[Ö: 556.249.000] smartrax18 [ShArks] & Donald Trump [ShArks] & Piciraven [ShArks] & Xeth [ShArks] & blint [ShArks] vs. Interstellar [Assassin] (T: 49.040.000, V: 507.209.000)

  • Ezen az időponton (18-07-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:


    Ha Cápa Éhes, Eszik!


    ">



    Támadó smartrax18 [ShArks]

    ________________________________________________


    Csatahajó 8.005

    Csatacirkáló 13.625

    _________________________________________



    Támadó Donald Trump [ShArks]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 1

    Kémszonda 1

    _________________________________________



    Támadó Piciraven [ShArks]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Támadó Xeth [ShArks]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Támadó blint [ShArks]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________


    ">


    Védő Interstellar [Assassin]

    ________________________________________________


    Kis szállító 10.063

    Nagy Szállító 3.208

    Könnyű Harcos 5.644

    Nehéz Harcos 3.891

    Cirkáló 2.391

    Csatahajó 410

    Szemetesek 801

    Kémszonda 19.442

    Bombázó 758

    Romboló 300

    Csatacirkáló 596

    Reaper 244

    Pathfinder 1.286

    Rakéta kilövő 1.750

    Könnyű lézer 135

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó smartrax18 [ShArks]

    ________________________________________________


    Csatahajó 7.620 ( -385 )

    Csatacirkáló 13.320 ( -305 )

    _________________________________________



    Támadó Donald Trump [ShArks]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 0 ( -1 )

    Kémszonda 1 ( -0 )

    _________________________________________



    Támadó Piciraven [ShArks]

    ________________________________________________


    Kémszonda 0 ( -1 )

    _________________________________________


    Támadó Xeth [ShArks]

    ________________________________________________


    Kémszonda 0 ( -1 )

    _________________________________________


    Támadó blint [ShArks]

    ________________________________________________


    Kémszonda 0 ( -1 )

    _________________________________________


    Védő Interstellar [Assassin]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    10.710.000 Fém, 10.710.000 Kristály és 10.710.000 Deutérium

    21.621.768 Fém, 10.146.912 Kristály és 14.434.975 Deutérium

    0 Fém, 0 Kristály és 3.608.744 Deutérium

    0 Fém, 0 Kristály és 902.186 Deutérium


    A támadó összesen 49.040.000 egységet vesztett.

    A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 49.112.000.


    A védő összesen 507.209.000 egységet vesztett.

    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 512.477.000.


    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 171.420.750 fém és 129.731.250 kristály lebeg.

    Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:472.763 fém és 41.588 kristály.

    A támadó 82.844.585 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    171.420.750 Fém és 129.731.250 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 177.235.518

    Kristály: 132.568.162

    Deutérium: 25.080.905

    A támadó(k) nyeresége 334.884.585 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -299.963.768

    Kristály: -219.339.912

    Deutérium: -76.017.905

    A védő(k) összesen 595.321.585 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Koszonom Sracok, akik velem repultetek.. hosszu lenne leirni a sztorit..de az alap Acs flotta nem ez volt..azt masra ,mas kimenetelre terveztuk..de az Assasin Klan, nem szalt be a buliba, igy lefordultak a sracok az Acs-bol:dash:

    Assasin Tagok inkabb vegig neztek a Capa Vacsorat, egeszsegunkre:lol:

    A Vedo korrekten Gratulalt..es tanult a hibajabol, mielobbi felepulest kivanunk neki , nekunk meg jar a megerdemelt sör :beer:

  • Koszonom Sracok, akik velem repultetek.. hosszu lenne leirni a sztorit..de az alap Acs flotta nem ez volt..azt masra ,mas kimenetelre terveztuk..de az Assasin Klan, nem szalt be a buliba, igy lefordultak a sracok az Acs-bol:dash:

    Assasin Tagok inkabb vegig neztek a Capa Vacsorat, egeszsegunkre:lol:

    A Vedo korrekten Gratulalt..es tanult a hibajabol, mielobbi felepulest kivanunk neki , nekunk meg jar a megerdemelt sör :beer:

    Gratulálok, ahogy azt pm - ben is megtettem.. :)

    de ne ferdítsük a tényeket, közel másfél milla hajóval indultatok erre a 40k bárkára. Természetesen nem ezért néztük végig, de ugyan teljesen hülék nem vagyunk.. kicsivel több, mint ennyi maradt volna bármelyik védő flotta hazakísérésére.

    azt elfelejtetted írni, hogy egy ledurrantott hold bogyeszán zajlott eme nemes ütközet, tehát sokat számolgatni sem kellett volna.

    két lehetőség van, azért kellett a másfél milla hajó, mert be voltál tojva, vagy azért, mert nagyot akartatok fogni, de sajna nem sikerült.. :lol:

    Jegyzem meg, most arcoskodsz amióta behódoltál komplett szöviddel a cápák előtt és hozzájuk menekültetek.. mondjuk ez is élet, a nagyok szárnya alatt. :thumbsup:

  • Azért mentünk másfél milla hajóval mert számítottunk a védésre de nem jöttetek, eltelt az idő és Wanteddel már nem értetek volna be, de havas és Erato igen mert közelebb vannak mint mi, indítanunk kellett mert lehet védték volna de ezt már sose tudjuk meg :/ 3v1be pedig nem hagytuk volna Smartot végig menni de mivel nem jöttek ők se így fordultunk, hagytátok a társatokat beveretni és inkább rá menetek a DF-re hátha sikerül valakinek saját magának ellopni. Mi szó nélkül beálltunk volna elétek.


    Jegyzem meg, szó sincs semmilyen behódolásról mert meghívásra jöttek :beer: amikor Khadgar átadta az accot tudtuk, hogy nálatok fog kikötni, nekünk pedig kapóra jött a dolog, hogy a VAL törölve lett... blintet már régóta hívtuk, hogy csatlakozzon. Hozzátok került a top1 flotta, smarték pedig hozzánk jöttek, egál a dolog.:pump:

  • Azért mentünk másfél milla hajóval mert számítottunk a védésre de nem jöttetek, eltelt az idő és Wanteddel már nem értetek volna be, de havas és Erato igen mert közelebb vannak mint mi, indítanunk kellett mert lehet védték volna de ezt már sose tudjuk meg :/ 3v1be pedig nem hagytuk volna Smartot végig menni de mivel nem jöttek ők se így fordultunk, hagytátok a társatokat beveretni és inkább rá menetek a DF-re hátha sikerül valakinek saját magának ellopni. Mi szó nélkül beálltunk volna elétek.


    Jegyzem meg, szó sincs semmilyen behódolásról mert meghívásra jöttek :beer: amikor Khadgar átadta az accot tudtuk, hogy nálatok fog kikötni, nekünk pedig kapóra jött a dolog, hogy a VAL törölve lett... blintet már régóta hívtuk, hogy csatlakozzon. Hozzátok került a top1 flotta, smarték pedig hozzánk jöttek, egál a dolog.:pump:

    Tisztelt Elnök úr!


    cirka 3 milla hajó van a flottájukban.. :) a maradék pont elég lett volna a Top1 flotta hazakísérésére.. Ön vagy nem tud számolni, vagy itt a fórumon ferdíteni szeretne..

    Sajnos a politikusok ilyenek.. :lol:

    Nem kell a másikat a nagy olvasó közönség előtt feketíteni. :)

    Arról nem beszélve, hogy amikor fordultatok, már havas sem érhetett volna oda. A DF - et a kivégzett társunknak szerettük volna begyűjteni. :(


    Meghívásra? Ha célom van egy uniban a saját szövimmel, akkor hivogathat bárki.. Ők feloszlottak, így jól jött a védernyő.. :crazy:


    A csatához továbbra is gratulálok. :) csak a tálalással van a baj.

  • Nah jo reggelt!! tegyunk Tisztaba 1-2 dolgot kedves volt privatban szimpatikus Rosszqutya baratom! Már nem vagy szimpatikus amit itt lemuvelsz..elhiszem hogy faj a sok buko, ahogyan romma verem a klánodat!! de akkor reagaljak mar en is 1-2 gondolat menetedre!!!

