Találd ki, ki posztol következőnek!

  • Kedves Fórumozók!



    Egy új társalgási topikot indítok a következő játékkal összekötve: ki kell találni, hogy a saját hozzászólásunk után ki fogja írni a következő postot.


    A szabályok roppant egyszerűek:
    - az új hozzászólást író első sora a "
    Talált!" vagy " Nem talált!" mondat attól függően, hogy az előző posztot író az Ő nevét írta-e az utolsó sorba vagy sem
    - a hozzászólás utolsó sora a hozzászóló szerinti következő posztoló nevét tartalmazza
    - a kettő között bármilyen témáról lehet fecsegni a fórumszabályzat betartása mellett
    - duplaposzt nem megengedett 24 órán túl sem: vagyis az szabálytalan, ha valaki "saját magát hívja meg" és a következő hozzászólást is ő írja), de a hozzászólást szerkeszteni szabad


    Na, akkor kezdjük:
    ___________________________________________
    Mivel ez a kezdőposzt, így az első sor "kimarad" ...


    Csak nemrég kezdtem a játékot az OGame-ben, egy darabig jól is haladtam, de mivel a szövetségbe való jelentkezésem sikertelen volt, így kissé megtorpantam: rettenetesen lassan termelődik a kristály a kutatásokhoz, pedig már 9-es szintű a kristálybányám.


    Hogy ne legyen túl hosszú az iromány, egyelőre most csak ennyi ...
    Lássuk csak, ki lehet a következő posztoló?


    Talán .... PIHE?

    Einmal editiert, zuletzt von And ()

  • Nem Talált!


    Hát Pihére aztán várhatsz...ő az utolsó aki ide fog írni bármit is :phatgrin:
    Ha még él egyáltalán :D


    Nekem magas ez a játék, de csak hajrá


    A következő posztoló...megint te And.

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • De tudok egy trükköt.


    Ha valaki beír egy csúnya szót, és megnevezi Guratot mint következő kommentelőt, akkor az tuti kap egy figyut tőle és már nyertél is :phatgrin:


    /csak poén, nem bíztatok senkit erre!/

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Talált :)-- Edit: ez még arra vonatkozott, hogy Stay írt, csak túl sok időt töltöttem a formázással és közben jöttek még hozzászólások


    Pihe biztosan él, mert többször is láttam ma a fórumon. Sajnos a fórumfelhasználók névsorát végigböngészve az a néhány ember, aki egy másik GF játék fórumáról emlékszik még erre a játékra, már hosszú ideje nem lépett be ide, így Őket hiába is hívtam volna meg, csoda lett volna, ha "meghallották volna a hívást". Pihe az egész fórumon "illetékes" és többször volt online, így némi esélyt láttam benne, hogy esetleg ...



    De örülök, hogy beszálltál a játékba kedves Stay Alive



    Senki sem aktív a fórumon most (két vendéget kivéve), így vajon ki posztolhat legközelebb?



    Stay ismét?

    Einmal editiert, zuletzt von And ()

  • Gurat nem talált, nem vagyok sötét lord

    De tudok egy trükköt.


    Ha valaki beír egy csúnya szót, és megnevezi Guratot mint következő kommentelőt, akkor az tuti kap egy figyut tőle és már nyertél is :phatgrin:


    /csak poén, nem bíztatok senkit erre!/

    Kedves Stay, ez nem jó ötlet. Ad1 fórumszabályokat itt sem szabad megszegni, Ad2 ha Gurat figyut oszt, azt nem új hozzászólásban teszi, hanem abban, amelyik sérti a szabályokat


    De mivel Gurat az előbb meghallotta a hívást, hátha most is ....


    Gurat?


    Edit:
    esetleg KyloRen?



    Edit2:
    talán bugi01?


    Edit3:
    marquez?

  • Nem talált!

    Érdekes kis játék, tetszik.
    Gurat a korábbi hozzászólásban egy Sötét Lordot várt, megjöttem.
    Érdekel mennyi komment lesz itt a játék időtartama alatt, remélem nem fog "ki/meghalni".
    Az én tippem most:

    Gurat(mert az lesz, hogy: "Na ugye, megmondtam, jött a Sötét Lord!")

  • Nem talált!


    Én a másik legendát várom...Smart? :phatgrin:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Nem talált!


