Holdrombolás+phalanx csata [Ö: 878.705.000] Blade [SF-TAG] vs. Leo [W-SQ] (T: 16.845.000, V: 861.860.000)

  • Szép napot mindenkinek! A történet ott kezdődik, hogy pár napja megindultam a védő flottájára de feljött és jelezte felém egy kémmel hogy On így fordulnom kellett sajnos. Ám nem hagyhattam annyiba a dolgot így elhatároztam hogy akkor is elkapom.. Eljött az éjszaka és tökéletes idő volt egy kis holdrombolásra... 5 hullám ment rombolni és a 3-ra esett is ahogy azt kell. 5 DS az első körben elhullott így ha úgy nézzük annyival kevesebb a profit de így is megérte és kicsit beizzítottam a vasakat. A hold lehullása után meg is csillant phalanxon a védő flottája. Nagy öröm volt de akkor szembesültem azzal hogy hosszú FS-re ment... 3 napot vártam mire vissza ér de meglett:sniper:!! Csoki is készenlétben volt ha esetleg valami közbe jönne de simán ment minden:beer:. A védőnek ezúton is szeretnék gyors felépülést kívánni! Talpra Leo!

    És akkor íme a csata:


    Ezen az időponton (03-04-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Blade [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Bombázó 20.000

    Romboló 20.000

    _________________________________________


    Védő Leo [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kis szállító 114

    Nagy Szállító 1.514

    Könnyű Harcos 77

    Nehéz Harcos 57

    Cirkáló 912

    Csatahajó 9.939

    Szemetesek 1.510

    Kémszonda 36

    Napműhold 10

    Romboló 408

    Csatacirkáló 1

    Crawler 10

    Reaper 2

    Pathfinder 1

    Rakéta kilövő 33.442

    Könnyű lézer 13

    Nehéz lézer 1.163

    Gauss ágyú 447

    Plazmatorony 369

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Blade [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Bombázó 19.842 ( -158 )

    Romboló 19.979 ( -21 )

    _________________________________________


    Védő Leo [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    4.418.570 Fém, 3.934.262 Kristály és 5.582.577 Deutérium


    A támadó összesen 16.845.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 861.860.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 165.788.400 fém és 62.560.800 kristály lebeg.

    A támadó 13.935.409 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:22% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    165.788.400 Fém és 62.560.800 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 161.046.970

    Kristály: 61.495.062

    Deutérium: 2.897.577

    A támadó(k) nyeresége 225.439.609 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -620.938.070

    Kristály: -226.268.762

    Deutérium: -28.588.577

    A védő(k) összesen 875.795.409 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Wooow. :D
    Gratulálok kedves Blade. :)
    Nagyon szép kivitelezés és gyönyörű profit.

    Költsd hasznosan. :) Mert ritka az ilyen profit a Fidis-en.

    a védőnek mielőbbi felépülést kivánok. Bizony ügyesen mentette mindig. :)

  • gratula!

    a védő szövetsége hol maradt?

    3nap alatt nem sikerült védést szervezni? :lol:


    komoly szövetség lehet.

    a támadónak jó költekezést, a védőnek mielőbbit.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Amondó vagyok gazdaságba ölni a nyerset csak az segíthet talpra állni. Bármi is történik.

    ugy ahogy mondod :)

    ja értem. köszi.

    azt hittem mind2 szöviben nagy flották vannak.

    van jelenleg a topp2 flottás ott van de ugye 1 acs ellen nem soakt ér egyedül én is abban a szöviben voltam de az akkori vezetövel nem egyeztek az érdekeink igy otthagytam a szövit na meg azóta én le is maradtam flottában elég rendesen :(

    ezen felül ha idöben kapok infot a szemetet beszedtem volna és természetesen a védönek leszálitva ennyitettem volna a kárját de sajnos késön irt!!!

  • nos nem egyedül vagyok aktív játékos de egyedül vagyok flottas sajna a sf tag a flotam akarja és jelen pillanatban is szervezkednek

    Ha mentem volna akkor ha fordulását is kényszerítem viszateromre akar jöttek volna vagy ha viszaterore megyek akkor acs véd ...

    Sajnos mi én opciót Lezongoraztam magamban de egyik se volt jó a szemetet nem tudtam szedni mert hosszú fs én voltam ugyanis tegnap szulinapozas volt nálam így sajna idom se volt egész nap .


    A csata meg mindig jó és a vedonek mielobbit !

  • Visszakísérés ide vagy oda figyeltem mi zajlik a védőnél és számításba vettem minden lehetséges opciót így ezért szerveztem előre plusz erősítést. Mind a flotta mind a szemetesek is 1 secre voltak lőve így próbáltam minimalizálni az esélyeket hogy balul süljön el bármi is. Minden esetre remélem a védő gyorsan talpra áll! Jó játékot mindenkinek!

