Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő

  • Loro át lehet adni valahogy rigelt másnak vagy töröljem?

    Nem kell törölni. Elvileg tarthatod V-módban és nem játszol vele aktívan, addig amíg az átadás újra támogatottá válik. A multi szabályt ezzel nem sérted meg, mert nem játszol vele aktívan. Ez normál esetben vitatható lenne, de a körülményekre való tekintettel elengedhető szerintem. De ezt is csak úgy tudod megcsinálni hogy másik e-mailt állítasz be neki, leválasztva a lobby-ról.
    Mádik lehetőség hogy nem Rigelre mész. :huh:

  • Oh, most nézem hogy nem lehet leválasztani, azaz nem találtam ilyen opciót. Akkor viszont törlés vagy nem rigelre mész. Átadás még mindig nem lehetséges.
    Nem lehet megjelölni cél-uninak azt amiben már van felhasználói fiókod.

  • Ha lesz paraméter változtatás felesleges ennyi céluni...szerintem
    Nem oszlana szét annyira a "sok" játékos

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Itt a mi összevonási tervünk.


    1. Csoport

    • Exodus: 101 (Andromeda), 102 (Barym), 115 (Orion), 119 (Sirius)
    • Cél: 108 (Hydra), 118 (Rigel), 121 (Ursa)

    Legtöbb embernek 2 helyen van nagy accja
    egy exodus uniba és rigelen
    ezért mint cél uni rigel elég rosz ötlet
    elég lenne 3 cél helyett csak ursa emelt dfel és hydra
    így aki nem birja a nagy sebességet az mehet hydrára a gyorsa

  • Legtöbb embernek 2 helyen van nagy accjaegy exodus uniba és rigelen
    ezért mint cél uni rigel elég rosz ötlet
    elég lenne 3 cél helyett csak ursa emelt dfel és hydra
    így aki nem birja a nagy sebességet az mehet hydrára a gyorsa

    Annyit felejtesz ki csak, hogy embereknek nem az eco-ból kell a kisebb sebesség hanem a flottasebességből és így ursa valamint hydra megegyezik azaz 2X speed.


    Természetesen ha úgy látjátok jónak valóban lehetne két céluni, mondjuk Hydra és Ursa az 1. kategóriában. Annyi különbséggel, hogy pl. ursán a flottasebességet növelik meg 1-gyel, hydrán meg az ecot legalább 4-gyel de sebesség változatlan marad. Így mindenki eldönthetné, hogy kisebb sebességen akar játszani nagyobb df-ért(hydra), vagy gyorsabb hajókkal kisebb df-ért (ursa)

  • Code
    1. Azok a felhasználói fiókok amik nem választottak cél-univerzumot, automatikusan migrálva lesznek egy véletlenszerűen kiválasztott cél-uniba (férőhelytől függően).

    Én azt nem értem, hogy miért nem maradt a régi eljárás, ami szerint aki nem választ ki cél unit, annak törlik az accját ?!


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • rigel és barym tele van jó farmokkal ha 2 céluni lesz akkor ezek megmaradnak bár szétszóródva az adott csoportban
    igy hydra és ursa is kapna egy csomo farmot plus

  • rigel és barym tele van jó farmokkal

    Hát Barymot nem tudom, de Rigel biztos nincs tele farmokkal!
    Üresen kopog az egész uni(max ha van benne 4-5 "nemtörődöm" játékos, de egy-egy beverés után V-mód), lehet max. akkor lesz tele jó farmokkal, ha meglesz az összevonás!

    Én maradni szeretnék olyan uniban ahol nincs ACS, és nem akarok 1-2 évvel idösebb uniba se menni.

    Érdekes, szerintem ez a noACS csak egy próba volt, nem vált be!
    Amúgy meg mi a baj az 1-2 évvel idősebb unikkal?
    Ja, hogy ott nem leszel TOP1!
    Akkor törlés, cimbi!

  • Megoldható, van rá keret.
    Sokkal nagyobb probléma, hogy mindegyik céluni fos, messze van a *6 flottasebességtöl.
    A még nagyobb probléma, hogy 8 uniból lesz 3. 10 játékos helyett (átlag) 26, és ez egy erös becslés.
    Januárra marad megint mindegyiken 10. Kapott a szar egy pofont.
    Akkor már inkább törlök egy top1 accot és csinálok másikat .org-on.
    +nem csak zagán van acc amire költöttem, pénzt meg nem szeretnék elégetni. Javaslat?

  • A sok univerzumban sokaknak van több accjuk. Ezeket az accokat is átviszik automatikusan, függetlenül attól, hogy a tulaj választott-e cél unit vagy sem. Ez szerintem több szempontból is problémás, de nyilván nem a GF részéről. Ebben a formában szerintem nem sokan lesznek feldobva ettől az összevonásnak nevezett sz...keveréstől.


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • jockas erre válaszolt loro
    Ha van 1 accod az adott uniba ahova mennél akkor mar most törölheted hagy mesz mashova

  • nekem tök mindegy am hogy mi a cél uni
    Csak lehessen végre irtani :love:
    Élő fordulhat hogy hydrara megyek
    De az is h ursa
    Plus nyakamba veszem len fakit és húzom magammal :P

  • Nem kell ennyi céluni.


    Ha megnézzük az exodus unikat az 1-es csoportba akkor a (stat szerint) max 200 aktív accról van szó.


    Így kb semmit sem fog érni majd az összevonás, ha 3 felé oszlik a banda. 8|



    Igazából egy céluni kellene de hát ugye ez addig nem megvalósítható míg nem lehet accot átadni, így ha szavazni lehetne max 2 céluni :thumbup: