[Ö: 1.641.322.000] the great pretender [2guns] vs. Abraka Dabra [DarkSide] (T: 130.080.000, V: 1.511.242.000)

  • Kedves Devil és Cosmo!!!

    Őszintén el tudom engedni mit gondoltok ott magatoknak a saját kis világotokban rólam!!!
    Nem titeket szapullak, hanem azt amit csináltok!!! Sírtok, hisztiztek, sopánkodtok, rinyáltok reggeltől estig egy olyan dolgon ami nem fog bekövetkezni!!! Minden egyes kicseszett csata arról szól, hogy jöttök ti és így szar úgy szar, vakoztok, unfaireztek, undorítóztok meg ami éppen a szátokra jön, és közben nem veszitek észre magatokat!!!

    Hol voltál amikor én általad is felemlítve már tiltást hoztam fel Tywinékre meg Wish kollégádra??? Hol voltál Devil??? Hol volt Cosmo??? Lapítottatok, mert az úgy már nem buli, ha Wisht tiltják, csak addig buli amíg őket!!!

    Tudok arról és tudom azt is milyen ügyben kerestek meg, de ha most leírnám azt, hogy miért lett volna lehetőség accot cserélni, akkor nagyot esne a ti ázsiótok itt sokak szemében!!! Szóval maradjunk annyiban, hogy jobb, ha ez a messenger üzenetek rejtett részlegében marad. Én rád vagy rátok nem vagyok megsértődve. Jót nevettem ezen az egészen, és mint barát azért annyit elvártunk volna mi is, hogy ha már ilyet kérsz, akkor adj is valamit mellé a dicsőségből...mert csontokért nem vagyunk hajlandóak a pepecs melót elvégezni, hogy ti learassátok a babérokat, azok helyett akiknek ez az egész köszönhető lett volna!!! Azok után meg persze, hogy ezt írtad, miután elhajtott a pbe az illető, hogy egy barátnak ilyet írni azért meredek!!!

    Nem érdekel a piacon áttolt flottád, mert ha igazán ismernél akkor tudhatnád, hogy a piac nekem például pont hiányzik, és én is adtam le piacon flottát, /maximumon mondjuk nem minimumon!/ mert legalább a 100-as tételben raktáron álló szarjaimat el tudnám adni azoknak akiknek meg szüksége lenne rájuk!!! Én abban szólaltam fel, hogy az ő oldalukon a szálkát is észreveszitek, a tiéteken meg a gerendát sem!!!


    Nem kell megkérdezzelek, ugyanis nem tudom hány héten keresztül jött fel ez a story Devil az ogame chaten...kitéve betéve tudom az álláspontotokat, csak hajlandó voltam elfogadni és megérteni a másikat is. Így arról alkothattam véleményt amit itt leműveltek, hetek óta úgy, hogy nálatok is pörög az SA, ti is használtok SA-t, szétvertek egy embert akit utána bevesztek majd ő is pénzt áldoz és ez tök normális amikor nektek húznak ki 1 milla rombit csak hogy legyen esélyetek labdába rúgni...a másik oldalon ez már pl momentán problémátok!!!

    Mindent megértettetek csak az alapvető dolgokat nem semmi probléma!!! Tényleg legyetek a kis világotokban sértettként, érezzétek úgy, hogy ellenetek van mindenki, és még csak véletlenül se forduljon meg a fejetekben, hogy a problémák egy része a ti oldalatokon leledzik, ti jók vagytok szentek vagytok és tiszták mint a ma született bárány!!!

    Se a ti oldalatokon sem az övéken nem állok, és szerintem függetlenként igenis lehet véleményem arról, amilyen viselkedési formát folytattok!!!

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Allkiller, te meg nagyon szereted azt hangoztatni , hogy mindenkinek ott a sa vásálási lehetőség (annak ellenére, hogy többször is hangoztattad, hogy te semmit nem költesz a játékra, vagy ha nem tőled olvastam akkor bocsi), a játék egyenlő, mindenki tud költeni, stb. Nem az. Az, hogy minden felhasználó előtt ott van a vásárlás gomb, az csak az egyenlőség látszata. A logikád alapján az éhezést meg lehet szűntetni, csak tegyünk mindenki elé egy üres tányért. Az hogy mit tesz, vagy mit tud bele tenni, majd eldönti. Volt nincs éhezés... Így már egyenlő a világ ugye?


    Tywin, nem kell Ziknek fényezni magát, megteszed helyette, ehhez jó sok csatát elővehetnék.


    Szerintem megérett a zárásra ez a csata.

    1. Hali, nem tőlem olvastad, semmi gond. Én is vettem SA-t mindig, de nem ez motivált, az alap dolgokat segítette nálam. Kiegészítenélek azzal, hogy nem a "játék egyenlő" , hanem a "játék adta lehetőség":!: Ebből egyből kitűnik, hogy akinek van, és rá is szánja, sokkal nagyobb előnyökkel játszik - ezt amúgy én is elítélem a szabályzatban, de mivel van, elfogadom a játékban.

    Sajnos a fejlesztők ezt rossz irányba vitték, a fiam a Fortnite játékot nyomja, rengeteg pénzt lehet ott is elkölteni, de semmi előnyt nem kapsz másokkal szemben :S . Itt nem így van.


    2. Látom Zik már nem fényezi magát - ez jó ;) .

    3. Zárni nem javaslom, kulturált mederben folyik az eszmecsere. Igaz a csatát lassan már el is felejtettük:/ .


    Javaslok egy lehetőséget: Sokan vagytok, talán jó a csapatszellem is, meg némi apró is lehet a szektában. Válasszatok ki egy "Szundi" beállítottságú tagot, tápoljátok fel . 20 lelkes embernek egyszerűbb, mint egynek /vagy keresni kell szponzorakt is/. Holdrombolás mindenkinek megy. A többit Szundi-2 elvégzi, mindegy mit csinál, fütyülhet a riasztó, fordigathatja a telepítéseket, védeni Tywin elméletileg kevés, de lehet oda sem érne. Onnan nincs menekvés - csak a még több pénz:!:


    Bocsi Queen, nem ellened vagyok, a lehetőségeket vázoltam, a végeláthatatlan belső őrlődés helyett.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Tywin az éhezés és annak általam vázolt "megoldása" egy hasonlat a sa-vásárlással. Azok akik szerint bárki húzhat ekkora flottát csak sa-t kell vásárolni, azok nagyjából azt mondják, hogy senkinek nem kell éhezni, le kell menni a boltba azt kaját kell venni. Vagy mondhattam volna azt is, hogy nem kell hajléktalannak lenni, házat kell venni. Esetleg versenyezzünk hárman, veled és Zikkel. Például játsszunk számháborút... az nyer aki utoljára marad. Vagy legyen céllövészet? Vagy talán rúgjunk kapura? Nem képes mindenki, vagy nem áll mindenkinek rendelkezésére a keret, amiből ezt megtudja tenni, hiába van mindenkinek egyenlő joga hozzá. Reméllem így tiszta. (A veletek való versenyt, csak példának szántam, nem sértésnek)


    A fényezés, illetve kiszínezéshez meg annyit, hogy a példám volt kicsit túlzó, amivel érzékeltetni akartam a pénzen vett flotta és a valós tudás közti különbséget.

    Ezt én fogalmaztam meg erősen, ezért én kérek elnézést. Persze azért ogame chaten is adódott jó pár alkalom mikor ment a nagy mellveregetés, hogy milyen nagy csatát tolt Zik... (Holott a pénze tette). Nyilván az önfényezés kategóriába tartozik az is, amikor a másik képességeit kérdőjelezed meg (ráadásul alaptalanul), abból pedig volt már elég személyeskedés, főleg ogame chaten.

    Nem hordok össze mindent, pláne nem azért hogy magamat igazoljam. Pusztán nehéz egyszerre több embernek válaszolni, aki nem értett valamit, annak elmagyarázni újból, aztán válaszolni közben egy újabb kérdésre, mindezt úgy, hogy többször is átolvasom a legépelt szöveget, hogy a körülményekhez képest, a legérthetőbb és legtisztább módon jusson el mindenkihez. Ez nem éppen egyszerű, gyakran a fogalmazással kell rövidítenem, egy kevésbé jól érzékeltetőt használva, hogy időben és minőségben is elérjen egy bizonyos színvonalat. Ezt nézd el nekem kérlek...