    Üdv fiúk :)
    Örülök, hogy újra beindult itt az élet.
    Beletelt pár másodpercbe, hogy nem ION, hanem LON


    Végre szövetségi tag vagyok, de sajnos senkit nem látok :(


    Tud valaki közületek olyan táblázatokat, ahol a bányák építési költségei is meg vannak adva, nemcsak az egyes szintek termelése és energiafogyasztása?



    és ismét LON?


    Edit:
    Gurat, én sajnálom, hogy odaveszett az egyszem kémszondád :thumbup: . Gondoltam, küldenék Neked egyet, hogy bánatodat enyhítsem, de nem találtam ilyen néven játékost az univerzumomban. De majd ha lesz sok-sok kristályom, kikutatom a féregjáratot, építek egy csillagkaput s akkor talán ...


    Ha már olyan sokan emlegették, hátha ...
    Smart?

    Einmal editiert, zuletzt von And ()

  • Talált!


    Hálás köszönetem Lord :thumbsup:


    További szép napot mindenkinek, de azért csak jöjjetek


    Lord?



    Edit:
    A Kutatási árak táblázat nem jó, de az Árak / Kutatások táblázat jónak tűnik.
    Még egyszer nagyon nagyon köszönöm kedves Lord :)



    Lord?

  • Talált Stay :D
    itt vagyok Ursa Szeron , es igyekszem majd felzarkozni :DD


    Én a másik legendát várom...Smart? :phatgrin:

    Talált LORD :DD


    Hogyhogy a másik Legendát?
    Ő az egyedüli és egyetlen, nincs másik!
    smart?

    Ezt meg Hunter Ragasztotta ram hogy Alakitsak egy klant aminek az a neve Én a Legenda :D a Klan nem lett meg de a név igen :DDD



    Talált And :)

    Sorry Skacok hogy csak most Reagaltam de aludtam :DDD Gurat sajnalom a flottad, majd valahogy ossze kaparjuk neked a nyersit hogy ujra tud huzni :DD
    Koszi a szeretet csomagot Ursan gyerekek, ki akarja vissza igenyelni az Á-fát ??
    Talán Stay?? vagy Marquez, vagy Kyloren ??? :DD

  • chhh legenda akit a topposok tápolnak :D:phatgrin:
    Remélem adóbevallás lesz mert ha nem viszi a flottádat a nav

  • Nem talált (mivelhogy senki sem hívott, marquez a nav-ot hívta, de az nem én vagyok)


    Örülök, hogy Smart Legenda is előkerült :), üdv. közöttünk.



    smart vagy marquez?


    Edit:
    smart beelőzött :)


    Továbbra sem talált


    smart vagy marquez?



    _____________________________________
    Edit:


    Furaság történt ... eltűnt a posztom, amit lentebb smart után írtam ... még láttam megjelenni, aztán hirtelen eltűnt ...


    Nem merek újra oda írni, nehogy végül duplaposzt legyen belőle, ezért inkább ide írom le újra (már amire emlékszem)


    _____
    Nem talált!


    Sajnos az én Naprendszeremben elég gyér az élet ...
    Van körülöttem
    - egy világoskék (egyébként piros, de most vakban van) 2 db bolygóval
    - egy sárga 1 db bolygóval (s nincs hozzá barátkérelem ikon)
    - a tegnapi háromból már csak kettő szürke 1-1 db bolygóval.
    Hét elején még csak 1 szürke volt, a másik kettő még zöld volt, mint én. Az egyik szürke már akkor is több, mint 28 napja volt inaktív.
    A másik szürkénél 7 napot mutat, aki eltűnt, valszeg nem is játszott, így gyorsan eltűnt a regisztráció után. Vagy nem erősítette meg a regisztrációját, azért tűnt el ilyen gyorsan?


    Talán egy lord vagy egy don?
    ____
    Nagyjából ezeket írtam, kivéve a szürkére színezett két mondatot, azt csak most írtam bele

    Einmal editiert, zuletzt von And () aus folgendem Grund: Eltűnt a hozzászólásom, s nehogy véletlenül mégis előkerülve duplaposzt legyen, ezért inkább ezt szerkesztettem

  • Talált :D
    Koszonom a fogadtatast :)
    Egy darabig nem hiszem hogy jon felem behajtas , talan meg zold vagyok sok Topos-nak :DD de a zoldbol hamar lesz sarga es sok bejovo tamadasra szamitok :DD
    kivancsi vagyok ki lesz az elso tamadom :))?????????
    tan vki a Shadow klanbol ??