Bányász sakk (top16 vs top3) [Ö: 75.676.000] vZs [W-SQ] vs. 987 [SF-TAG] (T: 5.825.000, V: 69.851.000)

  • A célpont továbbra sem bányászik 4 bolygón, top1 gazdasággal, mivel beköltöztem mellé immár 4 napja. A társait nem igazán zavarja a dolog, ahogy látom magára hagyták és inkább egyéb játékosokat vesznek célba. Elszomorító hogy egy top1 szövetség ennyire nem foglalkozik a tagokkal.:thumbdown:


    Ezen az időponton (28-12-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó vZs [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatahajó 2.500

    Bombázó 2.269

    Romboló 2.000

    _________________________________________


    Védő 987 [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Rakéta kilövő 14.697

    Könnyű lézer 7.476

    Nehéz lézer 579

    Gauss ágyú 47

    Ion ágyú 378

    Plazmatorony 123

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó vZs [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatahajó 2.453 ( -47 )

    Bombázó 2.237 ( -32 )

    Romboló 1.999 ( -1 )

    _________________________________________


    Védő 987 [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 5.825.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 69.851.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 3.986.400 fém és 959.700 kristály lebeg.

    A támadó 0 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    3.986.400 Fém és 959.700 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -1.837.712

    Kristály: -822.737

    Deutérium: -495.000

    A támadó(k) összesen 3.155.449 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: -53.122.000

    Kristály: -12.945.000

    Deutérium: -3.784.000

    A védő(k) összesen 69.851.000 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Az elszomorító hogy nem hagyod bányászni sem...ilyen egy háborúban elfogadott lenne mint ahogy tették velem is ursan ...de jelzem háborúban ....én a védő helyében eltorolnelek a színről :)

    Pár raketa és farm lenne a kolod hamar de flotad sem lenne sokáig :)

    Kellemes ünnepeket :)


    Edit...így te többet buksz...neki 70% visszaepul :)

  • Az elszomorító hogy nem hagyod bányászni sem...ilyen egy háborúban elfogadott lenne mint ahogy tették velem is ursan ...de jelzem háborúban ....én a védő helyében eltorolnelek a színről :)

    Pár raketa és farm lenne a kolod hamar de flotad sem lenne sokáig :)

    Kellemes ünnepeket :)


    Edit...így te többet buksz...neki 70% visszaepul :)

    A védőnek minden esélye megvan a válaszcsapásra, arra voltam kíváncsi hogy mennyire védik egymást, mint szövetség. Nincs háború hirdetve, de nem is léptem át a zúzás határát.

    A pár rakéta megvolt részéről amit viszonoztam és nem én jártam meg (-20k védelem vs -60 millió). Ellenem annyira nem működne a stratégiád mivel nem húzok védelmet és nem is adok rá sokat, inkább a mozgatható "védelemre" bízom a dolgokat amivel akár vissza is látogathatok.

    Ezt a "flottád nem lenne sokáig" szöveget pedig már hallottam, lehet az én szerencsém, de még nem sikerült beváltani senkinek.

    "Így többet buksz": -4 nap termeléssel több előnyt nyertem a szövetségnek és visszafogtam a top1 gazdasággal rendelkező ellent a termeléstől. Nem tekintem buktának néhány hajó miatt.

    Legfrissebb fejlemény: tegnap éjjel megbeszéltük a dolgokat a védővel, nem húz flottát, nem támad ránk így én sem tartom sakkban tovább. Látom hogy sokan nem értik a támadás lényegét, nem a profit volt a lényege, hanem a bányászat visszafogása.

    Az értelmes kritikákat köszönöm, a többit pedig nem kommentálom :)

    Sok olyan megosztást látok ahol száz millió profit van és mindenkinek felcsillan a szeme, egy stratégiai lépést viszont a legtöbb játékos, ahogy látom, nem lát át (merthogy nincs meg a profit..) .. Szerintem ez az elszomorító. Ha lesz összevonás, remélem megtudjátok mutatni hogy kell ezt :beer:

  • de ha nem álltok háborúban, és a védő nem ártott neked semmit miért fogod vissza a termelését?

    semmi értelme.

    milyen előnyt nyertél a szövetségednek?

    ha sokáig igy folytatjátok nem lesz ki ellen játszani.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • de ha nem álltok háborúban, és a védő nem ártott neked semmit miért fogod vissza a termelését?

    semmi értelme.

    milyen előnyt nyertél a szövetségednek?

    ha sokáig igy folytatjátok nem lesz ki ellen játszani.

    Nem ártott, csak próbált. Egy támadása volt amit be ninjáztam, és rám lőtt pár rakétát amit viszonoztam. Ezt követően jött a válasz részemről azzal, hogy mellé dobtam egy bolygót / holdat.