    Latom nehez felfognod hogy miert mentunk annyi hajoval.. akkor roviden es tomoren felvazolom, hogy te is megertsd oreg korodra!! azert mentunk Annyi hajoval, mert 5v5 ACS -ra keszultunk, hogy meg legyen a top1 csata Kaliston, amit jo hosszu ideig senki nem fog uberelni!! irtam is neked privatban..lesz-e indulas??? te azt irtad sajnalod a baratodat..de csak DF-et jössz lenyulni!! erre irtam hogy azt nehezen fogod, nem most kezdtuk!!! de Te remenykedtel ,de tudjuk a remeny hal meg utoljara.. hat nalad meghalt:D nah szoval... 1V1 ben a Vedovel szemben a bukom , megsem karcol..ha volt 40 milla sokat is mondtam..tehat a tobbi resztvevonek el se kellett volna indulnia! nah de vissza kanyarodok meg egyszer ..azert jottek..mert vartuk hogy beverjetek flottaval elenk, hogy lesz vedes, szamoltuk a menetidot mindenkinek.. es akkor fordult mindenki..amikor mar sem havas, sem pedig Erato nem fert volna be rombolokkal sem!!! aztan jott a fellengzo duma havas reszerol hogy megvan smart visszteroje..ravennek irta.. aztan jot nevettunk..mert azt is szarul szamolta ki, de sebaj, elnezem a profi Assasin Team-tol!!!:D Tehat mindenki fordult..es siman agyon vertem a vedot, a tobbiek 1 db szondaval maradtak Acs-ban hogy jelezzuk feletek itt kő kemeny osszetartas van apukam, es Tiszteletbol repulnek tovabb, ezt meg egyszer koszonom a skacoknak! A masik meg jobban izgultak Ők,mint En.. en mar elore irtam a forgatokonyvet, hogy nem lesz alattatok akkora f*sz.. hogy jottek ellenem Acs vedesbe tarsatokhoz.. es ugy is lett:) tehat gyava brigad, azt En vagyok a MENEKÜLT!!! nah akkor jon az erre valo reakciom is!!!

    Kezdjuk az elejen!!! Havas eleg sok hibat-hibara halmoz.. Raven ellen akart hivni Acs-ban.. hogy 3 oraja off induljunk.. 1 kerdesem az volt..betudjuk kukazni???? erre megszolal nem..de majd fordulunk tobb kort.. mondom WTF??? akkor felejtos.. nem fordulok en sehova sem, mert 3 ora felett lett volna az a fordulas..top1 rol van szo.. 6x beszedi..es a buko sem jon vissza, nem hogy profit..kiosztottam.. aztan Ő a hatam mogott osszeallt ACS-ban egy Assasin taggal Wanted-el!! elindultak..ra 1-2 perc es persze On lett Ravem, fordultak is.. de havas 2-3 Körbol majd beszedi a Df-et.. szanalmas Amatőr!!!! aztan Kilepet..es bocsanatott kert.. es hogy Ő sosem jon ellenunk..stb.. es ment at az Assasin-be!! en meg irtam Gandalf-nak.. ugy is abba akartuk hagyni , Kapora jott!! Aztan jott az 50-50 % esely hogy vegre torolhetem magam errol a szerverrol, hogyan is,???? Expediciora kuldtem 14,000 db CSC.-t es ha bukom accont torles!!..teltek a napok.. Raven es Xeth irtak mi tortent..stb.. felvazoltam.. es Raven Probalt LEbeszelni hogy ne kuldjem a halalba EXp-re a rengeteg CSC-t, es inkabb jatszak tovabb! aztan ugy volt Gandalf es Blint baratom..ha bukom a CSC-ket, akkor Ők is torlik magukat..!!! tobbszor probaltam..1-2 het..es semmi..minden mas meghalt..de a CSC-k nem!!! a Sors akarta.. aztan tobbszor Probalt hivni Raven a Shark-hoz..de mondtam neki.. hogy abba akarjuk hagyni 3-an tök felesleges.. meg probalom bukni a flottamat is!! de nem jott ossze..aztan Sok levelezes utan Baratlistas lett nekem Raven.. aztan ugy gondoltam..miert is ne.. hatha feldobja a morálomat majd naluk , Gandalf Errol nem is tudott.. mert mar Exp-re sem jart..nem h jatekkal foglalkozzon..Varta a vezeny szot, hogy kimondjam Accont Torles!! de mivel en megyek..jon a tarsam is.. es Orult neki hogy gondoltam ra..baratoknal igy mukodik, Kutyus baratom!!:) aztan Blint nagy Solo karrierista.. nem akart jonni.. gyozkodtem hetekig..1 probat meger.. aztan beadta a derekat.. ugy hogy itt semmi menekulesrol nincs szo!!! a masik meg VEDŐERNYŐ!!! erre is terjunk ki!!