    (Egy ilyen terjedelmű és minőségű hsz megszerkesztése legalább félóra. Igen, tudom, nagyon béna vagyok, hogy eddig tart)

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”



  • rendben, nincs pénzetek. de baszki 13-an vagytok. 13-an!

    ha havonta töltenétek a legnagyobb gazdasággal rendelkező tagotoknak fejenként 10ezer forintot, az havi 130k. abból azért lehet ezt-azt vásárolni.

    10ezer ft nem hiszem h olyan nagy összeg lenne.

    szóval kilehetne egyensúlyozni zik pénzen vett fölényét ha kicsit agyalnátok rajta és nem a hisztéria menne meg a filózás azon h hogy kéne kibannoltatni.


    önfényezés szerintem az ogame chaten se megy zik részéről.

    maximum nevet rajtatok meg megvetően fogalmaz.

    de nehéz nem nevetni a kapálózásaitokon.

    pl márió felvétele a szövibe?

    vagy ez h átadtátok volna az accotokat a cápáknak h szedjék le ziket aztán adják vissza az accot?:lol::lol:

    de mondhatnám a ra-val való egyesülést is, stb.


    megvetést is könnyű táplálni az irányotokba... ahogy Mucsi mondta: utálom ha egy férfi rinyál! :D

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Ám legyen, elmondom a szaftos részeket, már szerintem nem titok...

    Márió felvétele a szövibe színtisztán Zik ellen irányult. Ő hajlandó volt önmagában költeni a játékra, de biztos akart lenni benne, hogy tudja is ellene használni a flottát, amit venne. Azaz nem szedjük le idő előtt, illetve ha kell megvédjük. Mi pedig örömmel fogadtuk ezt a variációt, elvégre ezáltal mi is jobban állunk. A lényeg, hogy elkapjuk Ziket. Éppen ezért olyan furcsa számunkra az, hogy hirtelen banolva lett, a zolimp3 elleni csatája miatt, kb 10nappal utána...


    A Ra-val való összeállás pedig igazából a "közelgő" összevonásra való felkészülést célozta, a szétválást pedig a brigád tunyasága okozta. Senki nem akart csinálni semmit, vagy csak alig... (Kivéve Dante és Red Joe, akik mai napig aktívan velünk vannak)


    Az, pedig hogy a sharkosok megkapják a mi accjainkat, az az én félreértésem volt ogame csoportban. Kylo leírta devnek, idézem

    "Az nem jó elgondolás, hogy nekünk a te vagy a wish vagy bárki accja kellett volna"


    Na ebbe, ott ahol vessző van, Dev közbe írt szokásához híven, én pedig csak a végét láttam hirtelen... Szó nem volt valójában arról, hogy bárki átadta volna a saját accját bárkinek. Olyanról volt szó, hogy mi szerzünk. Nekünk nem sikerült, más forrásból meg állítólag pénzért lett volna csak, amit érthető okból kihagytak inkább... Ha már Zik puskázik neked ogame csoportból legalább jól adná át az infót... Vagy gyere vissza :phatgrin:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • nagyon ciki hogy olyan mélyre süllyedtetek hogy még máriót is hajlandóak voltatok bevenni.

    ezt továbbra is nevetségesnek tartom.

    666-nál az a furcsa ha nincs kibannolva.

    vagy 20 accot rakott már végleges bannra miért olyan hihetetlen hogy most is valami szabályszegés történt?

    nem értem mit reméltetek a ra nyugger egyesülésből de oké.

    ezek szerint azt akkor zik elnézte, sry.

    isten ments hogy én oda visszamenjek.. nem hiányzik h 2-3naponta felhúzzam magam mert valami gyökér belémáll. főleg h egy olyan játékról van szó amivel már nem játszom aktivan.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Ne haragudj, de szerintem Márióval az égvilágon semmi gond nincs emberileg. Azt meg szerintem mindenki látja, hogy az előélete miatt ő van a legjobban megbélyegezve...

