+SADV [Ö: 46.900.444.000] hypnose [Justice] & urkadet2 [HIVE] & grizzly [HIVE] & Herceg [HIVE] & KyloRen [Cose] vs. hunter [Avengers] (T: 11.064.301.000, V: 35.836.143.000)

  • Üdv mindenkinek.
    Íme 1 újabb TOP1 gyöngyszem a Magyar Ogame történelem könyvében.
    Pár hónapja tervezgetjük már ezt a csatát... időközben jópárszor változott a támadó felállás is. Már többször rajthoz álltunk, de mindhiába.... vagy eltűnt a szemünk elöl a védő, vagy olyan helyen pihent, amit nem értünk el a nagy távolság, és költség miatt.

    Aztán pár napja szúrtam ki, hogy olyan helyen parkol ami mindenkinek jó lenne...
    Sajna hét közben nem mindenkinek volt jó, így megbeszéltük ezt az időpontot.... közben figyelés, hogy mennyire, és hol aktív.
    A tegnapi nap nem volt nagy aktivitás, csak hébe-hóba nézett fel.... közben vártuk az éjszaka csendjét...
    Napközben még ment 1 kém, hogy lássuk minden a helyén.... majd amikor eljött az idő újabb kém a biztonság kedvéért, és rajt.
    Az indulás nem volt zökkenőmentes, mert az 1ik résztvevőnek akkor derült ki, hogy kevés a deu a full flotta indításhoz... gyors szimu... így döntetlen lett volna...
    Ekkor riasztottam kylo barátomat, hogy induljon a gyors ladikokkal, mert úgy éppen megvan.
    Rég volt hogy ilyen lassan telt el 1 óra :)
    De szerencsére minden simán ment a kezdeti nehézségek után... aztán már csak lapátolnunk kellett ezerrel :)
    Köszönöm mindenkinek aki végig izgulta az éjszakát, és részt vett a támadó oldalon,
    A védőnek pedig jobbulást. Nem tudom folytatja e, mert másik univerzumban is átadta pár nappal elöbb az accját.
    Nekünk jó költekezést, és jár az ötös az ötösnek :beer:
    Íme a csata:



    Támadó hypnose [Justice]
    _____________________________


    Nagy Szállító 1
    Bombázó 3.715
    Romboló 20.013
    Könnyű Harcos 701.000
    Nehéz Harcos 300
    Cirkáló 50.000
    Csatahajó 6.000
    Csatacirkáló 40.000

    _____________________________


    Támadó urkadet2 [HIVE]
    _____________________________


    Bombázó 600
    Romboló 15.048
    Könnyű Harcos 710.911
    Csatahajó 6.056
    Csatacirkáló 30.331
    Cirkáló 72.946
    Nehéz Harcos 173.398

    _____________________________


    Támadó grizzly [HIVE]
    _____________________________


    Könnyű Harcos 986.634
    Nehéz Harcos 6.768
    Cirkáló 100.000
    Csatahajó 25.117
    Bombázó 445
    Romboló 25.088
    Csatacirkáló 30.038

    _____________________________


    Támadó Herceg [HIVE]
    _____________________________


    Könnyű Harcos 1.000.000
    Nehéz Harcos 121.000
    Cirkáló 143.100
    Csatahajó 20.100
    Romboló 20.100
    Csatacirkáló 20.150
    Kémszonda 295.000

    _____________________________


    Támadó KyloRen [Cose]
    _____________________________


    Csatacirkáló 9.997
    _____________________________


    Védő hunter [Avengers]
    _____________________________


    Kis szállító 96.402
    Nagy Szállító 41.187
    Könnyű Harcos 1.240.759
    Nehéz Harcos 43
    Cirkáló 209.957
    Kolóniahajó 51
    Szemetesek 210.420
    Kémszonda 2.737
    Bombázó 13
    Romboló 50.000
    Halálcsillag 605
    Csatacirkáló 91.889

    _____________________________



    A csata után ...


