Búcsúcsata: Lord Nekkar & Razer [CSKA] & keknyilas [CSKA] vs. Pancserok-Team(T: 2.862.880.000, V: 477.621.000)

  • Sajnos ez a pillanat is eljött, ilyet még nem tettem, SOHA!
    Soha nem dobtam még be a flottám Hullámsírba, vagyis nem a teljeset, de most, egyéb okok miatt, meg kellett tennem!
    Mivel a munkám már többet követel tőlem/belőlem, mint eddig, ill. a családomat se hanyagolhatom el, így az a kicsinyke kis rövid szabadidőm, ami napközben akad, nem erre a játékra kell elmenjen.
    De hát próbáltam visszafogni magam kicsit, hanyagolni a játékot(mondhatják többen is, akik tényleg ismernek), rövidebb-hosszabb vakoskodás, de akkor nincs fejlődés!
    Ha meg már ott a flotta, egyszer visszajön az ember(nem biztos, hogy Mindenkire vonatkozik, rám speciel IGEN!), akkor itt ragad.
    Ezért dobtam a flottát, accot meg meghagytam ismerősnek, szövitagnak, barátnak farmolásra, Mindenkitől azt kérem, döntsön saját belátása szerint!
    Tudjuk mik a szabályok, én, amint lezajlik a szétosztás már eldöntöttem mi lesz az accal, ez legyen meglepetés Mindenki részére.
    Egy TOP4-es, khmmm, TOP5-ös accot nem dobok a süllyesztőbe, nem kevés munka van, azaz volt vele, hogy így végezze!
    Így ezzel a leköszönővel, ill. Fidis-en is egy hasonló helyezésű(de sokkal kisebb volumenű) acc is eme sorsra jutott, de annak is megvan a sorsa.
    Így azt mondhatom, hogy 99,9%-ban elköszönök OGame-től, egyelőre csak Rigel marad meg, teljes egészében, de ottani ismerősök tudják miért(kimondottan Ragnar barátommal meg is beszéltem a dolgokat).


    Igaz, ez részben rólam szól, de nem tudok elmenni az nélkül, hogy megemlítsek pár egyént vagy Szövetséget, kezdjük a legközelebbiektől:


    - Ger(Gerybeetle, Deadpool): Te vagy a szívem csücske, Veled gyorsan összecimboráltunk, Vegán, utána jött Xalynth, és végül Betelgeuse, ahol átvállaltad az egész lebonyolítását, szervezését, nagyon örülök, hogy megismerhettelek, köszönök mindent Neked;
    - Megtorló(Bud Spencer): én voltam a "szebbik" feled, Terence Hill, egy időben, Xalynthon, korábban zavarásztuk is egymást(na, jó, te zavarásztál, el is kaptál...), Neked is sokat tudok köszönni;
    - hypnose(és egyben Justice): Te, vagyis Ti, akik többször visszavettetek Hydra-ra, jókat cimboráltunk, repülgettünk, zúztunk, Neked az éjszakai virrasztást is köszönöm, ill. azt, amikor Ty bezúzott, ébresztgettél 1000-rel, én nem sokkal csatt előtt ébredtem, de a csipát nem tudtam időben kidörgölni;
    - hunter, köszönök sok mindent, bár együtt nem sokat repültünk;
    - Balarion(most boccs, de meg kell említenem): Myke-ként felnéztem rád még a kezdetekben, sokat köszönök Neked;
    - Ragnar, Soldier: nagy személyek vagytok a szememben, sokan ellenetek vannak, de maradjatok meg Önmagatok;
    - Tywinn: régebb óta ismerjük egymást, fújtam rád, nem szerettelek(tudom te se engem), de közös cél érdekében összeálltunk(sajnos a közös cél nem érett be), minden elismerésem a lojalitásod iránt;
    - Ruthless: köszönöm a közös DS-es bulikat, néha élmény, néha tűkön ülve kínkeserves szenvedés, néha dögunalom volt közösen repülni 3-4-5 órákat, de megérte, köszönöm.


    Illetve itt a végen fel kell soroljak pár általam ismert, kedvelt, tisztelt, de kimondottan kevés közös akcióban résztvevő személyt:


    - Razer, keknyilas(ti kettőtöknek külön köszönöm, hogy elkísértetek utolsó utamon) Hori, Piedone, Gravedigger - az eredeti, ill. a Szövialapító, már nem is tudom milyen néven kezdte, (Betelgeuse);
    - lolnleywolf, Zorro04, Stadtholder Seren, The Maintenance, Lao-Ce, hogy a többi Falka-tagot ne is soroljam már fel egyenként(Fidis);


    Srácok, Mindenkinek mindent nagyon, de nagyon köszönök!!!


    Öröm volt Veletek együtt játszani, Veletek randalírozni, bandázni, de sajnos egy, szerintem hosszú, időre búcsút kell Mindenkitől vennem!


    Maradjatok Önmagatok, ne hallgassatok az irigyeitekre és toljátok, amíg lehet, nem szeretném, de ki tudja mikor kerülhettek olyan helyzetbe, mint én!


