.

    Csata szép, profit is, csak a folytatástól félek!
    Jó profitköltést a Támadónak, mielőbbit a Védőnek.

  • Ennyi erőből flottázni se lenne érdemes szerintem, a méret egy dolog, a vadászösztön még egy...
    Nem mondom el lehet kapni persze, de nem fogok azért begubózni, mert kisebb vagyok;)
    Játékos pályafutásom szép csatáinak jó felét elvileg hátrányból ütöttem, hiszek benne, hogy a tudás és odafigyelés számít, nem is kicsit!
    Azt meg, hogy szürkülni fogok, már annyit hallottam, hogy a könyökömön jön ki:D
    Az aki csak az abszolút fölénynél mer játszani, simán beszari!

  • Szép fogás, érdemes nézelődni :) Enderor te meg figyelj oda! 8)

    Hát az ilyeneket hívják kamikázénak, aki az ilyen akciókkal megágyaz magának egy szürkülést.Gondolom nem hallottad még az arany mondást, miszerint a béke és saját nyugalmunk érdekében felfelé nem kukucskálunk, megtanuljuk hol a helyünk a szamárlétrán.

    Csata szép, profit is, csak a folytatástól félek!
    Jó profitköltést a Támadónak, mielőbbit a Védőnek.


    Hááát. Nekem sosem volt stílusom az ilyen seggnyalós játék :lol: Valószínűleg nem is értem volna el vele túl sokat.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • gratula!
    jó látni h nem csak megtorló pakolgat ki csatákat ide mostanság.
    védőnek a szokásos jókivánságok.


    Lon! ebben még mindig nem értünk egyet :)

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Hááát. Nekem sosem volt stílusom az ilyen seggnyalós játék Valószínűleg nem is értem volna el vele túl sokat.

    Nem értem milyen seggnyalásról van szó, Xalynthon nem vagyok jelen, tehát nincs kitől tartanom(na de amíg játszottam Xaly-n, addig se volt, tehát segget se kellett soha nyalnom), accot átadtam, egyik fél sem ismerősöm, [HMB] tag a Védő, de nem ismertem, mert hosszú ideje V-ben voltam.
    Nyuszit se ismerem.
    Ha meg a seggnyalós játékot arra érted, hogy felfelé nem kukucskálunk, le kell törjem a "kommentlelkesedésed", ha felfelé nem kémkedsz, max 5-10 hellyel, az nem seggnyalás a "nagyok" irányában, hanem a Tisztelet megadása, szerintem ha valakit felfelé piszkálsz, azzal lekicsinyíted az elért eredményeit, ill. semmibe veszed, ahogy azt nekem annó ezt elmagyarázták a régi motorosok.

    Ez egy személyes "tapasztalat", engem már vertek be azért, mert a nagyok "asztalához mertem ülni", akkor mondták a "nagyok", hogy ez egy OGame-es berkeken belüli arany szabály, amit többé-kevésbé be is tartok.
    Sokak nem értenek velem egyet, a vadászösztönt én is nagyra tartom, csak nem szeretem, amikor később megy a rinya meg a fikázás/anyázás és aukción elverek 200-300-500 milla anyagot(boccs Ty), hogy ha az enyém nem lehet, másé se legyen, ezáltal hülyét csinálok a támadóból és lehúzom a csata és a profit értékét - amikor egy-egy ilyen akció visszafelé sül el.
    Mindettől függetlenül szép csaták az oda- és visszafelé csaták is, ill. sokszor gondolkodásra ösztönöz a szervezés/kivitelezés.


    Csata továbbra is szép.

  • Ritka nagy baromságot mondtak neked azok a bizonyos "nagyok". Ezek szerint Te olyanok eredményét tiszteled akik csak és kizárólag náluk gyengébbeken húzták magukat. Váó! Minden tiszteletet nekik!
    Ha valaki hibázik és rés keletkezik a pajzson, lényegtelen hány pontja van erősebb vagy épp gyengébb, ha van rajta profit akkor menni kell.


    Csata szép, gratu.

    [align=center][color=#00ffff][font='Comic Sans MS, sans-serif'] :monster: [/font][/color][/align]
  • Grat a csatához :)
    Tényleg jó látni, hogy nem csak Megtorló cimbi rak ki csatákat... Elismerésem a teljesítményért neki :)


    A vitába nem tudok beleszólni...nem sokan voltak előttem így nem tudom milyen "nagyobbat" támadni :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Grat a csatához :)
    Tényleg jó látni, hogy nem csak Megtorló cimbi rak ki csatákat... Elismerésem a teljesítményért neki :)


    A vitába nem tudok beleszólni...nem sokan voltak előttem így nem tudom milyen "nagyobbat" támadni :D

    Osztom a véleményed :)) nehéz úgy előtted lévőt támadni ha mindneki utánad van több millió pontal .... biztos a semmiből lett ennyi pontom ...


    a csatához! nem kell ezt túl spilázni, észrevette és elment érte jól tette, eőfordul mindenkivel, védő legközelebb jobban figyel támadó meg örül h profitot szerett.

  • Hehe lord, nem ismersz? Hydrán laza másfél évig voltunk egy szöviben acs is volt közös és bizony emlékszem az üzeneteidre is, amikor kérdezgettél tudok-e célpontot adni, vagy koordinátát, ez olyan 2-3 napi kérdezgetés volt :lol:
    Sok mindenre emlékszem ám onnan, mondjuk bizonyos dolgok miatt megértem, hogy te nem szeretnél arra gondolni(ürkadét holdszedése, menjünkmenjünk acsbe) :dash:
    Én azt a játékost, aki korrekt, normálisan szólal meg, lehet vele kommunikálni és jól játszik maximálisan tisztelem, de attól még flottázni fogok!
    Köszönöm a gratulációt, védőnek gyors pótlást, bár szerintem mér rég újrahúzta!