    1 kem nem jon az Assasinbol,akkor minek nekem Vedoernyo??? figyelek!!!??? toled meg 1 tamadas sem jott..mire fel ez a kijelentes??? kicsit gondolt at a dolgokat,mielott leirod!! a masik meg..akik ismernek..rengeteg Unit romma vertem mar.. szerinted majd nekem Vedoernyore van szuksegem:DD vicces!! johetnek a kerdesek... szivesen valaszolok..:) remelem ennyi boven eleg lesz..

  • Aki ismer az tudja hogy egyedül rigelen de azt sem verted szarrá csak a katona épült sokszor beléd...dehogy játszottál te forgatókönyvet csak duma van de az nem kevés...meg ez a martirkkdas egy csúcs amit most lenyomtal...nem a csatakhoz gratulálok hanem a dumahoz:phatgrin:

  • Aki ismer az tudja hogy egyedül rigelen de azt sem verted szarrá csak a katona épült sokszor beléd...dehogy játszottál te forgatókönyvet csak duma van de az nem kevés...meg ez a martirkkdas egy csúcs amit most lenyomtal...nem a csatakhoz gratulálok hanem a dumahoz:phatgrin:

    Kerestem én is, hogy hol tett le valamit az asztalra.. de nem találtam.. havas szerint ez élete csatája (évek óta együtt játszanak).. :phatgrin:

    a csatához továbbra is gratulálok.. csak a tálalással van a baj. meg a fenyegető pm - ekkel.. :lol:

    hullócsillag, mi? :crazy:

  • Aki ismer az tudja hogy egyedül rigelen de azt sem verted szarrá csak a katona épült sokszor beléd...dehogy játszottál te forgatókönyvet csak duma van de az nem kevés...meg ez a martirkkdas egy csúcs amit most lenyomtal...nem a csatakhoz gratulálok hanem a dumahoz:phatgrin:

    istenem..te megint kezded te szanalom ember!!! te hanyszor szedted le Soldiert?? figyelek!!! Ő legalabb jo flottas volt Rigelen..nem ugy mint TI!!! Ő tudott jatszani.. az egy dolog hogy velem szemben alul marad 5 X is!!! hogy miert nem talalsz rolam csatat agyoniskolazott baratom.. mert Gurat bannoltatott Forumrol par eve..igy a csataim sem latszanak!! de ezt te Bugi tudhatad..de ezt sem tudod mert agyhalott senki vagy!!!



    Kerestem én is, hogy hol tett le valamit az asztalra.. de nem találtam.. havas szerint ez élete csatája (évek óta együtt játszanak).. :phatgrin:

    a csatához továbbra is gratulálok.. csak a tálalással van a baj. meg a fenyegető pm - ekkel.. :lol:

    hullócsillag, mi? :crazy:

    tobbet tettem le a magyar ogame asztalara,mint amit te valaha is fogsz kutyuli!! a 70 millas accoddal szerintem masik szeron jol bujjal el!! kezdunk szemelyeskedni.. vicces.. ram kuldod az alatvalodat kemkedjen engem, mert te nem mersz.. vicces fiu!!! azt Xeth-nel nem reg kenodott mint a szar... nem star-nak kellene hivni a gyereket.. hanem hullocsillagnak..tartom is a neki irt mondatokat!!