  • Nekem nem strategiam a védelem + raketazas hidd el :)

    De hát ezt ti tudjátok mit csináltok...de egy èletunt uniban nem nehéz kijelenteni hogy mèg senki nem kapott el :)

    Egy igazi kergetozesnek kéne köztetek lenni nem ilyen álló háború mint ami most van ...mert ugye megnézni hogy off a tag és megyek bezuzom a védelmet nem nagy dolog...a kisfiam is megcsinalnaxd

    Dehát csináljátok tovább és a csata még mindig nem.szèp rèszemröl :)

  • Nekem nem strategiam a védelem + raketazas hidd el :)

    De hát ezt ti tudjátok mit csináltok...de egy èletunt uniban nem nehéz kijelenteni hogy mèg senki nem kapott el :)

    Egy igazi kergetozesnek kéne köztetek lenni nem ilyen álló háború mint ami most van ...mert ugye megnézni hogy off a tag és megyek bezuzom a védelmet nem nagy dolog...a kisfiam is megcsinalnaxd

    Dehát csináljátok tovább és a csata még mindig nem.szèp rèszemröl :)

    Vannak azért ügyes játékosok itt is, és próbálkozások is. Nem becsülöm alá vagy nézem le az ellenséges szövetséget, ez csak egészséges szurkálódás.


    A csatát nem a szépsége miatt raktam fel, értékelem az őszinteséged, ha megnézed a többi csatát találsz még pár hasonlót a másik oldalról is. Ez inkább egy válasz akart lenni hogy mi sem tétlenkedünk, de nem spammeltem tele a fórumot.

    Mellesleg, a védő nagyon aktív, nem volt offline amikor belefutottam a védelmébe és senki sem védte, illetve sok esetben mentett.

  • Az egesz W-SQnak velem van baja. Felem megsem erkeznek semmi fele ellen tamadasok.

    Egyet kiveve akit mar regota kergetek.

    Nem igy kell VZS nekem uzenni. Hanem megmutatni a nagy strategiadat ellenem. :)

    Az hogy nem vedtuk a vedo banyaszunkat ket oka van.

    Egy tamadasod 20perc nekunk oda erni 1ora.

    De tegnap megmutattuk ha kozelunkben akartok jonni. akkor megyunk a vissza terokre. Viszont elrontottuk. De a vedot megvedtuk.

  • Ha megnézem a többi fórumos megosztásod, a te üzeneted világos volt. Szerintem pont ilyen válasz üzenetre volt szükség, mert te panaszkodtál arról is hogy csak "kicsikre" megyünk. Éppenséggel ha akarná, a védő megtudná "védeni" magát, van köztünk némi pontkülönbség.

    Igen, az üzenet neked szól, és nem kell kétszer kérned, ha lesz megfelelő alkalom, a te időd is eljön :)

  • de ha nem álltok háborúban, és a védő nem ártott neked semmit miért fogod vissza a termelését?

    semmi értelme.

    milyen előnyt nyertél a szövetségednek?

    ha sokáig igy folytatjátok nem lesz ki ellen játszani.

    Teljesen egyet értek veled, ezt én is megtanultam a saját káromon. Jobb elengedni a minimális profitot azért hogy később nagyot lehessen kaszálni.

    De majd megtanulja ez a szerver is mikor össze vonás lesz :D

  • Szép csata! nincs ezzel semmi gond, én támadtam először!

    Mi mást tehetne egy bányász ellen egy flottás?
    Beveri azt a pár ezer szétszórt szállítót, vagy elveszi a napi termelés egy részét?
    Nem lehet elvenni profittal semmit!
    Nincs semmim és ezt jól látta vZs csak így lehet valami tenni.

    Amúgy remek érzés 4 kopasz bolygón , egy Hold ellen harcolni Phalanx árnyékban, Szállítókkal :D




    Szövetségem mindent megtett! és a termelés sosem állt meg ;)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Díjazom hogy kiállsz a társaidért, akkor is ha csak nemrég értek oda melléd, és mindjárt nyeregben is érzed magad, azt viszont kevésbé hogy nem vagy teljesen őszinte. Többszörösen kémkedtelek és 0 nyersanyag volt a bolygókon :)

    Annak örülök hogy házhoz jöttetek (kevesebb lesz a deu költség). A hamis állításod miatt a játékbeli ajánlatom sztornózom. Remélem most hogy ott vannak melletted jobban figyelnek majd rád. :thumbsup:

  • Jó látni régi arcokat! :)


    Úgy gondolom ez most több ingert ad neked, mint a közös unink utolsó időszaka :) Várom a továbbiakat!

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja