Hol vannak a GOk, ADMINOK?

  • Egy éve jeleztem, hogy besegítenék újra. Válasz sem érkezett. Szerintem nem kell kommentálnom...



    De egyébként szívesen meghallgatnék legalább 1 db kifogást :D

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Aztán meg azért lesz felháborodva pár ember mert baszogatják a GOk. Gondolok itt a zavarosban halászó emberekre...

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Gerappa miért gurat zár akkor minden elfajult vitát?
    vagy csak afk módban meg van nyitva mindig a böngésző a sötét kuponért?

  • Jó srácok. ne bántsuk Gerappát... (legalábbis én nem rá haragszom) Ö legalább itt van még mindig... a többiek még annyira se lépnek fel...^^


    De tényleg Gerappa te nem találod ezt az egészet kicsit viccesnek?...-.- se Go (aki van arról meg nincs pozitiv tapasztalatunk ) se mod .. Se pihe se senki-.- értem én hogy teher...^^ de amikor meg akar valaki jelentkezni akkor meg tojik mindenki rá...^^ nem hiszem el hogy egyikőtöknek sincs kontaktja lovorusal... hogy hé figyi máá kevesen vagyunk de itt egy korrekt játékos (pl stay) és jelentkezne... hogy meg csinálja amire mi szarunk-.-


    Ezek után uram bocsánat hogy kicsit flegmák az emberek (most nagyon szépen fogalmaztam meg ezt :D)



    De pl én szívesen leszek Go Ursán ígérem én is csak 1 szövit fogok tápolni mint a többi go( tisztelet a kivételnek )

  • Gratulálok Gratulálok :)


    Ha elolvastad volna -> írtam, h támogattam Stay jelentkezését, s jelezve lett, h kik az offok.. történt valami..?
    Ha elolvastad volna DON írását, akkor szintén láthattad volna, h ő is jelentkezett, mint exGO.. történt valami..?


    Tehát nincs olyan, h ne lett volna jelezve..


    vagy máshogy teszem fel a kérdést.. mennyire reális, h Taurus óta nincs egyik új szerveren se GO csak Lorovus?


    Gerappa-t meg sztem pont nem érdekli a game team


    A flegmasághoz ennek kb semmi köze. A beletörődésnek, h nem lesz változás sokkal inkább.. Ti ( tisztelet a kivételnek ) szabálytalankodtok és ugyanúgy maradhattok a játékban.. akkor kb minek a GO..?


    Gurat: és más feladatot nem lehet kiadni, h ne mindent Te csinálj itt egyedül?

  • Azért az is elgondolkodtató, hogy volt egy pár manus régebben, akik joggal lettek tiltva, majd a GO-k megkerülésével, indoklás nélkül lettek visszaengedve. Kérdezés után is magyarázat nélkül. Ugye egy ilyen miatt lettem levéve andromédáról egy szó nélkül...



    A legrosszabb, hogy még pletykát is hall mellé az ember, hogy 'Loro a haverom' 'csak pénz kérdése'. Ilyen gonosz dolgok ezek a pletykák...



    Trockij: elfogadom a kifogást, teljesen jogos. Kellemetlen egy stílusom van, nem is tagadom. Ugyanakkor panasz nem nagyon érkezett a munkámra GO voltom alatt. És valahogy a látványos fejlődések is elmaradtak akkoriban :D

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • A beletörődésnek, h nem lesz változás sokkal inkább.. Ti :D
    Értem én, hogy tele a lompos a csalókkal, de talán a ti beletörődésetek legnagyobb előidézője nem a csalók, hanem Lorovus....mert csak rajta múlik lesz-e valami változás team-ben de ő csak nagyvonalúan annyit ír, mert nincs jelentkező, meg hogy ne olyan jelentkezzen aki csalt.
    Na ezután úgy vagyok vele lehet a játékosokat baszogatni, de Lorovus felelősségét sehol nem hozod fel Trockij....lehet spanok vagytok, de mondjuk be kellene látni, Loro beleszarik az egészbe egy nagyot....így az inaktív tagjaitok is elvannak mint a befőttt....mert hát...kéz kezet mos!!!!


    Persze hárítani könnyű....még ha egyet is értek néhol vele!!!

  • Akkor ezt félreértetted mert pont ezt írta Trock, hogy Loro felelőssége csak nem lehet mit tenni vele, nekem is írta még jegyrendszeren, írjak neki email-jére jelentkezést, megírtam de még választ sem kaptam rá pedig előtte nagyon örült neki lesz +1 mod :D hát látszik.

  • Sajnos itt már mindenki azt csinál amit akar és amit nem szégyell.


    Főleg azokon a szervereken, ahol TUDJUK KI az ellenőr!
    Trockij és Gurat azok aki becsületesen végzi a dolgukat.


    Csak nézzétek meg, hogy az utóbbi szervereken hány tiltott játékos van...uninként max 1-et találni, de van ahol még ennyi sincs.


    Mert, hogy mindenki ilyen becsületes, azt nem tudom elhinni.
    De azt tudom, hogy nem foglalkozik a csalókkal...még többszöri jelentésre sem.


    Értem én ezt elsősorban a 4 multi accos csaló "barátomra"
    Bár ott saját kézbe vettem az ügyet a végén...így már vagy 2 hónapja vbe is a 4 drágaságom...pedig csak az egyiket ütöttem igazán...de mégis egyszerre mentek vbe :evilgrin:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    3 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Szerintem nem fikáztam senkit a team-ből, csak Lorovust. Mondjuk őt nagyon, de meg is érdemli.


    Anno jelentkeztem én is, de a fene se írt 500 szavas jelentkezést, ez is mi faszság. :) Most is simán beleférne, mod/go egyaránt. Bár tuti nem írok még egyszer.


    Új szerverek jönnek folyamat, szóval nem akarják még ezt befejezni szerintem.


    Egyéb kontakt, ami Lorovus felett van? De itt olyanra gondolok, ahol nem csak azt írják, hogy keresd meg Lorovust.

  • nem tudsz irni a gfnek mert egy gf support rendszer van
    és azt látja mind a go mind sgo mind loro és ha őket fikáznád esetleg akkor nem helyezik feljebb a jegyet
    peti volt akit érdekelt a játékosok véleménye egyedül és hát eltünt ....