Hol vannak a GOk, ADMINOK?

  • Rengeteg felvetődő kérdés van sok mindenkinek. Én párat feltennék a teamnek. Illetve felvilágosítanék egy-két moderátort illetve admint, hogy mit is írt alá azzal, mikor ő jelentkezett GO-nak, fórum moderátornak.
    Felsorolok egy párat ismét. Na lássuk!

    • Van elég szabadideje amit a munkára szánna (naponta átlagosan legalább két óra).
    • Élvezi a csapatban végzett munkát és kommunikációt.
    • Elfogadja a pozitív visszajelzéseket vagy kritikákat más csapattagoktól, emellett is jól dolgozva a csapat tagjaként.


    Na szóval 1 pontban fel van tüntetve, hogy napi 2 óra maximum idő amit a játékra kell fordítani.
    Sokatok a teamből nem csinál egyebet mit belép 5 percre reggel és este 5 percre és annyi. Nem megyek személyeskedésbe, nem nevezek meg senkit a nevét de írok egy-két dolgot.
    Pl. Quantumban sok trágár üzenetet kapok, jelentem majd válasz semmi nincs. 1 hónap múlva Loro ír... Pedig van játék moderátor ott. Na itt teszem fel a kérdést, mit csináltok?
    Pl. Fórum mai napig nincs rendben... Bocs, de sajna itt megnevezek pár admint. Pihe, jársz fel, de lópitypang sz....rt nem teszel a fórumozókért. Van többünknek nagyobb 20-a ami mai napig a TOP10 LISTÁBAN nincs bent. Gerappa... Az ég világon nem láttam azon kívül semmit tőled, hogy mindig írod, hogy távol vagy...
    Pihe, Gerappa, minek jelentkeztettek akkor ha nem tudjátok teljesíteni a 3 pontból az elsőt?
    Inkább felteszem mindegyik moderátornak illetve fórum adminnak a kérdést! Minek jelentkeztettek ha nem tartsátok a kért pontokat?
    Ogame.hu úszik, 1 account csere illetve, hogy trágár üzenetért megkapja a büntetését a másik kell kb. 2-3-4 nap...
    Angolon vagy más külföldi szerveren 30 legfeljebb 2 óra alatt bannolják az illetőt, illetve ha megvan erősítve egy csere kb. 20 perccel az után, hogy megírták a jegyet, cserélik.
    Itt ogame.hu-n arra a szintre süllyed az team, hogy biszem-b*szom szarunk bele...
    Uni 1-2-3 stb. időben nem volt ez... Nem volt ennyire leszarva az ogame.hu játék közössége.
    A kivételezést bezzeg tudjátok csinálni. Ogame operátor mit keres egy szimpla játékos bljén?


    Most ugye jön a sok üzenet az ellenkezőjéről. De "team" nem csak én vagyok ezen a véleményen!
    1.N

  • ÜDV!!!!


