Támadás / kémkedés

  • Sziasztok! Az lenne a fő problémám / kérdésem, hogy ha valaki támad engem top 187. vagyok jelenleg a támadó a top 11. neki enged támadni ill. kémkedni, nekem viszont még 1 gyatra kémszondát sem enged küldeni mert egyből tk-ba tenne, pedig mondjuk számomra sárgállik. Igaz az összes többi felső 10 ezer piroslik. Szóval most egy kicsit tanácstalan / tudatlan vagyok!

  • Igen tisztában vagyok vele, de mikor küldeném a kémet akkor egyből feldobja a kis ablakot, hogy egy erősebb játékost akarok le kémkedni (pedig sárga) és már le is aprított 1 - 2 bogyómat. Ezért nem értem miért akar TK-ba tenni.

  • Sokszor van olyan, hogy megindulok egy sárgára de menet közbe bezöldül, csatt előtt meg ismét sárga lesz
    Szóval néha penge élen táncol ez a dolog és sűrűn változik
    Lehet, hogy neked sárga volt de a rendszer már erősnek érzékelte...erre tudok gondolni esetleg

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]