    Szeretném még megjegyezni, hogy néha szemtelen voltam, undok, szókimondó, de voltam szerethető és tisztelettudó is, Mindenkivel olyan, amit pont megérdemelt.
    Lehet ezért sokan utáltak, de sokan szerettek is, ezt Mindenki döntse el saját belátása szerint, de csak miután a tükörbe nézett!
    Mert kapatam olyanoktól is hideget, akik még tőlem is rosszabbak voltak.


    Sajnos, mivel nem fér ki minden egyben, így a csata kommentben lesz bemásolva, megkérem a GO-kat, Moderátorokat, hogy tekintsenek el a figyelmeztetéstől, banntól, mivel nem tudom másként megoldani(bár tisztában vagyok, hogy Repostolni nem lehet!)

  • Búcsúcsata:



    Támadó Lord Nekkar
    ________________________________________________
    Kis szállító 1.131
    Nagy Szállító 628
    Könnyű Harcos 3.507
    Nehéz Harcos 103
    Cirkáló 8.775
    Csatahajó 388
    Kolóniahajó 37
    Szemetesek 4.650
    Kémszonda 227
    Bombázó 1.932
    Romboló 1.219
    Halálcsillag 179
    Csatacirkáló 4.163

    _________________________________________
    Támadó
    Razer [CSKA]
    ________________________________________________
    Kémszonda 990
    _________________________________________
    Támadó
    keknyilas [CSKA]
    ________________________________________________
    Kémszonda 1.500
    _________________________________________
    Védő Ger [PoK]
    ________________________________________________
    Könnyű Harcos 76.876
    Nehéz Harcos 2.000
    Cirkáló 4.115
    Csatahajó 2.561
    Romboló 29
    Halálcsillag 99
    Csatacirkáló 58
    Rakéta kilövő 4.455
    Nehéz lézer 199
    Gauss ágyú 60
    Kis pajzskupola 1
    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________
    Védő
    Hori [PoK]
    ________________________________________________
    Könnyű Harcos 114.998
    Nehéz Harcos 275
    Cirkáló 22.186
    Csatahajó 6.397
    Romboló 4.226
    Halálcsillag 76
    Csatacirkáló 9.746

    _________________________________________
    Védő
    Ruthless [PoK]
    ________________________________________________
    Könnyű Harcos 200.217
    Nehéz Harcos 3.020
    Cirkáló 35.259
    Csatahajó 3.021
    Bombázó 100
    Romboló 6.021
    Halálcsillag 112
    Csatacirkáló 19.099

    _________________________________________
    Védő
    Piedone [PoK]
    ________________________________________________
    Könnyű Harcos 250.000
    Nehéz Harcos 10.000
    Cirkáló 50.000
    Csatahajó 20.000
    Bombázó 2.000
    Romboló 5.485
    Csatacirkáló 10.000

    _________________________________________
    A csata után ...
    Támadó Lord Nekkar
    ________________________________________________
    Megsemmisült!
    _________________________________________
    Támadó
    Razer [CSKA]
    ________________________________________________
    Megsemmisült!
    _________________________________________
    Támadó
    keknyilas [CSKA]
    ________________________________________________
    Megsemmisült!
    _________________________________________
    Védő Ger [PoK]
    ________________________________________________
    Könnyű Harcos 71.925 ( -4.951 )
    Nehéz Harcos 1.902 ( -98 )
    Cirkáló 3.992 ( -123 )
    Csatahajó 2.488 ( -73 )
    Romboló 29 ( -0 )
    Halálcsillag 98 ( -1 )
    Csatacirkáló 57 ( -1 )
    Rakéta kilövő 4.176 ( -279 )
    Nehéz lézer 189 ( -10 )
    Gauss ágyú 60 ( -0 )
    Kis pajzskupola 1 ( -0 )
    Nagy pajzskupola 1 ( -0 )

    _________________________________________
    Védő
    Hori [PoK]
    ________________________________________________
    Könnyű Harcos 107.797 ( -7.201 )
    Nehéz Harcos 262 ( -13 )
    Cirkáló 21.518 ( -668 )
    Csatahajó 6.216 ( -181 )
    Romboló 4.107 ( -119 )
    Halálcsillag 76 ( -0 )
    Csatacirkáló 9.480 ( -266 )

    _________________________________________
    Védő
    Ruthless [PoK]
    ________________________________________________
    Könnyű Harcos 187.893 ( -12.324 )
    Nehéz Harcos 2.869 ( -151 )
    Cirkáló 34.200 ( -1.059 )
    Csatahajó 2.939 ( -82 )
    Bombázó 95 ( -5 )
    Romboló 5.865 ( -156 )
    Halálcsillag 112 ( -0 )
    Csatacirkáló 18.579 ( -520 )

    _________________________________________
    Védő
    Piedone [PoK]
    ________________________________________________
    Könnyű Harcos 234.263 ( -15.737 )
    Nehéz Harcos 9.545 ( -455 )
    Cirkáló 48.476 ( -1.524 )
    Csatahajó 19.401 ( -599 )
    Bombázó 1.948 ( -52 )
    Romboló 5.342 ( -143 )
    Csatacirkáló 9.756 ( -244 )

