Beiträge von vZs

    Túl sok hozzáfűzni valóm nincs, bent pihent a flotta és érte mentem.


    A törmelék betakarítást külön köszönöm Helix-nek! A nagy távolság miatt, nekem túl hosszú lett volna ezért a szövetségben kértem segítséget. Csapatmunka! :beer: (A védő épp a betakarítás előtt pár perccel lett aktív, amit tudott összekapart, de a nagy része hazajött. +35 millió profit)


    A védőnek gyors talpraállást kívánok!



    Ezen az időponton (20-01-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó vZs [W-SQ]

    ________________________________________________


    Cirkáló 4.000

    Csatahajó 9.984

    _________________________________________


    Védő fecske67 [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kis szállító 1.340

    Könnyű Harcos 8.908

    Csatahajó 586

    Kolóniahajó 1

    Kémszonda 96

    Romboló 181

    Csatacirkáló 182

    Rakéta kilövő 4.502

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó vZs [W-SQ]

    ________________________________________________


    Cirkáló 3.699 ( -301 )

    Csatahajó 9.912 ( -72 )

    _________________________________________


    Védő fecske67 [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    740.854 Fém, 588.020 Kristály és 6.063.732 Deutérium


    A támadó összesen 13.049.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 123.407.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 25.033.200 fém és 12.006.300 kristály lebeg.

    A támadó 7.392.606 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -8.519.146

    Kristály: -2.598.980

    Deutérium: 5.461.732

    A támadó(k) összesen 5.656.394 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: -81.858.854

    Kristály: -37.422.020

    Deutérium: -11.518.732

    A védő(k) összesen 130.799.606 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    Már elnézést, de ki az aki itt sír? Gratuláltam a csatához, nem leugattam a támadót, és nem is hibáztattam senkit. Valamit tényleg nem értesz.

    Nah, még egy lekvár, akiben nincs kitartás, sajnos ezért megy tönkre a magyar OGame közösseg, mert soan olyan puhányok.

    Sajnos nem ez a csata volt az egyetlen oka, ez már csak egy pont volt az i-re. Az account remélhetőleg jó kezekbe fog kerülni és azért még itt vagyunk páran.

    Telefonról FS-elt és tökre nem akkor érkezett be a flotta amikor kellett volna. Ez is eltudja venni a kedvét az embernek és ő már a második aki így jár a szöviben, de nem keresünk kifogásokat.

    Nekem nem kell feldolgozni semmit. Nem volt különösebb kudarcom az esetleges deu költségen kívül. Mégis többet tudtam felmutatni mint te akinek csak a szája jár és uszítja a népet. Bamba hadjárat... nos ahogy neked is ez volt a viselkedésed és bamba hadjáratod úgy ugyan ezt csináltam én is amit te... csak nem ragadtam le egy tagnál "hátráltatni" hanem akit értem arra mentem is. Az már a játékkal jár hogy nem sikerül egy farm mert feljön. De te mint mr. Tökéletes ezt biztosan tudod... Részemről lezártam a beszélgetést nem süllyedek le a te szintedre...

    "Nekem nem kell feldolgozni semmit." => akárhányszor rá támad valaki Killerin-re, elgurul a gyógyszered és értelmetlenül rinyálsz /pattogsz mint most is. Ha olyan lennék mint amilyennek beállítasz ( csak nem ragadtam le egy tagnál "hátráltatni" ), rá állna az egész szövetség 1 tagra (találd ki kire?), csak azért mert ilyen értelmes ember vagy.


    "nos ahogy neked is ez volt a viselkedésed és bamba hadjáratod" => Az én bamba hadjáratommal elértem hogy házhoz jöttetek és úgy mentek a farm körök hogy alig került deu-ba. Te mit értél el a tieddel? -30-40 millió deut (vagy többet) és bezúztál néhány napműholdat, meg pár rakétakilövőt. Az egyetlen fogásod Mosomaci volt akinek telefonról nem ment el FSre a flottája és azt sem te vetted észre, csak szóltak neked.


    "Mégis többet tudtam felmutatni mint te akinek csak a szája jár" => ez látszik a becsületes csatákból. Én sem raktam ki mindent fórumra, te jóval előttem kezdtél a szerveren, de még a kunyerált top1-ed is lehagytam becsületpontban, olyan jól tolod. Csak gratulálni tudok az eszméletlen eredményeidhez!


    "De te mint mr. Tökéletes ezt biztosan tudod" => erre nem mondok semmit, csak megköszönöm!


    "nem süllyedek le a te szintedre..." => emberedre találtál mert én meg nem hagyom szó nélkül az ostoba megjegyzéseid.

    vZs egyrészt semmi közöd hogy miért lett acc cserélve másrészt ne aggódj nem miattad mert az előzővel is porrá tudtalak volna rombolni. Nem tartozik senkire mi miért történik a különbség az hogy ti betegesen gondolkoztok a játékkal kapcsolatban ( tisztelet a kivételnek). Az meg hogy mivel és mennyivel megyek támadni az legyen az én dolgom! Kicsit visszább kéne venni az arcból..lehet nehezen dolgozzátok fel hogy nem csak ti vagytok a szerón és nem uralkodtok de kezdem nagyon unni én is ezt a beteges ám de gyerekes viselkedést!! Lehet kultúràltan is játszani.

