Expedíció rekordok

  • Egy újabb legnagyobb krisi találatom :D


    Tőle: Flotta parancs

    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    170.081.978 Kristály elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Gratula! milyen szinten vannak az ehhez szükséges kutatások ? Mert ezeket fejlesztem de még a közelébe se járok neki :)

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Expedíció nyersanyag bónusz

    84.69%

    Expedíció bónusz
    Base: 1500% With Bonus: 1.959.36%

    köszi !

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Krisi a terítéken ismét :D


    Tőle: Flotta parancs

    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    172.117.034 Kristály elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Üdv OGame parancsnoko!

    Segítségre lenne szükségem. Egy expediciót szeretnék küldeni, de nem engedi a hajot megrakodni. Tudnátok segíteni?

    Szia!

    Kis pontosítást kérhetünk, mit értesz az alatt, hogy megrakodni?

    Nyersanyagot ne vigyél lehetőleg expedícióra, mert pici esély mindig van rá, hogy az egész flotta odavész.

    Expedíció indításhoz először ki kell kutatnod az asztrofizikát, ezt a kutatólaborban megtalálod leírással, techfával milyen megelőző követelményei vannak.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Már eléggé fel van fejlesztve a kutató az asztrofizikai kutatás, de még mindig nem engedi elküldeni a hajókat.

    Van mit lehet tenni?

    Pontosan milyen hibát észlelsz?

    Kijelölöd a hajókat, van is deutérium a bolygón / holdon és 16-os pozícióra küldenéd?

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • A Hajó ki van jelőlve. A koordináták is megadva, a küldetés is kijelőlve. Mégis kiírja, hogy nincs küldetés kijelőlve. Deutréium is van.

    Hogyan lehet jegyet nyítni?

    Játék kezdőlap (Lobby) - tényleges kezdő, ha bedobott az unikhoz, lépj vissza - Jobb oldalt van Hivatkozások - Támogatás, először regizned kell fiókot utána ha beléptél újfent a támogatás fül alatt tudod leírni mi a gond.

    Játékosnevet, érintett unit , probléma rövid leírását mindenképp meg kell majd adni, értelemszerűen.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • én esetleg egy olyan lehetőséget is mondanék hogy univerzumon belül egy magasabb pontszámú(vélhetően rutinosabb) játékosnak küldenél üzenetet, hogy kérnél egy kis segítséget ezzel kapcsolatban, és esetleg egyéb másról is kapnál hasznos információkat! én is így kezdtem...;)

  • Vééégre megjött a Deu rekordom is :D


    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    111.194.054 Deutérium elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!