    _________________________________________
    A csatát a védő flotta nyerte!
    A támadó összesen 2.862.880.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 477.621.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.046.991.000 fém és 749.166.000 kristály lebeg.
    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________
    A védő(k) által beszedett törmelék:
    145.920.000 Fém és 145.920.000 Kristály
    145.920.000 Fém és 145.920.000 Kristály
    145.920.000 Fém és 145.920.000 Kristály
    145.920.000 Fém és 145.920.000 Kristály
    145.920.000 Fém és 145.920.000 Kristály
    272.274.000 Fém és 19.566.000 Kristály
    45.117.000 Fém és 0 Kristály
    A védő(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:
    1.046.991.000 Fém és 749.166.000 Kristály
    nyereség/veszteség összegzése:
    Egy hosszú, barátságokkal tűzdelt pályafutás, amit Mindenkinek köszönök, aki részt vett benne!

    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.2.0

  • Rossz ezt olvasni hogy egy ujabb jatekostol kel bucsuzni. Koszonok neked mindent. Jo volt veled jatszani egxmast hajkuraszni es fokent azt is amikor egyutt nyomultunk. Kivanok minden jot es kitartast. Remelem meg valamikor valamilyen formaban talalkozunk. A legjobbakat tudom nekd kivanni egy felejthetettlen tag voltal egy kozulunk egy a testverek kozul!

  • Érdekes színfoltja voltál az ogame.hu-nak és valószínűsítem, hogy úgyis visszatérsz és inkább előbb mint utóbb. Ezért nem tudom túl komolyan venni a búcsút :)


    Sajnálom, hogy mindig eltűntél, amikor elkezdtem flottázni, kíváncsi lettem volna mit tudsz, így pedig nem tapasztalhattam meg. :D


    Minden jót!

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Sajnálom, hogy mindig eltűntél, amikor elkezdtem flottázni, kíváncsi lettem volna mit tudsz, így pedig nem tapasztalhattam meg.

    Gondolom ezt már megbeszéltük, mivel nem mindig tűntem el, csak hát te nem tudtál elkapni!
    És ezért most könnyű vagdalózni a szavakkal, hogy "mindig eltűntem és nem tudtál elkapni"!
    Savanyú a szőlő, mert volt valaki, akit nem tudtál leszedni, aki kicsit jobban tolja, mint Te!
    És érdekes színfolt voltam, vagy sem, tőlem Mindenki azt kapta, amit akkor perpill megérdemelt, mint szavakban, mint cselekedetben!
    És ahogy látod, "beszántottam" a flottát, nem csak szimplán vakba mentem, így a visszatérés esélye = a 0-hoz!

  • üdvözletem,


    sok sikert LON a Való Világban és bár Rigelen még maradsz, valószínűnek tartom, h ott se sokáig.. :(


    a Család és a munka ebben a sorrendben bizony fontosabb, mint a játék.. maximálisan megértelek :)


    üdv, T.


    ui: nekem is hiányozni fogsz, főleg a szókimondó éned.. ;) :P

  • Minden jot te szokimondo nagyszaju :D
    Bar ismeretsegunk elejen antipatipatikus voltal, kesobbiekben a szovi-baratok melletti felszolalasaid, a magyar ogame kozosseg melletti kiallasod szimpatikussa tett, meg ha neha kicsit el is szaladt veled a lo :D
    A donteseddel egyet ertek, a legjobbakat kivanom neked! :beer:

  • Hát én is ide értem. :)
    Technikai okok miatt maradtam ilyen soká, nem is terhelnék vele senkit.


    Hát nagyon megdöbbentem mikor 2-3 napja előálltál a dologgal. Bevallom nagyon meglepett a dolog, sajnáltam nagyon.
    Emlékszem mikor Vegán először találkoztunk, előre szóltak, hogy mennyire hmm... Fogyalmazzunk úgy, szabadszájú vagy. Aztán nagyon pozitívan csalódtam, mikor végül üzenetváltásba kezdtünk, bár Vegán csak csatabárdelásósat repültünk, Xali aztán összehozta a csapatot. Sok jó ember veszett már el onnan is, de ez az élet rendje talán.


    Bennem még él az illúzió, hogy a napi 30-50 perc szabadidőt játéknak nevezem, pedig a flotta volna az élet, a bánya meg a halál, de amíg megtehetem... :)


    Sok sikert az életben, lehet egyszer még követlek, addig taposd ki az utat öreg barátom! ;)


    Búcsúzom, de nem szomorkodom, gratulálok, hogy ezt a döntést meg tudtad hozni! :) Ha majd egyszer vissza találsz még, remélem még itt találsz.
    :beer:

  • Szép leköszönő, szép beszéd, szép flotta,.. jó olvasni mindig hogy itt az ogame n mennyi történet élmény csata születik.
    Bár én nem ismertelek, minden jót a való életben.
    A 99,9% hogy nem jössz vissza, az kamu, felejtsd el. :D
    Mondom én egy visszatérő.

    [align=center][align=center][/align][img]http://img836.imageshack.us/img836/2787/mtrixsigmsolata.jpg[/img][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Matrix ()