    Nem történt szabályszegés... Beverte zolit, aki akkor épp egyik rokona gyerekeit vitte kórházba, de mivel szövitársa volt valamikor, így pushinggal vádolják...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • egy szóval sem mondtam hogy 666-al bármi probléma lenne emberileg.

    egy jólelkű srác, de a játékhoz való hozzáállása kicsit hm érdekes.

    sose tudni h épp kivel van ki ellen, plusz egyszerűen képtelen betartani a szabályokat.


    Raizen ezt te nem tudhatod hogy nem történt szabályszegés.

    nyilván nem fogja az orrodrakötni ha történt, nem idióta.

    ne legyél naiv.

    ezt csak márió és zoli tudja, na meg a gok ha már kibannolták.

    volt már rá példa h tévesen bannolták pushing gyanuval ugye mikor beverte Whist anélkül h tudta volna ki ül az acc mögött, akkor vissza is engedték.

    nyilván oka van annak hogy most nem engedik vissza, mégpedig az hogy most tényleg bűnös.




    Hidd el Trockijt pont nem érdekli hogy mennyi rombolója van és azzal kit tudna beverni.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Pontosan, nem idióta, ebben egyetértünk. Már csak azért is, mert az utóbbi időben többszázezret költött arra az accra, a zolin szakított profit pedig nagyjából 5ezer forintnyi nyersanyag, ha megvenné pakkban azokkal a bányákkal. Szerinted ezért kockáztatna? Nem idióta, még a legkapzsibb ember is belátja, hogy ennyiért hülyeség lenne pushingolni...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • annyira nem idióta hogy elmondja másoknak a csalás tényét, de van annyira hülye h pár ezer forintos tételekért csaljon.

    mikor még jóban volt zikkel rendszeresen felhozta a pushing témát.. zik küldje el inaktivra a nyersit, ő meg elmegy érte, stb.

    mikor találkoztunk vele személyesen, akkor is szóbakerült ilyesmi, szóval én eltudom képzelni hogy jelen esetben sem ártatlan.

    de hogy miért csinálhatja ezeket mikor nincs rászorulva, arra nem tudok válaszolni.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Tudjuk, hogy mi hogyan történ, a legtöbb jegyet a témában láttunk, zolival is beszéltünk... Ezek után már nem tudom mit mondhatnék, szerintem úgy sem foglak tudni meggyőzni. Nem azért védem, mert velünk van, vagy mert Zik ellen menne, hanem mert tényleg nem volt semmi csalás. Ha mondjuk te kaptál volna ugyan ilyen körülmények között bant, akkor téged is ugyan így pártolnálak.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • jaj kérlek... ne etess már ezzel az álszent dumával.

    egyértelmű hogy azért lobbizol mellette mert veled van, és ha bannolnának örömtáncot járnál függetlenül attól hogy jogos-e vagy sem.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Ne te akard már megmondani, hogy én minek örülnék, vagy minek nem. Ha hajlandó volnál gondolkozni egy kicsit rájönnél, hogy nem hülyeségről beszélek. Ha elkedzdenek csak úgy random embereket koholt vádakkal, vagy a szabályok rugalmas értelmezésével banolni, el kellene gondolkozni azon, hogy vajon mikor leszek én a következő... Vagy mi az ami még belefér, és mi az ami már ban... Erre ne gondoltál? Nem szokásom hazudozni és álszent sem vagyok. Ezért hoztalak fel téged példának. Veled semmi bajom, de az ilyen kijelentéseiddel azért jó úton jársz affelé, hogy oda juss ahova Zik... Na ő érte nem nem fájna a szívem, ha eltűnne a játékból. Jogosan vagy jogtalanul, az számomra mindegy. Persze ő ezért, hogy ezt gondoljam róla, megdolgozott... Ennyit az álszent dumáról.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Tywinnál a marquez like befigyel :lol: Apropó Marquez... a nagy papolásod közepette kifejthetnéd miért akarod eladni 100k ért Aurri volt accját,még mielőtt jönnek a miért nem jelentetted kommentek... mi a f@sznak? Trockij úgysem tesz semmit (nem első eset)! :D De azért jó az ilyennel tisztában lenni,aztán kitudja hátha ezt is sikerül bannoltatnod. Erről is ejthetnél pár szót a következő adag irományodnál!