  • Nem akarok veszekedni, de birom a védő szövetség kifogásait minden egyes csatánál. :)
    Ha 2-en mentek sem értek sokat, mert nálunk van össze tartás és ha kell védjük egymást, legyen az nappal vagy éjszaka.

    Védésbe ugyebár nem értetek volna oda 2-en. A visszatérőt meg elég sok és nagy flotta védte volna ha szükség van rá. :)


    Mindig a mi lett volna ha...stb irások. Nem történt semmi, mert nem is tudtak volna mit csinálni. :) Nem kell mindig a kifogást keresni, egyszerüen el kell ismerni, ez megtörtént és ennyi.

    Mégegyszer elnézést. És további JÓ JÁTÉKOT. Kommentre nem válaszolok max PM-be.

  • Nem akarok veszekedni, de birom a védő szövetség kifogásait minden egyes csatánál. :)
    Ha 2-en mentek sem értek sokat, mert nálunk van össze tartás és ha kell védjük egymást, legyen az nappal vagy éjszaka.

    Védésbe ugyebár nem értetek volna oda 2-en. A visszatérőt meg elég sok és nagy flotta védte volna ha szükség van rá. :)


    Mindig a mi lett volna ha...stb irások. Nem történt semmi, mert nem is tudtak volna mit csinálni. :) Nem kell mindig a kifogást keresni, egyszerüen el kell ismerni, ez megtörtént és ennyi.

    Mégegyszer elnézést. És további JÓ JÁTÉKOT. Kommentre nem válaszolok max PM-be.

    na én se vedzekszem de tudod nem neked válaszoltam és nem kerdeztelek ja igen lehet kommentelni elismerem de nem neked címeztem.

    Nem magyarázkodni akartam leírtam a miértet úgy gondolom ez eléggé kifejtettem feljebb .

    Maradjunk meg távoli szomszédok nem szeretek veszekedni se veled se mással .

    Csinálj mit akarsz de legyszives ne kötekedj.

    Előre is kosz

  • Gratulálok, szép csata és fogás lett.:) Jó költekezést, a védőt ismerve rendbe fog jönni.:)


    Bocsánat az OFF-ért a moderátoroktól.

    És senki se sértődjön meg. Az hogy milyen szövetség (lett), az már régen eldőlt, a fórumon történt eddigi folyamatos szócséplés és "fotelharc" végett, de ahogy látom sokan nem tanultak ebből még mindig. Én mikor tudom, szép csendben követem az eseményeket, nagy ritkán hozzászólva.


    Rég rossz taktika ha szanaszét vannak pakolva egy szövetségben a bolygók, főleg hogyha még maga a játékos is egymástól messze pakolja a bolygóit.. Csak magával szúr ki. Úgy gondolom hogy mindenki a saját maga sorsának a kovácsa, amennyiben nem tud úgy figyelni a játékra, mindig van lehetőség normálisan "összeülni" megbeszélni a dolgokat, az ellenféllel is, és mindig van lehetőség egy MNT-t kötni, ahogy én is tettem. Bár az igazat megvallva ez a saját szövetségemben is sokaknak tüske volt a szemében, vagy még mindig az.. ki tudja. Persze az MNT is sok mindentől függ.

    Az ellenfél egyszer úgyis rá jön hogyha valaki mindig ugyanonnan FS-el.


    Vannak nagyobb flottások a szövetségben, bár ha csak az számít nagynak, aki 10 milliárd felett van, az elég rossz nézőpont.. Úgy gondolom. Természetesen ha valaki időben szól, hogy védeni kellene, akkor szó nélkül megyek, megyünk. Hangsúly, hogy időben(!), és minden adatot megadva, ne kelljen folyton könyörögni hogy mikor megy, mivel, mennyivel... az idő értékes, és azzal hogy mindig könyörögni kell, hogy valaki egyben írja le az infőkat, értékes másodperceket, perceket vesztünk. Pláne hogy a fentebb említett bolygó elhelyezés miatt a világ végére kell repülni, és sokszor dupla annyi időbe telik, mint a támadás. mondjuk nem értem hogy miért nem kaptunk üzenetet, hogy mikorra tér vissza a flotta... Persze ha akkora flotta indul meg, akkor elnézést, de én például nem fogom a biztos halálba küldeni a vasakat.

    Na sebaj, mindenki tanul a saját hibájából. :)


    Sajnos nem tudtam úgy összeszedni a gondolataimat, mint ahogy szerettem volna.


    -Valkyrie-