  • Hehe lord, nem ismersz? Hydrán laza másfél évig voltunk egy szöviben acs is volt közös és bizony emlékszem az üzeneteidre is, amikor kérdezgettél tudok-e célpontot adni, vagy koordinátát, ez olyan 2-3 napi kérdezgetés volt :lol:
    Sok mindenre emlékszem ám onnan, mondjuk bizonyos dolgok miatt megértem, hogy te nem szeretnél arra gondolni(ürkadét holdszedése, menjünkmenjünk acsbe) :dash:
    Én azt a játékost, aki korrekt, normálisan szólal meg, lehet vele kommunikálni és jól játszik maximálisan tisztelem, de attól még flottázni fogok!
    Köszönöm a gratulációt, védőnek gyors pótlást, bár szerintem mér rég újrahúzta!

    persze flottáz csak. miért ne ? senkinek sincs ez megtiltva mindneki a mag a válassz a stilusát, annak függvényében hogy menni idő van :)
    Én most csak elvagyok így van több lehetőségetek farmolni, emlékszem még arra az időkre mikor Stay itt volt, ahhoz h tudjam tartani vele a lépést sokat kellett kémkedni csatázni stb :) én is tudom milyen hátrébb lenni, nekem kihívás volt , gondolom ezzel te is igy vagy.

  • Osztom a véleményed :)) nehéz úgy előtted lévőt támadni ha mindneki utánad van több millió pontal .... biztos a semmiből lett ennyi pontom ...

    Jaja...mikor csata után írják, hogy "könnyű a kisebbet bántani"...aztán mondom, hogy nincs előttem senki ugyan kit támadhatnék ha nem "kisebbet"...erre már nem szoktak válaszolni :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Jaja...mikor csata után írják, hogy "könnyű a kisebbet bántani"...aztán mondom, hogy nincs előttem senki ugyan kit támadhatnék ha nem "kisebbet"...erre már nem szoktak válaszolni :D

    az úgymond kisebb is tud meglepetést okozni. sőt neki még könyebb is mert arra is gondolhat h úgy is lenézik. én tisztelek mindenkit egy bizonyos pontig utána meg ahogy alakul :)
    én örülök annak hogy jöttek a szerverre akik megpróbálnak játszani és nem csaak védelmet építenek, az már más tészta hogy ki van a barátlistámon :D


    de ahogy régebben volt most is küzdeni kell :D

  • Ennek nincs köze a tisztelethez. Amiről te beszélsz az az, hogy 'jaj, nehogy felhívjuk magunkra a figyelmet'. Általában top30-top70 közötti accjaim voltak és érdekes mód sosem estem le, pedig szerintem aki velem egy szerveren játszott nagyobbként az nem mondhatja hogy nem kapta sorozatban a kémeket. Semmit nem kicsinyítesz le az érdemeiből, ha kémkeded. Ilyen méretes bullshittel is ritkán találkozom. Régi motorosként aki ilyet magyaráz az nem tiszteletet érdemel, hanem körberöhögést.


    Kisebbként természetesen benne van, hogy bever a nagyobb, ha hibázol. Ezt én is tudom. Azzal is meg lehet adni a tiszteletet, hogy lassítasz, úgy bontasz flottát hogy ne tudjon hazakísérni vagy hogy odafigyelsz az FS-re. Sajnos a nagyok is éppúgy tudnak rinyálni, kifogásokat keresni, vagy egy szó nélkül vakba menni és törlődni.



    Nem szeretnék listát írni, mert egyrészről elég hosszú lenne, másrészről meg nehogy sértődés legyen, ha valakit kihagytam.




    Stay te csak maradj csendben. Nem kell minden unit learatni :D:lol:

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • szerintem se tiszteletlenség a felfelé kémkedés,támadás
    a top5-nek milyen unalmas lenne már a játék ha nem piszkálná őket senki nem?
    egyébként sokat lehet tanulni amikor vadásznak rád a nagyok.
    én pl rigelen tanultam meg vigyázni a flottámra... bevertek 1x,2x, sok x, de tanultam belőle, mára már nem olyan egyszerű elkapni mint akkor.
    arról nem is beszélve,hogyha hibázol, igyis-úgyis bevernek ha kémkedted őket,ha nem.
    csata még mindig szép

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Nem igazán értek egyet veled Nekkar, vagy csak a hozzáállásunk más, de én ugyan senkit nem fogok csak azért tisztelni, mert pontban felettem van... Esetlegesen 2-3x annyit időt, energiát, mitöbb pénzt fektet a játékba ezért messze előttem jár, azzal még nem vívja ki a tiszteletem. Volt is jó pár olyan csatám, ahol jóval előttem járó játékos végezte a kukákban, pár top1 is megvolt, és csak azért nem is fogom őket kerülni nagy ívben, mert előttem járnak. Don lehet,h hogy a lényegre tapintott és inkább arról szól ez, mint ahogy ő is írta, hogy 'jajj ne hívjuk fel magunkra a figyelmet', na de ha én vadászni akarok, akkor lehet már rég górcső alatt van a kissebb is meg a nagyobb is attól függetlenül, hogy kémked vagy sem... :D Szóval ez sem opció.
    Nyuszi, neked meg grat a csatához, szép észrevétel és jól is tetted, hogy elmentél érte :beer: ismerlek annyira, hogy nem vagy te az a bekakkantós fajta, aki ezek után megremegne :D Lehet, hogy egy picit több figyelmet fogsz kapni, de egy idő után megunják azt is... :D