    Mélyen tisztelt mindenki itt az ogame.hu fórumon, ismételten egy nagyon kényes témához érkeztünk. :) Igen egyet kell értenem Heim-el, ugyanis vérlázító, amit csináltok kedves modik, és kedves GOk. Gyertek modik tapadjatok ide, mert fenyegetni tudtok, de jó lenne ha elfogadnátok néha a kritikákat!!!! Gurat te egy évig sehol nem voltál, de miután felébredtél téli álmodból jól esett rögtön hencegni, hogy tiltás tiltás tiltás....erre vártok ugye??? Ahelyett, hogy ezt nyomjátok, talán rendbe lehetne tenni a fórumot, vagy a top10 hofat. Nem a régieket, mert mint Gurat megjegyezted, nincs kedved pöcsölni a linkekkel. No probléma, de az újakat talán be kellene rakosgatni. Mi az, hogy mi játékosok írjunk nektek, hogy mely csatákat kell felrakni a top10-be, ugyan nektek nincs szemetek??? Azt ne mondjátok nem veszitek észre melyek az említett csaták!!! Inkább úgy fogalmaznék, hogy a hihetetlen nagy aktivitásotokba nem fér bele ez a kis apróság!!! Ugye pihe??? Nem tudnék olyan napszakot mondani amikor nem találkozom a neveddel, de ha fent vagy, mért nem csinálsz semmit??? Persze a semmittevés a legjobb munka, csak mondjuk minket normális embereket a munkahelyünkről azonnal kivágnának, ha ezt csinálnánk!!! Tudom, hogy most nagyon tapadni fogtok rám, de szerintetek érdekel modik??? Én már abbahagyom ez fix...szóval velem sokra nem mentek, de itt azért nem egy-két ember begyében benne vagytok!!! A semmittevésetekkel, a hencegésetekkel, ha kellettek nem vagytok, amikor a kutya nem kíváncsi rátok, csak ott esz a fene titeket, egyebek....kicsit nagyon fordítva ültök a lovon!!!! Azonban, ha meg ilyenek vagytok, akkor legalább a helyeteket adjátok át olyannak aki tenne ezért a játékért!!! Ugye legfrissebb eset!!! Miért kell megvárni, míg egy embernek a töke tele lesz a ti tökölésetekkel, és visszamondja a jelentkezését??? Ja, hogy az említett ember után teljes körű vizsgálatot kellett indítani, és képtelenek voltatok végezni vele!!! Gratulációmat fogadjátok!!! Farisz te is csak puffogtatod a vaktöltényeidet, de neked sem ártana kicsit dolgozni!!! Amennyiben meg nincs jogotok, dolgokhoz, nem gondoljátok, hogy ki kellene ugorni Loro szoknyája alól és mondjuk őt leváltatni??? Mert a legnagyobb visszatartója itt mindennek ő maga!!!
    Trockij: nem akartalak elővenni, de muszály. Holdlövés, mondd csak, ti leszúrhatjátok az embert, hogy nem oda illő szavakat használ a fórumon, vagy offol, de hogy is van az amikor nem tudsz értelmes választ adni egy postra, csak annyit, hogy pofára megy??? Gondolkozz el egy kicsit, mert veled sem őriztem disznót, én feltettem egy normális kérdést amire normális választ vártam, és lehet te jópofiságnak vetted, de én nem, sőt nagyon ellőtted vele akkor az agyam. Belőled is csak az arrogancia szól, érdemben te sem adsz még csak egy támpont féle választ sem.


    Másik GOK!!! Lorovus, te egy akkora nem is tudom mi vagy, hogy földi szavakba nem lehet elmondani!!! Te mint kommunikátor megbuktál a játékosok és a játékot fejlesztők között!!! Levezettem egy olyan jegyet neked a supporton, amire te megpróbálod bemagyarázni nekem, és még hogy nekem, de az unihoz tartozó minden játékosnak, hogy úgy van minden jól, ahogy van??? Ember fogadok veled, hogy el sem küldted a megfelelő helyre a jegyem, mert nem akartad, ugyanis csak fejvakarás lett volna a németeknél, pedig kötve hiszem, hogy a matematikai alapismeretek mások ott mint itthon. Te is teszel erre a játékra egy nagyot, ahogy a modik és a GOk is. Tavaly novemberben, 1 nap leforgása alatt kicseréltetek két accot Pegán, mondd csak, vagy mondjátok csak ez mostanában mért húzódik???? Másik miért kell napokat várni egy válaszra tőletek??? egy nyamvadt válaszra amiben nincs semmi, csak, hogy feljebb terjesztem a dolgot??? Ugyan, menjetek a búsba, nekünk papoltok, mert nálatok van a hatalom, de tenni nem kell semmit, minek elvannak itt a parasztok felfogás érződik, a munkásságotokon, a megnyilvánulásaitokon, mindenen!!! Na ez az egyik ok amiért itt hagyom ezt az egész kócerájt, mert röhej, amit ti össze maszatoltok itt nekünk.


    Heim: Megértem amit mondasz, de akkor ennyi erővel a modik már ne is legyenek itt senkinek a barátai???- Ugyan, vannak itt olyan modik, akik sokkal jobban benne vannak nyakig a fertőben, és amikor ki kellett volna bannolni embereket szemet hunytak felettük, mert volt valami oka. Ennyi nincs pártatlanság, és attól, hogy valaki csal, nekik tökre le kellene tojni, hogy ki barát ki nem aki csalt repül, szerintem ennyi ez a történet.


    Összefoglalás:


    Tehát, innentől ki, mit, hogy, mint, kivel, miként, mimódon intéz nem érdekel, de aki főleg modik, gok idejönnek most fröcsögni nekem, nektek azért üzenem, hogy tiltás helyett gyertek álljunk le beszélgetni, itt ha már megszületett ez a post!!! Mert, ha ti a köz javát szolgáljátok, akkor belementek az éles véleménycserébe, nem pedig röppentitek felém a tiltást!!! Bár tudom sokatoknak fog fájni, hogy szóba mertem hozni a nevét itt, de a gőgön lássatok túl!!!!