    Támadó hypnose [Justice]
    ____________________________


    Nagy Szállító 1 ( -0 )
    Bombázó 3.473 ( -242 )
    Romboló 18.567 ( -1.446 )
    Könnyű Harcos 361.873 ( -339.127 )
    Nehéz Harcos 200 ( -100 )
    Cirkáló 43.019 ( -6.981 )
    Csatahajó 5.437 ( -563 )
    Csatacirkáló 37.141 ( -2.859 )

    ____________________________


    Támadó urkadet2 [HIVE]
    ____________________________


    Bombázó 557 ( -43 )
    Romboló 14.061 ( -987 )
    Könnyű Harcos 369.831 ( -341.080 )
    Csatahajó 5.507 ( -549 )
    Csatacirkáló 28.231 ( -2.100 )
    Cirkáló 62.941 ( -10.005 )
    Nehéz Harcos 114.793 ( -58.605 )

    ____________________________


    Támadó grizzly [HIVE]
    ____________________________


    Könnyű Harcos 510.736 ( -475.898 )
    Nehéz Harcos 4.358 ( -2.410 )
    Cirkáló 85.267 ( -14.733 )
    Csatahajó 22.715 ( -2.402 )
    Bombázó 430 ( -15 )
    Romboló 23.367 ( -1.721 )
    Csatacirkáló 27.828 ( -2.210 )

    _____________________________


    Támadó Herceg [HIVE]
    _____________________________


    Könnyű Harcos 518.935 ( -481.065 )
    Nehéz Harcos 80.291 ( -40.709 )
    Cirkáló 123.680 ( -19.420 )
    Csatahajó 18.246 ( -1.854 )
    Romboló 18.674 ( -1.426 )
    Csatacirkáló 18.703 ( -1.447 )
    Kémszonda 117.900 ( -177.100 )

    _____________________________


    Támadó KyloRen [Cose]
    _____________________________


    Csatacirkáló 9.311 ( -686 )
    _____________________________


    Védő hunter [Avengers]
    _____________________________


    Megsemmisült!
    _____________________________


    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    0 Fém, 2.450 Kristály és 77.832.517 Deutérium
    0 Fém, 1.225 Kristály és 34.998.775 Deutérium
    0 Fém, 612 Kristály és 17.499.388 Deutérium
    0 Fém, 306 Kristály és 9.999.694 Deutérium


    A támadó összesen 11.064.301.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 35.836.143.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 18.664.999.500 fém és 11.431.949.900 kristály lebeg.
    A támadó 140.334.967 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.





    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 11.249.345.500
    Kristály: 8.113.315.493
    Deutérium: -189.677.626
    A támadó(k) nyeresége 19.172.983.367 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -19.248.631.000
    Kristály: -13.012.722.593
    Deutérium: -3.715.124.374
    A védő(k) összesen 35.976.477.967 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

    Einmal editiert, zuletzt von HypNosE ()

  • Hatalmas grtula, ováció és tapsvihar az ötfős rontó brigádnak! Új .hu top1 csata ás nem is akárki ellen. Az utolsó bosszúállónak sok sikert, ha folytatja még itt akkor pedig sikeres talpra állást.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Hatalmas gratuláció az összefogásért, a csatáért, a flottákhoz és az ellenfélért! :beer:


    A költözőmester sincs védve: ha nincs FS, nincs flotta.


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • Gratulalok a Tamadoknak, szep eszre vetel es szep csata, hatalmas Profittal.. :) jo koltekezest :)
    Hunter regi cimboram, nekem meg a valo eletben tovabbi sok sikert, es vigyaz magadra:) egyszer remelem mind 2-en vissza terunk az Ogame vilagaban, szep kis csatakat toltunk Rigelen :)

  • Valaki felidegesítette a medvét, aki nekicsapta a fejét a kaptárnak véletlenül.
    A kaptárból kiözönlött a csomó kis dög és ezt tették... nincs ebben semmi :D
    Szép megmozdulás srácok!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nekem csak kukáznom kellett volna :D
    Viszont örülök, hogy segíthettem még 1 kis +-al :D


