Expedíció rekordok

  • Találtunk egy hatalmas hajótemetőt. Néhány szerelő a flottából képes volt néhányat működőképessé tenni közülük.



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Cirkáló: 1503

    Nehéz Harcos: 1663

    Kémszonda: 30302

    Bombázó: 14

    Csatacirkáló: 9

    Nagy Szállító: 14

    Felderítő: 4



    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Találtunk egy űrhajótörmeléket. Nem mi vagyunk az elsők itt.

  • Nah ez az első hogy az AG által írt maximumom az expijelentében is egyezik ;)

    Meg persze ez az új fémrekordom :thumbsup:


    Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

    362.827.033 Fém elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Túl vagyok már pár 10 ezer expen ha nem százezreken ebben a game-ben de ilyennel még nem találkoztam.

    Van találat de mégsincs :lol:


    "

    Tőle: Flotta parancs

    Az expedíciód belefutott egy híres, rég elhagyatott erődbe. Az erőd hangárjában találtak néhány hajót. A technikusok megpróbálják ismét működőképes állapotba hozni őket."


    Azt hiszem a Technikusaimat továbbképzésre kell küldenem:grumble:

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Eddigi flotta leglegebbem :D


    "

    Találtunk egy hatalmas hajótemetőt. Néhány szerelő a flottából képes volt néhányat működőképessé tenni közülük.

    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Csatacirkáló: 1613

    Cirkáló: 116

    Felderítő: 4

    Kémszonda: 11

    Könnyű Harcos: 1

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak. "

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Ez szép fogás volt, gratulálok! :)

  • Egy spontán Hiperűr deformálódás lehetővé tette az expedíciódnak, hogy nagy mennyiségű Sötét anyagot takarítson be!







    11.969 Sötét Anyag elfogva.

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • expedíciónk első alkalommal létesít kapcsolatot egy speciális fajjal. Ez a faj láthatólag energiából készült, aki magát Legorian-nak hívja, átment az expedíciós hajókon és utána eldöntötte, hogy segít az alulfejlett fajoknak. A láda tartalmaz sötét anyagot, ami a hajó hídján van elhelyezve.



    14.378 Sötét Anyag elfogva.

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Az expedíciónk első alkalommal létesít kapcsolatot egy speciális fajjal. Ez a faj láthatólag energiából készült, aki magát Legorian-nak hívja, átment az expedíciós hajókon és utána eldöntötte, hogy segít az alulfejlett fajoknak. A láda tartalmaz sötét anyagot, ami a hajó hídján van elhelyezve.



    15.630 Sötét Anyag elfogva.



    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

    [align=center][img]http://img294.imageshack.us/img294/5785/orpheus1.png[/img][/align]
  • Űj deu maxom:


    "

    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    115.659.178 Deutérium elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak."


    Edit:

    Természetesen 1 nappal az SA event után... :grumble:


    "

    Tőle: Flotta parancs

    Az expedíciónk első alkalommal létesít kapcsolatot egy speciális fajjal. Ez a faj láthatólag energiából készült, aki magát Legorian-nak hívja, átment az expedíciós hajókon és utána eldöntötte, hogy segít az alulfejlett fajoknak. A láda tartalmaz sötét anyagot, ami a hajó hídján van elhelyezve.

    2.041 Sötét Anyag elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve."


    Bye bye 18 369 SA ;(

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

    2 Mal editiert, zuletzt von newtwo ()

  • Tudom ez így duplaposzt de na :D


    "

    Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

    122.784.393 Deutérium elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve."

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Tőle: Flotta parancs
    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!



    238.665.147 Fém elfogva.



    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.


    Nekem ez az eddigi legnagyobb :))

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • És az igazi nagysága az, hogy a Zibalon történt, 3 hónappal lifeform bevezetése után! Grat!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Az expedíciónk egy régi autómatikus hajógyárba futott. Néhány hajó jelenleg is készülőben van és a szerelőink azon dolgoznak, hogy újraindítsák a hajógyár energia generátorait.



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Kémszonda: 42770

    Könnyű Harcos: 1077

    Nagy Szállító: 46

    Felderítő: 1



    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

  • Eddigi legnagyobb flottatalálat, 270,7 milla fémnyi :D


    "

    Találtunk egy bolygót némi maradék civilizációval. Látunk egy hatalmas sértetlen űrállomást keringeni körülötte. Néhány szerelő és pilóta leszállt a bolygóra használható hajókat keresni.

    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Felderítő: 3223

    Cirkáló: 498

    Nagy Szállító: 644

    Kis szállító: 8787

    Romboló: 74

    Kaszás: 42

    Csatacirkáló: 3

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak."

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Nálam ez volt az utolsó aránylag jó exp :

    Expedíciónk felfedezett egy bolygót, mely majdnem megsemmisült a folyamatos háborúk során. Különböző hajók keringenek ott bolygó körüli pályára állva. A technikusok megpróbálnak néhányat megjavítani. Talán arról is szerzünk infót, mi történt itt pontosan.



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Nagy Szállító: 573

    Felderítő: 113

    Nehéz Harcos: 181

    Romboló: 1

    Könnyű Harcos: 414

    Csatacirkáló: 9

    Bombázó: 3

    Cirkáló: 5

    Kémszonda: 10



    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

    "Az ember nem értheti meg a tanulmányozott művészetet, ha csak a végeredményt keresi anélkül, hogy időt szánna arra, hogy mélyen elmélyüljön a tanulmány érvelésében. " - Mijamoto Muszasi