    nincs itt semmi talalas.. jossz azzal hogy havas jott volna vedeni Interstellar.1:70:7 kolora , 1:60:11-rol .es hogy ti a havas vissza hivott Acs vedesere mentetek volna 1:60 ra vedeni.. ha bealunk moge!! De ember.. 300 cirkalot kuldott Interstellar kolojara vedesbe 6 oraval a csata elott. amit vissza is hivott ra nem sokkal. meg is mire mentunk volna kiseresre??? ti vagy ennyire hulyek vagytok..vagy kajak nem tudtok jatszani!!!! ahhoz h havast kiserhettuk volna haza.. ahhoz el kellett volna indulnia, nem de bar???? meg volt ra a lehetosegetek..volt 19 oratok ACS vedest leszervezni..mert Interstellar ilyen hosszu idore Fs-elt kemszondaval egy inaktiv Holdra..WTF??? :D te jo isten!!! az ElITE ASSASIN!!! elhiszem hogy savanyu a szolo, mert hullotok lefele mint a legyek.. de nekem ne elmeleti sikon mozogjatok mar..mi lett volna HAAAA!!! mert semmi nem lett.. ultetek a full flottakkal a holdakon..aztn neztetek hogy a tarsatokat Df-be rakom/rakjuk!!! itt mas nem tortent..semmi talalasi hiba nem volt itt.. beszariak vagytok es ennyi..


    Figyelmeztetve többszörös provokálás miatt!
    Erick144

    Einmal editiert, zuletzt von Erick144 () aus folgendem Grund: warn feljegyzés miatt

  • Smartocska ...én miért szedtem volna le soldit ....hisz uni6ota barátok vagyunkxd

    Ám rigel óta nem is játszottál nagyon magyar ogamen...a teresrol is elmenekultel....H nem.igaz?

    Olvastam a PM beszélgetéseket :phatgrin:


    Azóta meg itt játszol te nagy harcos aki mindenkit szerver...jah anteresen sem volt csatad mert csak banyasztal ;)

    Úgyhogy ne futasd magad legyszives ;)

  • istenem..te megint kezded te szanalom ember!!! te hanyszor szedted le Soldiert?? figyelek!!! Ő legalabb jo flottas volt Rigelen..nem ugy mint TI!!! Ő tudott jatszani.. az egy dolog hogy velem szemben alul marad 5 X is!!! hogy miert nem talalsz rolam csatat agyoniskolazott baratom.. mert Gurat bannoltatott Forumrol par eve..igy a csataim sem latszanak!! de ezt te Bugi tudhatad..de ezt sem tudod mert agyhalott senki vagy!!!



    tobbet tettem le a magyar ogame asztalara,mint amit te valaha is fogsz kutyuli!! a 70 millas accoddal szerintem masik szeron jol bujjal el!! kezdunk szemelyeskedni.. vicces.. ram kuldod az alatvalodat kemkedjen engem, mert te nem mersz.. vicces fiu!!! azt Xeth-nel nem reg kenodott mint a szar... nem star-nak kellene hivni a gyereket.. hanem hullocsillagnak..tartom is a neki irt mondatokat!!

    nincs itt semmi talalas.. jossz azzal hogy havas jott volna vedeni Interstellar.1:70:7 kolora , 1:60:11-rol .es hogy ti a havas vissza hivott Acs vedesere mentetek volna 1:60 ra vedeni.. ha bealunk moge!! De ember.. 300 cirkalot kuldott Interstellar kolojara vedesbe 6 oraval a csata elott. amit vissza is hivott ra nem sokkal. meg is mire mentunk volna kiseresre??? ti vagy ennyire hulyek vagytok..vagy kajak nem tudtok jatszani!!!! ahhoz h havast kiserhettuk volna haza.. ahhoz el kellett volna indulnia, nem de bar???? meg volt ra a lehetosegetek..volt 19 oratok ACS vedest leszervezni..mert Interstellar ilyen hosszu idore Fs-elt kemszondaval egy inaktiv Holdra..WTF??? :D te jo isten!!! az ElITE ASSASIN!!! elhiszem hogy savanyu a szolo, mert hullotok lefele mint a legyek.. de nekem ne elmeleti sikon mozogjatok mar..mi lett volna HAAAA!!! mert semmi nem lett.. ultetek a full flottakkal a holdakon..aztn neztetek hogy a tarsatokat Df-be rakom/rakjuk!!! itt mas nem tortent..semmi talalasi hiba nem volt itt.. beszariak vagytok es ennyi..

    te szerencsecsomag.. azt azért küldte havas, hogy a holdat visszalőjjük.. ami meg is történt.. :lol:

    az nem a védés lett volna. de ez mindegy is..