    Jó költekezést ;)
    Hunter, neked minden jót a való életben vagy mihamarabbi felépülést ;)

  • Ez mellett nem nagyon lehet elmenni ha pár sor nem ír az ember. :)
    Nagy-nagy gratu a támadóalakulatnak ,Hatalmas Über Top 1 et rittyentettek össze, és tényleg talán a HU legnagyobb flottása ellen. :thumbup:


    Am még reggel írni is akartam a srácoknak a szövibe, amikor megláttam hogy a védő átadta Rigelt, és Hydrát meg aktív, na mondom ha itt elkezd komolyabban foglalkozni a néppel ,nem sok marad majd az uniból . :D Hát nem így lett....


    Mindenesetre gratu még egyszer :)

  • Nagyot szólt, olyannyira hogy még én is észrevettem :) :D




    Gratulálok a támadóknak, tudnak ők ha akarnak. Innen csak Sanyi bácsit ismerem, rá kifejezetten igaz, hogy tudna ha akarna. Ezt már párszor megbeszéltük, hogy szerintem jobb lenne ha csak 1-1 uniban vadásznál és nem apróznád el figyelmedet. :)



    Nem kisebbítve a támadók és a védő erényeit, azért nálam mindig kiüti a biztosítékot ha olyat olvasok, hogy a HU talán legnagyobb flottása ellen.. Persze ebben lehet igazság, ha az aktivitás és a ráköltött SA a mérvadó. Ebben az esetben még igaz is, hogy Hunter legalább ütötte a népet ahol érte :) Csak a legnagyobb szó értelmezése, azért na... :P Játéktechnikailag középszer megoldások, ahol egyszerűbb volt a költözés és holdkiszedés mint a figyelés és csapdázás. Volt itt a régi időkben egy guarani, egy.. Mindenki tudná folytatni a sort. ;) Aki akarja, érteni fogja úgy is.



    Hunter, remélem folytatod, dokkok óta visszanyerhető a flotta nagy része, hajrá a visszavágáshoz!

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Figyelés,tervezgetés... hagyjuk már :dash:
    ez a csata nem lett volna más körülmények közt,és ezt mindenki tudja :pillepalle:
    na de a csata szép,profit mesés
    gratulálok a támadóknak, jó költekezést
    hunter neked sok szerencsét a való életben :beer:

  • belekel szoljak.. nem ertek egyett.. ez a nagy tervezes stb.. hagyjuk mar.. ha Hunter nem hagyta volna abba, kb sosem szedik le.. foleg nem ugy h be kukazzak elole a Df-et.. ugy h csak el kellett menni a flottaert.. nem nagy tortenik.. fel lehet fogni egy lekoszono csatanak is..

  • Gratulálok a támadóknak, nem kis csatát hoztak össze nem akárki ellen! :thumbup:
    Így jár az elismerés mindenképp! :beer:


    Hunter barátomnak pedig minden jót a való életben, jobb is az mint ez :)
    Ha egyszer én is megunom, én se adom át senkinek, mert nem egyszer volt rá példa, hogy utólag megbántam mert csak szétcseszték a top accjaimat.
    Inkább szedjenek le és menjen tönkre, de legalább a saját kezem által fog megtörténni ha már egyszer felépítettem.
    Van egy szerver, top1-ként már egy éve nem jártam fs-en, kb 3 napja be se néztem.
    Átadni nem fogom mert szívemhez nőtt, de ha leszednek csak rajta...egy púppal kevesebb :D
    Kb Hunter is így volt most Hydrán, valahol örül is neki, mert nekem már hónapok óta mondja, hogy unja, abba akarja hagyni.
    De mind tudjuk milyen ez...nem egyszerű kiszállni...ha sikerül is az is csak ideig óráig tart.
    Legalább emelt fővel távozott, jó néhány csatával ajándékozott meg minket. :thumbsup:
    Fórum is üresebb lesz így nélküle


    Támadóknak még egyszer grat, tényleg maradandót alkottak!
    Hunter barátom neked még egyszer minden jót a való életben...még beszélünk :P

