Minden ami off

  • Mivel dühöngőt már bezárta Gurat, na meg szereti bezárni a többi témát is :D gondoltam nyitok egy ilyen témát, ami nem kimondottan dühöngő de mindenki elmondhatja a véleményét amiről csak akarja, kulturált keretek között ne kelljen adott témákat bezárni off miatt. (tehát nem a dühöngő újranyitása) Ha bizonyos csatához akartok írni valamit, ami nagyrészt off, hivatkozzatok arra a csatára és írjátok le itt a véleményeteket...

  • telljesen felesleges barmit ir leírni
    Akinek volt egy csepp esze az mar rég abba hagyta

  • kedves és melyen tisztelt trockij :D


    Az lenne a kérdésem, hogy tudom nem lehet accot cserélni. És nem tudom, hogy meddig nem lehet.
    De ha esetleg sokáig elhúzódna és mondjuk csoda folytan meg lenne hirdetve egy uni amire mennék szivesen és emiatt nem tudom megjelölni olyankor mi lenne?

  • Gyerekek.. gondoljátok, h majd pont ITT kezdik el az összevonást? :)


    Gurat, eddig is inkább "átadták" szomszédnak, barátnak, barátnőnek, stb az accountot teljesen szabályszerűen miből gondolod, h ez most másként lenne? :)


    amúgy fogalmam sincs, h mikor lesz jó a csere-intézmény..

  • Javítsatok ki ha tévedek.
    De tudtommal 2 évente csinálnak összevonást.
    Tavaly volt utoljára /de mi kimaradtunk/ így tehát jövőre lesz a következő
    Vagy nem?
    Csak miattunk mem lesz mint azt Trockij is írta.

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • két vagy három fázis szokott lenni a világon és attól még hogy egy másik országban lehet volt attól még a következőben benne lehetünk
    Én csak azt nem értem hogy minek Magyarországra 14 vagy 16 univerzum mikor körülbelül ennyi fix online játékos nincsen

  • Így is lesz nyugi de nekem már elfogytak az accok...


    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    ezen annyira nem csodálkozom.. :D


    Trockij
    amint öszevonás hívlak telon, hogy melyiket töröld tesám :D


    alapvetően ezzel három probléma van.. az egyik, h nem tudod a számom.. a második, h nem vagyok a "tesád".. s végül.. még mindig nem törlünk accountot.. :D


    két vagy három fázis szokott lenni a világon és attól még hogy egy másik országban lehet volt attól még a következőben benne lehetünk
    Én csak azt nem értem hogy minek Magyarországra 14 vagy 16 univerzum mikor körülbelül ennyi fix online játékos nincsen


    mer' az újban van a pénz.. meg egyszerűbb újat nyitni, míg összevonni..

  • trockij
    666 is megmondta te adod nekem a nyersit meg az online infókat
    Szoval ne tagadd :phatgrin::phatgrin: tesám

  • töröld nyugodtan tesóm De akkor a sajátjai dat is mindet .
    nem tudom minek örülnének jobban ha kettőnk közül ki tűnik el?
    Erről majd gurat nyit egy szavazást

  • trockij én most normális kérdéssel fordulok hozzád tiltott accuntomat ha netán össze vonás lesz én szeretnék vele 2038-ban játszani szóval szerintem jogomban áll de nem biztos kiválasztani a cél unit erre milyen opciók vannak...???
    :phatgrin::phatgrin::phatgrin: