Aki kapja, marja!!!

  • Vega és Zagadra szerverén, 2h-n belül kiveszem az accaimat vakból és - aki kapja, marja alapon - be lehet verni és ki lehet fosztani!


    FIGYELEM, FONTOS:


    Az accok holnap, azaz kedden, augusztus 21.-én, hajnali 3 órakor(azaz 5h-n belül) törlődni fognak, ha nem veri be senki, megy minden a levesbe, flotta, nyersanyag, MINDEN!!!

    Külön nem lett senkinek személyesen bejelentve, nincs senki lépéselőnyben a másikkal szemben!

    Használja a becsületes Támadó ínyére-kedvére,
    Tisztelettel,

    LoN

  • Szia Lord!!!


    Ez nyilvanosan eleg Tapolas gyanus!!! Ugy hogy inkabb maradjal szepen a seggeden VAKACIOBAN, es TOROLD ugy az Accodat!!!!!!! Ha még is kiveszed magad VAKACIOBOL, es valaki eme gyonyort elolvasván , meg is ugy dont hogy lever teged, mert hat " ingyen" felhivas keringőre!!! Azt remelem veled egyutt Bannoljak ÖRÖKRE!!!!!!!!


    Remelem a SUPPORT, vagy GO-k.. FIGYELIK eme mesés Sztorit!! Ajanlom TROCKIJ!!!

  • hiába van lebeszélve ha valakinek jobb techjei vannak,elég ha a kukák érnek be időben :D ha megcsinálta és valaki ügyes volt akkor az nem flottát hanem kukát küldött elősször ha szerencsés is akkor szép profittal gazdagodott! :beer:
    LordOfNekkar ha ezt tényleg lebeszélés nélkül megcsináltad akkor minden tiszteletem a tiéd! miért vesszen kárba annyi munka ha mást is gazdagíthat vele? ha neki már úgysem kell,ez egy jó áldozat a közösségért és nem önző módon inkább a kukába mint másnál alapon van.
    bár nem ismerjük egymást de mindeb jót a való életben! ^^:beer:

  • ilyen erővel az inaktívak is lehetnének pushingerek hiszen mindenki tudja hogy ők nem voltak fent már 1-2hete a bent maradt dolgaik ingyen elvihetőek és az eszrevétel csak,csak az mondja majd meg kié lesz belőle a főfogás,szerintem jobb mint örök Vben tartani vagy épp törlésbe rakni az accit ha már úgysem kell.

  • most butasagot beszelsz ::DD en meg nem lattam inaktivot tobb millios acc-al :DD szep lenne egy pl 100 millas acc inaktiv-ra rakni.. azt naponta lefarmolni.. hetente jo par 100 milla lenne :DD 1 darabig, mig nem torlodik :D jo mind1.. 1 szonak is 100 a vege.. En akkor sem tamadnek ilyen konnyen szerezheto profitott.. aki megteszi, annak egeszsegere, es jo koltekezest :)
    Persze Lord-nak tovabbi sok sikert a valo eletben, es remelem hogy fogunk mi meg jatszani 1 szeron, mint Anno :D

  • ebben az esetben az az opció is fenn all h ha le is vered egy kisebbnek elküldöd
    Nekem is volt ilyen es egy kisebbnek küldtem el levonva a bukot és az útiköltséget

  • Vegan szerintem senki nem verte le semmijét, számomra annyira váratlan volt az egész. Csak annyit vettem észre az egészből, hogy a vezetői jog átkerült Hulk-hoz törölt játékos miatt.
    Utána fél nappal láttam meg a posztot itt. Nagy kár, hogy abbahagytad, még nagyobb kár, hogy annak idején, mikor V-be mentél és sejtetted, hogy nem fogsz többet játszani, akkor nem köszöntél le.


    Az, hogy másik Uniban mi történt esetleg, arról nem tudok nyilatkozni.


    Legjobbakat kívánom LON!

  • Rigel 1.103.8 Holdon van a fullom, fél éve nem FS-elek
    Másik szerveren meg vagy 2 éve
    Ma éjjel aludni fogok...akir kapja marja :D


    Márkez te nem ajánlod fel, hogy leszedjenek? :lol:


    LON-nak minden jót a továbbiakban :thumbup:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Nagy eséllyel instant (és permanens) bant jelentene bármelyik általam felügyelt uniban egy ilyen dolog. Ha valaki ilyet tervez, akkor jegyrendszeren keressen meg előtte.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Nagy eséllyel instant (és permanens) bant jelentene bármelyik általam felügyelt uniban

    Érdekes, valahol, valaki meg tudja csinálni, másik oldalon meg ott a szőrös szív és"mivel nem lett az enyém, másé se lehessen" elv működik!

    akkor jegyrendszeren keressen meg előtte.

    Jegyrendszeren is írtam, a törlésre tételtől számított 2 napon belül, de ne hogy már én legyek az oka annak, hogy a töketlenek gárdája nem képes 72h-n belül felmenni és reagálni a jegyre!

  • Ez kicsit félrement LON :D De sebaj, megszoktuk. Ha figyelmesen elolvasod, akkor olyan uniról beszélek ahol GO vagyok és nem játékos. És a játékosok érdekében kell "lepapírozni", nem önkényeskedés miatt.



    Üdv,
    don

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Szerintem nem ment félre, kicsit benézted!
    Meg kell itt Mindenki előtt jegyezzem, hogy pályáztál a Vega-s accom "maradványaira", sőt rossz útra is akartál terelni, mert "mivel R-G-s vagyok, akkor R-G-s csapattársakkal kell Pushingoltatnom"!


    Ez a Te személyes üzeneted volt felém!
    Csak hát én nem vagyok egy madár, lehet hülyének nézel, de a 2 diplomám ennek ellent mond!


    És ha már a rossz utat jártam volna, amire Te utaltál itt, akkor bannoltattál volna, mert a "mivel nem lett az enyém, másé se lehessen" elvet vallod!

    Nem ment félre, én tudom mit akarok mondani, de aki a hátterét a dolognak nem tudja, nem értette!
    Most már igen!

    "És a játékosok érdekében kell "lepapírozni", nem önkényeskedés miatt."

    Amíg ez a gárda dolgozik az OGame.hu-n, addig a játékosok érdeke le van szarva, ez mindig is így volt, de főleg igaz az utóbbi 3 évre!
    Nincs jogunk, nem lehet érdekünk!

    Úgyhogy ez egy felesleges mondat volt, semmi alapja sincs!