Posts by LEW

Igen, tapasztaltam. Jeleztem is Troc felé. :)

(Amig nem oldódik meg a probléma, lehet nem kellene teljesíteni a feladatokat. )

Szerk. Megoldódott.

Sziasztok. 2-es jutalmat holnap bezsebelném.

Érdekelne, hogy mi történik, ha Felfedezőként a Crawlereket választom?

Köszönöm!

Mint ahogy a kaszások se fognak teljes kapacitással működni df beszedésnél ha felfedezőként vagy gyűjtőként használod őket.

Király riport lett, maximális elismerésem! :) Kicsit meg is lepődtem hogy ennek ellenére játszol! :)
    Amúgy nemrég láttam egy doku filmet, a Fehér Kardot, -ajánlom mindenkinek- ott a srác önvédelmet fejlesztett ki látássérülteknek és még le is diplomázott jogból. Ehhez képest itt játszani inkább kikapcsolódás. :)

Amikor olvastam hogy ilyen speckó programot használsz, akkor már tudtam milyen ez a progi, a felolvasó hang tényleg kicsit ijesztő elsőre de, tök praktikus. :)
    Hajrá :)

Szerk.: Én se tudok likeolni O.o

Nekem is volt egy ilyen feladatom ma. Elsőre sikerült. :)
    Egyszer volt vele probléma, amikor 10-15 másodperces építést kellett volna befejezni, és mikor másodjára kattintottam a pár másodperc miatt nem engedte befejezni. Ezért érdemes legalább 2 perces építkezést választani.

Milyen épületet választottál és mennyi volt annak az építkezési ideje?

Szerk.: Nem kraken elemet kell használni befejezni az építést, hanem 2x 750 Sötét anyagot. Tehát "építési idő felezése 750 SA-ért" illetve "építési idő befejezése 750 SA-ért"

Itt azthiszem minden le van írva. Lehet nem tetszik a google-nak hogy vannak ezek a kiterjesztéses oldalak amik átalakítják a játék kinézetét, ezáltal belenyúlnak a chrome rendszerébe. Egy IT-s biztos meg tudná mondani. :D

Hali

Talán ez?

Mikor átjöttem a chromera a FF után, volt egy windows frissítés -többek között eltűnt az alvó állapot a főkapcsolóból- utána bejelzett nekem is valamelyik játék oldalra. Aztán sikerült fixálni. Kb ez az oldal dereng hogy segített.

Egy ideje ph-val nézegettem az útjait, mindig visszafordította időben a flottát, egyszer megpróbáltam elkapni de nem jött össze, mert reggel 5-kor is tudta fordítani, ami dicséretes, de most épp a bolygón legelészett a mén, így amig vártam a percesedést indítottam a kukásokat amikkel fordulni is kellett, sőt még gyártani is párat. Ezután ment a flotta, végig néztem nem-e jön fel, nem jött fel. Gondolom valami gond közbejöhetett a nettel vagy nem ért rá.
    Védő jó stratégiával fs-elt csak nem nézte vagy nem is érdekelte hogy 4 potenciális ellenfél is kémkedheti a holdról, neki ugye meg nem volt. Sajna nem is lett.
    Illetve egy holdat nem ártana beszerezni ilyen kaliberü flottához. Különben lehet meg se lett volna
    Remélem a védő talpra fog állni, és javítani fog a szokásain. :) Részemről jár neki is a sör. :)

Ezen az időponton (10-04-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó LEW [Ex-Ex]

Könnyű Harcos 2.833

Nehéz Harcos 3.962

Cirkáló 1.130

Csatahajó 1.299

Csatacirkáló 1.130

Romboló 1.289

Reaper 347

Kis szállító 1.090

Nagy Szállító 1.582

Kémszonda 2.041

Védő DarkShadow [Jandaya]

Nagy Szállító 1.115

Könnyű Harcos 508

Nehéz Harcos 181

Cirkáló 696

Csatahajó 221

Szemetesek 985

Bombázó 357

Napműhold 40

Romboló 386

Halálcsillag 1

Csatacirkáló 181

Reaper 369

Rakéta kilövő 1.124

Könnyű lézer 251

Kis pajzskupola 1

Nagy pajzskupola 1

A csata után ...

Támadó LEW [Ex-Ex]

Könnyű Harcos 1.768 ( -1.065 )

Nehéz Harcos 2.662 ( -1.300 )

Cirkáló 905 ( -225 )

Csatahajó 1.169 ( -130 )

Csatacirkáló 1.054 ( -76 )

Romboló 1.264 ( -25 )

Reaper 340 ( -7 )

Kis szállító 694 ( -396 )

Nagy Szállító 1.101 ( -481 )

Kémszonda 1.129 ( -912 )

Védő DarkShadow [Jandaya]

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!

