ki mit vár az összevonástól?

  • Sziasztok
    kíváncsi lennék kíváncsi lennék mi a véleményetek arról hogy ha esetleg minden egy évnél idősebb univerzumot össze vannak akkor ti mit várnátok? és most itt nem az univerzum paraméterei ra gondolok hanem milyen hangulatra számítanátok?

  • Helló!
    Személy szerint azt várnám, hogy lenne egy kis élet játékon belül. Természetesen sokan annak örülnének h majd egy mássik akkal leveernek meg ilyenek de ez most nem számít.
    Nagyon várom már azt h történjen valami mert nagyon kevés játékos van, és kezd nagyon nagyon unalmassá válni minden.
    Sajnos ennyit tudok csak mondani mert fogalmam sincs arról, hogyan is működik ez :D

  • egy ideig lenne egy halom "account-csere", aztán lassan visszaállna minden a régi mederbe.. az újak jobban megszívnák, a régiek meg már túl jó barátok ahhoz, h egymást támadják.. lenne egy halom "vakációs-de-néha-kijövök-támadni-mert-én-így-vagyok-a-király" játékos is.. semmi sem változna..


    itt nem (csak) az összevonást kellene erőltetni, hanem új elemeket belevinni a játékba, amivel az érdeklődést fent lehetne tartani..

  • egy ideig lenne egy halom "account-csere", aztán lassan visszaállna minden a régi mederbe.. az újak jobban megszívnák, a régiek meg már túl jó barátok ahhoz, h egymást támadják.. lenne egy halom "vakációs-de-néha-kijövök-támadni-mert-én-így-vagyok-a-király" játékos is.. semmi sem változna..


    itt nem (csak) az összevonást kellene erőltetni, hanem új elemeket belevinni a játékba, amivel az érdeklődést fent lehetne tartani..

    Egyet értek, plussz az uj játékosok gyors felzárkózására kellene fókuszálni a kezdő védelem helyett. Egy korábbi postban kifejtettem mire gondolok konkrétan.

  • nyilván jó lenne valamiféle fejlesztés is de nem ez miatt vannak kihalva a szerverek. 700-800 szerver van jelenleg az ogameban. Szépen lassan lecsökkentenék ezt 15-20-ra, újra lenne élet a játékban. Majd új szervereknél + eco-t adni, akár ideiglenesen +20-30X-ost is, hogy új játékosok minél előbb felzárkózhassanak majd azokat is bevonhassák a meglévő unikba. Ennek a játéknak a legnagyobb baja az, hogy nincsen az az opció, hogy ha van időd és játszani szeretnél mindenképpen tudsz is játszani, mert valószínűleg nem lesz rendes célpont.

  • Hát be lehetne egy két különleges opciót rakni ebbe az egész játékban úgy mint külön játékosoknak vagy külön szövetségek nek hogy megjelenik egy bolygó x flottával vagy védelemmel és az mellett nyersanyag van és akkor vagy a játékosnak kell az egész flottát vagy védelmet lezúznii vagy a szövetségnek és mittudomén lehetne 150 vagy 200% os törmelék mező vagy akármi De ez csak egy opció.
    A másik ilyen pedig hogy rengeteg kitiltott account van még mindig flottával nyers anyaggal És még sorolhatnám ide kéne az amit Peti javasolt régen hogy oldják fel a vakáció módot és hagy lehessen őket támadni és még lehetne jó sok ötlet de hát úgy is felesleges Bármit írni

  • Laci, a fórumot- és az aktivitást nézve kb 20-30 "erősebb" ogame-s van.. a többi kezdő.. ebből a 20-30 játékosból sztem a fele egymással barátlistán/szövetségben van.. és ahogy nézem -leszámítva pár szervert- sehol sincsenek a kisebbek/kezdők támogatva.. tehát unalmassá fog válni ez is.. :)


    Márk: Peti óta is fel lett vetve ez az engedjük vissza a kitiltott játékosokat opció, de elutasításra került.. csak nem lett reklámozva, h "próbálkoztam" :D

  • Trockij, nem lehetne beállítani nekünk 0,5ös deu fogyasztást?
    Ha megindulnék szomszéd rendszerbe fullal, az olyan 300 milla deu kukástól...eddig
    Mert ha van is még 1-2 CP, rápróbáznék de a nagy költség miatt nem kockáztatok már.
    Meg vannak CP-k, amiket a nagy fogyasztás miatt nem éri meg leszedni/kiszedni
    Pedig kis fogyasztású hajóim vannak
    Az fs is 30m deu 10%on, annyit nem is termelek naponta
    Már eljutottunk arra a szintre, hogy hiába a nagy eco nem éri meg rápróbálni valakire

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Mint mindig is mondtam:
    Az összevonásokat nemzetközi szerverre kellene rakni. Itt semmi értelme nincs.
    Ledarálhatjuk egymást azután is, hogy végzünk európával :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • kedves gulcsi
    Nem akartam a csatát offolni
    De az én stílusom a bekebelező? Menni mindenre?
    Hat igen ra megyek akar 200k profitra ha kell de ne te papolj aki 20-30millakat pakol ki és kis szöviket üt.
    Azokat akiket te istenitesz és mondod, hogy hú de nagyok én leszedem.
    És igen nem egyezik az én stílusom oven stílusával. Nekem is fel ajánlottak érdek barátságokat h minimumon kapok ezt meg azt mert ők ilyen kapcsolatba voltak ovennel
    De nekem nem kellett én inkabb ütőm a népet.
    És miért estem neki mindenkinek és miért most?
    Tekintettel az elmúlt idők dolgaira.
    Csak ugy törlődnek az accoc vakációba.
    Loro és trockij is emlegeti az összevonást


    Ha egy uniba kerülünk remélem megmutatod mit tudsz. Mert grizlytől parázni és gagarinnak és ovennek jó pofizni azt tudsz.
    De bíród e a tényleges nyomást az majd kiderül

  • off: írtam választ... remélem jó helyre.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.