    "Kicsit visszább kéne venni az arcból.." - nincs kedvem, esetleg tegyél ellene.


    Te kezdtél beteges és bamba hadjáratba, amin csak sokszor röhögünk és nézünk hogy mi ez egy TOP1 játékos részéről. Persze, azzal mész amivel akarsz, a te dolgod, csak magadból csinálsz.. érted te mert okos gyerek vagy, tükröződik az értelmes hozzászólásodból.


    Az meg hogy a szövetségemre támadsz nagyon is az én dolgom.


    Másrészt én úgy látom hogy nem mi dolgozzuk fel nehezen a dolgokat, az elkeseredett kísérleteid nézve. Azért meg nem kell lehordani mert elmondom a véleményem.


    Tényleg minket akarsz diktátorként beállítani és itt dirigálsz nekem? Lol.. nevetséges vagy

    Olvasom itt a leírást, elmélkedem.. elmélkedem.. visszanézem az ámokfutásod a fórumon ami épp a kicsiket vette célba, újraolvasom.. háááát nem tudom.. :/


    Az tény hogy potya volt írni neked külön, de hát jobb kiönteni a lelkünk, nem-de? Te is épp ezt tetted a fórumon. :lol:

    Mellesleg, 2-3 napja molesztáljátok a gyengébbeket és kezdő játékosokat nálunk (szerencse hogy nálatok már nincs ilyen, 6500 rombolóval menni 2k rakétára - ezekből a csatákból nem oszt meg néhányat Blade? :rofl:). A 3-ba is utánunk jöttetek védeni (Blade, csoki, Anubis) aminek az lett az eredménye hogy le nulláztam a szondákat, napműholdakat mégsem raktam ki a fórumra, végül acc-ot cserélt a top1-el. (Talán félt hogy az ő acc-ja kevés lesz? Előttem volt jóval a régi accounttal is.)

    A szégyenbe nem halunk bele, mehet a piff-puff tovább, gratulálok a csatához! :minigun::missilelauncher:

    Köszi!

    Tisztelt olvasó,

    A történet röviden: a védő erkölcstelen döntései miatt, már régóta rajta van a listámon és ma szerencsém volt mert bent pihent a flottája (épp jó helyen). Folytonos támadások érték a szövetségünk tagjait részéről, amíg Sicario elvtárs el nem látta a baját. Ezt követően türelmesen vártam hogy újra hibázzon, ami ma be is következett. A védőről annyit kell tudni hogy egy olyan alak, aki hátat fordított a barátainak, a saját csapatának, és beállt azokhoz, akik hajtóvadászatot szerveztek ellene, mindezt azt követően hogy 1 holddal rendelkezett, illetve mi lőttünk neki 2 holdat ingyen, azért hogy ne az ellenséges szövetséget tápolja tovább. Van az a mondás hogy: madarat tolláról (ez esetben fecskét - megjegyzem találó a név a színek száma miatt ), embert pedig... szerencsére ezzel a húzással csak egy nagy szívességet tett.


    Külön köszönöm Malesde elvtársnak, hogy a támadás alatt figyelte az aktivitást, így jelentősen hozzájárult a sikerhez. Lassítás után hagytam végig futni a támadást és rá néhány másodperccel később be is szedtem a szemetet.


    A védőnek mielőbbi felépülést kívánok, mivel még sokan el szeretnék kapni a frakkját (persze az sem zavar hogy ígéretesen finanszírozza a hadigépezetet).


    A csatát Mosomacinak dedikálom a mihamarabbi újrakezdéshez, illetve Anubisnak, mert megígértem hogy a következő csata amit felrakok fórumra, 500.000.000 felett lesz.


    Köszönöm a figyelmet, íme a csata:


    Ezen az időponton (11-01-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó vZs [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 99.643

    Cirkáló 12.051

    Csatahajó 9.537

    Csatacirkáló 5.007

    Reaper 1.239

    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Védő fecske67 [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kis szállító 3.776

    Könnyű Harcos 29.728

    Nehéz Harcos 12

    Cirkáló 8

    Csatahajó 4.385

    Kolóniahajó 1

    Szemetesek 3.693

    Kémszonda 214

    Romboló 2.770

    Halálcsillag 1

    Csatacirkáló 531

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó vZs [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 81.891 ( -17.752 )

    Cirkáló 10.956 ( -1.095 )

    Csatahajó 9.452 ( -85 )

    Csatacirkáló 4.974 ( -33 )

    Reaper 1.232 ( -7 )

    Kémszonda 0 ( -1 )

    _________________________________________


    Védő fecske67 [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    9.185.571 Fém, 23.103.060 Kristály és 4.485.807 Deutérium


    A támadó összesen 111.789.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 865.581.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 166.798.647 fém és 88.474.754 kristály lebeg.

    A támadó 36.774.438 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    166.798.647 Fém és 88.487.954 Kristály

    12.880.053 Fém és 6.831.946 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    179.678.700 Fém és 95.319.900 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 108.298.271

    Kristály: 90.024.960

    Deutérium: 1.660.807

    A támadó(k) nyeresége 199.984.038 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -527.548.571

    Kristály: -312.394.060

    Deutérium: -62.412.807

    A védő(k) összesen 902.355.438 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1