Felfedező vs Gyűjtő

  • Én mióta kalliston vagyok agusztus óta nem volt flotta esztesem 1 sem...libran 1honap alatt 5is volt hogy 1 nap 2 xd

    Szerintem ez a szerencse hozzá van rendelve az accochoz ..valamelyik sokat bukik és van aki nem :)

    Ám a gyűjtő mellé állnék annyiban hogy elég jól hoznak azok szerintem ha nagyobb a színt ...én megvagyok elégedve anteresen a 42-36-39es bányák +termelésével és nem kell ott zsibadni egész nap H a + meglegyen ....én személy szerint nagyon unom már ezt az expezest így az anterest hagyom csak meg ....nyugis kis gyűjtögetés lesz :)

  • 44-38-41 a bányáim

    15 bolygón

    45-ös fémeket csinálgatom... a 3. van építés alatt jelenleg.

    15-ös pozíción vannak a bolygók, ha lesz event áthelyezésre, akkor megyek 8-asra amennyire telik a setétemből.

  • Hát ahogy olvasgattam a dolgokat bukás és csata ügyileg expin én nem mondhatom azt hogy túl gyakran lenne bármelyik is persze van hogy 1 nap kimennek 5-7 expi de van hogy több illetve van hogy kevesebb és csata 1-3 között fordul elő 1napon belül de van olyan is hogy 2-3 napig 1 ha bejön. Flottavesztés is változó általában 3-4 hónaponta van 1 az utóbbi időben de azelőtt inkább az 5-6 hónap volt gyakori persze akkor is 1-2 vesztés van ilyen téren. Volt olyan is hogy 1 hónapba jött 2db de nem gyakori annyira és mostanában csatát se sokat szoktam látni. Jelenleg úgy vélem hogy a gazdaságomhoz jobban jövök ki az expizéssel mintha gyűjtő lennék mert egyszerűen expin érezhetően sok nyersit lehet szerezni akkor is ha csak 1 csapat talál nyersit körönként mert ilyen is előfordul. Napi szinten változó a bevétel de mivel nem erőltetem a nagy flottát csak kicsit ami ha netán bent marad se okoz gondot és azzal is van hogy 1 körben 100milla nyersi bejön de ha csak egy napi közepeset írok akkor expiről 200-300milla nyersi betud jönni + a napi termelés és mivel nem vagyok annyira nagy nekem ez egyelőre bőven elég mert ez meg mehet bele a gazdaságba hogy ne legyen senkinek sem zavaró :D

  • Nekem jön a csata, van hogy napi 10-20 csata is van, de van hogy csak 1-2, csata ha nincs ilyen(7körből) 50milla fém és max ami volt 21milla krisi és 10m deu...


    átlagba még mindig jobban profitosabb mint a gyüjtő...

  • Sima expeket nyomok: nsz + pf+ kaszás. Kb reggel 7től éjfélig... soha nem volt még 2-3-nál több csata mostanság.

    Előtte a rendes df miatt küldött expekből max. 11 csata jött, az is csak egyszer sikerült. Átlagban 4-5 volt naponta.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • a felderítő nerfelés óta 8 pukkom volt...mind 1,2kkk flotta...de továbbra is tolom így ahogy eddig :) napi 2-4 exp csata van, kb 250-400kk fémjön össze csatából és nyersihozamból, plusz napi termelés, krisiből kb 40-100kk között plusz napi. Nem érdekel h mennyire profitos, nincs sa-m váltogatni. És nemlapátolok lóvét a géjmbe. De az tény h a deu rohadtul fogy :D

  • az sok amit irtál csabi ..napi 10-20 csata ....akkor siman kuldenem ki az egesz flottam had csatazzanak :)

    modnjuk neha neha meglepodok h mennyi csata van most is ...1x vol 9 egy nap ...az komoly volt ...de atlag 2-4 van de valamikor meg annyi sem ....en mar csak neszekkel jarok ...libran ekopot az exp flottam a pukokkalxd


    csabi itt fejezzük be légyszives ...de mint látom a flotádbol nem értetted meg mit magyaráztam igy sem de az a jó igy utólag :)

    Einmal editiert, zuletzt von bugi01 ()

  • miert nem hiszem el ...mert itt szerintem nincs olyan akinek annyi lenne föleg a változtatás után :)

    de hiszek neked hogy ne sértselek meg tényleg :)

    en amugy a gyujtö mellett vagyok még mindig mert aki pl idöhiányban szenved annak a nyugis gyujtögetö a legjöbb :)

  • Bugi, mint irtam nem kell elhinni, én nem hazudgálok ennyi. :)

    A másik amit irtam ha értelmesen elolvasod akkor láthatod nem átlagot irtam, hanem van olykor 10-20 a másik nap 1-2 de hoznak bőven nyersit is( amit a plafont irtam mit hoztak idáig).


    Kb pont nem is érdekel ki mit hisz, én tudom, plusz akinek megosztottam az is tudja.. :)

    De hát mester te tanitottál expezni elvileg, hát neked tudnod kell :D

    Ui.: Amugy meg nem bántásból, de én azt sem hiszem el neked amit kérdezel. :D

    De nem megyek személyeskedésekbe, igy elnézést ha megsértettelek.

  • Nekem az a tapasztalat jelenleg, hogy szívat az uni :) küldöm a szállítókat expre erre esnek be a kalózok sorban van hogy egy nap 5 is. Na mondom ok itt az idő nyomom napokig a kalóz fogó flottát erre 3 nap alatt jön 1 árva alien. Na megunom vissza szállítósra erre újra sorban a kalózok :) á á á :cookie::phatgrin::phatgrin:

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • az igaz csabi .....nekem 1x volt hogy 8-9csata bejött igaz nszekkel ...egyszer jelzem ...de atlag 2-5 csata ha lyan keve van..

    u.csabi a 10-20 catara irtam hogy egy kicsit sok nem a 2-3ra...vagy aakkor irtad el vagy nem tudom mi van már :)

  • az igaz csabi .....nekem 1x volt hogy 8-9csata bejött igaz nszekkel ...egyszer jelzem ...de atlag 2-5 csata ha lyan keve van..

    u.csabi a 10-20 catara irtam hogy egy kicsit sok nem a 2-3ra...vagy aakkor irtad el vagy nem tudom mi van már :)

    10-20-at irtam igen, mivel aznap 15csatám volt, de az nem szálitókkal... viszont másnap 1 volt.

    Én nem matekoztam ki hogy mittom én 1 hónapba mennyi csata van és akkor xy az átlaga naponta... hanem leirtam mennyi volt aznap...

  • Valamit én is most akarok kitalálni erre. A minimális 3000 nsz mellé rakni kellene vagy 1000 nh-t... így legalább hozna egy kis df-et + nem kerül sok deuba.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nah. Kivancsisagbol beregeltem egy uniba hogy kiprobaljam ezt a felfedező dolgot.

    Hát 0-rol kezdve is az a tapasztalatom 1 hét után hogy szépen hoznak az expek.... Pedig napi max 10et küldök ki de ebből átlagban 2 üresjárat. A maradék 8 pedig mindig nyersit hoz azt viszont nem rosszul. Igaz csatát nem igen ad... De hát nem is olyan flotta megybexpre.... Na meg hát a szaros 17k ponttal mit is lehetne küldeni.

  • Nah. Kivancsisagbol beregeltem egy uniba hogy kiprobaljam ezt a felfedező dolgot.

    Hát 0-rol kezdve is az a tapasztalatom 1 hét után hogy szépen hoznak az expek.... Pedig napi max 10et küldök ki de ebből átlagban 2 üresjárat. A maradék 8 pedig mindig nyersit hoz azt viszont nem rosszul. Igaz csatát nem igen ad... De hát nem is olyan flotta megybexpre.... Na meg hát a szaros 17k ponttal mit is lehetne küldeni.

    1 hét mire törli, szóval sürgősen töröld, ha oda akarsz menni :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.