    Tywin ,nehéz lehet neked Zik kifutófiújaként,de ne stresszeld magad ezen te választottad ezt, milyen érdekes,te hívtad őt mindenhová de a nagy csatákba te nem férsz be hozzá. Nem csodálom hogy újra lazítasz a játékodon,amire tart téged arra így is jó vagy neki. ^^ hatalmas karrier! Gratulálok hozzá!


    A csatáról a véleményem változatlan.

  • persze, mert nyilván Máriót mondvacsinált okok miatt tiltották.

    666 nem pushingol, á ő nem olyan. hát hogy képzelik? ő már megjavult, megváltozott... már teljesen más ember.

    ja de csak azért mert darksideos :lol:

    csak azért bannolták mert veszélyt jelentett zikre. a gok a zsebünkben vannak... :lol:

    én befejeztem. felesleges veled vitázni, nem látsz a szemellenzőtől.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Tywinnál a marquez like befigyel :lol: Apropó Marquez... a nagy papolásod közepette kifejthetnéd miért akarod eladni 100k ért Aurri volt accját,még mielőtt jönnek a miért nem jelentetted kommentek... mi a f@sznak? Trockij úgysem tesz semmit (nem első eset)! :D De azért jó az ilyennel tisztában lenni,aztán kitudja hátha ezt is sikerül bannoltatnod. Erről is ejthetnél pár szót a következő adag irományodnál!


    Tywin ,nehéz lehet neked Zik kifutófiújaként,de ne stresszeld magad ezen te választottad ezt, milyen érdekes,te hívtad őt mindenhová de a nagy csatákba te nem férsz be hozzá. Nem csodálom hogy újra lazítasz a játékodon,amire tart téged arra így is jó vagy neki. ^^ hatalmas karrier! Gratulálok hozzá!


    A csatáról a véleményem változatlan.



    hivott a nagy csatákba, én döntöttem úgy hogy nem megyek hogy ne növeljem a bukót.

    1kémmel meg értelmét nem láttam.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Nem én nem látok tőle... Tényleg butaság ez a vád! Zolimp3 és 666 nem kedvelik egymást már itt megbukik a pushing vád! Mintha leszedném Marquezt akit annyira "imádok" és rámvágnák hogy pushingolt engem! :lol:

    Biztos azért támadta Zolit többször is 666 mert annyira haverok,Zoli meg azért tért ki vagy 4alkalommal mert pushingolni akarták egymást! Itt nem én vagyok aki nem látja mi történik Tywin! Erőteljes hátszeletek van! Zik fogja a gyeplődet? :lol:

    Jaaa értem,félsz hogy úgy jársz mint mi és besértődik Zik a csatán mert mondjuk 1mpt tévedsz :lol:

  • Kedves Don Quijote,


    Ez már nem a ti korotok... rég nem az. Az OGame már nem a flottások világa. Az univerzum fejlettségétől függően a Felfedezőkés vagy a Bányászoké. Ez mindenki tudja.

    Feszülhettek bármennyire egymásnak, az utolsókat rúgja az a játék, amit 10-15 évvel ezelőtt játszottunk. Hiába eszitek egymást.

    Ismerjétek fel a kort amiben éltek és alkalmazkodjatok a körülményeihez, vagy elvesztek a szélmalomharcban.


    Üdv.

    Dart Vectivus

  • Sajnos ezzel egyetértek Gurat. Új szelek fújnak, és nem feltétlenül a jó irányba viszik a hajót. Azok akik pedig látják a jéghegyet, kiabálhatnak ahogy akarnak magasról le vannak tojva. Sajnos ez a játék nem ezekre a szintekre lett kitalálva, ahova eljutottunk a sok 6-7-8x ecoval. Teljesen új területen járunk, a gf pedig igyekszik toldozgatni a létrát újabb fokokkal, de előbb vagy utóbb lesz egy, ami bizony megreccsen. Ha meg nem is, akkor közel a plafon onnan pedig ekkora tempóval ahogy haladunk felfelé, jó nagyot fog esni a játék... Akik a régi játékból itt vannak, már inkább csak látványosságként őrzik hírnevüket, mint egy funkciót vesztett erődítmény...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”