Hiba történt a bejelentkezési folyamat során. Kérjük, próbáld újra!

  • Sziasztok!


    Miért rossz állandóan a szerver, nem lehet belépni sem reggel, sem este, néha napközben beenged, akkor is le van zúzva a bolygó/flotta?!

    Így élvezhetetlen, semmi értelme és még reménykednek, hogy hátha pénzt költ valaki erre, először ezt tegyék már rendbe?!

    Pár ezer forint egy VPS szerver bérlése ha esetleg ennyire megbízhatatlan a saját szerverük.

    Kinek lehet ez ügyben szólni szerintetek?


    Köszi!


    Üdv.: DrCyberg

  • Sziasztok!


    Böngészőn keresztül játszanék de most kidobott és amikor újra beszeretnék jelentkezni ezt írja ki: "Ismeretlen e-mail cím vagy érvénytelen jelszó. Kérjük, próbáld újra, vagy kattints az ‘Elfelejtetted a jelszavad’-ra!". Miért csinálja ezt, vagy csak rám haragszik a rendszer, mert mindig van valami hiba?! Jelszót idáig nem változtattam. Most megváltoztattam, akkor is ugyan ezt írja ki. Ez így nagyon élvezhetetlen. És pont folyamatosan támadtak, szerintem semmi nem lesz a bolygómból. Ha így van, akkor végleg feladtam ezt a remek játékot. :-(

    Hol tudok írni hibajegyet?


    Köszi!

  • Androidon előfordul amúgy nem is egyszer, hogy nem lehet belépni.

    Kiadja a főmenüt, aztán hiába írod be az adatokat, csak pörög.

    Van olyan, mikor csak azért, mert azzal az eszközzel vagy az eszközön futó böngészővel még nem léptem be soha.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Naponta lehetne ilyenek és hasonlók miatt jegyet nyitni.

    Az a baj a fejlesztők mindig az újítás felé mennek, minthogy az addigi hibák javitásával foglalkoznának.


    Egyéni vélemény.

    Nem tudom, de a frissítéseknél gyakran olvasok javításokról. De az, hogy kijavítanak egy hibát, az nem jelenti azt, hogy nem jelentkezik egy másik. Ez az informatika "szépsége". :) Az újításokkal pedig vonzóbbá akarják tenni a játékot, ami természetes dolog, hiszen szükség van a játékosok érdeklődésének fenntartására. Emellett természetesen tudom, és megértem, hogy bosszantóak lehetnek ezek a hibák.

  • Nekem ugyanez a tünet asztali gépen.. kb 2 hónapja nem enged be a chrome.. a tünetek ugyanezek: "Ismeretlen e-mail cím vagy érvénytelen jelszó. Kérjük, próbáld újra, vagy kattints az ‘Elfelejtetted a jelszavad’-ra!"

    Ma megpróbáltam, az EDGE simán beengedett..

    :lol:


    Ja, és mobilon eddig is beengedett, meg laptopon is..

  • Nekem ugyanez a tünet asztali gépen.. kb 2 hónapja nem enged be a chrome.. a tünetek ugyanezek: "Ismeretlen e-mail cím vagy érvénytelen jelszó. Kérjük, próbáld újra, vagy kattints az ‘Elfelejtetted a jelszavad’-ra!"

    Ma megpróbáltam, az EDGE simán beengedett..

    :lol:


    Ja, és mobilon eddig is beengedett, meg laptopon is..

    Volt ilyen nálam is még régen. De azt a cookie-k törlése megoldotta. Frissítettél azóta chrome-ot? Illetve a legfrisebb verzió van fenn? Csak mivel én is Chrome-ból vagyok mindenhol, és nincs gondom vele, így tuti hogy a felhasználói oldalon, azaz nálad van a hiba. Ráadásul a böngésző a ludas egyértelműen, ha másik meg beenged. A chrome-ot megérné eltávolítani, és újrarakni szerintem, ha még nem próbáltad. Ez a legfrisebb egyébként: Verzió: 114.0.5735.199

  • Volt ilyen nálam is még régen. De azt a cookie-k törlése megoldotta. Frissítettél azóta chrome-ot? Illetve a legfrisebb verzió van fenn? Csak mivel én is Chrome-ból vagyok mindenhol, és nincs gondom vele, így tuti hogy a felhasználói oldalon, azaz nálad van a hiba. Ráadásul a böngésző a ludas egyértelműen, ha másik meg beenged. A chrome-ot megérné eltávolítani, és újrarakni szerintem, ha még nem próbáltad. Ez a legfrisebb egyébként: Verzió: 114.0.5735.199

    A Chrome naprakész

    Verzió: 114.0.5735.199 (Hivatalos verzió) (64 bites) :dash:


    mivel az asztali gép is céges, meg a laptop is, így rendszergazdák kezelik a frissítéseket, és mindkettőn ez fut..

    cookie-k törlése sem oldott meg semmit.. :)