    Na pacsi!!!! ;) :)
    U.I : Egy már távozó félben lévő játékos!!!!

  • Tisztelt TEAM!


    Kérdezném tőletek...mi a problémátok?
    Mert valami csak van, hogy így áltok hozzá a dolgokhoz?


    Mert megmondom őszintén, hogy számunkra napról-napra csak rosszabb a helyzet a részetekről.


    Valami nagyon nincs rendben a TEAM-be ezt látja mindenki...de tegyetek ellene valamit, mert a játékosok/fórumozók kezdenek egyre jobban és többen nehesztelni rátok.

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Heimdall: Nem gondolom, hogy egy GO ne játszhatna másik uniban és ott ne lehetnének barátai. Én anno több olyan uniban is voltam GO, ahol játszottam előtte. Nem volt gond belőle. Persze ez ember függő is... Még azok is szerettek, akiket kitiltottam. Megpróbálták, lebuktak, próbálkoztak - de tudták hogy nem véletlen szülte a kitiltást. :) Nem is volt harag belőle. :D


    A probléma inkább az, ha valaki úgy marad GO, hogy már nem tartja rendben az uniját. Ez ellen én is harcoltam, míg itt voltam.



    A team régen is védte a saját háza táját, akkor sem értettem, most sem. Tévedni emberi, belefér. De a szándékosan beleszarás már más tészta. Lorovus ennek mindig is nagymestere volt. :D

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Guratnak meg segíthetnétek kicsit rendbetenni fórumot...ezért csapat a csapat!
    Hamarosan ő is megunja, hogy egyedül csinál mindent, a felhasználóktól meg ő kapja az ívet.
    Ha nem is ránk akkor legalább rá legyetek tekintettel!

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Látjátok ez a nagy baj....hogy nem mernek kiállni, de senki közülük, így védik a mundér becsületét!!! Pihe te meg akaszd szögre az ogame-t, mert fent vagy egész nap, de arra képtelen vagy, hogy reagálj valamit holott meg vagy nevezve!!! Ennyit rólad, meg sem kell szólalnod!!! Nézzél ki a fejedből nyugodtan, nehogy csinálj valamit, mert lehet még mi örülnénk is neki!!!

  • üdv,


    Elnézést, h nem nézem folyamatosan az ogame fórumát, de van életem is.


    Kylo: hol írtam, h pofára megy? Ezt linkelhetnéd.


    Más.. szedjük már szét a GO és MOD oldalt.. a GO-k a játékért felelnek és nem a fórumért.. a MOD-ok a fórumért és nem a játékért felelnek..
    Kylo: ÉN nem felelek a Fórumért. Soha nem is voltam MOD, nincs is jogom itt semmihez..


    MOD-ok: Gurat szerintem a lehetőségeihez képest megtesz mindent azért, h végre sikerüljön egyenesbe hozni az egészet.. az meg egy másik dolog, h ti türelmetlenek vagytok.. részint jogos, részint nem.. egy fecske nem csinál nyarat.. de ő legalább már csinál valamit.. ha kell tilt, ha kell, figyelmeztet..


    GO-k: 9 uniból 6-ot viszek. Egyéb kérdés? Andikával szoktam találkozni, ő legalább kezel jegyet.. Killer már lassan egy éve, h felmondott, de még mindig dolgozik.. és volt, akire kértem, h tegyük már ki, mert látom, h semmit se csinál.. nos, még mindig itt van.. van még bármi kérdésetek? Baszki, mikor veszitek már észre, h nem feltétlenül csak a GO-kon múlik az egész??? SOHA.. és még igazatok is van.. én pedig már fáradok.. fáradok, h egy kurva válaszra hetekig kell várnom, fáradok mert tőletek is kapom a basztatást.. és fáradok, mert bár lenne GO-jelentkezés, de senki sem foglalkozik vele.. és tök szívesen jönnék fel arra, h végre nincs kezelendő jegy, mert az eljáró GO megcsinálta.. álomvilág.. :D kibaszott, kurva álomvilág..


    üdv, T.


    ui: jöhet a figyelmeztetés, tiltás a káromkodásért..

  • Kedves Trockij!!!


