[Ö: 81.770.000] Grizzly [HIVE] vs. Noseek [LOTS] & SD_erron [Jandaya] (T: 4.274.000, V: 77.496.000)

  • Történet nem sok. Megindultam, csapódás előtt 2 perccel megjelent a védő, és mentett. Majd pár perccel később láttam, hogy megy acs védésbe a szomszédos inaktívra. Bolygóról. Mivel a holdját nem használja fs-re, gondoltam ph sem nézi, hogy biztonságos e a szomszédnál, ezért gondoltam, ott lepem meg. Sikerült.

    Jobbulást és okosabb fs-t.


    Ezen az időponton (17-03-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Grizzly [HIVE]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 35.607

    Nehéz Harcos 11.624

    Cirkáló 4.432

    Csatahajó 2.212

    Csatacirkáló 1.286

    Reaper 512

    _________________________________________


    Védő Noseek [LOTS]

    ________________________________________________


    _________________________________________


    Védő SD_erron [Jandaya]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 42

    Nehéz Harcos 56

    Cirkáló 25

    Csatahajó 16

    Csatacirkáló 1

    Bombázó 2

    Romboló 19

    Reaper 434

    Pathfinder 28

    Kis szállító 57

    Nagy Szállító 104

    Kémszonda 659

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Grizzly [HIVE]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 35.219 ( -388 )

    Nehéz Harcos 11.503 ( -121 )

    Cirkáló 4.399 ( -33 )

    Csatahajó 2.207 ( -5 )

    Csatacirkáló 1.283 ( -3 )

    Reaper 512 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Noseek [LOTS]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő SD_erron [Jandaya]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    105.000 Fém, 99.267 Kristály és 46.551 Deutérium


    A támadó összesen 4.274.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 77.496.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 21.876.435 fém és 14.380.566 kristály lebeg.

    A támadó 250.818 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:21% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    4.324.965 Fém és 2.843.034 Kristály

    21.876.435 Fém és 14.380.566 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    26.201.400 Fém és 17.223.600 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 23.441.400

    Kristály: 16.024.867

    Deutérium: -64.449

    A támadó(k) nyeresége 39.401.818 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -40.909.000

    Kristály: -27.507.267

    Deutérium: -9.330.551

    A védő(k) összesen 77.746.818 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1


  • Lassan ráférne egy összevonás az unikra, kicsit nevetséges hogy lassan 50 játékosnak van valami flottája és ha kinézek valakit magamnak, könnyen lehet hogy másnap már valaki lecsapja és itt lesz. :) Be is zöldült a lelkem. jobbulást neki, gratula a zsákmányhoz. :)


  • Lassan ráférne egy összevonás az unikra, kicsit nevetséges hogy lassan 50 játékosnak van valami flottája és ha kinézek valakit magamnak, könnyen lehet hogy másnap már valaki lecsapja és itt lesz. :) Be is zöldült a lelkem. jobbulást neki, gratula a zsákmányhoz. :)

    Miért mit vártál egy kezdő unitol?

    Volt egy valaki aki kelő sötéttel olyan accot hozott össze ami másnak 1x sebeségű szerveren évek voltak sötét nélkül.Na meg végig verte a kisebbeket is.

    Nem kizártának tartom hogy a hcs jait 1 sével építette ahhoz meg jött volna a bug de nem rágalmazok csak megjegyeztem fúra hogy mindenki más kis szinten mozog.Igaz még egyszer mondom végigvert minden cp ét.

    A mostani játékosok most mennek fel 2 milliós ponttal.

    Az új tulaj is úgy költ bolygó áthelyezésre ahogy cp hozza.

    Most gondolom kapok hideget :D

  • A DS - ek többségét az új tulaj építette.. szóval nem kellene a mocskolódás..

    Valamint elég sok időt töltött a játékkal, ahogy az új tulaj is teszi.. ez mellé meg elég tudás is társul mindkettőnél.

    Hiszed vagy sem, ez a kettő (tudás és ráfordított idő), meg szokott látszani a pontokban.

  • Először is grat a csatához! :)


    Ez nem 1x sebességű uni azért az nem mindegy! Amikor Nighttól átvettem az accot 35 ds-e volt a többit már én építettem és nem egyesével! A SA használata mindenkinek ott van mint lehetőség szerintem...Csinálhatnék mobil kolót is de nem akarok vele vesződni! Arról nem én tehetek ha nincs időtök annyit vagy kellő odafigyeléssel játszani! Ha csak az én csatáimat nézed, hogy abból mennyi profit jött és az csak a felrakott csata! Arról nem is beszélve, h Nightnak mennyi csatája is lehetett! El kellene gondolkodni mielőtt gyanúsítgatsz bárkit is!

  • Remélem nem érzed támadásnak és gyanúsításnak.Csak kimondtam amit gondolok

    Kicsit fúra még az átvétel előtt már láttuk azt bizonyos 250 ds mielőtt te átvetted .Esetleg rosszul emlékszem:D

    Hát igen időnk kevés úgy látszik :D

    Night pedig nem tett kis csatát hogy lássuk menyi profitot is kaszált.

    Ahhoz Ds hez meg irdatlan mennyiségű nyersanyag kell amivel nem rendelkezett ez az uni. Ha igen akkor szét teljesítmény.

    Én is használok SA amit találok :D te is használd nyugodtan :D

    Azonban vajuk be hogy te sem jaj veszélykelnél ha nem volna súlyos pénzed benne.


    Mondom ne érzed támadásnak csak felhoztam.

  • Ne haragudj, nem beszólni akarok vagy ilyesmi, ez egy személyes vélemény!

    Amíg a játék megengedi, hogy ő azt vegyen amit akar, addig senkit sem lehet elítélni ezért, nem csalt, nem lopott, se hasonló!

    Kinek mit engednek meg az anyagi keretei aszerint játszodja meg a lapjait! Ha ő megteheti, hogy vesz akármennyi sötét anyagot az az ő dolga, ő kereste meg rá az anyagiakat és nem más!

    A DS-ekre vissza térve, az átadás után jelentek meg, volt előtte is utána is kémjelentésem a flottáról, és azelőtt nem voltak benne!

    Amúgy meg nem értem miért kell osztani a semmit, mindig is voltak játékosok akik, jobban tudtak haladni és voltak akik kevésbé, ennek így van rendje, nem vagyunk egyformák!

  • De hogy haragszom.

    Semmi gond legalább van beszélgetés és vélemény nyilvánítás.

    Mint mondtam nem biztos jól emlékszem.

    Én is vettem anno 1000 ft ért nekem annyi fért bele kereskedő hívásra ameddig kifutotta.

    Azonban egy bolygó áthelyezés számomra is drágának tartottam és nem is használnám.


    Szép napot.