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Viccesek vagytok :)


    Semmi gond Márk tudod, az sem érdekel ha most berágsz, és majd összevonásnál jössz leszedni, de egyrészt én sosem másítottam meg hozzászólásom semminél, másik legalább hamarabb hagyom itt ezt a szarkupacot, amit sokan még játéknak hívnak!!!
    Nézzek tükörbe??? - Rendben, ezt ajánlom visszafelé sokaknak úgy szint tegyék meg!!! :oops:
    Nem mellesleg értő olvasás....tehát....Hyp hívott be, aki nekem barátom, barátlistásom!!!
    Aki pedig kibaszna a barátjával csak mert önös érdeke úgy kívánja, annak gratulálok, igazán szép emberi roncs!!!!
    Hiába levetted a hozzászólásod, azért úgy gondoltam vagyunk annyira jóban, hogy nem szúrsz hátba bizalmas info-al....hát köszönöm sikerült!!!! :thumbsup:
    Ezek után azt is meggondolom egyáltalán bárkinek elmondok-e bármit!!! :(


    Az pedig külön üdítő számomra, hogy mindenki kurvára jobban tud mindent, mint aki be volt szervezve a történetbe!!!!
    Magyarország én így utállak!!!!


    Kylo =====> The End!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von KyloRen ()

  • Nagy gratula a győzteseknek!
    A károgókra nem kell oda figyelni. Aki száj karatézni akar az inkább ne is szóljon hozzá.
    Megérdemelt a TOP 1 cím. Akár hogy , de nem egyszerű össze hozni egy ennyire ütős csapatot. Gratula a szervezésért is.
    További jó játékot.
    Hunter , ha folytatod akkor mielőbbit, ha nem akkor sok szerencsét a játékon túli életben

    "Az ember nem értheti meg a tanulmányozott művészetet, ha csak a végeredményt keresi anélkül, hogy időt szánna arra, hogy mélyen elmélyüljön a tanulmány érvelésében. " - Mijamoto Muszasi

  • Ha folytatta volna a jatekot es nem hagyta volna abba egyebb okok miatt, akkor nem jott volna letre ez a csata sem.. ugy hogy itt nem kellett nagyon szervezkedni.. csak el kellett menni a flotta-ert..:) de attol meg Top 1 csata , ami szep az szep :))

  • Kár hogy eltűntek a régi unik csatái. Hogy hány ilyen volt ott is.. Hogy csak el kellett menni a flottáért. És nem jött volna létre, ha... De az az igazság hogy létrejött volna, mert nincs ha. Hunter elbízta magát, vagy nem gondolta hogy össze tudnak állni ellene és még szemetes is lesz. Egész egyszerűen benézte. Mint aurri orionon, mint keresztesek u3-on, mint the king u4-en, és lehetne folytatni a sort...



    Jó példa volt erre az első összevonás. Az addig nem fs-elők hirtelen elkezdtek fs-elni mert számukra is egyértelmű volt, hogy létrejöhet ellenük egy életképes ötösfogat (lásd Horusz Papi vagy Alamus). Sokan beleesnek abba a hibába hogy fáj az FS üzemanyag fogyasztása és kimaxolja a spúrságát. Van akinek bejön, van akinek nem...




    Persze ezt úgysem fogja megérteni, az aki nem akarja :)



    Azért remélem nem hagyjátok elkallódni a hunter féle accountot ha már befejezte. Lehetne még azzal répázni a többieket :P

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Ha ez, ha az lett volna, akkor mi lett volna vagy mi nem...magyarázkodás felső fokon. :D A védő nem jött magyarázkodni, mert tudja mi az igazság. Más részéről meg magyarázkodást előadni legfeljebb szájkarate.


    Ez az állítólag abba akarta hagyni már hetek óta szöveg... :dash::lol:


    És nem jött volna létre, ha... De az az igazság hogy létrejött volna, mert nincs ha.

    Ennél jobban nem is lehetne leírni a lényeget.


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra