ACS [Ö: 213.285.000] Bud Spencer [LEGION] & Stay Alive [BOT] & Proletar [HIVE] vs. lecso34 [Shadows] (T: 39.030.000, V: 174.255.000)


  • Nos hol is kezdjem :P
    Épp a reptér parkolójába voltam munka miatt mikor Bud szólt, hogy Lecso benn parkol és full off.
    De ketten nudlik voltunk, szerencsére Proletar aktív volt és szóltam is neki...ő reagált is egyből, fordított egy támadást csak azért mert hívtam :hail:
    Kicsit várni kellett indulással míg újra géphez tudok kerülni, vezetés közbe nem az igazi a támadás, szervezés, stb...bár a főbb szervezés így Bud-ra maradt


    Na a csata megtörtént, simán beértünk :pump:


    Viszont csatt után 5p-el megjött Lecso és itt kezdődtek a gondok, mert nagyon szedte a DF-et...több mint a fele nála landolt :dash:


    Na de így is van azért profit nem panaszkodunk, na meg egy csapatmunka TOP1 csatával párosítva mindig is öröm és bódottááág :D


    Budnak köszönöm a meghívást, Proletarnak bedig, hogy nem habozott velünk tartani :thumbsup:
    Lecso-nak pedig mielőbbit, szedett szépen így menni fog az neki hamar! :thumbup:



    Ezen az időponton (10-03-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Bud Spencer [LEGION]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 3.134
    Cirkáló 1.094
    Csatahajó 33
    Csatacirkáló 678
    _________________________________________


    Támadó Stay Alive [BOT]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 5.147
    Cirkáló 1.006
    Csatahajó 201
    Csatacirkáló 1.011
    _________________________________________


    Támadó Proletar [HIVE]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1.003
    Csatahajó 522
    Csatacirkáló 189
    Cirkáló 802
    _________________________________________


    Védő lecso34 [Shadows]
    ________________________________________________


    Nagy Szállító 843
    Könnyű Harcos 3.078
    Cirkáló 1.323
    Csatahajó 84
    Kolóniahajó 1
    Szemetesek 2.092
    Kémszonda 114
    Romboló 350
    Csatacirkáló 316
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Bud Spencer [LEGION]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1.436 ( -1.698 )
    Cirkáló 928 ( -166 )
    Csatahajó 32 ( -1 )
    Csatacirkáló 669 ( -9 )
    _________________________________________


    Támadó Stay Alive [BOT]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 2.292 ( -2.855 )
    Cirkáló 840 ( -166 )
    Csatahajó 190 ( -11 )
    Csatacirkáló 985 ( -26 )
    _________________________________________


    Támadó Proletar [HIVE]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 471 ( -532 )
    Csatahajó 491 ( -31 )
    Csatacirkáló 188 ( -1 )
    Cirkáló 684 ( -118 )
    _________________________________________


    Védő lecso34 [Shadows]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    1.540.850 Fém, 1.540.850 Kristály és 1.540.850 Deutérium
    2.709.615 Fém, 557.546 Kristály és 848.603 Deutérium
    677.404 Fém, 139.386 Kristály és 212.151 Deutérium
    1.760.000 Fém, 1.760.000 Kristály és 1.760.000 Deutérium


    A támadó összesen 39.030.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 174.255.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 98.569.600 fém és 57.442.400 kristály lebeg.
    A támadó 15.047.255 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:
    24.665.600 Fém és 9.214.400 Kristály
    14.210.000 Fém és 14.210.000 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:
    38.875.600 Fém és 23.424.400 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 18.293.469
    Kristály: 17.102.182
    Deutérium: 2.921.604
    A támadó(k) nyeresége 38.317.255 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -102.629.869
    Kristály: -65.480.782
    Deutérium: -21.191.604
    A védő(k) összesen 189.302.255 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Gratula a csatához :thumbup:
    Este bealudtam, aztán szépen nyugodtan szunyókáltam fs nélkül... :dash:
    Szerencsére (vagy nem), tegnap este beraktam még egy 30-as fémet meg egy 8-as hiperűrt. Ahogy megláttam a csatát, kivettem ezeket, és kukákat gyártottam belőle, így azért minimalizálni lehetett a buktát, 4700 kukányit szedtem be.


    Szép észrevétel!

  • Végre ezt is elértük!
    Ott kezdem, hogy amikor engem elkaptak (tudni kell, hogy olyan szerveren amit komolyan vettem ez még nem fordúlt elő, azt hiszem ezt csetelni nem kell és mindneki akir velem játszott vagy épp ellene az tudja, hogy soha nem haboztam és nem igazán kíméltem senkit sem. A rigel szerver nem tartozik ide, mivel oda csak be szerettem volna nézni és meglesni pár dolgot ezt csak azért emelem ki hogy a negatív hozzászólókat kicsit elcsititsam) na a lényeg mikor elkaptak, saját hibából és természetesen ez nem von le semmit a támadók érdeméből, akkor reggel megkönnyeztem a flottám, és azóta mindig azon gondolkodtam, hogyan is fogom én ezt megtorolni. Most itt volt az alkalom, kémkedés után jött is a számolgatás, írtam Staynek, hogy akció lenne és ő pedig mondta szóljak Proletarnak mivel ketten nudlik lettünk volna. Szervezés elég jó lett, ahoz képest, hogy én szerveztem gyűlölök szervezni de ez van.
    Bocsánatot kértem a szövimtől, hogy most nem velük repültem.
    A lényeg, hogy sikerűlt a TOP 1 csata, de azt gondolom, nem sokáig lesz ez az első, és mivel Lecsó aktív játékos és a df ből is jócskán szedett vissza fog jönni, nem itt lesz a vége a dolognak, de ezért is jó ez a szerver mert itt sok aktív tapasztalt játákos van.
    Köszönöm, hogy jöttetek és hogy eme szépséget összehoztuk.
    Mielőbbit a védőnek, ő egy korrekt játékos!
    Sok csatát mindenkinek!

    • "A háború akkor ér véget ha mind két fél azt mondja "
  • "A rigel szerver nem tartozik ide, mivel oda csak be szerettem volna nézni és meglesni pár dolgot"
    ezer szerencse hogy már nem vagy a szövinkben! :phatgrin:
    Gratulálok! Nagyon szép csata :thumbsup:
    jó költekezést a támadóknak!
    a védőnek gyors talpra állást ;) nem ismerem,de a játékát és aktivitást el nézve gyorsan meg fogja torolni a meg torlandóját a megtorlón :D:D:D:D:D:D
    Hajrá!!!! :thumbup:

  • Na jó látni, hogy a nemrég végleges bannt kapott pushing király Nightmare a proletár :D
    Gondolom emiatt is lehet a hive tagja :D enko után ő is ide került
    seria is pushingolta őt ursán de gondolom itt se lesz hosszú életű

  • Szép csata, szép meglátás, szépen kivitelezett "bosszú"(ugye, én megmondtam, hogy ez lesz a vége, csak senki nem hallgat rám, pedig tudom ki mire képes és hogyan torol meg).
    Támadóknak jó költekezést, Védőnek mielőbbit!

    Spok, nem kellene Megtorló ellen így vélekedni, egyik a legjobb Gamerek közül, mint játékot nézve, mint emberséget!
    Az, ha személyes nézeteltérésed van vele, a te dolgod, de szerintem ha aktívan tolná Rigelen, többet érne el vele az Avengers, mint nélküle!
    Úgyhogy nem biztos az, hogy "ezer szerencse, hogy már nem vagy a szövinkben" kifejezésed helytálló!
    Úgy vonsz le következtetéseket egy-egy emberről, hogy nem is ismerted meg, ez nem jó tanácsadó!

    A megtorlási részedre is reagálva, aki jót akar magának nem piszkálja a Buldózert!
    Örüljön lecsó annak, hogy ennyit bekapart és újjá tud épülni valami szinten, de jobban tenné, ha bányába tolna, amit összekapart, akkor legalább nem bukja pár nap/hét múlva el a flottáját megint és legalább a kicsit kisebb flottával rendelkezők is tudnának kicsit csippenteni a termeléséből!

  • Szép csata, gratulálok hozzá! Aki sok borsot tör mások orra alá, az hatványozottan oda kéne figyeljen :)



    @LordOfNekkar Engedd már el ezt a károgást, senki sem ijed meg ettől. Tudod nekem hányszor károgtak, hogy ne 'piszkáljam a nagyokat'? De hát ez a játék lényege... Menni és profit után kutatni. Bárki hibázhat..




    @LordOfNekkar @marquez Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Dzsoker kijött Vegan vakációból azért, hogy Szentlelek (Bud Spencer, Megtorlo) beverje, úgy hogy itt csapattársak. Dzsoker kisebb Megtorlonál. Írásban is elismerte (nem mintha nem tudtam volna), hogy a 'profitért'. Pushing, vagy nem pushing? :) Kértem, hogy küldje le dzsoker eredeti helyezésénél kisebbnek, de azóta elment vakációba (szállításjelentést nem küldött, hogy mi lett az anyaggal), itt Xalynthon pedig aktív (én pedig nem fogom szó nélkül hagyni a pushing elsunnyogását). Kirakjam azt a csatát fórumra?



    Lehet, hogy az egyik legjobb a gamerek közül, de emberséget tekintve? Nem hiszem, hogy bármelyik szövinek is dicsőségére válna ez.




    (Elnézést, hogy picit beleoffoltam a csatába, nem terveztem, de ezek a kommentek kihozták belőlem :D )


    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • na lont aztán várhatod lecsó. :lol::lol::lol:
    még a kémkedéshez se lesz bátorsága ahogy ismerem :D
    lefelé üss, felfelé nyalj
    ez lon hitvallása :D


    csata még mindig szép.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Anno faki mondta, hogy enko a hiveba került és artmenson bontotta a flottát enko leverte vagy át lett küldve neki ez már mellékes. utána törölte magát
    Azóta is semmi
    Most leti tolja másnak a nyersit de nincs bann viszont mikor barymon oster kisebbnek tolta a nyersit azonnal bann pushing miatt
    Seria fordítja a telepitést és hagyja h be verje nightmare és leírta a hazatérőt rá 2 seccre beáll nájtmatris


    Ha engedélyezett a pushing akkor mennék én is a hiveba majd eltusolják
    Végülis nem kell tápol grizzly eleget :D

    Einmal editiert, zuletzt von marquez ()

  • Nem válaszoltam LON-nak,nem akartam szét offolni a csatát..de csak Stay iránt érzet tiszteletből
    De látom ez az offolás már úgy is megtörtént..akkor már mindegy is..
    Kedves LON ha bármi provokálás volt is a kommentemben az Megtorló-nak szólt..nem neked.Vagy meg kért valaki,hogy válaszolj??
    És talán te el felejted,hogy ez a kedves rendes játékos Rigelen a szöviben nézte mikor vagy on és egy másik szerveren meg le darált ! Érdekes hogy pont te véded ennyire...
    Na de hát,félni kell tőle...mert ö ilyen meg olyan..és ez lesz meg az lesz.
    Rendben! Senki ne merje kémkedni!!Főleg támadni!!
    Gal nézetben rá se merjetek nézni a bolygóira,holdjaira!!
    Nem szabad!! Veszélyes!! :evilgrin:
    A

  • Kedves Spok!
    Ha mondasz valamit akkor azt alapozd meg. Hiányosak az érvek.
    Mikor leszedtem a flotta felét Vegan LON-nak nem gond h kb 5 napja nem léptem be Rigelre ?
    Értem én, hogy vannak ellentétek, csak itt tipikus az, hogy ha valaki csinál egy csatát akkor már megy az oltás meg az alázás, ez itt is igaz és bármelyik szerveren.
    Spok itt is megmutathatod mekkora király vagy, és próbálj bosszút állni rajtam, hajrá és sok sikert!
    Továbbiakban nem kérünk negatív hozzászólásokat a csatánkhoz!
    Másik dolog ha valamit állítasz azt tudd alátámasztani! Nyugodtan megkérdezhetsz bárkit is aki lekémkedett egyszer nem írtam, hogy ne kémkedjen vagy ne próbáljon meg farmolni. Jöjjön!
    Mikor elkaptak egy rossz szót nem mondtam Lecsonak vagy épp Nemesnek!
    Ezen fórumrészre azért teszük ki csatákat, hogy a hírnevük nőjön illetve, hogy pár szösszenetet megosszunk, AKIT EZ NEM ÉRDEKELL ANNAK SEMMI KERESNIVALÓJA ITT!

  • Lehet, hogy az egyik legjobb a gamerek közül, de emberséget tekintve? Nem hiszem, hogy bármelyik szövinek is dicsőségére válna ez.

    Szerintem ez messze nem annyira "megtorlandó" - ugye milyen ironikus, mint a HIVE-féle tápolások, mert az amit a HIVE-sek és a HIVE-hez közeliek(letike, pl.)tesznek, az a pofátlanság netovábbja, de az ellen senki se nem lép, se nem tiltakozik!
    Pedig mindenki őket tartja Istennek!

    De mire fő?!

  • LordOfNekkar


    Várom a hajóidat, illetve azt, hogy mint kisebb flottával rendelkező, csipegess a termelésből.

    Várjad csak, én akkor megyek, amikor hozok is valamit!
    Mikor időm van játszani, játszom, mikor nincs, akkor termelek(most ez utóbbi áll fenn, költözés mellett nem tudok játszani is, a munkámat is ellátni úgy, ahogy kell és a családi életemet is élni - de minek meséled neked erről, hisz diák, vagy azt se tudod mi a családi felelősség és a kötelezettség, nem megbántani akarlak, én is ilyen voltam, amikor még megtehettem).

    na lont aztán várhatod lecsó.
    még a kémkedéshez se lesz bátorsága ahogy ismerem
    lefelé üss, felfelé nyalj
    ez lon hitvallása

    Nem hitvallás ez, ezek az íratlan szabályai az OGame-nek!
    Te durván fejezted ki azt, ami valójában így szól:
    "Mindenki tanulja meg hol a helye!"

    Bár lecsó nekem lefelé van, nem felfelé!
    Nem a helyezés számít, hanem az, amit a rutin meg az évek mutatnak, amit a játékba beleteszünk!
    OGame-ben van a Tisztelet a veteránok felé, van az, hogy alázat és van az hogy valaki el van szállva!
    Te Tywinn az utolsó pont alá tartozol, Spy&Fly-on kívól nem láttam tőled mást!
    Rigelen is kijössz vakból, szétnézel, látsz valamit, durrantasz és ennyi!
    Ahhoz nem kell tudás!
    Ezt minden bolond meg tudja csinálni!
    De nekem ez nem játék, akkor inkább bányászom!

  • ezek az íratlan szabályok csak nálad érvényesek.
    miért ne lehetne nagyobbat/erősebbet támadni?
    ha odafigyelsz úgy se tud megcsípni.
    ha meg hibázol és elkapnak, akkor se történt tragédia, csinálod tovább, játék...
    +tökmind1 hogy piszkáltad-e a nagyobbakat, vagy nem, ha hagysz támadási felületet, akkor élni fognak vele.


    a tiszteletet ki kell érdemelni.
    azért mert valaki előbb talált rá erre a játékra mint más, attól nem lesz tiszteletreméltóbb mint az új játékosok.
    mitől lennék elszálva? a 84. helyezéstől?
    és azért láttál tőlem csak spy fly-t, mert rigelen nem volt elég nagy flottám a hazakísérésekhez, itt meg szinte flottám sincs. van egy kis farmflotta és ennyi.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.