    70 millás acc? nekem nincs olyan. egy szerveren sem. szóval ezt benézted megint. :D


    és még én vagyok a hülye.. :crazy:


    és senki nem mondta, hogy elit assassin.. nálunk ugyanis kezdők is játszanak.. :S

  • 1 kem nem jon az Assasinbol,akkor minek nekem Vedoernyo??? figyelek!!!??? toled meg 1 tamadas sem jott..mire fel ez a kijelentes??? kicsit gondolt at a dolgokat,mielott leirod!! a masik meg..akik ismernek..rengeteg Unit romma vertem mar.. szerinted majd nekem Vedoernyore van szuksegem:DD vicces!! johetnek a kerdesek... szivesen valaszolok..:) remelem ennyi boven eleg lesz..

    vagy most hazudsz, vagy ennél a csatánál tetted.. :) a felvezető szövegedben..:lol:  

    [Ö: 97.148.000] smartrax18 [ShArks] vs. Johnny Ringo [Assassin] (T: 928.000, V: 96.220.000)


    a csatához továbbra is gratulálok.. csak a tálalással van a baj.. :)

  • honnan menekultem el ??? istenem..antares..attol hogy nem osztok meg mindent..nem utottem senkit,,ugye?? van ott logika:DD mellesleg..kaliston is tobb tagot V-be raktam.. es amugy meg ezeket a firss csatikat sem raktam volna ki..ha nem mondjak a tobbiek!! de akkor maradjatok ebben a tudatban h senkit nem tamadok:DD biztos veletlen muve minden amit teszek:DD

    te szerencsecsomag.. azt azért küldte havas, hogy a holdat visszalőjjük.. ami meg is történt..


    Ki gondotla volna hogy azert lett kuldve hogy holdat lojjetek neki..:DDD remelem erzed a ironiat!!! DE latom lemaradtal megint!!! hol jott havastol a vedes???? mire mentetek volna ti havast vedeni ??? ezt fejben jatszottad le?? mert ez mind nem tortent meg.. latom nehezen fogjatok fel a dolgokat..Bugi..te mint Angolok gyongye.. latom te sem fogod fel..hogy baratod rosszqutya.. semmit nem tett a tarsa vedelmeben..es csak elmeletben gondolkodik..mi lett volna HAAA.. de nem tortent meg gyakorlatban..tehat 19 orajuk volt a nagy semmittevesre!!! szep munka.. !!! csapatmunkabol jeles!!!

  • Szép csata volt, már nagyon érett a dolog, a védőnek gyors épülést, és további játékban maradást!

    Milyen parázs vitát kavart ez az ütés :D

    Bevallom őszintén, nem figyeltem még uni elején a viszonyokat milyen szövik voltak kezdettől hogyan alakultak át olvadtak össze stb.

    Egyértelműek az érdemek és a stratégia is; szerintem (de ez csak vélemény) nem itt kell lejátszani srácok, lesz még itt sok alkalom ACS-kban megvillantani a fogakat késeket :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Na Hallóka Emberek,

    Úgy érzem itt az ideje befejezni a beszélgetés eme megkezdett vonalát.
    Őszintén szólva engem teljes mértékben hidegen hagy, kinek milyen renoméja van melyik szerveren, és ezzel a legtöbb átlag fórumozó is igy van.


    A csatához igen is jár a gratuláció Smartnak, és a szövinek, mert borzasztó nagy számolás, és koordináció volt mögötte, hogy minden eshetőségre maximálisan felkészüljünk, amit az ellenszövi csak felénk tud dobni.
    További fricskák dobálózására javaslom a játék adta lehetőségeket, a fórumos lehetőségek helyett.
    Biztos vagyok benne, hogy Smartnak nem fog a nehezére esni az ottani odaszúrás, hisz ez már a 3. neki.

    Várom a választ az Assassinstól a játékban, mert különben elég lapos lesz az uni.
    A védőnek tökéletes tanulópénz volt ez, mielőbbi felépülést!