    Nem azzal van a gond, hogy neked van életed, hidd el nekem is akad sokkal jobb elfoglaltságom, mint ez a fullra szétvert játék. Ámde játszom/játszunk, és ne haragudj meg rám/ránk, hogy panasszal élünk. Azért vannak egyben, mert mindenki eltűnt, ti is, ők is, és megmondanád hová a hapculákos úristókának a rézangyalába írjam a GO-knak a panaszom??? Arra képtelenek, hogy egy jegyet normálisan elintézzenek, mert jaj ez nem az én hatásköröm küldöm tovább, majd a következő is, majd az is, végül Loro ráír egy semmit, egy nagy büdös semmit, amiért mi várunk, hogy lesz-e érdemi helyzetváltozás.


    Másik mi türelmetlenek vagyunk??? - Álljon már meg a menet Trockij!!! Fél éve akkora nagy időintervallum, hogy leírom számokkal, kb 6 hónapja ez a fórum van, és semmit, de szinte abszolút nem sikerült semmit csinálni rajta. A másik Gurat aláírom, hogy megtesz mindent, csak mondjuk tudod nem csak Gurat dolga lenne ez!!! Mint írtam Pihe mi a fenét csinál??? Kimagaslóan a legaktívabb közületek, de semmit nem csinál, de még a semmit sem csinálja!!! Eqi régóta off...és Gerappa is csak azért jár fent, hogy mikor nem lesz!!! Ezek után te ilyet dobsz, hogy ne legyünk türelmetlenek??? Mondd csak te mi lennél, ha bele pottyantanának az arcodba egy jó vastag tengerikábelt??? Én elhiszem neked, hogy tele a fallosz azzal, hogy te vagy egyedül, de álljon már meg a nászmenet, erről nem mi tehetünk, ne ránk nyomd azt a szart, amit a kollégáid szépen a te asztalodra tolnak!!! Ott van Lorovus, szarik bele, hogy mi történik ogame.hun nem lehet, hogy a fejétől bűzlő halat végre kidobják a szemétbe, meg mondjuk azokat is akik semmit nem csinálnak és végre normális team foglalkozzon ezzel a játékkal, és még az itt játszókkal, mondjuk úgy, hogy te is maradsz??? Ugyanis mindenki közül talán egyedül te vagy, aki mindent megtesz az itt lévőkért, természetesen, ahogy időd engedi, ezért mi szerintem egy rossz szót nem szóltunk rád!!!


    Ismétlem magam elhiszem, hogy kivan a lomposod, de sajnos mi kivel tartsuk vagy vegyük fel a kapcsolatot rajtad kivül esetleg most jelen pillanatban Guraton kivül??? Mivel csak te vagy on meg ő így csak ti kapjátok, sajnálom ezt a szitut mert megértem, de mondjuk azt nem, hogy a szart amit Loro szépen odatesz nektek, meg a többi azt miért, ti akarjátok elsöprögetni, vagy ha már ti unjátok akkor mért ránk vetítitek ki??? Mért mi vagyunk a türelmetlenek??? Azért, mert egy fél év után szeretnénk valami pozitív dologban is írni ide, hogy jééééé de jó megjavultak a TOP10 hofok vagy valami, nem csak a mostani állapot, hogy nyomatjuk befelé mi is a problémákat. Elhiheted nekünk is utóbbi esne jól!!!


    Az is nagyon jókedvre derített, hogy Farisz ott ugrált a mellét verve a dühöngőben, hogy én vagyok a bika, mert csúnya szó és tiltás, de most valahogy nem látom még a környéken sem. Igen-igen most kellene megmutatni, hogy itt vagy nem akkor amikor, senki nem volt kíváncsi a pökhendi megnyílvánulásodra!!! Most kellene Trockij meg Gurat mellé állni, hogy na fiúk lássunk neki, pakoljunk rendet és megnyugszik a nép, nem ehelyett te röhögsz a markodban, hogy ők meg cumiznak helyetted is, mert a feladatköröd ellátásában büdös a munka!!! Az nem büdös, hogy tiltogass kifelé mindenkit, de a köz érdekében, hogy csinálj valamit, az úgy látszik nagyon is!!! Gerappa, te is, én nem tudlak elhinni, olyan vagy mint a kámfor!!! Megjelensz, mert te most nem vagy 2 napig, aztán láss csodát, látunk 2 hét múlva amikor megint kiírod, hogy nem vagy!!! Ez normális a részedről szerinted??? Pihe rólad már szót sem nyitok, mert arra sem vagy érdemes!!! Eqi nevével sem találkoztam már régóta!!! Ezek alapján én megértelek Trockij, csak akkor arra kérlek te is értsd meg a mi oldalunkat!!!!