A támadó zsákmányolt:

16.655.021 Fém, 5.492.838 Kristály és 14.583.284 Deutérium

A támadó összesen 50.558.000 egységet vesztett.

A védő összesen 236.171.000 egységet vesztett.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 89.731.097 fém és 58.338.104 kristály lebeg.

A támadó 36.731.143 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:22% százalék.

A támadó(k) által megszerzett törmelék.

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 76.988.118

Kristály: 44.775.942

Deutérium: 12.478.284

A támadó(k) nyeresége 134.242.344 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -145.159.521

Kristály: -87.537.338

Deutérium: -40.205.284

A védő(k) összesen 272.902.143 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

Másik threadben kérdeztem hogy a toborzókóddal mivan, nem jött válasz, így rákerestem angolon, ahol írták hogy bugos és kivették. Közeljövőben lesz pótolva? Van valami infó erről? Vagy majd akkor lesz ez is elérhető ha sikerült stabilizálni a mostani rendszert? :)

Tudomtudom, tényleg bocsi a kíváncsiságomért, csak sose tudtam hogy megy ez, mi váltja ki, vagy épp ellenkezőleg, mi hátráltatja. Kerestem is hasonló threadet, de nem igazán találtam, -ami legalább fél éves- ezért gondoltam megkérdem. Sok új játékos lehet akiben szintén felmerülhet a kérdés, a régiek biztos tudják, de nekem nincs ilyen ismerősőm itt.

Arra se emlékszem már, talán orion vagy hydra, nagyon rég volt. Vagyis amikor volt a legutóbbi összevonás. Nem lényeges már. de azért köszi. :)
    A legközelebbiről nem akarok lemaradni. :)
    Mert teszem azt most V-be teszem magam félévre, utána nehogy ugyanez történjen.

Köszi a választ! :)

Toborzó link akkor van vagy nincs? :)

Hali

Tudom kissé elcsépelt és klisés a kérdés, de kíváncsi vagyok -és szerintem nem vagyok egyedül- hogy terveznek-e magyarországi uni összevonásokat. Elég drasztikusan csökkenek a játékos létszámok. Esetleg már kilátásban van a dolog, van-e valami infó erről.
    Csak érdeklődés gyanánt tettem fel a kérdés, nem számítok ilyesmire. :)
    Annak idején is így történt, sajna akkor el is veszett a számlám. :doofy:

Jöhet pro és kontra.

Ui.: Toborzólinket hol találom?

Hali!

Azért is nyitottam, mert lehet a probléma az én készülékemben van illetve böngészőmben, és hátha van valaki okosabb aki már orvosolta valahogy a problémát. Tehát nem arra utazok hogy minden hiba amit találok, mert lehet csak a jó öreg firefoxom vacakol. :D
    Köszi a továbbítást, képekkel meg majd nyitom a jegyeket.

Az angol szerón lévő dologról nagy vonalakban csak annyit hogy mintha be lehetne állítani a zsákmányolás prioritásait, miből hozzon el első, második, harmadiknak legtöbbet, nemtudom érthető-e így. Dobok két képet

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=113angoluni.jpg
    http://www.kepfeltoltes.eu/vie…filename=857angoluni2.jpg

Szeretném ha ezúttal nyitva maradna ez a thread, mert úgy néz ki minden újítással lesz valami bug, amiket amúgy nem vennénk észre, de így hogy a kialakult helyzet miatt többet játszok, játszunk, ezeket jelenteni szeretném. :)

-Piacon a tűréshatár nem működik, nem tudom megvásárolni a tételt ha az pl 20% türéshatárral van feltüntetve. (már ha egyáltalán ez a cél vele. :phatgrin:)
    -Üres postaládával is két üzenetet jelez miután új szövetséget alapítottunk, társamnál is fentáll a probléma.

-Szövi chatet ki lehetne vizsgálgatni? Néha érdekes dolgokat produkál, nem adja be az új üzenet, bead valami üres ablakot, stb.

-Javaslat gyanánt érdeklődnék hogy lehetne-e a 16-os szemetet is megjelölni ugyanúgy mint a normál szemetet amikor rákattintok a betakarításra? Valamint fizetni lehessen elemmel is, mert az elemek nyersi árai kissé nyomottak.

Hirtelen ennyi.
    Utolólag is köszi hogy fixáltátok a 0 df-es dolgot. (párszor jól jött, de általában idegesítő volt)

Ui.: Angol uni1-ben ugyanez a verzió fut, miért más az ottani flotta indítás?

Oksa, gondoltam előbb rákérdezek, nehogy az legyen mint múltkor a kis vakablakkal, ami amúgy megint jelentkezett, de már nem ugrik fel. Mintha a frissítés okozná. :) Köszi, kérem zárni.