    Elismerem, hogy tele a tököd, viszont te is ismerd el nekünk is!!! Mert még a legutolsó bangkoki ogame-en is megoldották már a fórumot, csak a magyar team nem bírja, az már egy sarkalatos pont, hogy mert nincs is senki ez pedig kedves Trockij nem a te, de nem is a mi sarunk!!!!

  • A problémákat látom én is... sok mindenben tehetetlen vagyok. Sok mindenhez nincs elég időm....
    Sok mindent meg egyszerűen türelmem nincs megcsinálni ...egyedül :S
    Az utóbbi 2 hónapban voltam jelen aktívan. Előtte én is kihagytam pár évet, s tiszteletből bent hagytak a csapatban.
    Nos, már én sem vagyok a régi... a fórum meg teljesen megváltozott. Technikailag egyes részeket máshogy kell... másokat meg nem is lehet megcsinálni. Vannak dolgok, amiket megfogok/megtudok, de csak ahogy időm/kedvem engedi. Nekem sem ez az első az életemben... Ha még 1-2 mod aktív lenne ekkor szépen rendberakható lenen minden, elosztva a melót.

  • Heim: nem igazán tetszett, hogy először rám céloztál egyértelműen, aztán szerkesztetted a hozzászólásodat. Igen, Farisz azaz Hiramoto és Trockij is a barátlistámon van hydrán. Attól még, hogy Go ill. SGO valaki mért ne lehetne egy egyszerű játékos blistáján. Nem tudom, lehet most ezt azért hangsúlyoztad ki mert sokat fejlődtem az elmúlt egy hónapban de ettől még nem csalok. Te is barátlistámon vagy akkor elvárom, hogy közvetetten ne mondjál olyat, hogy akár csalhatnék is vagy esetleg tényleg tisztességtelen előnyhöz jutok.


    Az eddig elhangzottakra pedig, azt tudom írni, hogy lehet el kellene fogadnunk, hogy az ilyen fajta böngészős játékoknak leáldozott. Abból kiindulva, hogy pár éve még milyen sokan voltak itt is és a csökkenés így folytatódik, már csak évei vannak hátra az ogamenak szerintem.
    Team-et ne hibáztassátok, maximum Loro-t lehet, hogy inaktív, de nála pl nem tudom kap e pénzt ezért. Ha nem akkor igazából senki nem hibás csak a Gameforge, beleunt mindenki és kész.
    Igazából az nem igaz, hogy már sikerült mindenhol megoldani a fórum kérdést is. Mi még az országok közül, a középkategóriában vagyunk aktivitás szempontjából.Azonban úgy sejtem, hogy pár év és mondjuk a finnek/norvégok sorsára jutunk. Aki nem tudja annak elmondom, hogy ott 10-10 aktív játékos játszik már csak. Finneknél van pl 70fős uni ahol csak páran aktívak már, náluk annyira szar a helyzet, hogy fórumon már azt is elfogadták, hogy angolul beszéljenek, nem kötelező a saját nyelv.


    Ettől függetlenül Gurat, remélem fórummal tudsz kezdeni majd valamit akár egyedül is, legalább te már aktív lettél, csak a többi mod kerüli a témát :D

  • Azért annyit hozzá tennék ehhez, hogy amig hinata és equionixx döntik el, hogy ki merre hány méter addig felesleges jelentkezni.
    A másik meg, hogy 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 ember neve mellett azért van, hogy GO .... Mert jön az ingyen sötét anyag.
    Védve a GO-kat is nem 1 mondta h szarik bele mert akármit csinálnak Trockij és Loro azonnal megmásítja a döntést. Így tök mindegy h kezelik e vagy nem.


    De van olyan ember akinek pl munka mellett van szabad ideje és még sötétet se kérne és megcsinálná mind a Fórumot vagy akár egy tőle független unit.


    Hein-re vissza térve azért én örülök, hogy nem lettél GO
    Igaz pár 10 ezerért sok bann oldva lenne már :beer::lol:


    Annyit hozzá tennék Úgy keressetek GO-t vagy MOD-ot, hogy a mostani GO sleppnek megmaradhat a Sötét anyaga de a jelentkező GO ingyen vállalja el

  • Nem keresnek se GO-t, se MOD-ot!
    Plusz szükségük sincsen rá...ugyanis itt minden rendbe van!


    Tudod marquez, én fél éve jelentkeztem...nos nem jött válasz, így írtam egy jegyet pár hónap múlva.
    Arra azt írták ("tudjuk ki"), hogy megtalálták a levelem, hamarosan válaszol rá.


    Vártam egy hónapot, majd írtam újabb jegyet
    Erre az volt a válasz, hogy köszi az emlékeztetést, a héten válaszolok.


    Nos vártam két hetet és írtam egy újabb jegyet, amibe már MOD-nak is jelentkeztem, mert láttam, hogy fórumot se sikerül helyre tenni.
    Erre tudod mi volt a válasz??? Hát semmi!
    Bezárták úgy a jegyem, hogy se e-mail nem jött a jegy kezelésről, sem pedig válasz a jegyre.
    Itt azt mondtam, hogy .......................................................................................................... nem érdekel :phatgrin:


    Egy nemleges válaszra se méltattak fél éven keresztül.


    Most megkérdem...akarnak valamit kezdeni itt bármivel is? Hát nem!
    Foglalkoznak velünk? Hát nem!

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Hali all!


    E mellett nehéz lett volna elmenni! Na fiúk s lányok nekem van egy ötletem amit közvetlenül a gameforge egy főfejesének küldtem el (mert Loronak hiába írtam),és ha úgy adódik hogy a gameforge szentel rá egy kis időt pénzt és energiát akkor lesz ez még jobb is! Viszont az a baj pontosabban több is van... az egyik amiért equi is itthagyta az ogameet mint admin hogy a gameforgeot már nem igazán érdekli az ogame van belőle nekik egy kis mellékes és annyi,nem írom alá hogy befellegzett a gamenek mert külföldi szeróknál akár 8-15k játékos is előfordul 1 szerón. A többi: én is szerettem volna go lenni de közbe jött egy olyan dolog amire nem számítottam és nem is részletezném itt hogy annó miért mondtam vissza a jelentkezésemet. A lényeg hogy csak azt kellene megvalósítaniuk amit már réges régen leírtak és amivel már minden játékos találkozott az ogame kezdőfelületén!
    "Az OGame egy stratégiai űrszimulátor játék több ezer játékossal a világ minden tájáról, akik egymás ellen játszanak. A játékhoz csak egy böngészőre van szükséged."


    Kiemelném ami fontos: A Világ minden tájáról!


    Egy,később több nyílt asztal szerver ami egy 50-60 galaxisos unit takar minden játékos a saját nyelvén leírva látná a dolgokat nyilván csak az üzeneteket nem amiket úgy ahogy írták. Megnyitnák ezt minden ogamees országban és nem lenne olyan gond hogy játékos hiány! Ip címen elvileg bárkit meglehet mondani hogy ki honnan netezik aki ahol a bolygója mellé kapna egy kis zászlót vagy amilyen nevet választ így ebben se lenne kavarodás,minden ország beledobna 4got a jegyrendszert csak annyiból kellene megmásitani hogy amikor kiválasztják mivel kapcsolatban írnak a játékosok ott legyenek az országok nevei hogy mindenki a saját nyelvén beszélő gohoz tudjon fordulni!


    Vélemény? :)

  • Jó ötlet! :thumbup:


    Kihaló ágazat a miénk, így minden lehetőséget ki kell próbálni...rosszul nem járhatunk, max nem jön be vagy meg se csinálják.
    Egy próbát mindenképp megér!


    Hajrá! :thumbsup:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • valamit mindenképpen kezdeni kell a játékkal előbb utóbb. Az összevonások csak átmeneti megoldások és előbb utóbb 1-2 összevonás múlva már alig érezhető lesz a hatása. Nemzetközi összevonás lenne a lehető legjobb megoldás szerintem is. Na persze nem egy univerzumba, de játékos erősségeitől függően valamint különböző paraméterekkel lehetne indítani összevontan mondjuk egy 10-15 univerzumot ahova mindenkit betennének.
    Na és miért nem lesz ez meg? mivel a gameforge a pénze nagy részét univerzumnyitásoknál szerzi ogamenél. Természetesen nem elsősorban Magyar unikra kell gondolni, ettől függetlenül becsléseim szerint első nap még egy Magyar ursán is kerestek 500-800ezer forint értékű eurót. Képzelhetitek akkor mennyi pénz van egy angol/német/francia univerzum indításában és ez csak az első nap. Így ez még nekik mindig jobban megéri mint hogy nemzetközileg összevonjanak unikat. Persze örülnék neki, ha felvennéd a kapcsolatot valami fejlesztővel, de számottevő változást nem várok sajnos.